DRAHTHAAR 4X4

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 421 έως 435 (από 643 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #309376

    To Σάββατο 19/3/2011 θα πραγματοποιηθεί η προγραμματισθείσα Εαρινή Δοκιμασία (VJP) Στην περιοχή της Πέτρας (Κωπαίδα). Το ραντεβού είναι στο " 90" στην Ε.Ο. Αθηνα -Θεσσαλονίκη στις 7,00 καλό είναι να βρεθούμε εκεί, 2ο σημείο συνάντησης είναι στη βρύση της Πέτρας πάνω στον δρόμο Αλλιαρτου – Λειβαδιάς στις 8,00 σημείο όπου και θα γίνει η συνάντηση με τον εκπρόσωπο του Δασαρχείου Λειβαδιας. Δικαίωμα συμμετοχής (κατά παρέκλιση για αυτή την χρονιά λόγω μη διοργάνωσης Εαρινών την περυσινή χρονιά, (μη ύπαρξη Δ.Σ.)) έχουν οι σκύλοι που είναι κάτω των 24 μηνών. Πληροφορίες 6937305185 Τερζής Παντελής

    [font=”Comic Sans MS”]Παντελή θα γράψεις δυο λόγια για την εαρινή δοκιμασία;
    Καλά άσε θα πω τα πιο σπουδαία εγώ:
    Λοιπόν συνάδελφοι, ας αρχίσω από τα αποτελέσματα:
    Συμμετοχές στο τραπέζι 16 άτομα, ένας υπό δίαιτα.
    Παϊδάκια 10 κιλά!!!
    Πατάτες 10!!!
    Σαλάτες χωριάτικες 5!!!
    Χόρτα, τυροκαφτερές κλπ κλπ ορντέβρ… άφθονα!!!
    Μπύρες κρασιά και λοιπά ποτά… έχασα τον λογαριασμό!!!!!!!
    Έναν φούρνο ψωμιά ψημένα.
    Συμπέρασμα 1ον Τα Ντράτχααρ είναι πολύ εργασιακά, καταναλώνουν μεγάλες ποσότητες ενέργειας και πρέπει να τις αναπληρώνουν. Την διασκέδαση την ανέλαβε ο Επίτιμος…. αρκεί να παρακολουθούσατε τον τρόπο του για να επιλέξει ένα κουτάβι. Κόστος ανά κεφαλή 0 (μηδέν) Ευρώ. Κερασμένοι όλοι.
    Η συγκετρώσασα την μεγαλύτερη βαθμολογία, κυπελλούχος κυρία Κορίνα Στεφάνου, κατά κόσμον Cougar, κέρασε μια λαμαρίνα γαλακτομπούρεκα, και το μαγαζί γιαούρτι με μέλι (που να το φάμε).
    Συμπέρασμα 2ον, Τα Ντράτχααρ προσφέρουν άρτον και θέαμα.
    Τελικά κατάλαβα γιατί στα Ντράτχααρ δεν λένε "αγώνας" αλλά "δοκιμασία" δοκιμάζουν μέχρι σκασμού.

    Τις λοιπές λεπτομέρειες της δοκιμασίας φαντάζομαι θα σας τις πει ο Παντελής.

    Ο καιρός ήταν τόσο καλός που μας τα χάλασε λιγάκι, είχε πολύ ζέστη και σχεδόν άπνοια, ευτυχώς κατά την δοκιμασία της ιχνηλασίας άλλαξε κάπως οπότε (πλην ενός) όλοι οι σκύλοι πέρασαν επιτυχώς, ακόμη και η κακοποιημένη σκυλίτσα του Παντελή που πήρε πίσω (έχει αρχίσει να παχαίνει). Έκανε μάλιστα εξαιρετική ιχνηλασία, βρήκε αμέσως το κουνέλι και το έφερε στον κυναγωγό της που την έχει μόνο 3 βδομάδες. Η καημενούλα είναι τόσο καλή, την κάλεσα κοντά μου, ήρθε σεινάμενη – κουνάμενη να χαϊδευτεί και μόλις κούνησα την πατερίτσα μου, μαζεύτηκε. Ποιος να ξέρει τι έχει περάσει.
    Και εις άλλα με υγεία.
    [/font]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #309363

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Παντελή θα γράψεις δυο λόγια για την εαρινή δοκιμασία;
    Καλά άσε θα πω τα πιο σπουδαία εγώ:
    Λοιπόν συνάδελφοι, ας αρχίσω από τα αποτελέσματα:
    Συμμετοχές στο τραπέζι 16 άτομα, ένας υπό δίαιτα.
    Παϊδάκια 10 κιλά!!!
    Πατάτες 10!!!
    Σαλάτες χωριάτικες 5!!!
    Χόρτα, τυροκαφτερές κλπ κλπ ορντέβρ… άφθονα!!!
    Μπύρες κρασιά και λοιπά ποτά… έχασα τον λογαριασμό!!!!!!!
    Έναν φούρνο ψωμιά ψημένα.
    Συμπέρασμα 1ον Τα Ντράτχααρ είναι πολύ εργασιακά, καταναλώνουν μεγάλες ποσότητες ενέργειας και πρέπει να τις αναπληρώνουν. Την διασκέδαση την ανέλαβε ο Επίτιμος…. αρκεί να παρακολουθούσατε τον τρόπο του για να επιλέξει ένα κουτάβι. Κόστος ανά κεφαλή 0 (μηδέν) Ευρώ. Κερασμένοι όλοι.
    Η συγκετρώσασα την μεγαλύτερη βαθμολογία, κυπελλούχος κυρία Κορίνα Στεφάνου, κατά κόσμον Cougar, κέρασε μια λαμαρίνα γαλακτομπούρεκα, και το μαγαζί γιαούρτι με μέλι (που να το φάμε).
    Συμπέρασμα 2ον, Τα Ντράτχααρ προσφέρουν άρτον και θέαμα.
    Τελικά κατάλαβα γιατί στα Ντράτχααρ δεν λένε "αγώνας" αλλά "δοκιμασία" δοκιμάζουν μέχρι σκασμού.

    Τις λοιπές λεπτομέρειες της δοκιμασίας φαντάζομαι θα σας τις πει ο Παντελής.

    Ο καιρός ήταν τόσο καλός που μας τα χάλασε λιγάκι, είχε πολύ ζέστη και σχεδόν άπνοια, ευτυχώς κατά την δοκιμασία της ιχνηλασίας άλλαξε κάπως οπότε (πλην ενός) όλοι οι σκύλοι πέρασαν επιτυχώς, ακόμη και η κακοποιημένη σκυλίτσα του Παντελή που πήρε πίσω (έχει αρχίσει να παχαίνει). Έκανε μάλιστα εξαιρετική ιχνηλασία, βρήκε αμέσως το κουνέλι και το έφερε στον κυναγωγό της που την έχει μόνο 3 βδομάδες. Η καημενούλα είναι τόσο καλή, την κάλεσα κοντά μου, ήρθε σεινάμενη – κουνάμενη να χαϊδευτεί και μόλις κούνησα την πατερίτσα μου, μαζεύτηκε. Ποιος να ξέρει τι έχει περάσει.
    Και εις άλλα με υγεία.
    [/font][/size]

    σας ευχαριστω κυριε γιαννη και περαστικα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #309337

    σας ευχαριστω κυριε γιαννη και περαστικα

    [font=”Comic Sans MS”]Ευχαριστώ,
    καλή δουλειά[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    giannis στις #170250

    ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΛΟΥΝΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΕΑΡΙΝΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ.
    ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ?
    ΣΤΟ ΠΡΟΤΕΡΩ ΒΙΟΤΗΣ ΕΧΕΙ ΦΕΡΜΑΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟΡΤΑΡΗ ΠΕΡΔΙΚΕΣ-ΚΟΥΝΕΛΙΑ-ΟΡΤΥΚΙΑ.
    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #309061

    ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΛΟΥΝΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΕΑΡΙΝΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ.
    ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ?
    ΣΤΟ ΠΡΟΤΕΡΩ ΒΙΟΤΗΣ ΕΧΕΙ ΦΕΡΜΑΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟΡΤΑΡΗ ΠΕΡΔΙΚΕΣ-ΚΟΥΝΕΛΙΑ-ΟΡΤΥΚΙΑ.
    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.

    [font=”Comic Sans MS”]Με δύο μόνο κουβέντες:
    1) Μη τρως 8 κιλά παϊδάκια γιατί τα υπόλοιπα 2 κιλά δεν φτάνουν για 15 άτομα, και
    2) Άσε την κόρη σου να κάνει κουμάντο, την οδηγεί καλύτερα.

    Σε πειράζω φυσικά.
    Συνάδελφοι, ο Κος Γιάννης είναι ένας ήσυχος και καλοκάγαθος άνθρωπος και από όσο κατάλαβα κυνηγαράς. Συμμετείχε με την οικογένεια του και το διασκέδασαν, γιαυτό θα του πω την γνώμη μου σαν να ήταν παλιός φίλος. Λοιπόν Γιάννη, από τα λίγα που είδα στην Κωπαΐδα η σκύλα σου δείχνει πως έχει τα προσόντα αλλά θέλει λίγη δουλειά, το ίδιο ισχύει και για σένα ως προς τον τρόπο χειρισμού της. Θα σου πρότεινα να απευθυνθείς σε έναν εκπαιδευτή, έναν άνθρωπο που να γνωρίζει την φυλή, για να σας καθοδηγεί όσο καιρό χρειαστεί να τελειοποιήσεις την σκυλίτσα. Νομίζω πως θα ήταν χρήσιμο μαζί σας να εκπαιδευτεί και η κόρη σου, διέκρινα μία ικανότητα και μία θέληση.
    Φιλικά
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1256
    steel στις #170264

    ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΛΟΥΝΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΕΑΡΙΝΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ.
    ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ?
    ΣΤΟ ΠΡΟΤΕΡΩ ΒΙΟΤΗΣ ΕΧΕΙ ΦΕΡΜΑΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟΡΤΑΡΗ ΠΕΡΔΙΚΕΣ-ΚΟΥΝΕΛΙΑ-ΟΡΤΥΚΙΑ.
    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.

    1ον αφήνεις την Ευειρηνη (την κόρη σου) να τα καταβάζει πέρα από την έκθεση και στους αγώνες, είναι καλύτερη από εσενα στην παρουσίαση αποδεδειγμένα , 2ον οι σκυλοι λόγω συνθηκών δεν εξετάστηκαν σε κάποιο από τα παραπάνω θηράματα, αλλά σε ιταλικό ορτύκι και μάλιστα φρεσκοτοποθετημένο λόγω Δασαρχείου, θα μπορούσες κάλιστα να της είχες δείξει τουλάχιστον τι έπρεπε να ψάξει, 3ον ώς γνωστόν λόγω οτι ανήκεις στην προνομοιούχα τάξη των "σκαφάτων" και τα ξερονήσια, Ανδρος κλπ δεν έχουν και πολύ σχέση με την Κωπαίδα,
    Παρεπιπτόντως η LUNA πήγε καλά στην ιχνηλασία. Μια και δεν ενδέχεται σε αυτή την ηλικία να γίνεις "τρυφιλλοβιος" κάτσε στα αυγά σου και ευχαριστήσου τη σε αυτά που γουστάρεις να κυνηγάς, ο αγώνας δεν είναι κυνήγι, και ούτε η LUNA από την επομένη θα πάψει να βρίσκει και να φερμάρει κουνέλια και πέρδικες, Ε του χρόνου πριν την μπεκάτσα βγάλε τα έρμα τα ζωντανα 1-2 φορές στο ντούσκο να πατησει και κάτι πέρα από πέτρα και αγκάθι το ποδαράκι τους.
    ΑΣΕ που ήδη κέρδισες έναν τίτλο, "του καλύτερου καπέλου" υπερτερώντας του κριτή κ. Παπαζογλου. Να δώ τωρα τι θα σκαρφιστεί.

    Οσο για τον αγώνα τα ποιο ενδιαφέροντα τα έγραψε ο Γιάννης,
    Στα λιγότερο ενδιαφέροντα τώρα,
    μαζευτήκαμε είχαμε 5 συμμετοχές (όλες νεες) το τερεν ήταν καλό αλλά όχι και οι συνθηκες, απνοια και όταν έλεγε λίγο να κουνήσει τον καπνο του τσιγάρου αλλαζε κάθε 20-30δευτερα. αντε να στήθεί ο σκύλος.
    Τέλος πάντων τα αποτελεσματα, τώρα.
    Η Κορίνα με τον Alexandro apo Fira Evrou, "drifter" κερδισε με 66 πόντους σε έναν αγώνα με ουσιαστικό ταβάνι τους 70, μια πολύ καλή επίδοση και ενώ αρχικά έκανε πολύ φιλότιμη προσπάθεια να χάσει, στο τέλος επιστράτευσε όλα τα μέσα για να κερδίσει.
    2η ήτανη Kombra v.d. Berkelquelle με 65 πόντους, που υπέρβαλε εαυτόν, αψογα καθοδηγούμενη (από εμένα φυσικά- εαν δεν παινέψουμε το σπίτι μας) αλλά οι εχθρικές δυνάμεις και υπέρτερες (καλύτερος σκύλος κυρίως στην κίνηση) και καλύτερα εξοπλισμένες (χρώμα μαλλιών κλπ). Ανισός κυριολεκτικά αγώνας.
    3η η NOLA v.d. Hofmark με 64 πόντους και κυναγωγό τον Κρητικό Νικόλαο, Εδειξε επηρεασμενη από την παρουσία ποντικιών στο τερεν, αλλά τελικά με μια καλή ιχνηλασία ανεβηκε στην βαθμολογία.
    4η Η "Τζίνα" (αυτό που πήρα πίσω) η οποία παρα το ότι στις 2 προπονήσεις έδειχνε ότι υπήρχε σοβαρό ενδεχόμενο να φάμε την σκόνη της, επηρεάστηκε πολύ από την παρουσία των ανθρώπων και την ολη διαδικασία με αποτέλεσμα να μην βγάλει αυτό που είχε.Πήρε τελικά 40 βαθμούς, Εαν είχε αλλές 2 βδομάδες φυσιολογική ζωή θα ήταν εντελώς διαφορετική παρουσία. Το καλό είναι ότι πέρνει πολύ γρήγορα κιλά, είναι στο όριο του ύψους, με ανάλαφρη κίνηση, καμμιά βδομάδα περιπατους στην πολή θέλει.
    Τελός για την LUNA τα εγραψα παραπάνω. Κόπηκε οχι γιατί είναι κακός σκύλος αλλά γιατί δεν της έδειξε κανείς ότι ψάχνει κάτι με αυτή την μυρωδιά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #170584

    εχω δυο μερες που απεκτησα την gabi kykladon ενα ομορφο κουταβι 50 ημερων και συναμα τρελουτσικο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #308108

    εχω δυο μερες που απεκτησα την gabi kykladon ενα ομορφο κουταβι 50 ημερων και συναμα τρελουτσικο!!!

    [font=”Comic Sans MS”]Καλορίζικο, αν δεν ήταν τρελούτσικο σ' αυτή την ηλικία να ήσουν στεναχωρημένος, βάλε μας καμία φωτογραφία. [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #308104

    εχω δυο μερες που απεκτησα την gabi kykladon ενα ομορφο κουταβι 50 ημερων και συναμα τρελουτσικο!!!

    Καλοτυχο να ειναι το σκυλακι σου φιλε….εχουμε και γαμπρο δυναμης.. αμα θελεις καποια στιγμη να συμπεθερεψουμε :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    opterarxos στις #170611

    Βλέποντας κάποιες (2 για την ακρίβια) ταινίες με ντραχτχααρ παρατήρησα ότι
    και στις δύο ταινίες υπήρχε ένα σκυλί και δεν υπήρχε ζευγάρι ή κάποια άλλη φυλή.
    Δεν δέχονται άλλο σκύλο για κυνήγι;λειτουργούν ανταγωνιστικά αν υπάρχουν και
    αλλά σκυλιά;
    Αν μπορεί κάποιος που έχει κυνηγήσει με δύο ντραχτχααρ ή με ένα και ένα ας ενημερώση.
    Έχω και άλλες απορίες αλλά θα τις λύσω στην Diana που θα κατέβω με τους ειδικούς!!!
    Thanks

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #307985

    Βλέποντας κάποιες (2 για την ακρίβια) ταινίες με ντραχτχααρ παρατήρησα ότι
    και στις δύο ταινίες υπήρχε ένα σκυλί και δεν υπήρχε ζευγάρι ή κάποια άλλη φυλή.
    Δεν δέχονται άλλο σκύλο για κυνήγι;λειτουργούν ανταγωνιστικά αν υπάρχουν και
    αλλά σκυλιά;
    Αν μπορεί κάποιος που έχει κυνηγήσει με δύο ντραχτχααρ ή με ένα και ένα ας ενημερώση.
    Έχω και άλλες απορίες αλλά θα τις λύσω στην Diana που θα κατέβω με τους ειδικούς!!!
    Thanks

    φιλε μου την χρονια που περασε κυνηγουσα με σεττερ και με ενα 2χρονο drahthaar. Ανετο κυνηγι και ενω τα σεττερ με τα οποια κυνηγουσαμε και εμπειρα ειναι και αεροθουμενα :lol: :lol: πηραμε μπεκατσουλες απο το drahthaar και την μια μαλιστα με ντορο τουλαχιστων 250 μετρων :lol: :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #170636

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΝΤΡΑΤΧΑΑΡΑΔΕΣ..ΜΕ ΛΕΝΕ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΝΤΡΑΤΧΑΑΡ
    ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΚΥΛΙ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΩΣΤΑ 19 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ(21)..ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΠΟΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΑΤΣΑ
    ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΠΙΣΗΣ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΛΛΑΞΟΠΙΣΤΗΣΑ ΠΡΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΡΑΤΣΑ
    ΕΤΣΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΜΕ ΚΑΛΑ ΑΙΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΙΓΡΙ ΤΟΥ..ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΟΔΟΥΣ
    Ο ΣΚΥΛΟΣ ΣΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΩΣ ΤΟΥ..ΤΩΡΑ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 2 ΕΤΩΝ
    ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΟ
    ΨΥΧΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΗ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΟΤΥΜΟ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ..ΟΣΟΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ..
    ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΜΕ ΣΚΥΛΟ ΝΑ ΔΟΥ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ
    ΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΝΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΡΟΒΟΥΝ ΣΕ ΕΠΙΛΟΓΕΣ..ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #307963

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΝΤΡΑΤΧΑΑΡΑΔΕΣ….

    [font=”Comic Sans MS”]Χάρη Καλωσόρισες στην παρέα του e-artemis και στα "Κυνηγόσκυλα". Η σύντομη παρουσίαση της ιστορίας σου με το σκύλο σου δείχνει την αγάπη και την εκτίμηση που του έχεις. Είσαι τυχερός που ο πρώτος σου σκύλος βγήκε τόσο ποιοτικός που σε ικανοποιεί. Είναι, όμως, και ο σκύλος σου τυχερός αφού έχει αφεντικό έναν ενθουσιώδη θαυμαστή του.[/font]

    ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΜΕ ΣΚΥΛΟ ΝΑ ΔΟΥ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ
    ΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΝΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΡΟΒΟΥΝ ΣΕ ΕΠΙΛΟΓΕΣ..

    [font=”Comic Sans MS”]Πολύ σωστή η πρότασή σου.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    saket στις #170687

    Παιδιά ψάχνω για κουτάβι αλλά δεν βρίσκω…
    Αν μπορεί κάποιος να μου υποδείξει κάποιους εκτροφείς ή και κυνηγούς με γέννες να απευθυνθώ, θα του ήμουν υπόχρεως…
    Παντελή (Steel) σου έχω στείλει pm…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #170988

    Uploaded with ImageShack.us

    η κουταβα μου (gabi kykladon) με την κορη μου

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 421 έως 435 (από 643 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων