DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,266 έως 5,280 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    kounos στις #390554

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Σαν μεγάλη τσίχλα ε ; Σωστά, έλα όμως που στην κανονική τσίχλα μπαίνουν εύκολα, στα 40 μέτρα, 4 τσίχλες μπροστά. Άντε όμως να χωρέσει στο μυαλό σου ότι στην «μεγάλη τσίχλα» πρέπει να μπουν 4 «μεγάλες τσίχλες» προσκόπευση και όχι 4 κανονικές.

    ΓΙΩΡΓΟ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΕΒΑΖΑ 4-5 ΜΕΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΑΠΙ…ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΧΕΔΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΣΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗ Κ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΥΤΟ!!!! ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΩ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΥΧΑΙΝΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΕ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΕ 1-1,5 ΜΕΤΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΠΟΥ ΣΗΜΑΔΕΥΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ 3-4-5 ΜΕΤΡΑ ΠΙΣΩ ΤΟΥ!!!!

    Άρη βλέπω ότι αρχίσαμε τα σχεδιάκια ……….. τόσο μπροστά ….έτσι …. τέτοια του λές και βλέπεις τι γίνετε !!!!!!! 😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    kounos στις #390555

    aris_kalamata wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Σαν μεγάλη τσίχλα ε ; Σωστά, έλα όμως που στην κανονική τσίχλα μπαίνουν εύκολα, στα 40 μέτρα, 4 τσίχλες μπροστά. Άντε όμως να χωρέσει στο μυαλό σου ότι στην «μεγάλη τσίχλα» πρέπει να μπουν 4 «μεγάλες τσίχλες» προσκόπευση και όχι 4 κανονικές.

    ΓΙΩΡΓΟ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΕΒΑΖΑ 4-5 ΜΕΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΑΠΙ…ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΧΕΔΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΣΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗ Κ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΥΤΟ!!!! ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΩ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΥΧΑΙΝΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΕ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΕ 1-1,5 ΜΕΤΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΠΟΥ ΣΗΜΑΔΕΥΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ 3-4-5 ΜΕΤΡΑ ΠΙΣΩ ΤΟΥ!!!!

    Άσε το βίντεακι να φορτώσει και πήγαινε από το 0:04 ως το 0:12 πατώντας πολύ γρήγορα το play και το pause ώστε να μπορείς να δεις καρέ-καρέ τα πουλιά και την προσκόπευση που βάζω στην δεύτερη τουφεκιά. Προλαβαίνεις να δεις λίγο μετά την τουφεκιά το τρίτο σφυριχτάρι, στην πρώτη γραμμή από αριστερά, να διπλώνει. Το συγκεκριμένο έπεσε ξερό, ενώ άλλο ένα ακόμη που έπεσε δεν το βρήκαμε.

     

    Βλέπεις τι λέω το βιντεάκι και έτσι και αλλιώς!!!!Θα σας δώ τον Γενάρη τι θα γίνει και τι θα κάνει το βιντεάκι αν έχει  -15. 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    kounos στις #390556

    aris_kalamata wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    akis_a wrote:
    δε ξερω πως κ τι αλλα παιδια ισως με βοηθησε η ψυχραιμια στην αρχικη επωμιση ,κ οχι το κλασσικο μπαπ στη πλατη…γιατι μετα οπου παταγα σκανδαλη εβγαινε ο χαρος…. ..διοφθαλμα παντα κ η τελευταια βολη ειχε κ αλλαγη επιπεδου γιατι εσκυψα αλλα δε χαλασα την επωμιση μονο γονατισα…. αντωνη στειλε μου το τηλεφωνο σου ,για κατι πραματακαι οταν κατεβεις …..

    Όχι ίσως, αυτό είναι το κλειδί της επιτυχίας.

    ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ!!! ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ »ΑΠΟΜΥΘΟΠΟΙΩ» ΤΟ ΥΔΡΟΒΙΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ! ΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ Κ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΥΔΡΟΒΙΟΤΟΠΟ ΜΕ ΟΠΛΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΙΜΟ ΠΑΠΙΩΝ…ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΓΑΝ ΝΑ ΣΦΥΡΙΖΟΥΝ ΠΑΝΩ ΜΟΥ…ΧΟΡΤΑΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ…ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΑ ΤΟΥΦΕΚΑΩ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΦΕΚΑΩ ΜΠΕΚΑΤΣΙΝΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ…ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΒΑΡΑΙ ΤΑΜΠΟΥΡΛΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΦΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΡΕΜΟΥΝ Κ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΙΟ ΑΡΜΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥΣ… ΣΑΝ ΜΠΕΓΑΛΗ ΤΣΙΧΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟ Π[ΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ…ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ…

    +100000000000000000 ….. Αρη σαν τσιχλα Σβαρτζενεγκερ

     

    Αποστόλη ακόμα εδώ είσαι !!!!!!!!Περιμένω νέα σου!!!!!! Εσύ θα πάς στον παράδεισο ,δεν γίνεται να με βάλεις μέσα σε καμιά βαλίτσα!!!!!!! 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    Antonis Stamatiou στις #390572

    ΑΚΗ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΧΘΕΣ ΕΦΤΑΝΕ! ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ Κ ΣΤΑ ΤΑΙΡΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!! ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!! ΑΝΤΩΝΗ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΕΣΥ…2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑΞΕΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΘΑΝΩ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΡΙΠΛΕΤΑ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ (ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΘΕΙ Κ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ) ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΙΡΚΙΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΝΤΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ…ΦΕΤΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ Κ ΣΕ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ Κ ΕΚΕΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΒΑΘΜΟ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ Κ ΑΛΛΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ…ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΤΟΥΜΠΛΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ…ΜΙΑ ΤΡΙΑΔΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΥΣΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΜΟΥ ΓΛΙΤΩΣΕ Η ΤΡΙΤΗ…ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΤΩΝΗ???

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ… Ο ΑΡΗΣ ΗΤΑΝ Η ΑΙΤΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΠΑΠΙΩΝ… ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ… ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ, ΑΡΓΕΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΕΣ, ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙΡΟΥ… ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΕΙ… ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ… ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ… ΠΟΥ ΤΑ ΖΥΓΙΖΕ, ΤΑ ΖΥΓΙΖΕ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ…ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΔΥΟ ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΟΥΛΙΑΣΤΡΑ… ΚΛΑΣΙΚΟΣ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    Antonis Stamatiou στις #390576

    Σαν μεγάλη τσίχλα ε ; Σωστά, έλα όμως που στην κανονική τσίχλα μπαίνουν εύκολα, στα 40 μέτρα, 4 τσίχλες μπροστά. Άντε όμως να χωρέσει στο μυαλό σου ότι στην «μεγάλη τσίχλα» πρέπει να μπουν 4 «μεγάλες τσίχλες» προσκόπευση και όχι 4 κανονικές.

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ…

    +1000000…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #390733

    Άρη βλέπω ότι αρχίσαμε τα σχεδιάκια ……….. τόσο μπροστά ….έτσι …. τέτοια του λές και βλέπεις τι γίνετε !!!!!!!

    Βλέπεις τι λέω το βιντεάκι και έτσι και αλλιώς!!!!Θα σας δώ τον Γενάρη τι θα γίνει και τι θα κάνει το βιντεάκι αν έχει -15.

    Κατ’ αρχήν θα ήθελα να σ’ευχαριστήσω που μας καταδέχτηκες και έγραψες μια κουβεντούλα 😈 .

    Άρη, εκεί που λες τα μαζεύαμε βλέπω με την άκρη του ματιού μου 2 Spear-wing Gooses και λεώ στον διοργανωτή, “Please, don’t move” , “Don’t move, even your eyes”. Περιμένω με κομένη την ανάσα και μόλις περνάνε από πάνω μου, γυρίζω με το 682 Gold E που έχω στην κατοχή μου και τους κάνω ένα θεικό double προσγειώνοντάς τες  θεαματικά μπροστά στα πόδια μας, κάνοντας την γη να τρίζει. Τότε όλοι οι παραβρισκόμενοι ξέσπασαν σε χειροκροτήματα ….κτλ …. κτλ …κτλ … 😈  ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΕ .

    Να σε ρωτήσω κάτι ρε φίλε, αυτά τα φυσίγγια σου έχουν βγει καλά, γιατί δεν τα βλέπω να κυκλοφορούν και πολύ …

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Στους -15 δεν ξέρω αν δουλεύει η κάμερα, για καλό και για κακό δεν παίρνεις και το 682 μαζί γιατί σε βλέπω πάλι όλη μέρα να τρύβεις ; :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #390735

    ΩΩΩΩΩΩΩΩΩ….ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΨΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ…. :mrgreen: 😆 😆

    kOUNO ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ SWING THROUGH ΣΤΑ ΠΑΠΙΑ ME ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΛΑ ΠΕΣΑΜΕ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ Κ ΕΙΠΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ… 😆 😆

    ΑΣΕ ΟΙ SPEARWING  GOOSES ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!!!! 😆 😆 ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΠΡΑΣΙΝΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ”ΤΖΙΜΠΡΗΔΕΣ” ΕΙΜΑΣΤΕ!!! 😆 😆

    ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΗΤΑΝ ΠΙΣΩΠΛΑΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΠΑΝΤΩΣ… :mrgreen:

    ΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΥΨΙΜΟ ΣΤΟΥΣ -15 ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΤΖΙΝΙ???? :mrgreen:

    Υ.Γ ΑΝΤΩΝΗ ΜΗΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΦΙΛΕ… 😯

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    kounos στις #390748

    kounos wrote:
    Άρη βλέπω ότι αρχίσαμε τα σχεδιάκια ……….. τόσο μπροστά ….έτσι …. τέτοια του λές και βλέπεις τι γίνετε !!!!!!!

    kounos wrote:
    Βλέπεις τι λέω το βιντεάκι και έτσι και αλλιώς!!!!Θα σας δώ τον Γενάρη τι θα γίνει και τι θα κάνει το βιντεάκι αν έχει -15.

    Κατ” αρχήν θα ήθελα να σ’ευχαριστήσω που μας καταδέχτηκες και έγραψες μια κουβεντούλα . Άρη, εκεί που λες τα μαζεύαμε βλέπω με την άκρη του ματιού μου 2 Spear-wing Gooses και λεώ στον διοργανωτή, «Please, don’t move» , «Don’t move, even your eyes». Περιμένω με κομένη την ανάσα και μόλις περνάνε από πάνω μου, γυρίζω με το 682 Gold E που έχω στην κατοχή μου και τους κάνω ένα θεικό double προσγειώνοντάς τες θεαματικά μπροστά στα πόδια μας, κάνοντας την γη να τρίζει. Τότε όλοι οι παραβρισκόμενοι ξέσπασαν σε χειροκροτήματα ….κτλ …. κτλ …κτλ … ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΕ . Να σε ρωτήσω κάτι ρε φίλε, αυτά τα φυσίγγια σου έχουν βγει καλά, γιατί δεν τα βλέπω να κυκλοφορούν και πολύ … [/URL] Uploaded with ImageShack.us Στους -15 δεν ξέρω αν δουλεύει η κάμερα, για καλό και για κακό δεν παίρνεις και το 682 μαζί γιατί σε βλέπω πάλι όλη μέρα να τρύβεις ;

    Λοιπόν ,λοιπόν,έχουμε και λέμε.Έχεις καλή πληροφόρηση εκ των έσω και θα κοιτάξω αυτό το κύκλωμα να το διαλύσω ;-)Για το 682 δεν το παίρνω στον Έβρο με τίποτα είναι αμαρτία για το όπλο,δεν μου φταίει τίποτα να το βάζω στις λάσπες,τώρα για το τρίψιμο τι να κάνουμε θα υποστούμε την τύχη μας .Όσων αφορά τώρα τα κουτάκια με τα <κούνος> θα δούμε τι θα γίνει  στην επόμενη συγκέντρωση της ομάδας και θα τα πούμε από κοντά!!!!!! <Ά ρε Γιώργη!!!!!!!>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    kounos στις #390753

    ΩΩΩΩΩΩΩΩΩ….ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΨΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ…. kOUNO ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ SWING THROUGH ΣΤΑ ΠΑΠΙΑ ME ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΛΑ ΠΕΣΑΜΕ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ Κ ΕΙΠΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ… ΑΣΕ ΟΙ SPEARWING GOOSES ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!!!! ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΠΡΑΣΙΝΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ »ΤΖΙΜΠΡΗΔΕΣ» ΕΙΜΑΣΤΕ!!! ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΗΤΑΝ ΠΙΣΩΠΛΑΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΠΑΝΤΩΣ… ΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΥΨΙΜΟ ΣΤΟΥΣ -15 ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΤΖΙΝΙ???? Υ.Γ ΑΝΤΩΝΗ ΜΗΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΦΙΛΕ…

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 48 λεπτά πριν από τον aris_kalamata.

    Άρη όπως είδες βγαίνω αληθινός.Μην του δώσεις θάρρος του παιδιού!!!!! Οι spear wing goose είναι για όλους αρκή να βρεθεί η κατάλληλη συγκυρία!!!!!!! Στους -15 το σίγουρο είναι ότι θα βγεί το τζίνι!!!!!!Για τα κουτάκια θα κοιτάξω νατα λανσάρω στην πιάτσα!!!!!!!!!!  Υ.Γ. : Άρη ελπίζω να τα πούμε το Σαββάτο απο κοντά.Φέρε και το όπλο μαζί για καλό και για κακό!!!!!! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #390755

    ! <Ά ρε Γιώργη!!!!!!!>

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ…ΤΟ ΣΑΡΣΕΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟ…….ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕ ΓΙΩΡΓ…….. ΡΙΞΤΟΥ ΡΕ ΓΡΗΓΟΡΑ………..ΑΑΑΑΑΙΙΙΙΝΤΕ ΡΕ….

     

    ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΜΕ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡΠΟΖΕ ΜΕ ΑΣΣΟ-ΔΥΟ Η ΑΣΣΟ-ΤΡΙΑ ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑ…682 ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΛΥΠΑΣΑΙ ΑΛΛΑ ALCIONE ΘΑ ΕΙΝΑΙ… 😉

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #390810

    kounos wrote:
    Αποστόλη ακόμα εδώ είσαι !!!!!!!!Περιμένω νέα σου!!!!!! Εσύ θα πάς στον παράδεισο ,δεν γίνεται να με βάλεις μέσα σε καμιά βαλίτσα!!!!!!!

    xaxaxa πηγε ο Λεωνιδας εχτες … εμεισ στις 28. Ελα μαζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

    ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΣΥ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ…ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!! 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #390844

    Tι να κανουμε βρε Αρη … εμεις Σαλαμινα δεν εχουμε παπια οποτε παμε εξω μιας κ δεν εχω γνωριμιες και δεν ευκαιρω λογω επαγγελματος να κυνηγω εδω.

    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΛΥΠΗΘΩ??? 😆 😆 😆 ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #390858

    καλησπερα απο θεσ/νικη

    μπραβο ακι 3στα3

    επιτελους βροχη και βροχη =νερα=παπια

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #390859

    Παπιοκαιρός σήμερα.Είπα αν τελείωνα νωρίς από την δουλειά να πήγαινα μια βόλτα προς κεραία μεριά αλλά ξεμπέρδεψα αργά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #390861

    aris_kalamata wrote:

    TOLISR1 wrote:
    Tι να κανουμε βρε Αρη … εμεις Σαλαμινα δεν εχουμε παπια οποτε παμε εξω μιας κ δεν εχω γνωριμιες και δεν ευκαιρω λογω επαγγελματος να κυνηγω εδω.

    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΛΥΠΗΘΩ??? ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ!

    … μακαρι … τα Β&Ρ 34 παντως «»μαμανε» …. τα οπλα παντως θεωριτικα θα ηταν νεα ….. αλλα οι ιδιες Τουρκικες μπουρουχες …. μου μυριζοντε εμπλοκες ξανα καργαααααααααααα !!!!

    1 k 4

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,266 έως 5,280 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων