DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,521 έως 5,535 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #396713

    Τα παπιά όταν τα ανεβάζει ο Τζο δεν με εκπλήσσουν. Καλημάνα όμως έχω να δω στην Ελλάδα 7 χρόνια!

    φετος εχει αρκετες  αλλα δυσκολα τις βαζεις χερι


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #396724

    εδω εχει τρελο κρυο αρι καλο και το 81

    aris_kalamata wrote:
    ΤΖΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΕΙΨΕΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΙ ΠΕΡΣΙΝΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΟΥ…ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ… ΕΔΩ ΚΑΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΒΡΟΧΗ…ΜΟΥΛΙΑΣΑΜΕ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ…ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΥΛΙΑ…ΣΤΟ ΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ…ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΒΡΟ… 81 ΠΟΝΤΟΥΣ Ε? ΑΧ Κ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ…

     

    εδω εχει τρελο κρυο και υγρασια

    καλο και το 81 αλλα τα benelli κεντουσαν αν και 71

    θα ειχαμε και αλλα πουλια αλλα η beretta εγινε μονοκανο ως δικανο ακομα να βρουμε το προβλημα

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ

    ΒΕRΕΤΤΑ…. 😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #396764

    εδω εχει τρελο κρυο αρι καλο και το 81

    εδω εχει τρελο κρυο και υγρασια καλο και το 81 αλλα τα benelli κεντουσαν αν και 71 θα ειχαμε και αλλα πουλια αλλα η beretta εγινε μονοκανο ως δικανο ακομα να βρουμε το προβλημα

    απο που εισαι αν επιτρεπετε??

     

     

    φετος εχει αρκετες αλλα δυσκολα τις βαζεις χερι

     

    συμφωνω..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #396816

    τζο wrote:
    εδω εχει τρελο κρυο αρι καλο και το 81 εδω εχει τρελο κρυο και υγρασια καλο και το 81 αλλα τα benelli κεντουσαν αν και 71 θα ειχαμε και αλλα πουλια αλλα η beretta εγινε μονοκανο ως δικανο ακομα να βρουμε το προβλημα απο που εισαι αν επιτρεπετε??

    τζο wrote:
    φετος εχει αρκετες αλλα δυσκολα τις βαζεις χερι

    συμφωνω..

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 9 ώρες, 54 λεπτά πριν από τον gianniskavala.
    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 9 ώρες, 53 λεπτά πριν από τον gianniskavala.
    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 9 ώρες, 52 λεπτά πριν από τον gianniskavala.

    αν ρωτας εμενα Γιαννη  απο θεσ/νικη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #396817

    ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΑΤΙΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ… :mrgreen:

    ΚΑΛΗΜΑΝΕΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΤΩ…ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΣΥΝΟΛΟ… ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΤΟ ΠΩΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΓΙΑ ΒΟΣΚΗ ΤΟ ΣΟΥΡΟΥΠΟ…ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΕΛΙΓΜΟΥΣ ΠΡΙΝ ΠΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΚΙΑ ΠΕΤΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ…ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙΣ…ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΦΥΛΑΞΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΕΝΝΟΩ, ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΟΥΝ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #396830

    ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΑΤΙΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ…

     

    ΚΑΛΗΜΑΝΕΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΤΩ…ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΣΥΝΟΛΟ… ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΤΟ ΠΩΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΓΙΑ ΒΟΣΚΗ ΤΟ ΣΟΥΡΟΥΠΟ…ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΕΛΙΓΜΟΥΣ ΠΡΙΝ ΠΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΚΙΑ ΠΕΤΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ…ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙΣ…ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΦΥΛΑΞΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΕΝΝΟΩ, ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΟΥΝ…

    ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΚΑΜΙΑ 50ΑΡΙΑ ΠΟΥΛΙΑ

    ΠΟΥ ΜΑΡΤΥΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

    ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΕΛΙΓΜΟΥΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ

    ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΤΕΡΙ ΔΕΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    456
    leatherman στις #396832

    Αν και δεν έχω μεγάλη εμπειρία με τα υδρόβια και εγώ με τη σειρά μου συμφωνώ (για τα γκαλιαμάνια) με τον Άρη.Θυμάμαι πριν

    μερικά χρόνια κοντά στο δέλτα του Πηνειού (στο Στόμιο) ήταν στρωμένα σε μια τριφυλλιά καμιά 100 ριά από δαύτα.

    Έφαγα δυό ώρες σε μιά συστάδα θάμνων στην άκρη του χωραφιού μήπως και ζυγώσει κάποιο για μιά βολή.Μάταια.

    Αυτά ανά τακτά διαστήματα σηκώνονταν ,έκαναν μια γύρα στο κέντο του χωραφιού και ξανακαθόταν εκεί που είχαν καθήσει προηγουμένως. Στο τέλος (μετά από δυό ώρες) πεταξαν και χάθηκαν στο βάθος του δέλτα του ποταμού.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #396838

    ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ…ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ…

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΙΓΜΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΠΟΥ Κ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΙ…

    ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΤΟ ΣΟΥΡΟΥΠΟ…ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΗ ΜΕΡΑ!!! ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΦΥΛΑΓΑ ΓΙΑ ΠΑΠΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΛΗΜΑΝΕΣ…ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΠΡΙΝ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΟΥΝ…ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΖΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΣΚΟΠΕΥΣΕΙΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΠΗΧΤΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ…Κ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΠΟΥΛΙΑ…20ΑΡΙ ΚΑΙ 30ΑΡΙ ΚΟΠΑΔΙ…ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #397174

    τελικα η παρεα τα παει καλουτσικα

    αυτα τα benelli ρε παιδι μου με τις παγωνιες κεντανε.

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    …….

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #397182

    τελικα η παρεα τα παει καλουτσικα αυτα τα benelli ρε παιδι μου με τις παγωνιες κεντανε. [/URL] Uploaded with ImageShack.us …….

    το εκανες παλι το θαυμα σου ε??? ατοιμουτσικοοοο!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #397183

    τελικα η παρεα τα παει καλουτσικα αυτα τα benelli ρε παιδι μου με τις παγωνιες κεντανε. [/URL] Uploaded with ImageShack.us …….

    οχι benelli μαυρα πιστολια απο εδω και περα!!! 😆 μπραβο φιλε μου!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #397186

    τελικα η παρεα τα παει καλουτσικα αυτα τα benelli ρε παιδι μου με τις παγωνιες κεντανε. [/URL] Uploaded with ImageShack.us …….

     

    mprabo re tzo.

     

    σημερα εγω σε ενα απογευματινο, ημουν αναμεσα σε 2000 τουλαχιστον φιου – σαρσελια – και κουταλια, και δεν επεξε κανενα γαμ@πουλο ρε σεις. τα νευρα μου τσαταλια..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #397188

    τζο wrote:
    τελικα η παρεα τα παει καλουτσικα αυτα τα benelli ρε παιδι μου με τις παγωνιες κεντανε. [/URL] Uploaded with ImageShack.us …….

    mprabo re tzo. σημερα εγω σε ενα απογευματινο, ημουν αναμεσα σε 2000 τουλαχιστον φιου – σαρσελια – και κουταλια, και δεν επεξε κανενα γαμ@πουλο ρε σεις. τα νευρα μου τσαταλια..

    εγω θα ειχα ακομα ταχυκαρδια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #397190

    ταχυκαρδια μονο? χααα!!  εγω να δεις. καουρα με επιασε, με την γυναικα μου μαλωσα (καλα αυτο ειναι ετερον εκατερον) και τωρα πινω ζεστο καφεδακι για να παω για υπνο.. :mrgreen:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #397200

    τελικα η παρεα τα παει καλουτσικα αυτα τα benelli ρε παιδι μου με τις παγωνιες κεντανε. [/URL] Uploaded with ImageShack.us …….

    😯 … εξαιρετικά … !

    Όταν λες παγωνιές, τι θερμοκρασίες είχε Θεσαλονίκη σήμερα, γιατί Αθήνα δυο μέρες έχει λιακάδα; 😯

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,521 έως 5,535 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων