ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,076 έως 30,090 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #519529

    Ηλία την Τρίτη ηταν και μου βγηκε στο δρόμο ενώ οδηγούσα. Σαν τον Γκλετσο πήγα να το παθω!!!! Πας σε ονειρικό μέρος και θα περιμένουμε ενημέρωση.

    Μάνο όπως σου είπα το μεσημέρι…..έκανα δουλίτσα!!!

     


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #519533

    εδώ και τρεις μέρες έμπαιναν λίγες αλλά είχε ενδιαφέρον μέχρι τις 10και μισή,  τα πουλιά σε αποστάσεις βολής, καρπώσεις των 4, 7, 10 και σήμερα χαχα κουλούρι…. ( 1 πήρα αλλά δεν την βρήκα) δεν πέρασαν….

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    127
    dimitris36 στις #519536

    Καλησπέρα. Σήμερα το ξεκινησε καλά, αλλά κατα τις 9 έκοψαν ξαφνικά μέχρι τις 10. Ξαναπεράσαν 3 κοπαδάκια μέσα στο μισαωρο και μετά αντιο. Ο άνεμος ηταν κυριως ανατολικος αλλα τον γυροφερνε μια βορια μια νοτιοανατολικο. Τελικά 8 στο χερι και 2 χαμένα. Ολα αυτα βορεια Αττική.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    kostasniva στις #519537

    Μάκη πες τους έρχομαι να περιμένουν :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #519538

    Κωστη μην φοβασαι θα τους πω να σε περιμενουν. :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    kostasniva στις #519539

    <p style=”text-align: left;”>Μπράβο Μάκη . Όλα καλά</p>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #519545

    Μετά από μια εβδομάδα ακριβώς είδαμε αρκετά πουλιά σήμερα να περνάνε πάνω από το εργοστάσιο σε κοπαδακια μέχρι και 10 μαζι!!!! Ελπίζω να κάτσει το τριήμερο και να το ευχαριστηθουμε ολοι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    127
    dimitris36 στις #519547

    Καλημέρα. Σήμερα στο Καπανδρίτι, φτωχα τα πραγματα. Απο τις 7 έως τις 9 είδα στο συνολο καμια 20αρια πουλια. Εριξα σε 10 απο αυτα και πηρα 4. Ευτυχως καμια χαμενη. Τα πουλια περναγαν στο Θεο. Μετα τις 9 κοψαν ξαφνικα και αυτες οι λιγες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    48
    ZaitseVasily στις #519552

    Μετά από μια εβδομάδα ακριβώς είδαμε αρκετά πουλιά σήμερα να περνάνε πάνω από το εργοστάσιο σε κοπαδακια μέχρι και 10 μαζι!!!! Ελπίζω να κάτσει το τριήμερο και να το ευχαριστηθουμε ολοι!

    <hr />

    i hunt therefore i am

    :good:  :good: :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #519562

    Πουλιά στα δικά μας τα καρτερια δεν πέρασαν πολλά. Τρία όπλα 20 κάναμε και με πολύ ευστοχία. Σε αλλά καρτερια βορειοδυτικά μας μου είπαν για ανάποδο πέρασμα από το κανονικό και πάρα πολλά πουλιά. Όλοι από 15 μέχρι όριό μου είπαν.  Πάντως τα πουλιά ήταν το τελευταίο που μας ένοιαζε σήμερα…..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #519567

    ωρε μητσο μπερεκετια.και για μενα ιδιαιτερη μερα σημερα αφου παω να πιασω καρτερι και τι να δω 3 παιδια του σκοπευτηριου με τα ακουστικα τους τα γιλεκα τους και τα σκεετ φυσσιγκια.ωχ λεω θα γινω ρεντικολο.παρ ολαυτα καθισα εκει κοντα.ειχε αρκετο περασμα και ψηλωμενο.και με πηγε καλα 12 βολες 11 πουλια με μια χαμενη.οταν τελειωσε τοβιολι και συναντηθηκαμε στ αμαξια με ρωτουσαν που προπονουμε και μολις τους ειπα οτι ολες και ολες εχω παει 4 φορες στο σκοπευτηριο κοντεψαν να φανε τα οπλα τους.δε ξερω πεσανε στη μερα μου. για την ιστορια cheddit tordo kai oscar red fire μισα μισα τα πυρομαχικα νο9 δωσαμε ρανεβου και για αυριο αλλα λεω να μη παω.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    kostasniva στις #519569

    Μάκη έχουμε τίποτα,εδω τίποτα μονο για καλή μου τύχη πέρασε μια φάσσα και την πηρα

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #519573

    Μητσο και λοιποί μητσοι, πολύχρονοι και κυρίως καλοχρονοι.

    ο πειρασμός με έβαλε ν ανέβω τρεις ώρες καρφί από κει που ήμουν στο σύνορο σήμερα. Μέχρι τον προφήτη Ηλία, που σημαία μας δεν έχει, παρότι ειναι το μισό εκκλησάκι μες το ελληνικό. Το άλλο μισό, Τέως σκοπιά νυν βόρεια Μακεδονία τρομάρα μας…..παρένθεση, αύριο αν βρω σημαία, θα τραβήξω πάλι το μαρτύριο και θα βγω πάνω να την κρεμάσω.

    λαγό δεν είχε, αλλά είχε σταυρο από φανταράκια μας, το 40 που πολεμήσανε κει πάνω. Αυτό το σκουριασμένο σίδερο που ειναι στην φωτο. Και είπα να σας το στείλω να το δείτε, για να μη ξεχνάμε, οτι για να πηγαίνουμε εκεί σήμερα εμείς για λαγό, κάποιοι αφήσανε τα Κόκκαλα τους εκεί πάνω, και πίσω χήρες κι ορφανά…..δίπλα, το κατεστραμμένο φυλάκιο.

    αντε, χρόνια πολλά και Καλη επέτειο να έχουμε.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #519584

    καλη επετειο.σημερα η στενη δεν ειχε μπασιμο.κατι λιγες ηταν πιασμενες γυρω γυρω και απ τους παρα πολλλους κυνηγους που ειχε παιξανε λιγο 6 επρεπε να παρω 4 πηρα κι ευχαριστημενος ειμαι.μου φενεται τα μπασιματα σιγα σιγα κοβουνε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #519589

    Καλησπέρα.

    Σήμερα μπορώ να πω πώς κάπως ρέφαρα,Από μπασιματιάρες είχε κάτι λίγες αλλά αυτό που είδα στο περπατητό είχα χρόνια να το δώ.

    Μήτσο η φώτο για πάρτη σου :good:  :good:

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,076 έως 30,090 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων