ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,071 έως 11,085 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    Makis στις #400152

    καλησπερα κ απο εμενα,καλα χριστουγεννα με υγεια για ολο τον κοσμο……..μαγκες θα παω ενα 2ημερο στον αθανασιο διακο  ορεινης φωκιδος,ξερει κανεις να μου πει αν αξιζει να παρω το σκυλακι μου μαζι για καμια μπεκατσουλα?αν δεν εχει τιποτα δεν θελω να το ταλαιπωρησω μεσα στο κουτι του τοσες ωρες αν ομως εχει τοτε αλλαζουν τα πραγματα,μου ειπαν οτι εχει πολυ χιονι κ οτι δεν πρεπει να εχει αν καποιος ξερει κατι αλλο θα με βοηθησει πολυ…σασ ευχαριστω….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #400163

    Όταν η φύση χαρίζει τους καρπούς της σε ανθρώπους που έχουν την ανάγκη της…..Η κυνηγετική οικογένεια δείχνει το πραγματικό της πρόσωπο για ακόμη μια φορά φίλοι μου και οχι εκείνο που θέλουν να φαίνονται οι οικολογίσκοι….

    http://www.ihunt.gr/node/738 Διαβάστε το link

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #400253

    καλημερα στην παρεα.  ελαχιστα τα πουλια πλεον στα γιαννενα.

    μετα απο πολυ κοπο 2 σηκωματα τουφεκισα 1 την βαρεσα αλλα δυστηχως δεν μπορεσα ουτε εγω ουτε τα σκυλια να τη βρουμε μαλλον σκαλωσε πανω σε κανα πουρναρι.

    αλλα η εξοδος εκλεισε με τον καλυτερο τροπο.  με φερμα της κουταβας μου σε 1 λαγαρο 3,5 κιλα  τον οποιο και πηρα με 10αρι διασπορας στα 15μετρα.

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #400259

    Kαλημερα στην παρεα,,4 ωρες περιπου κυνηγι σημερα 4 πουλια βρηκαμε, τα οποια

    δεν δεχοντουσαν ουτε την κλανια του σκυλου,,ολο πηδημα και ναζια μας κομπλαραν τα γραναζια

    λιγο ο φουστης ο νοτιας, λιγο οτι πεσαμε και σε παλια πονηρα πουλια,και τελικα  ουτε που την ειδαμε

    τελος καλο ολα καλα,,το απογευμα αμα εχω ορεξη μπορει να παω αλλη μια βολτα καμια ωριτσα

    λευτερη καλο στιφαδο φιλε

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    theodoris theo στις #400266

    Καλημερες-καλησπερες σε ολους,σημερα καναμε με φιλο ενα γεματο 4ωρο σε 2 διαφορετικα μερη και πηραμε μια πολυ ωραια κουλουρα(0)2 πουλια ειδαμε ολα ολα και αυτα πεταξαν πολυ μπροστα απο τα ζωα μας,αντε παμε για επιστροφια τωρα πλεον (και αν γινουν κι αυτα!!!!)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #400275

    Μπράβο στο Λευτέρη με τον αυτιά του!!!!!!!!!!!

    Louis: μία απο τα ίδια και γώ, δεν προλάβαινα να φθάσω τη σκυλίτσα μου…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #400294

    πηγα σημερα μια βολτα το μεσημερακι στα 400 μετρα περιπου σε δεντρο με πευκα ειχε μια ζεστη γαμα τα μονο κοντομανικο δεν εβλαγα απο μπεκατσα νεκρα ακουω το μπιπερ παω βλεπω κοκαλο το σκυλο περιμενω μπεκατσα τπτ περπαταω καμια εκατο μετρα παλι φερμα περιμενω παλι τπτ αφησα μετα το σκυλο να ψαξει τριγυρω κανα 20 λεπτα δεν ξαναφερμαρε και συνεχισα.οτι ηταν μπεκατσα ηταν σιγουρα αλλα παλι δεν ειδομεν.και φιλοσ π πηγε σημερα και σηκωσε μια 2 φορεσ την ειδε να σηκωνετε πολυ μακρυα απο τη σκυλα του.σκ ξανα εξορμηση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    cyrosd στις #400296

    καλημερα στην παρεα. ελαχιστα τα πουλια πλεον στα γιαννενα. μετα απο πολυ κοπο 2 σηκωματα τουφεκισα 1 την βαρεσα αλλα δυστηχως δεν μπορεσα ουτε εγω ουτε τα σκυλια να τη βρουμε μαλλον σκαλωσε πανω σε κανα πουρναρι. αλλα η εξοδος εκλεισε με τον καλυτερο τροπο. με φερμα της κουταβας μου σε 1 λαγαρο 3,5 κιλα τον οποιο και πηρα με 10αρι διασπορας στα 15μετρα. [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

     

     

    Το επιβεβαιώνω κι εγώ αυτό. Τα πουλιά την έκαναν για άλλες πολιτείες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #400476

    Όσο δεν βλεπω αναρτήσεις τόσο ανησυχώ……………Κάτι θα μας ξεφουρνήσετε και θα καούμε οι υπόλοιποι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #400496

    ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΟΥΦΑΛΕΣ,Μ ΕΝΑ ΣΜΠΑΡΟ ΔΥΟ ΤΡΥΓΩΝΙΑ!!!! Κ ΑΥΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙΙΙΙ http://www.aliexpress.com/item/15-off-Sexy-lingeries-dress-sexy-underwear-open-at-back-black-S68809/423529396.html

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 6 μέρες, 2 ώρες πριν από τον falcon.

    τωρα το ειδα ελειπα ταξιδι χαχαχαχ εισαι τρελλος…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #400564

    Χρονια πολλα σε ολους φιλους και γνωστους και μη.

    ελπιζω να περασατε ομορφα τις αγιες αυτες μερες .

    φετος η χρονια για εμας ειναι λιγο περιεργη . εχει σταθερα μετρια προς  αρκετα πουλια  τα οποια ομως σχεδον παντα ηταν ανυσηχα.  προηγουμενες χρονιες που ολοι εκλεγαν εμεις βρησκαμε πολλα πουλια  εεε λοιπον φετος ηρθε η σειρα μας να ειμαστε πιο χαλαροι . κατω απο 5 σηκωματα μια φορα δεν πεφτουμε οποτε ο χαβαλες γινετε .και φετος εχουμε και καλυβα στο βουνο οποτε παιρναμε τελεια με τους αλλους 2 κολλητούς .

    τις προηγουμενες ημερες ειχα εδω και τον redwire περασαμε πολυ ομορφα , και συναντησαμε και λιγα πουλακια , ειδε καπιες φερμες.

    να εισαστε ολοι καλα

    ΜΑΝΟΣ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #400584

    καλημερα στην παρεα. ελαχιστα τα πουλια πλεον στα γιαννενα.

     

    μετα απο πολυ κοπο 2 σηκωματα τουφεκισα 1 την βαρεσα αλλα δυστηχως δεν μπορεσα ουτε εγω ουτε τα σκυλια να τη βρουμε μαλλον σκαλωσε πανω σε κανα πουρναρι.

    αλλα η εξοδος εκλεισε με τον καλυτερο τροπο. με φερμα της κουταβας μου σε 1 λαγαρο 3,5 κιλα τον οποιο και πηρα με 10αρι διασπορας στα 15μετρα.

    [/URL

    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΛΕΥΤΕΡΗ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ………….ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #400607

    lefteris.k wrote:

    καλημερα στην παρεα. ελαχιστα τα πουλια πλεον στα γιαννενα. μετα απο πολυ κοπο 2 σηκωματα τουφεκισα 1 την βαρεσα αλλα δυστηχως δεν μπορεσα ουτε εγω ουτε τα σκυλια να τη βρουμε μαλλον σκαλωσε πανω σε κανα πουρναρι. αλλα η εξοδος εκλεισε με τον καλυτερο τροπο. με φερμα της κουταβας μου σε 1 λαγαρο 3,5 κιλα τον οποιο και πηρα με 10αρι διασπορας στα 15μετρα. [/URL ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΛΕΥΤΕΡΗ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ………….ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ

    να σε καλα ρε βασιλη ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #400661

    καλημερα πρωινο δυωρο σε δυο μεροι  τιποτα μονο μια πολυ δυνατη φερμα ααλ ενω ημουν σιγουρος οτι το πουλι ηταν εκει ειχε φυγει μαλλον λιγο πριν φτασει ο σκυλος ,δυσκολα πλεον τα πραγματα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #400662

    τεστ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,071 έως 11,085 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων