ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,421 έως 12,435 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #464671

    Πανω σε αυτη την αλλαγη αμα εισαι τυχερος μπορει να τζουφρωσεις καμια,μολις γυριζει σε καλοσυνες θα εξατμιστουνε και αυτες οι λιγες
    να πατε παιδια να κανετε την βολτα σας στο βουνο,οπως και να εχει καλα ειναι και μονο που εισαι μεσα στο δασος
    δεν εχω σκυλι μανοοοοοοοοοοοοοοο,γαμησε τα με τα ποδια θα τις κυνηγαω φετος απο την τρελα μου
    θα σηκωνω καμια και θα τρεχω στο σπιτι να παρω το κουταβι να το ριξω πανω της χα χα

    αττικη επιτελους βρεχει, και βρεχει ομορφα ποτιστικα,αντε κανα δυο τρια νερακια καλα ακομα μεχρι τελος οκτωβρη και καλα θα ειμαστε
    εγω εδω δεν εχω τοσο αναγκη το νερο,μου το εχουν αποδειξη χρονιες που δεν εβρεξε και γεμισαμε πουλια,απλα γιατι εχουν φαι
    απο τα πολλα ποτιστικα χωραφια,και ετσι κουτουπωνουν και χωρις πολλα νερα.το καλο ειναι οτι εριξε νερα εκει που θα μπουνε τα πρωτα πουλια,οποτε καλα θα περασουμε φετος,,


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #464835

    έρχονται ρεεεεεε!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #464841

    Καλημερα σε ολους .

    εμεις εχθες την κάναμε την βόλτα μας . μας ξεκίνησε λιγο στραβα απο την αρχη ομως . μετα απο ενα κολλημα με το αυτοκινητο και ενα καταστραμενο λαστιχο , περπατησαμε κανενα τριωρο .

    το αποτελεσμα ηταν ουτε μυρωδιά. 500 μετρα απο το αυτοκινητο ομως στην επιστροφη αγαλμα το σκυλι . περνουμε θεσεις μαχης η μπεκατσα αφαντη ομως .το ιδιο εγινε αλλες 3 φορες αλλα ουτε που την ειδαμε . σιγουρα ηταν μπεκατσα γιατι δεν μπορει 5 εμπειρα μπεκατσοσκυλα να κανουν λαθος ? και μιλαμε για 2 εντεκαχρονα που εχουν σηκωσει και δαγκωσει παρα πολλες μπεκατσες , και 2 εξαχρονες πανω στα ντουζενια τους με πολλα πουλια στην πλατη τους.ποντα φερμα πολλα μετρα ..

    το βουνο τελειο θερμοκρασια το πρωι 6 βαθμοι και νερα παντου , φυλλο κατω αρκετο , ιδανικο για την φιλη μας .

    δεν πειραζει την αλλη βδομαδα παλι εκει . ας ελπισουμε να φερει και τις φιλες τις χεχεχε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #464842

    εμεις εχθες την κάναμε την βόλτα μας . μας ξεκίνησε λιγο στραβα απο την αρχη ομως . μετα απο ενα κολλημα με το αυτοκινητο και ενα καταστραμενο λαστιχο , περπατησαμε κανενα τριωρο .

    ….

    Για ψαχτητε….ποιος ειναι ο gademis….χαχαχα
    Μπραβο ρε Μανο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #464907

    Δεν πειραζει ρε μανο,τουλαχιστον εζησες δυο ψυχρολουσιες,μια τις φερμας και μια του λαστιχου χα χα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #464939

    δεν πειραζει την αλλη βδομαδα παλι εκει . ας ελπισουμε να φερει και τις φιλες τις χεχεχε.

    [/quote]καλησπερα παρεα. Αν ειναι να φερει και τις φιλες τις,ερχομαι και εγω ρε παιδια να τις “καταφερουμε”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #465055

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>PRINCE wrote:</div>
    εμεις εχθες την κάναμε την βόλτα μας . μας ξεκίνησε λιγο στραβα απο την αρχη ομως . μετα απο ενα κολλημα με το αυτοκινητο και ενα καταστραμενο λαστιχο , περπατησαμε κανενα τριωρο .

    ….

    Για ψαχτητε….ποιος ειναι ο gademis….χαχαχα<br>
    Μπραβο ρε Μανο!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    85
    vti-chris στις #465655

    Παίδες έχουμε κάποιο νεότερο να αρχίσουμε την προθέρμανση???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    binladen στις #465822

    Μια παιδια το σαββατο καναμε με τον φιλο μου και αυτη πολυ αδυνατη και κουρασμενη…..παραλιγο α την επιανε ο σκυλος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    Paulhammet στις #465829

    Το Σάββατο πηγαίνοντας στα κλασσικά υψώματα στο Καπανδρίτι στην πορεία με το αμάξι πετάχτηκε μία που ήταν μέσα στη μέση του χωματόδρομου κοντά στο εκκλησάκι και άλλη μία λίγο πιο κάτω πάλι μέσα στη μέση του δρόμου…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #466286

    Tην κυριακη 3 ωρες ψαξιμο ειχαμε παλι φερμες καλες αλλα καθαρα μπεκατσα δεν ειδαμε . αυτη την φορα εγω 2 φορες ειδα σκια .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #466287

    Το Σάββατο πηγαίνοντας στα κλασσικά υψώματα στο Καπανδρίτι στην πορεία με το αμάξι πετάχτηκε μία που ήταν μέσα στη μέση του χωματόδρομου κοντά στο εκκλησάκι και άλλη μία λίγο πιο κάτω πάλι μέσα στη μέση του δρόμου…
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Πάνω σου ρεεεε !!!!
    Πάνω μου ? Που ρεεεε ?

    </div>

    Σοβαρά; πολύ νωρίς φίλε για αυτά τα μέρη….
    τι να πω ποτέ δεν ξέρεις!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    Paulhammet στις #466373

    Ούτε εγώ το πίστευα…αλλά έλα που έγινε.

    Το ίδιο συνέβη και λίγες μέρες πριν στη Ριτσώνα, πετάχτηκε πάλι μια στη μέση του δρόμο όπως πηγαίναμε στο καρτέρι τσίχλας…

    Ίσως είναι καλό σημάδι για φέτος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    john1954 στις #466406

    Χτυπήθηκε και 1 πριν από 2 μέρες στα Τρικαλα. Αλλά με αυτήν την αλλαγή του καιρού μας βλέπω να χαιρόμαστε τσάμπα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    john1954 στις #466414

    Ξαναέπιασαν οι ζέστες για τα καλά.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,421 έως 12,435 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων