FABARM CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 331 έως 345 (από 350 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Fabarm

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #444352

    το να στο πουλησαν σπασμενο παιζει??? το ειχες ελενξει το τουφεκι οταν το αγορασες????


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    akis7geo στις #444446

    ΝΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ ΦΙΛΕ, ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 175 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟ, ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ….. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΒΡΩ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ….

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    144
    Γιάννος-12gauge στις #444474

    Εγώ θα κοιτούσα και μήπως παίρνει κόλλημα, σε κανέναν τσίφτη συγκολλητή.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #444561

    ΝΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ ΦΙΛΕ, ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 175 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟ, ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ….. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΒΡΩ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ….

    αρκετα φθηνοτερα το ειχε φτιαξει ο κολλητος μου το δικο του που ειχε παθει το ιδιο ακριβως!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #455441

    Fabarmaκηδες, έχω την xlr5 έχει βάλει κανέις πέλμα after Market? Το δικό της έχει αρχίσει και κομματιάζεται- τρίβεται και θέλει αλλαγή. Από τη μια θέλω να βάλω το ίδιο να μην αλλάξει τίποτα από την άλλη δεν θέλω γιατι πάλι νομίζω θα χαλάσει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #455455

    Fabarmaκηδες, έχω την xlr5 έχει βάλει κανέις πέλμα after Market? Το δικό της έχει αρχίσει και κομματιάζεται- τρίβεται και θέλει αλλαγή. Από τη μια θέλω να βάλω το ίδιο να μην αλλάξει τίποτα από την άλλη δεν θέλω γιατι πάλι νομίζω θα χαλάσει…

    Φίλε μου εγώ στην δικιά μου έχω βάλει pachmayr.To έχω περίπου 5 χρόνια & είμαι πολύ ευχαριστημένος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #455469

    Πάνο σε οπλουργό το έβαλες η μόνος σου? Και πόσο πήγε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #455514

    Πάνο σε οπλουργό το έβαλες η μόνος σου? Και πόσο πήγε?

    Τάσο,σε οπλουργό το έβαλα & αν θυμάμαι καλά γύρω στα 100€ πήγε.Έτσουξε τότε θυμάμαι!! 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #455531

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>BIRDY wrote:</div>
    Πάνο σε οπλουργό το έβαλες η μόνος σου? Και πόσο πήγε?

    Τάσο,σε οπλουργό το έβαλα & αν θυμάμαι καλά γύρω στα 100€ πήγε.Έτσουξε τότε θυμάμαι!! :)

    Το δικό της 30 μου είπαν.Ισως να το ξαναβάλω να βγάλω αλλα 5 χρόνια. Ευχαριστώ για την απάντηση!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #455602

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>PANOS wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>BIRDY wrote:</div><br>
    Πάνο σε οπλουργό το έβαλες η μόνος σου? Και πόσο πήγε?

    Τάσο,σε οπλουργό το έβαλα & αν θυμάμαι καλά γύρω στα 100€ πήγε.Έτσουξε τότε θυμάμαι!! :)

    Το δικό της 30 μου είπαν.Ισως να το ξαναβάλω να βγάλω αλλα 5 χρόνια. Ευχαριστώ για την απάντηση!

    Να’σαι καλά Τάσο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    johnkon στις #455952

    test

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    johnkon στις #455953

    καλησπερα,εχω μια fabarm mk2 και μετα την ληξη της κυνηγετικης περιοδου την παρασκευη κατα τον καθαρισμο της διαπιστωσα οτι ο οδηγος του κλειστρου (η μια βεργα εκει που ενωνει καθετα με την αλλη)εχει ραγισει.Μηπως καποιος φιλος γνωριζει αν μπορει να επισκευαστει η πρεπει να παω για αλλαγη.Ποσο κοστιζει περιπου;ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #455980

    καλησπερα,εχω μια fabarm mk2 και μετα την ληξη της κυνηγετικης περιοδου την παρασκευη κατα τον καθαρισμο της διαπιστωσα οτι ο οδηγος του κλειστρου (η μια βεργα εκει που ενωνει καθετα με την αλλη)εχει ραγισει.Μηπως καποιος φιλος γνωριζει αν μπορει να επισκευαστει η πρεπει να παω για αλλαγη.Ποσο κοστιζει περιπου;ευχαριστω.

    Γιαννη δεν επισκευαζεται, δυστηχως θελει αντικατασταση.Το κοστος της ειναι περιπου 150 αλλα ο Touris προς το παρον απο οτο ξερω δεν εχει αποθεμα για το συγκεκριμενο αντ/κο .Θα εχει περιπου σε κανενα μηνα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    johnkon στις #455982

    Ευχαριστω vagos-benelli1 για την ενημερωση.Ειχα επικοινωνια και με αλλο φιλο εδω στο forum που με ενημερωσε οτι η τιμη ειναι καπου εκει.θα το ψαξω λιγο πριν καταληξω τι θα κανω.ευχαριστω και παλι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    288
    maik benelli στις #490705

    Συνάδελφοι καλήμερα γνωρίζει κάποιος εάν από το μοντέλο ellegi ταιριάζει άλλη κανη η’ άλλα ανταλακτικα  από άλλα μοντέλα fabarm;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 331 έως 345 (από 350 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων