SPINNING

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 106 έως 120 (από 145 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Spinning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #416910

    croco night [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας

     

    ετση ετση μια χαρα σε βρισκω.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #417323

    χθεσηνοβραδυνοι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #417373

    χθεσηνοβραδυνοι

    ΘΑ ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΕΝΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΨΥΧΗΣΩ
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ

    μπράβο ρε φίλε μπράβο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #417468

    χθεσηνοβραδυνοι

    ΘΑ ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΕΝΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΨΥΧΗΣΩ
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ

    μπραβο ρε αντρικο ωραιοι οι λουτσοι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #417496

    χθεσηνοβραδυνοι

    ΘΑ ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΕΝΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΨΥΧΗΣΩ
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ

    επειδη σε βλεπω και πιανεις μονο λουτσους για κοιτα αυτο http://www.youtube.com/watch?v=c90TiZlqHqE

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #417582

    herbi wrote:
    χθεσηνοβραδυνοι ΘΑ ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΕΝΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΨΥΧΗΣΩ
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ

    επειδη σε βλεπω και πιανεις μονο λουτσους για κοιτα αυτο http://www.youtube.com/watch?v=c90TiZlqHqE

     

    ε ρε τα κοπελια ειναι φιλαρακια απο εκει ψωνηζω..

    αλλα το συκγεκριμενο ειδος ψαρεματος δεν το παω με τηποτα..

    ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΗΝΗΓΑΩ ΤΟΥΣ ΚΗΝΗΓΟΥΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #417583

    ωριστε και ενας χθεσηνοβραδυνος οπου εκατσα μονα ενα μισαορο διοτη ειρθαι κοσμος στο σπιτη και επρεπαι να παω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #419698

    ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΣΟΥΠΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΤΗ!!ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΣΧΗΜΑ,ΠΗΡΑΜΕ 5 ΣΟΥΠΙΕΣ 1 ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ 2-3!!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΣΠΙΝΟΚΑΛΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΠΟΡΩΘΗΚΑ ΚΑΙ  ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΚΑΛΑΜΙ EGING!!EXETE NA MOY ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #419724

    εχει ακομα καλαμαρια???

    για το καλαμι που αναφερεις ειναι τα major craft στη σειρα solpara , το egi force  δε θυμαμαι μαρκα ..παντως με το πρωτο φιλος εκανε τρελλη διαφορα απο σπινοκαλαμα που ψαρευαν μαζι ..

    εγω προτεινω σε σχεση ποιοτητας τιμης το πρωτο μιας κ ειμα ικατοχος καλαμιου αυτης της εταιρειας αλλα για shore jigging.απλα δε παιζεται η ποιοτητα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #419750

    εχει ακομα καλαμαρια??? για το καλαμι που αναφερεις ειναι τα major craft στη σειρα solpara , το egi force δε θυμαμαι μαρκα ..παντως με το πρωτο φιλος εκανε τρελλη διαφορα απο σπινοκαλαμα που ψαρευαν μαζι .. εγω προτεινω σε σχεση ποιοτητας τιμης το πρωτο μιας κ ειμα ικατοχος καλαμιου αυτης της εταιρειας αλλα για shore jigging.απλα δε παιζεται η ποιοτητα.

    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #419751

    akis_a wrote:
    εχει ακομα καλαμαρια??? για το καλαμι που αναφερεις ειναι τα major craft στη σειρα solpara , το egi force δε θυμαμαι μαρκα ..παντως με το πρωτο φιλος εκανε τρελλη διαφορα απο σπινοκαλαμα που ψαρευαν μαζι .. εγω προτεινω σε σχεση ποιοτητας τιμης το πρωτο μιας κ ειμα ικατοχος καλαμιου αυτης της εταιρειας αλλα για shore jigging.απλα δε παιζεται η ποιοτητα. Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας

    ΑΚΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΟ CROSTAGE 7-23AC THΣ MAJOR ΓΙΑ SPINNING,EINAI AΠΙΣΤΕΥΤΟ!!ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΟ SOLPARA EGING ΚΛΕΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ!!ΤΟ EGI FORCE ΤΗΣ HEARTY RISE ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΣΦΙΧΤΟ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΑΡΥ 140GR ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ΕΓΩ!!ΑΝ ΜΕ ΕΠΕΡΝΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΘΑ ΕΦΕΡΝΑ ΑΠ ΕΞΩ ΕΝΑ DAIKO H ENA ΖΕΝΑQ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!!ΑΣ ΑΡΚΕΣΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ SOLPARA EGI ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΠΟΥ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ,ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ!!Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΕΣΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!ΤΑΚΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #419752

    akis_a wrote:
    εχει ακομα καλαμαρια??? για το καλαμι που αναφερεις ειναι τα major craft στη σειρα solpara , το egi force δε θυμαμαι μαρκα ..παντως με το πρωτο φιλος εκανε τρελλη διαφορα απο σπινοκαλαμα που ψαρευαν μαζι .. εγω προτεινω σε σχεση ποιοτητας τιμης το πρωτο μιας κ ειμα ικατοχος καλαμιου αυτης της εταιρειας αλλα για shore jigging.απλα δε παιζεται η ποιοτητα. Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #420403

     

    οριστε και μια δικιαμου χθεσηνοβραδηνη αν και θα ειχα 5-6 αλλα λογο οτι δεν εχω αποχη αλλα γατζο και ειμουνα σε λιμανη οταν τις εγαζα απο το νερο πευταναι αλη μεσα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #420527

     

    και απο χθες το βραδακη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #420925

    καλημερα στα κοπελια χθεσηνη συντομη βολτουλα και ωρηστε το αποτελεσμα…

     

    1 κιλο και 29 γρ.

     

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 106 έως 120 (από 145 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων