Αποτελέσματα 2004-05

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 44 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    46
    Ανώνυμος στις #53412


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    46
    Ανώνυμος στις #53413

    Αγαπητοί φίλοι κυνηγοί καλημέρα.Η φετινή χρονιά ήταν ευχάριστη και σε εκπλήξεις και σε καρπώσεις για όλους μας. Διότι και οι λάτρεις της φέρμας ευχαριστήθηκαν και στα ορτύκια και στην μπεκάτσα αλλά και οι φίλοι του καρτεριού το ίδιο στις τσίχλες – γερακότσιχλες – κοτσίφια. Το θέμα λοιπόν είναι να είμαστε καλά και να ευχόμαστε να είναι το ίδιο καλή και η ερχόμενη κυνηγητική περίοδος.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #53418

    ΑΝ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ 3 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΑΜΕ 200 ΚΑΙ 300 ΧΛΜ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΓΑΜΕ ΑΠΟ 0 ΩΣ 1 ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΠΙΑ ΦΑΣΣΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    826
    dragonares στις #53421

    Για εμενα ηταν η πρωτη κυνηγετικη χρονια αφου τον Οκτωμβρη εβγαλα την πρωτη αδεια(λογω οριου ηλικιας), και μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα πολυ εστω και στις λιγες μου εξορμησεις αφου υπηρχαν θηραματα(κυριως τσιχλες και κοτσυφια) και εχοντας καλα αποτελεσματα! Ειχα την τυχη να συνατηθω και με κατι μπεκατσες και κανα δυο λαγους!

    Αντε και του χρονου να ειμαστε καλα και να ελπιζουμε σε ακομη καλυτερη χρονια!

    Τωρα αρχιζουν τα ψαρεματα και τα ψαροτουφεκα!

    Και ο Αυγουστος πλησιαζει………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #338986

    kalimera magites,,,kali i xronia kai gia mena..

    trygonia..(ti einai ayto??) 1 kai ayto ithele na aytoktonisei..

    ortikia…(den paw giati den exw skylo )alla me timise 1, mesa noembri stin ksironomi paraligo na to patisw..!!!

    mpekatses…(den paw den exw skylo)me ena filaraki pou peiga parea peirame 5 oles ton protimisan apo emena…kai 3 poy peira ston kitherwna 31 dekembrioy mesimeri me xionoptwsi poy tis sikwsa me ta podia…sto karteri eida polles alla DEN TIS TOYFEKAW..!!

    tsixles ..kotsifia..den mporw na pw akribes noumero alla sigoyra panw apo 250..

    gerakotsixles-dentrotsixles..sinolika 35 oles mazi..aytes tis metraga..!!xixixi

    lago..egw kanenan an kai peiga 4-5 fores..o pateras moy peire fetos 7…

    ydrobia..(0+0+0*o=0)…mono se fwto kai kasetes kynigioy..

    fasses..(i dont speak greek)!!

    agriogoyroyna..den baresa , den peiga alla efaga dio psita..!!am pws..:)

    ante kai toy xronoy mages moy…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    444
    ΠΑΚΗΣ στις #53432

    ΦΕΤΟΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ.ΤΣΙΧΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΒΓΗΚΑΜΕ  ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.ΗΤΑΝ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ.ΦΑΣΕΣ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΑ.ΤΡΥΓΟΝΙΑ?ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ.ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #53485

    ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΡΤΥΚΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ .ΤΡΥΓΩΝΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ .

    ΑΠΟ ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ …….ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΙΣΩΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ .

    ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΜΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΦΕΡΜΑΡΙΖΕ ΤΟ ΠΑΝΙΕΛΑΚΙ ΜΟΥ 9 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΙΤΑΖΑ ΜΙΑ ΓΕΡΑΚΟΤΣΙΧΛΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΜΟΥ

    ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Pet62 στις #53497

    ΚΑΛΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ (ΚΑΙ ΦΑΣΕΣ) ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΣΕ ΜΕΤΡΑ. ΚΑΝΑΜΕ… (ΠΑΝΤΑ 3 ΑΤΟΜΑ) 14 ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ–6 ΠΕΡΔΙΚΕΣ –1 ΛΑΓΟ–20 ΟΡΤΥΚΙΑ– 7 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ 500αρια ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ ΜΕ 2 ΣΤΑ 3 ΤΑ ΚΟΤΣΥΦΙΑ Α!! ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΑΡΣΕΛΙ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    17
    ilias στις #53504

    Συνάδελφοι γειά σας.

    Η φετινή χρονιά ξεκίνησε με πολλές υποσχέσεις στην πέρδικα .Αυτήν κυνηγώ φανατικά αφού με συναρπάζει το ιδιαίτερο κυνήγι της αλλά και γατί ο σκύλος μου (setter) είναι “φτιαγμένος” μόνο για τα μάτια της.Ενώ ξεκινήσαμε θαυμάσια το πρώτο κυνηγετικό Σ/Κ με πέρδικες αρκετές και λαγό οι επόμενες κυνηγετικές εξορμήσεις χαρακτηρίστηκαν από μέτρια εως κακά αποτελέσματα όσον αφορά την κάρπωση.Λίγο η ατυχία,λίγο οι λάθος επιλογές τοποθεσίας σε σχέση με την χρονική στιγμή μας εφερε το πιο πάν ω αποτέεσμα.Στην μπεκάτσα λίγα πράγματα λόγω σκύλου(Αχ βρε Αρη!!!!!).Μιά η μακρυνή του έρευνα σε συνδυασμό με τα “φαντάσματα”(λέγε με μπεκάτσα) με έφερε στο σημείο να κάνω λίγες εξορμήσεις.Αλλά πού θα πάει!!!! Έρχεται από πίσω νέο αίμα (Φρίντα-setter) και τα πρώτα μυνήματα είναι θετικότατα για τα χαρακτηριστικά κυνηγιού της μπεκάτσας.Ξέχασα να σας πώ ότι το ορτύκι δεν το πολυκυνηγώ αλλά τα εκπαιδευτικά τον Αυγουστο δίνουν και παίρνουν.

    Αυτά συνάδελφοι για φέτος.

    Ελπίζω η καινούργια κυνηγετική χρονιά να μας βρεί καλά στην υγεία μας και τα θηράματα έπονται.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    501
    coolis στις #53527

    ΚΑΛΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΤΙΣ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΟΜΒΡΙΟΥ ΣΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ. Η ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΦΑΣΙΑΝΟΙ ΤΗΣ ΚΟΠΑΙΔΑΣ. ΠΟΛΛΕΣ ΤΣΙΧΛΕΣ. ΣΤΗ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΧΡΟΝΟΥ ΦΕΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΗΤΕΡΑ!!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    569
    tiohunter στις #53591

    Από τις λίγες ημέρες που κατάφερα να πάω στην Κέρκυρα και στις ακόμα λιγότερες εξορμήσεις μου στο νησί λόγω κακοκαιρίας, έλαβον:

    Τσιχλοκότσυφα: Πολλά σχεδόν στα όρια κάρπωσης σε κάθε έξοδο.

    Μπεκάτσες: Καμμία λόγω έλλειψης σκύλου. Στο απογευματινό πέρασμα είδα αρκετές, αλλά, δεν σήκωσα όπλο σε καμμία. Έχω σταματήσει εδώ και αρκετά χρόνια το “κυνήγι” στο καρτέρι από τότε που ΚΥΝΗΓΗΣΑ για πρώτη φορά με σκυλιά. Φίλοι μου, όμως που κυνηγάνε συστηματικά μπεκάτσα (με σκυλιά) έκαναν αρκετά πουλιά.

    Τρυγόνια: Πανολεθρία. Είχα κανονίσει από πολύ νωρίς την Αυγουστιάτικη άδεια μου να ξεκινάει 20 του μηνός για να προλάβω την έναρξη, αλλά μου τα χάλασε η Ολυμπιάδα.

    Φασιανοί: 2 που πετάχτηκαν μπροστά μου ενώ κυνηγούσα τσίλχες

    Εύχομαι η επόμενη κυνηγετική χρονιά να είναι πλουσιότερη από τη φετινή (όχι ότι έχω παράπονο).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    88
    RAUL στις #339022

    ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ ΚΑΛΑ . ΑΠ’ ΟΛΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ  ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ ΚΑΛΑ. ΑΠΟ ΘΗΡΑΜΑΤΑ  ΕΤΣΙ & ΕΤΣΙ .

    ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΩΣΤΑΚ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕΤΑ.

    ΧΡΗΣΤΟΣ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #53686

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΕΠΕΣΑΝ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΣΤΑ ΤΡΙΓΩΝΙΑ,ΤΡΕΙΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ.ΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΑΡΓΗΣΑΝ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΗΝ 1 ΟΚΤΟΒΡΙΟΥ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΜΙΚΡΟΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΗΓΕΝΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ  ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΚΟΣΜΙΑΣ.ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΕΙΔΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΛΟΓΩ ΚΑΝΤΕΜΙΑΣ ΟΜΩΣ ΛΙΓΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ(15ΠΟΥΛΙΑ).ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΕΙΧΕ ΦΕΤΟΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΦΛΟΓΙΣΤΙΑΣ,ΑΡΚΕΤΑ ΣΗΚΩΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΑΝΗΣΥΧΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΜΩΣ ΑΡΓΗΣΑΝ ΛΟΓΩ ΑΝΟΜΒΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 10ΟΚΤΟΜΒΡΙΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΥΛΙΑ ΕΩΣ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ.ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΥΦΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.ΥΔΡΟΒΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ(ΓΙΑΟΥΡ ΑΝΤΑ)ΑΡΧΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΕ ΧΙΟΝΙΑ.ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΣΟ,ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ  ΑΝΤΑΜΟΝΟΥΜΕ  ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #53716

    ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΠΕΚΑΤΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ(ΕΠΑΝΙΕΛ=ΙΒΑΝ)ΝΑΤΙΣ ΨΙΛΟΜΑΘΕΙ.ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΞΟΔΟΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΣΚΥΛΟ.ΑΡΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ:

    ΜΠΕΚΑΤΣΑ:ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΗΡΑΜΑ(ΑΝ ΚΑΙ 4,5 ΧΡΟΝΩΝ)ΕΙΧΑ 17 ΣΗΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ 7 ΣΤΟ ΧΕΡΙ.

    ΟΡΤΥΚΙ:ΓΝΩΣΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΣΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟΠΟΣ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΓΜΗ.ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΛΑΚΩΝΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ Η ΚΑΡΠΩΣΗ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ 58 ΚΟΜΜΑΤΙΑ.

    ΠΕΡΔΙΚΑ:ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ 4 ΕΞΟΔΟΥΣ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΡΤΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΣΤΗΚΑ ΜΟΝΟ ΣΕ 2.

    ΦΑΣΣΑ:ΣΕ ΚΑΛΛΑ ΚΑΡΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΦΑΝΤΑ.ΑΡΑ 0+0=0

    ΠΑΠΙΑ:ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ

    ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ:ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΕΞΟΔΟΙ (ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΜΟΥ)ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 150.

    ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.ATHENS 2004.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    111
    ΤΣΕΡΓΙΩΤΗΣ στις #53782

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΣΑΦΩΣ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! ΤΑ ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΑΝ ΟΛΟΥΣ. ΕΓΩ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 300 ΕΝΩ Ο ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΤΕΤΡΑΨΗΦΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΧΤΥΠΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 60ΑΡΙΑ ΤΣΑΡΤΣΑΡΕΣ ΚΑΙ ΚΡΙΑΡΙΝΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ 2 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΕΣ ΦΑΣΣΟΥΛΕΣ!!! ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΛΟΥΣΙΕΣ!

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 44 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων