Σκοπευτήριο Καλαμάτας

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 53 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #422294

    ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ NAVAL ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ… ΡΙΞΑΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΑΣ, ΕΙΔΑ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΥ ΚΟΝΤΑΚΙ Κ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ… ΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ… [/url] [/url] [/url] [/url]

    Φίλε Άρη, δεν είναι μήνας που έγραψες ότι δοκίμασες για πρώτη φορά το σκοπευτήριο και βλέπω ότι ήδη κόλλησες κι εσύ το “μικρόβιο” !!! 🙂

    http://www.e-artemis.gr/forumz/topic/422/page/12/#post-419590 )

    Μπράβο σου πάντως, και σ’ ανώτερα… Και μπράβο και για τις ωραίες φωτογραφίες που βάζεις στο φόρουμ.

    Με την ευκαιρία, θάθελα να σου κάνω μια ερώτηση: Πως τα πάει η Benelli σου με τα σκοπευτικά φυσίγγια? Από όσο μπορώ να διακρίνω στις φωτογραφίες, μάλλον τέτοια ρίχνεις … B&P Competition One ? Σου παρουσίασε κανένα πρόβλημα εμπλοκής (στην εξόλκευση του κάλυκα, ίσως)??? Γιατί υπάρχει μια “φήμη” ότι το σύστημα αδρανείας έχει θέμα με τα ελαφρά φυσίγγια (24 γρ.) και εδώ οι κάτοχοι Benelli τα αποφεύγουν, αλλά δεν ξέρω κατά πόσον ευσταθεί αυτή η “φήμη”… 😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #422296

    ΣΤΕΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ”ΓΛΥΚΙΑ” Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΧΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ… 😉

    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΠΕΝΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΑ ΣΠΑΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΔΙΣΚΑΚΙΑ…ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ, ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ… Η ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΣΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ, ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Κ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΣΤΑ ΛΑΘΗ, ΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΚΤΛ Κ ΑΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ…

    ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΡΙΧΝΩ ΜΙΑΣ Κ ΕΝΑ ΠΟΖΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΛΟΚΗ ΑΚΟΜΑ…ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΡΙΧΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΟΝ 3-4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΜΑΡΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ… 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #422297

    Συγγνώμη που επεμβαίνω σε αυτό που ρωτάς τον Άρη… αλλα θα σου πω ότι δεν υπάρχει ούτε καταδιανια τέτοιο θέμα ρίχνω με benelli 24γρ από το 2003… για να καταλάβεις στο μεγάλο μπάσιμο που είχε 16 Σεπτέμβριου του 2003 ρίχναμε με δυο benelli  και κούτες τα 24αρια. Και όσων αφορα την τσίχλα δεν έχει θέμα και με 24αρια αλλά και 28αρια όλα αυτά με  benelli rafaelo special…centro m1 και m2… ενδέχεται σε κάποια που είναι ακόμα με τα γράσα να εμφανίσει κάποιο θέμα αλλά δουλεύοντας το όπλο εξαλείφετε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #422299

    Hμουν μπροστα παντως οταν ο Στελιος εριχνε με το αυτογεμες και τα Cheddite Sporting και τον ταραξε στις εμπλοκες. Δε ξερω τι εφταιξε τοτε, παντως μου ειχε φανει πολυ παραξενο, και το ειχαμε αποδωσει στο χαμηλο μεταλλο, γιατι αλλα φυσιγγια 24αρια δουλευαν μια χαρα.

    Οντως τα φυσιγγια με χαμηλο μεταλλο δε τα προτιμουν οι κατοχοι αυτογεμων εδω, δε ξερω το λογο, πιθανως να ειναι αυτο που λεει ο Στελιος. Δεν ειχα ποτε ομως τετοιο οπλο, οποτε δεν ειμαι 100% σιγουρος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #422305

    Συγγνώμη που επεμβαίνω σε αυτό που ρωτάς τον Άρη… αλλα θα σου πω ότι δεν υπάρχει ούτε καταδιανια τέτοιο θέμα ρίχνω με benelli 24γρ από το 2003… για να καταλάβεις στο μεγάλο μπάσιμο που είχε 16 Σεπτέμβριου του 2003 ρίχναμε με δυο benelli και κούτες τα 24αρια. Και όσων αφορα την τσίχλα δεν έχει θέμα και με 24αρια αλλά και 28αρια όλα αυτά με benelli rafaelo special…centro m1 και m2… ενδέχεται σε κάποια που είναι ακόμα με τα γράσα να εμφανίσει κάποιο θέμα αλλά δουλεύοντας το όπλο εξαλείφετε

    Η σοφία είναι γνώση και, η σωστή της χρήση…δύναμη!

    Φίλε Γιώργο, δεν αμφιβάλλω καθόλου για αυτά που λες. Ακριβώς επειδή κι εγώ δεν συμμερίζομαι αυτή τη “φήμη”, έβαλα τη λέξη σε εισαγωγικά και το emoticon στο τέλος! Δε βλέπω το λόγο να μη λειτουργεί με 24αρια η καραμπίνα, είτε αδρανείας είτε αερίων: Για δέκα χρόνια έριχνα 24αρια στο σκοπευτήριο (σε skeet & sporting) με μια Mossberg 9200 χωρίς πρόβλημα, (πριν καταφέρω να πάρω δίκαννο). Οι εμπλοκές ήταν μηδαμινές, σε σχέση με τις δεκάδες χιλιάδες φυσίγγια που έχει ρίξει, και όπως ανέφερε ο Βίκτωρας παραπάνω, μάλλον κάποια ευθύνη πρέπει νάχει το κοντό μέταλλο κάλυκα (8 χιλ.) γιατί αμέσως μετά το περιστατικό αυτό με τα 28αρια Cheddite, δούλεψε απροβλημάτιστα με 24αρια με μέταλλο 12 χιλ. και χωρίς να την καθαρίσω.

    Όσο για τις τσίχλες, εδώ και πολλά χρόνια τις κυνηγώ σχεδόν αποκλειστικά με 24 γρ (σκητοφύσιγγα) και τα δυο τελευταία χρόνια τα γεμίζω ο ίδιος, με prima-sv ή με aquila-sv.  Μάλιστα φέτος το Φλεβάρη έβγαλα ξανά στο κυνήγι τη Mossberg μετά από χρόνια, και τα δούλεψε χωρίς το παραμικρό πρόβλημα!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #422315

    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες 🙂 . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!!

    Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ’ ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό.

    Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι.

    Το trap απ’ ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα.

    Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #422321

    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ.

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    το καινουργιο κοντακι του Αγγελου , σου αρεσε  ??  δεν παιζεται με τιποτα , συμφωνεις ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #422324

    Naval wrote:
    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    το καινουργιο κοντακι του Αγγελου , σου αρεσε ?? δεν παιζεται με τιποτα , συμφωνεις ?

    Λες αυτό από το B25? Το ζήλεψα, έχει ποιο ωραίο περίγραμμα από το δικό μου.

    Που να έβλεπες που μείναμε μαλάκες με την κωλοφαρδία να συναντηθούμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #422327

    photo




    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #422328

    Δημητρης Benelli wrote:

    Naval wrote:
    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    το καινουργιο κοντακι του Αγγελου , σου αρεσε ?? δεν παιζεται με τιποτα , συμφωνεις ?

    Λες αυτό από το B25? Το ζήλεψα, έχει ποιο ωραίο περίγραμμα από το δικό μου. Που να έβλεπες που μείναμε μαλάκες με την κωλοφαρδία να συναντηθούμε.

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    οχι στο Bro , στο Perazzi , το ελιτικο , με την λαβη την εχτρα φουλ , μεσα σε δυο μερες το ειχε ετοιμο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #422330

    Naval wrote:

    Δημητρης Benelli wrote:

    Naval wrote:
    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    το καινουργιο κοντακι του Αγγελου , σου αρεσε ?? δεν παιζεται με τιποτα , συμφωνεις ?

    Λες αυτό από το B25? Το ζήλεψα, έχει ποιο ωραίο περίγραμμα από το δικό μου. Που να έβλεπες που μείναμε μαλάκες με την κωλοφαρδία να συναντηθούμε. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    οχι στο Bro , στο Perazzi , το ελιτικο , με την λαβη την εχτρα φουλ , μεσα σε δυο μερες το ειχε ετοιμο

    Nαι έχεις δίκιο, στο Perazzi ήταν……….. είπαμε κοντάκι σε Perazzi στον Άγγελο το παίρνεις πολύ γρήγορα και φτιάχνει και πάπια επίσης γρήγορα για το ίδιο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #422331

    Δημητρης Benelli wrote:

    Naval wrote:

    Δημητρης Benelli wrote:

    Naval wrote:
    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    το καινουργιο κοντακι του Αγγελου , σου αρεσε ?? δεν παιζεται με τιποτα , συμφωνεις ?

    Λες αυτό από το B25? Το ζήλεψα, έχει ποιο ωραίο περίγραμμα από το δικό μου. Που να έβλεπες που μείναμε μαλάκες με την κωλοφαρδία να συναντηθούμε. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    οχι στο Bro , στο Perazzi , το ελιτικο , με την λαβη την εχτρα φουλ , μεσα σε δυο μερες το ειχε ετοιμο

    Nαι έχεις δίκιο, στο Perazzi ήταν……….. είπαμε κοντάκι σε Perazzi στον Άγγελο το παίρνεις πολύ γρήγορα και φτιάχνει και πάπια επίσης γρήγορα για το ίδιο.

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    Γιαννη , μου εφτιαξε μια παπια , μα ποια παπια ρε φιλε ??????? αλλαξε ολο το οπλο , μεγαλο εργο η παπια , αλλαζει τελειως η κινηση προς το πιατο ,  pocket hand   το ειπε ο καλλιτεχνης …..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #422332

    Naval wrote:

    Δημητρης Benelli wrote:

    Naval wrote:

    Δημητρης Benelli wrote:

    Naval wrote:
    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    το καινουργιο κοντακι του Αγγελου , σου αρεσε ?? δεν παιζεται με τιποτα , συμφωνεις ?

    Λες αυτό από το B25? Το ζήλεψα, έχει ποιο ωραίο περίγραμμα από το δικό μου. Που να έβλεπες που μείναμε μαλάκες με την κωλοφαρδία να συναντηθούμε. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    οχι στο Bro , στο Perazzi , το ελιτικο , με την λαβη την εχτρα φουλ , μεσα σε δυο μερες το ειχε ετοιμο

    Nαι έχεις δίκιο, στο Perazzi ήταν……….. είπαμε κοντάκι σε Perazzi στον Άγγελο το παίρνεις πολύ γρήγορα και φτιάχνει και πάπια επίσης γρήγορα για το ίδιο. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    Γιαννη , μου εφτιαξε μια παπια , μα ποια παπια ρε φιλε ??????? αλλαξε ολο το οπλο , μεγαλο εργο η παπια , αλλαζει τελειως η κινηση προς το πιατο , pocket hand το ειπε ο καλλιτεχνης …..

    photo θα βάλεις ή μονάχα εμείς θα εκτιθέμεθα?

    Πρέπει να το έχεις κάνει πολύ όμορφο αν κρίνω από την βάση που είδα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #422334

     Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ.

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ TRAP, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΟΤΕ… ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΚΑΤΣΙΝΙΑ ΤΑ ΠΙΑΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ… ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ Κ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ, ΟΠΟΤΕ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ… 😉

    ΕΧΕΙ Κ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ… ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΑΥΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ… 😉

    ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ… 🙂

    ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΛΥΚΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΑΠΟ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ… 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    Antonis Stamatiou στις #422389

    Αρή και Αντώνη σας ευχαριστώ για την παρέα και τις φωτογραφίες. Ομορφαίνεται τα άσχημα ρε απατεώνες . Mου μάζεψες την κοιλιά αλλά άφησες τις ρυτίδες. Πάει γέρασα ρε ……………….!!!!!!!!!! Έχετε πολύ όμορφο σκοπευτήριο, πραγματικά προσεγμένο, περιποιημένο και ευχάριστο. Ίσωμα όλο με κουρεμενο χορτάρι, με ανάχωμα που χωρίζει τα δύο γήπεδα και ικανοποιητική απόσταση μεταξύ τους. Όλοι φιλόξενοι και πρόθυμοι να σου δείξουν και να σε βοηθήσουν. Είναι δεν είναι 1-2 χλμ από το κέντρο της πόλης χωρίς να ενοχλεί ή να ενοχλείται από κανέναν. Θ” ανεβάσω και εγώ μερικές φώτο από το κινητό. Το φόντο μου φαινόταν δύσκολο από άλλες φώτο πριν έρθω αλλά όταν ρίξαμε από κοντά δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα γιατί απέναντι είχε αρκετή βλάστηση που δεν θα ξεραθεί το καλοκαίρι. Το trap απ” ότι βλέπω σου άρεσε (έριξες πολύ ωραία) και εμένα επίσης. Η Benelli σου τα πήγε περίφημα στα μακρυνά σπασίματα. Είναι καλό γήπεδο για trap. Θα προσπαθώ πάντα να περνάω και να ρίχνω έστω μία πούλα. Με το καλό να ξαναπάμε ………… ΑΞΙΖΕ.

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    [/url]

    ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑΝΝΗ… ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ… ΜΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ… ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 53 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων