Αποτελέσματα 2004-05

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 31 έως 44 (από 44 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    69
    popeye13 στις #53791

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΚΥΝΗΓΗΣΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΧΙΟ,ΚΑΘΩΣ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ.

    ΟΡΤΥΚΙ: ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ 5

    ΤΡΥΓΟΝΙ:ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 2

    ΠΕΡΔΙΚΑ:ΕΝΑ Σ/Κ ΠΗΡΑ 4,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 2 ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ(ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΕΤΟΣ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ).

    ΜΠΕΚΑΤΣΑ:ΚΑΜΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΑΛΛΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΑΝΟΜΒΡΙΑΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ.

    ΤΣΙΧΛΑ:ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΚΑΙ ΒΟΣΚΙΣΤΑ. ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 600

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ! 


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    63
    ΝΙΚΟΣ*Χ στις #53911

    ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ:

    ΤΡΥΓΟΝΙΑ: ΠΑΡ΄ΟΤΙ ΤΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΕΠΙΜΟΝΗ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΠΕΝΙΧΡΑ.

    ΟΡΤΥΚΙΑ: ΔΕΝ ΤΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ( ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΚΥΛΟΥ ), ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΠΩΣ ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ (ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ) ΟΛΟΙ ΔΗΛΩΝΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.

    ΤΣΙΧΛΕΣ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ, Η ΔΕ ΚΑΡΠΩΣΗ, ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΟΡΙΟ.

    ΚΟΤΣΥΦΙΑ: ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΟΛΛΑ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.

    ΦΑΣΣΕΣ: Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΞΟΔΟΣ, ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ, ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ ΜΕ ΚΑΡΠΩΣΗ ΜΟΝΟ ΜΙΑ. ΕΙΔΑ ΙΣΩΣ 100 ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΤΟΥΦΕΚΙΔΙ, ΥΠΟΘΕΤΩ.

    ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΙΣΟΖΥΓΙΟ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

     ΝΑΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ”ΚΑΘΕ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #53916


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από popeye13 στίς 04 Mάρτιος 2005


    ΜΠΕΚΑΤΣΑ:ΚΑΜΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΑΛΛΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΑΝΟΜΒΡΙΑΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ.   Ειναι λοιπον βεβαιο οτι τα νησια του ανατολικου Αιγαιου δεν ειχαν πουλια φετος σε αντιθεση με την ηπειρωτικη Ελλαδα..Ετσι θα πρεπει να γινει ευρεως αποδεκτο οτι μας επιρρεαζουν περρισοτερο οι καιρικες συνθηκες και τα περασματα πουλιων απο τα παραλια της Μ.Ασιας παρα απο την Β.Ελλαδα που πιστευουν πολλοι εως τωρα..

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #54792

    Καλημέρα σε όλους. Δεν χρειάζεται να πω οτι ήταν μια καλή χρονιά για τις τσίχλες που από νωρίς έδειξαν τις διαθέσεις τους.

    Η πέρδικα επίσης πήγε καλά. Τα παπιά δεν τα είδαμε καθόλου και τέλος ορτύκια είχε αρκετά. Μπεκάτσα δεν μπορώ να πω προσωπικά διότι κυνήγησα ελάχιστα και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

    ’ντε περνάει γρήγορα ο καιρός και θα ξαναγυρίσουμε στην φύση . Να είμαστε όλοι καλά.

    με τον PANOS στα μπασίματα του Οκτώβρη.

    Κύριε Πρόεδρε τα σέβη μου

    και για να μην ξεχνιόμαστε η δεύτερη μεγάλη αγάπη μου η κυρίες του βουνού. Φέρμα – πόντα το κοπάδι με τις πέρδικες μέσα στην ομίχλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #54795

    Κώστα,φίλε μου, δεν φαίνονται οι φωτογραφίες ή εγω δεν τις βλέπω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #54800

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #54801

    Ούτε εγώ τις βλέπω…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #54806


    [indent]

    ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ (με την ελπίδα οτι φαίνονται οι φωτό)

    Καλημέρα σε όλους. Δεν χρειάζεται να πω οτι ήταν μια καλή χρονιά για τις τσίχλες που από νωρίς έδειξαν τις διαθέσεις τους.

    Η πέρδικα επίσης πήγε καλά. Τα παπιά δεν τα είδαμε καθόλου και τέλος ορτύκια είχε αρκετά. Μπεκάτσα δεν μπορώ να πω προσωπικά διότι κυνήγησα ελάχιστα και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

    ’ντε περνάει γρήγορα ο καιρός και θα ξαναγυρίσουμε στην φύση . Να είμαστε όλοι καλά.

    με τον PANOS στα μπασίματα του Οκτώβρη.

    Κύριε Πρόεδρε τα σέβη μου

    και για να μην ξεχνιόμαστε η δεύτερη μεγάλη αγάπη μου η κυρίες του βουνού. Φέρμα – πόντα το κοπάδι με τις πέρδικες μέσα στην ομίχλη.


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #54809

    ΟΚ, τώρα φαίνονται μια χαρά.

    Θα μας πεις πως το έκανες;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #54810

    Βαγγέλη μάλλον είχα κάνει ….. Λοιπόν έφτιαξα ένα album και ανέβασα τις φωτό μου από τον σκληρό μου δίσκο αφού πάτησα add photos στην συνέχεια αφού τις είδα στο yahoo πάτησα share και στην συνέχεια επέλεξα public και όχι private. Μετά έκανα κλικ σε μία μία φωτό και αφού μου τις άνοιγε και τις έβλεπα μετά δεξί κλικ πάνω στην φωτό, copy και μετά paste εδώ στο κείμενο που γράφω. Πιστεύω να μην σε μπέρδεψα. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #54812

    Κώστα πολύ καλές φίλε.Ειδικά το…….τοπίο στην ομίχλη…….λέει τα μέγιστα!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #54818

    ΟΚ Κώστα μπορεί να “φταίει” το Firewall μου φίλε, γιατί κι εγώ έκανα αυτό που λες με 2ο PC αλλά εξαφανίστηκαν και οι δεύτερες.

    Με την ευκαιρία, ωραίες φωτό φίλε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #54819

    Eυχαριστώ φίλε. Μακάρι να είμαστε καλά να ανεβαίνουμε συνέχεια εκεί πάνω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    182
    GMAS στις #54823

    ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ 10 ΑΝ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΦΟΡΕΣ….

    ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΣΗΚΩΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 100 ΚΑΙ ΠΗΡΑ 27 ΣΤΟ ΧΕΡΙ….

    ΤΣΙΧΛΕΣ ΣΤΑ ΛΙΓΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 200….

    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ…..ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΠΛΗΡΩΣ ΓΑΡ……

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 31 έως 44 (από 44 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων