ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 25,021 έως 25,035 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #454346

    Ρε παιδια ηρεμηστε..το παλικαρι γραφει οτι κανανε 63 τσιχλες 6 ατομα!Ανετα θα μπορουσε να εχει κανει 150.Παλι μεσα στο οριο θα ητανε.Οκ μην το συζηταμε παρα πολυ γιατι μονο κακο κανουμε χωρις λογο!Μπραβο μακαρι να εκανα και εγω τοσο καλα κυνηγια.Αυτα τα F2 ητανε να τα δοκιμασω και εγω τελικα δεν πειραματιστηκα.Πρεπει να ειναι με την σκοπευτικη πυριτιδα.. πολυ γρηγορα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    54
    george303 στις #454349

    αντει να τον κρινεται καλυτερα ειναι να χαρειται με την χαρα του

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #454350

    Εγω ξαναλεω μπερδευτηκα καθως διαβασα μονο το τελευταιο ποστ.

    Τα ιδια φυσιγκακια ριχνουμε, τα πανε τα Browning ta Cheddite.
    Για πες περισσοτερα για τη Α5!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #454352

    Πηρα ενα κοτσυφα αποψε στις 18.10 μετα απο αυτο εριξα μονο 2 σμπαρα σε πουλια φαντασματα…ακουσον σκουσον Φλεβαρη μηνα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    DimiX στις #454353

    Ρε παιδια ηρεμηστε..το παλικαρι γραφει οτι κανανε 63 τσιχλες 6 ατομα!Ανετα θα μπορουσε να εχει κανει 150.Παλι μεσα στο οριο θα ητανε.Οκ μην το συζηταμε παρα πολυ γιατι μονο κακο κανουμε χωρις λογο!Μπραβο μακαρι να εκανα και εγω τοσο καλα κυνηγια.Αυτα τα F2 ητανε να τα δοκιμασω και εγω τελικα δεν πειραματιστηκα.Πρεπει να ειναι με την σκοπευτικη πυριτιδα.. πολυ γρηγορα.

    Ειναι πολύ καλά, τουλάχιστον στις Browning που έχω και με τις καιρικές συνθήκες που τα ρίχνω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    kostasA302 στις #454354

    καλησπέρα σε όλους. έχει δοκιμάσει κανείς τα φυσίγγια feels rirht της lambro ? πολύ διαφήμιση.ευχαριστώ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #454355

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>faster1 wrote:</div>
    Ρε παιδια ηρεμηστε..το παλικαρι γραφει οτι κανανε 63 τσιχλες 6 ατομα!Ανετα θα μπορουσε να εχει κανει 150.Παλι μεσα στο οριο θα ητανε.Οκ μην το συζηταμε παρα πολυ γιατι μονο κακο κανουμε χωρις λογο!Μπραβο μακαρι να εκανα και εγω τοσο καλα κυνηγια.Αυτα τα F2 ητανε να τα δοκιμασω και εγω τελικα δεν πειραματιστηκα.Πρεπει να ειναι με την σκοπευτικη πυριτιδα.. πολυ γρηγορα.

    Ειναι πολύ καλά, τουλάχιστον στις Browning που έχω και με τις καιρικές συνθήκες που τα ρίχνω.

    Ισως προλαβω και τα δοκιμασω με τη vitoria.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    DimiX στις #454356

    Εγω ξαναλεω μπερδευτηκα καθως διαβασα μονο το τελευταιο ποστ.

    Τα ιδια φυσιγκακια ριχνουμε, τα πανε τα Browning ta Cheddite.<br>
    Για πες περισσοτερα για τη Α5!

    Ναι τα cheddite τα πάνε καλά τα Browning. Όπως τα λες. Κάποια εποχή είχα δοκιμάσει και τα JK6 Cheddite και αυτά ήταν αρκετά καλά (με κρύο) στα Browning. Με τι όπλο κυνηγάς; Όσο για το ποστ, απάντησα για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Όλα καλά φίλε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    DimiX στις #454357

    καλησπέρα σε όλους. έχει δοκιμάσει κανείς τα φυσίγγια feels rirht της lambro ? πολύ διαφήμιση.ευχαριστώ

    Δοκίμασα 1 κουτί αλλά δεν μου πολύ άρεσαν και δεν δοκίμασα ξανά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #454358

    λοιπον παιδια καλησπερα κι απο εμενα.επιστροφη απο 2ημερο στην αρτα.3μελης παρεα σε 2 πρωινα και 1 απογευματινο μαζεψαμε 60 τσιχλες.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΟΝΟ ΚΑΡΤΕΡΙ.οσο για το φιλο dimix χαιρομαι για τις επιδοσεις του.για μια εξαμελη παρεα ειναι λογικο το νουμερο.ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    DimiX στις #454359

    Μην πασχιζεις να γινει ανθρωπος επιδειξιας αλλα ανθρωπος αξιας .Γιατι μας περιμενουν ολλους .! <br>
    <hr>

    Δεν έχω καμία απολύτως ανάγκη για επίδειξη. Ευχαριστιεμαι το κυνήγι με την παρέα μου. Το ποσο άνθρωπος αξίας είμαι το ξέρουν οι φίλοι μου και όσους ανθρώπους έχω βοηθήσει με τη δουλειά μου. Δεν είσαι σε καμία θέση για να με κρίνεις. Όπως δεν σε κρίνω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #454360

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>enduras1 wrote:</div>
    Εγω ξαναλεω μπερδευτηκα καθως διαβασα μονο το τελευταιο ποστ.

    Τα ιδια φυσιγκακια ριχνουμε, τα πανε τα Browning ta Cheddite.<br><br>
    Για πες περισσοτερα για τη Α5!

    Ναι τα cheddite τα πάνε καλά τα Browning. Όπως τα λες. Κάποια εποχή είχα δοκιμάσει και τα JK6 Cheddite και αυτά ήταν αρκετά καλά (με κρύο) στα Browning. Με τι όπλο κυνηγάς; Όσο για το ποστ, απάντησα για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Όλα καλά φίλε.

    Εχω δυο Browning, Μια Gold Hunter και ενα Β525 Light advanced.

    Και τα δυο τα πανε πολυ καλα αυτα τα φυσιγκακια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    68
    seaman12 στις #454361

    καλησπέρα σε όλους. έχει δοκιμάσει κανείς τα φυσίγγια feels rirht της lambro ? πολύ διαφήμιση.ευχαριστώ

    Καλησπέρα Κώστα.
    Είμαι fan των lambro (κυρίως ΒΕΡΓΙΝΑ 33 / DIRECT 32) αλλά και TORDO 32 / EUROMIX FAST 31.
    Τα feels right είναι στην ίδια λίστα με τα VELOX 32 της NSI, κοινώς black list !
    Πολύ διαφίμηση το feels right… αλλά μέχρι εκεί.
    Φέτος μας χάλασαν μαζί με ένα φίλο πρόσφατα (καλό) πρωϊνό καρτέτι. Όταν μετράς στα δάχτυλα τις εξόδους λόγω υποχρεώσεων καταλαβαίνεις οτι όταν χαλάς μια έξοδο που προέκυψε να είναι και καλή γίνεσαι turbo!

    Φιλικά Γιώργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #454363

    λοιπόν σήμερα άν και κοντά στα πέριξ της αθήνας κάτι κάναμε,πουλάκια στο πρωινό καρτέρι δεν είχε και πολλά
    αλλα το περπατητό μας αποζημίωσε με το παραπάνω.

    DIMIX αν θέλεις μια συμβουλή το γενικό σύνολο καλό θα είναι να το κρατάμε για την πάρτη μας(τουλάχιστον για να μήν
    προκαλούμε γενικός)έτσι κάνω και εγώ αλλα και πολλοί άλλοι μέσα απο το φόρουμ,βέβαια είναι δικαιωμά σου τι θα γράψεις.

    παρόλαυτά μπράβο σας για 6 άτομα τα πήγατε πολύ καλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    DimiX στις #454364

    Εχω δυο Browning, Μια Gold Hunter και ενα Β525 Light advanced.

    Και τα δυο τα πανε πολυ καλα αυτα τα φυσιγκακια!

    Πολύ καλά όπλα και τα 2. Καλοκυνηγητα! Μέχρι στιγμής η Α5 είναι πολύ καλή και όσο πάει είναι και καλύτερη. Έχει όλες τις λειτουργικες ευκολίες των Browning και των συστημάτων αδράνειας (για το καθάρισμα). Οι κατανομές της είναι πολύ καλές. 1 πράγμα θέλει ίσως ραφιναρισμα, η πάπια κουνάει λίγο δεξιά – αριστερά αλλά με 2 φλατζες δεν κουνάει τίποτα, πολύ εύκολη λύση.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 25,021 έως 25,035 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων