Ο ΝΕΟΣ ΜΑΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 31 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #384167

    ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ. [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us ΛΙΟΝΤΑΡΙ [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ομορφα σκυλακια να τα χαιρεσαι!!!του χρονου δηλαδη  θα εχουμε περα απο τρυγωνια και μπουκετακια με ορτυκια???


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    126
    flas στις #384192

    ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ. [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us ΛΙΟΝΤΑΡΙ [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

     

    Δανέ εκείνο στην στην γωνία της πρώτης φωτο ,τι είναι;;;

     το βγάζει το ψωμί του;;;  😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #384202

    falcon wrote:
    ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ. [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us ΛΙΟΝΤΑΡΙ [/URL] Uploaded with ImageShack.us https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Δανέ εκείνο στην στην γωνία της πρώτης φωτο ,τι είναι;;; το βγάζει το ψωμί του;;;

    καλα τι ματι εχεις?που το ειδες εκει πισω??? 😀 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #384321

    falcon wrote:
    ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ. [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us ΛΙΟΝΤΑΡΙ [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

     

    Δανέ εκείνο στην στην γωνία της πρώτης φωτο ,τι είναι;;;

    το βγάζει το ψωμί του;;;

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ ΤΟΝ ΡΙΖΟ

    ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.

    ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ,ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΝ ΛΑΓΟ

    ΤΟΝ ΤΟΥΦΕΚΑΝΕ Κ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ. 😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #384322

    falcon wrote:
    ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ. [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us ΛΙΟΝΤΑΡΙ [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ομορφα σκυλακια να τα χαιρεσαι!!!του χρονου δηλαδη θα εχουμε περα απο τρυγωνια και μπουκετακια με ορτυκια???

    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
    Θεολόγης.

    Η  ΘΑΧΟΥΜΕ Κ ΟΡΤΥΚΟΜΠΟΥΚΕΤΑΚΙΑ

    Η ΘΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ

    ΤΑ ΤΡΥΓΟΝΟΜΠΟΥΚΕΤΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΣ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ. 😆 😆

    ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    126
    flas στις #384443

    flas wrote:

    falcon wrote:
    ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ. [/URL] Uploaded with ImageShack.us [/URL] Uploaded with ImageShack.us ΛΙΟΝΤΑΡΙ [/URL] Uploaded with ImageShack.us https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Δανέ εκείνο στην στην γωνία της πρώτης φωτο ,τι είναι;;; το βγάζει το ψωμί του;;;

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ ΤΟΝ ΡΙΖΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ. ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ,ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΤΟΝ ΤΟΥΦΕΚΑΝΕ Κ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Μην ξεχάσεις να του δώσεις και το σετ μαζι ξέρης,

    (αντηλιακό, και ξυριστικά)  😀 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    Odisseas στις #387221

    Καλησπερα παιδια μεσα στην εβδομαδα αναμενετε η γεννηση του νεου μου συντροφου που θα με συντροφευει τα επομενα χρονια στο κυνηγι μου.Το σκυλαακι θα ειναι ρατσας σεττερ και αν το θελει και ο Θεος γεννους θυλικου . συντομα θα ανεβει φωτογραφικο υλικο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #387343

    Καλησπερα παιδια μεσα στην εβδομαδα αναμενετε η γεννηση του νεου μου συντροφου που θα με συντροφευει τα επομενα χρονια στο κυνηγι μου.Το σκυλαακι θα ειναι ρατσας σεττερ και αν το θελει και ο Θεος γεννους θυλικου . συντομα θα ανεβει φωτογραφικο υλικο

    Η ώρα η καλή.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    Odisseas στις #387347

    Πως και τι το περιμενω δεν ξερω πως θα αντεξω να περιμενω 45 μερες για να απογαλακτιστει €

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #446084

    Χαιρετώ την παρέα. Εχθές χάρισα το μικρό μου σεττεράκι. Σήμερα το απόγευμα ΄παρέλαβα την σεττερίνα που είχα στην αναμονή.
    Ένα πρώτο δείγμα από την Λίζα. Είναι γεννημένη 05-05-2010, έχει λιγοστές εξόδους και το παλικάρι που μου την έδωσε από πέρυσι ξεκίνησε τα γουρούνια και το λυπόταν που έμενε στο σπίτι. Από όσο τον ψυχολόγησα, πρέπει να έχει ένα θέμα με το σφίξιμο των πουλιών και μου το είπε μετά από επίμονα ερωτήματα. Μου είπε όμως ότι δεν τα τρώει, ούτε τα σπάζει απλά κάποιες φορές δεν του τα άφηνε στο χέρι αλλά τα κρατούσε στο στόμα. Τότε μου φάνηκε ότι είπε την αλήθεια. Το όνομα είναι αργά για το αλλάξω; Με κοψόφτερο ορτύκι που έχω, θα φανεί τί κάνει στο απόρτ; Περιμένω τις γνώμες σας.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #446118

    Καλορίζικη. Μακάρι να κάνει όσα περιμένεις για να είστε και οι δυο ευχαριστημένοι.
    Το όνομα μπορείς να το αλλάξεις όποτε θέλεις, αρκεί να λες πρώτα το παλαιό και αμέσως το νέο π.χ.Λιζα – τάδε. Όταν ανταποκρίνεται 100% άρχισε να παραλείπεις μία στις τρεις (1/3) το Λίζα, μετά 1/2 και μετά σκέτο το νέο όνομα, κάθε φορά που “ακούει” να την ανταμείβεις με μεζεδάκι ή και χάδια. Μερικοί υποστηρίζουν το να απαλλαγεί, πρώτα, ο σκύλος από το στρες αποχωρισμού και όταν δεθεί με το νέο αφεντικό τότε να γίνει η αλλαγή του ονόματος. Άλλοι υποστηρίζουν (και συμφωνώ μαζί τους) πως μαζί με το στρες ας ξεπεράσουν και την πιθανή σύγχυση με την αλλαγή του ονόματος.
    Τα κοψόφτερα θηράματα είναι αυτά που μαθαίνουν τον σκύλο να δαγκώνει προκειμένου να τα ακινητοποιήσει ή να τα θανατώσει. Κάνε τις δοκιμές σου με κάτι πολύ ελαφρύ ή εύθραυστο ή με νεκρό μικρό πουλί, αφού πρώτα περάσουν μερικές ημέρες για να “γνωριστείτε” καλύτερα.
    Καλή επιτυχία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #446133

    Κύριε Γιάννη σας ευχαριστώ για ακόμη μια φορά. Να είστε καλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #449372

    Καλορίζικη. Μακάρι να κάνει όσα περιμένεις για να είστε και οι δυο ευχαριστημένοι.<br>
    Το όνομα μπορείς να το αλλάξεις όποτε θέλεις, αρκεί να λες πρώτα το παλαιό και αμέσως το νέο π.χ.Λιζα – τάδε. Όταν ανταποκρίνεται 100% άρχισε να παραλείπεις μία στις τρεις (1/3) το Λίζα, μετά 1/2 και μετά σκέτο το νέο όνομα, κάθε φορά που «ακούει» να την ανταμείβεις με μεζεδάκι ή και χάδια. Μερικοί υποστηρίζουν το να απαλλαγεί, πρώτα, ο σκύλος από το στρες αποχωρισμού και όταν δεθεί με το νέο αφεντικό τότε να γίνει η αλλαγή του ονόματος. Άλλοι υποστηρίζουν (και συμφωνώ μαζί τους) πως μαζί με το στρες ας ξεπεράσουν και την πιθανή σύγχυση με την αλλαγή του ονόματος.<br>
    Τα κοψόφτερα θηράματα είναι αυτά που μαθαίνουν τον σκύλο να δαγκώνει προκειμένου να τα ακινητοποιήσει ή να τα θανατώσει. Κάνε τις δοκιμές σου με κάτι πολύ ελαφρύ ή εύθραυστο ή με νεκρό μικρό πουλί, αφού πρώτα περάσουν μερικές ημέρες για να «γνωριστείτε» καλύτερα.<br>
    Καλή επιτυχία.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    KALLISTON HELLAS<br>
    Και δια το πιστόν<br>
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    </div>

    Κύριε Γιάννη θέλω να σας πω πως όλα εντάξει με το νέο όνομα. Σας ευχαριστώ και πάλι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #449558

    Κύριε Γιάννη θέλω να σας πω πως όλα εντάξει με το νέο όνομα. Σας ευχαριστώ και πάλι.<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Χρήστος<br>
    Κομοτηνή

    </div>

    Γεια σου Χρήστο, καλά έκανες και το ανέφερες, όχι για το ευχαριστώ, αλλά για να διαπιστώσει και άλλος ενδιαφερόμενος πως η μέθοδος αποδίδει. Με το απόρτ πως πας;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #449653

    <DIV class=d4p-bbt-quote-title>Chris-Kaz wrote:</DIV>

    <P>Κύριε Γιάννη θέλω να σας πω πως όλα εντάξει με το νέο όνομα. Σας ευχαριστώ και πάλι.<br></P>
    <P><hr><BR><div class=»bbp-reply-signature»><BR>Χρήστος<br><BR>Κομοτηνή</P>
    <P></div></P>
    <P>Γεια σου Χρήστο, καλά έκανες και το ανέφερες, όχι για το ευχαριστώ, αλλά για να διαπιστώσει και άλλος ενδιαφερόμενος πως η μέθοδος αποδίδει. Με το απόρτ πως πας;<BR></P>
    <HR>

    <DIV class=bbp-reply-signature>
    <P>KALLISTON HELLAS<BR>Και δια το πιστόν<BR>Γιάννης Νικολακόπουλος</P></DIV>

    Με το απόρτ νομίζω πως πάει καλά διατηρώντας ακόμη κάποιες επιφυλάξεις. Στο σπίτι με μαλακό μπαλάκι, στην αρχή το κρατούσε πίσω (βαθειά) στο στόμα αλλά δίνοντας μεζεδάκι γρήγορα το άφηνε στο χέρι μου και περίμενε την ανταμοιβή. Στις μπεκάτσες το ίδιο. Την τελευταία μπεκάτσα μου την άφησε με ένα χάιδεμα. Κάποια μέρα στο ενδιάμεσο, είχε βρει ένα σκοτωμένο μαυροπούλι και ήρθε αμέσως να μου το φέρει. Εκεί δυσκολεύτηκα λίγο, το κρατούσε σφιχτά αλλά στο τέλος μου το άφησε. Πάντως δεν είχε διάθεση να το φάει απλά το έσφιγγε. Μετά ακολούθησε η πρόοδος με τις μπεκάτσες και νομίζω πως πάει καλά.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 31 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων