DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,311 έως 5,325 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #391501

    μπραβο καλα τα κανεις εχει πολλα απο αυτα εχουν και ωραιες και δυσκολες τουφεκιες τα ετιμα που θα παει κατι θα τα εντοπισω 😆

    Εγώ άρχισα να ανησυχώ όμως που έβαλα φωτογραφία 😯

    Ξέρουν πολοί που περίπου πάω και φοβάμαι αν θα βρώ αύριο μέρος να σβήσω το τσιγάρο 🙁


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #391514

    τζο wrote:

    Εγώ άρχισα να ανησυχώ όμως που έβαλα φωτογραφία Ξέρουν πολοί που περίπου πάω και φοβάμαι αν θα βρώ αύριο μέρος να σβήσω το τσιγάρο

    Μέλος τουκαι της

    πες μου τι καφε πινεις.

    αυριο οταν ερθεις θα στον εχω ετοιμο 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #391520

    τζο wrote:
    μπραβο καλα τα κανεις εχει πολλα απο αυτα εχουν και ωραιες και δυσκολες τουφεκιες τα ετιμα που θα παει κατι θα τα εντοπισω

    Εγώ άρχισα να ανησυχώ όμως που έβαλα φωτογραφία Ξέρουν πολοί που περίπου πάω και φοβάμαι αν θα βρώ αύριο μέρος να σβήσω το τσιγάρο

    Μέλος τουκαι της

    ksap wrote:

    τζο wrote:

    Εγώ άρχισα να ανησυχώ όμως που έβαλα φωτογραφία Ξέρουν πολοί που περίπου πάω και φοβάμαι αν θα βρώ αύριο μέρος να σβήσω το τσιγάρο Μέλος τουκαι της

    πες μου τι καφε πινεις. αυριο οταν ερθεις θα στον εχω ετοιμο

    και ζεστο το καρεκλακι

    αν θες βαλε ξανα φωτο 😆

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #391583

    Τι γίνεται ρε παιδιά; Βρέχει παπιά βλέπω ε ; Συγχαρητήρια σε όλους, γιατί αν αρχίσω έναν-‘εναν δεν θα τελειώσουμε ποτέ 🙂 . Οι επιτυχίες σας δείχνουν πως δεν είστε τυχαίοι και ότι το κατέχετε καλά το άθλημα 😉 .

    Υ.Γ. Κώστα τέντωσε τα μάτια σου να βαρέσεις και κάνα μεγάλο … 😆 … αν και μου φαίνεται ότι ξέρεις να βαράς τα νόστιμα 😉

    Υ.Γ. Άγιος Νοέμβρης … 😎

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #391632

    ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΛΕΨΑ ΛΙΓΟ…. 😆 😆

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #391633

    ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΛΕΨΑ ΛΙΓΟ…. [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    σαν μοντελα ειναι στην φωτο μπραβο   😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    482
    kostassp στις #391634

    ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΛΕΨΑ ΛΙΓΟ…. [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    είσαι και καλλιτέχνης στη φωτογραφία βλέπω !!!!!!! 

    παράτα τις φάσσες φίλε , τα παπιά είναι πιό πολλά !!!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #391728

    ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΛΕΨΑ ΛΙΓΟ…. [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    εριξες με φυσιγγι που λεει η ρυθμιστικη ;;;κυκλοφορει και ο μπρικοκος στο site ………. :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #391740

    Μόλις πριν από λίγο γύρισα από κεραία.Τα παπιά που βγήκαν στο σούρουπο ελάχιστα.Από 3 κιρκίρια που μου πέρασαν κράτησα το ένα.Νωρίς το απόγευμα σε μία βόλτα που έκανα στα ριζοχώραφα πήρα 3 μπεκατσίνια(τα οποία ήταν πάρα πολλά στην περιοχή) και ένα ορτύκι που με ξάφνιασε με το σήκωμα του.Λίγος και ο κόσμος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #391764

    σημερα το πρωι..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #391778

    Σημερινη εξοδο στην χαλαστρα.κρανιου τοπος!!!δεν ειδα τιποτα.ουτε παπια ουτε μπεκατσινια.χτες το απογευμα στο καλοχωρι,κρανιου τοπος!!!μια απο τα ιδια,ντουφεκια πουθενα.απο βδομαδα κεραια η κλειδι καμια βολτα μπας και δουμε χαιρι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #391788

    σημερα το πρωι..

    ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΠΑΔΙ… 😆 😆

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΕΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #391904

    σημερα το πρωι..

    μπραβο Γιαννο εκει ειναι τα μικρα εεεεεεεεεεεε

    ασε  και κανενα να ερθει προς τα εδω 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #391910

    μπραβο γιαννη κ απ οεμενα τα ξεκολιασατε… 😉  εμενα παλ ιτ οπρωι πηγα για φασσα ,αφου δεν ειδα φτερ ονα πεταε ιλεω κατσε να κατουρησω να φυγω κ με το που ξεκουμ,πωνω το παντελονι να σου μια ερχοταν καδρονι με βλεπε ικ στριβει,γαμω το σπιτι σας λεω..φευγω κ παω για ενα γρηγορο περπατητο στις λιμνες καρμανιολα..ξεκιναω τιποτα κ τιποτα κ στη τελυταια καθομα ιστη ν ακρη ρε κρα ρε κρα δε φευγει τιποτα κοντοζυγνω λιγο κ κανει μπραφ μια κατσανια κ ενα μικρο ( αληθεια γιατι ηταν παρεα ???) την αφηνω να βγει εξω απ οτο νερο εχοντας πειστει οτι θα τη παρω με το πρωτο ο μαλακας κ τελεικα τις εριξα 3 κ δε τη πηρα…ε αντε στην ευχη λεω σημερα….τι στ οκαλο επαθα εκεινη την ωρα δε μπορω να καταλαβω, βεβια πεταγε λιγο στραβα αλλα η ρουφιανα δεν επεσε ουτε μετα απ οενα χλμ που τη κοιταγα…τη ξεβρακωμα ηταν αυτο παλι… 😯

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #391916

    μπραβο γιαννη κ απ οεμενα τα ξεκολιασατε… εμενα παλ ιτ οπρωι πηγα για φασσα ,αφου δεν ειδα φτερ ονα πεταε ιλεω κατσε να κατουρησω να φυγω κ με το που ξεκουμ,πωνω το παντελονι να σου μια ερχοταν καδρονι με βλεπε ικ στριβει,γαμω το σπιτι σας λεω..φευγω κ παω για ενα γρηγορο περπατητο στις λιμνες καρμανιολα..ξεκιναω τιποτα κ τιποτα κ στη τελυταια καθομα ιστη ν ακρη ρε κρα ρε κρα δε φευγει τιποτα κοντοζυγνω λιγο κ κανει μπραφ μια κατσανια κ ενα μικρο ( αληθεια γιατι ηταν παρεα ???) την αφηνω να βγει εξω απ οτο νερο εχοντας πειστει οτι θα τη παρω με το πρωτο ο μαλακας κ τελεικα τις εριξα 3 κ δε τη πηρα…ε αντε στην ευχη λεω σημερα….τι στ οκαλο επαθα εκεινη την ωρα δε μπορω να καταλαβω, βεβια πεταγε λιγο στραβα αλλα η ρουφιανα δεν επεσε ουτε μετα απ οενα χλμ που τη κοιταγα…τη ξεβρακωμα ηταν αυτο παλι…

    μην σκας τα εχει αυτα το κυνηγι σε ολους μας εχει τυχει κατι αναλογο 😀

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,311 έως 5,325 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων