ΒΙΒΛΙΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ DIANA 2006

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #73250

     ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΟΥ Ε-ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΣ(ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ)ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ(ΠΕΡΥΣΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΩΣ!!)!

    ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ…..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    andre στις #343368

    Αρκετά καλή η έκθεση, λιγότερα περίπτερα όμως από άλλες χρονιές. Αισθητή η απουσία κάποιων, όπως: Ν. ΠΑΛΛΑΣ το οποίο περίμενα να βρώ για να δω και την μηχανή αποπτέρωσης (πουπουλομαδήστρα). το περιοδικό ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ & ΚΥΝΟΦΙΛΙΑ και τα προαναφερθέντα από τον ΛΕΩΝ.

    Την πρώτη του εμφάνηση στην DIANA έκανε και το Πελοποννησιακό περιοδικό ΘΗΡΕΥΤΗΣ & φύση.

    Το περίπτερο του e-artemis καλαίσθητο με υπέροχο ντεκόρ και το πιο φιλόξενο. καφέ, τσίπουρο και το καλύτερο απ’ όλα το ρακόμελο!!

    Τελικά ίσως ξανά ανέβω μιας και… οι πέντε ώρες δεν μου έφτασαν αφού τον περισσότερο χρόνο τον κατανάλωσα στις… συζητήσεις με φίλους(και στο ρακόμελο)!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #73261

    ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ.ΓΕΝΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ Η ΕΚΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΩΧΗ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ.ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ.ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΙΜΗΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ……ΠΗΡΑΝ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #73262

     Λοιπον, παρολο που σας ειπα οτι θα ερθω, εσεις παλι δε με ακουσατε, και δεν συναντηθηκαμε με οσους επρεπε. Τελος παντων, για πρωτη φορα, εγω δεν εχω μετρο συγκρισης, οποτε οτι και να πω καλο θα ειναι.

     Κριμα παντως, γιατι με τον Αντωνη, για λιγο δεν συναντηθηκαμε.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #73263

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΦΤΩΧΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ Η ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ . ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ( ΤΡΑΠΕΖΩΜΑ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΑ….!!!  ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    22
    Christo στις #73264

    Γιά πρώτη φορά ήρθα στην έκθεση. Ηταν πολή μικρή για πόλη των 5 εκ. και 350.000 ενδιαφερόμενους. Αν δεν ήταν το περίπτερο του forum με leonvar και άλλους, η προσωπική γνοριμία μετ τον κύριο και την κυρία Νικολακοπούλου (KALLISTON HELLAS) που με εντηποσίασε, δεν θα άξιζε τον κόπο να κατεύω απο την Κέρκυρα μονο για την έκθεση.

    Αντε και του χρώνου πάλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    andre στις #73265

    ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΑΓΑΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΠΑΡΕΑ!!

    ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ!!

    Ας μας αποδείξη κάποιος ότι το περίπτερο του e-artemis δεν ήταν το πιο φιλοξενο…

    Με διάφορους εκθέτες και επισκέπτες που συζήτησα για το e-artemis κατά την εκεί επισκεψή μου, όλοι μήλησαν θετικά!

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!

    …Και του χρόνου με υγεία!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    521
    asyn στις #73267

    Τελικά κατάφερα κι εγώ να ανέβω……

    Όπως προείπε ο Βίκτορας δεν έχω κι εγώ μέτρο σύγκρισης οπότε όλα καλά….

    Γνώρισα όμως αρκετά μέλη του φόρουμ από κοντά και αυτό είναι πολύ σημαντικό! Πιό σημαντικό είναι οτι ξαναείδα μετά από 8 μήνες και πέρασα και λίγο χρόνο με τον αγαπημένο φίλο Ανδρέα…..

    Κατα τα άλλα τα τσίπουρα που δοκίμασα στο περίπτερό μας μαζί με τον Θοδωρή, τον Γιάννη, τον Κώστα, τον Ανδρέα και άλλα παιδιά, ήταν το κερασάκι στην τούρτα!

    Πάντα επιτυχίες παιδιά και να αυξανόμαστε και να πληθαίνουμε!!!!

    Γιώργο (redwired) από οτι βλέπω εξακολουθείς να έχεις άπαιχτα smileys και έμπνευση!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #73269

    Δέν μπόρεσα να γράψω απο το περίπτερο, γιατί 
    1.) η ταχύτητα ήταν χάλια..Πάντως ήταν ένα βήμα προόδου αυτή ή ζωντανή σύνδεση..
      2.) Τα πιτσιρίκια του JimPap..ήθελαν να μιμηθούν τον μπαμπά τους σε βόλες προς τα σύνεφα (απο το παιχνίδι)…

      Την ερχόμενη χρονιά στην εκθέση, καλό θα ήταν να…..
     
      Έκθέσουμε πολούς απαγορευμένους τρόπους Κυνηγιού…
      οξιόβεργες…Κράχτες….Καζαντζίδηδες…..Πεταμένοι μειωτήρες..κλπ κλπ…
     Διότι όλοι είναι πίσω απο το δαχτυλό τους.. Φανταστείτε εντυπώσεις ..  και φανταστείτε πόσοι θα νομίζουν ότι είναι για προς πώληση…Φανταστείτε πόσοι θα ρωτήσουν….. .. .. . . . . .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    193
    PAGANI στις #73272

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.

    ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ.

    ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΟΥ E-ARTEMIS ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ (γκουρού του forum) ΚΑΙ ΗΠΙΑΜΕ ΤΣΙΠΟΥΡΟ, ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ.

    ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ H “ΘΕΣΗ” ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΣΑΙΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΙΣ ΕΚΘΕΣΗΣ

    ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #73274


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από BillCentro στίς 10 Aπρίλιος 2006


      2.) Τα πιτσιρίκια του JimPap..ήθελαν να μιμηθούν τον μπαμπά τους σε βόλες προς τα σύνεφα (απο το παιχνίδι)… ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ  ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ……….??

     


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #73278

    Όπως κάθε χρόνο περάσαμε καλά, είδαμε αρκετά μέλη του φόρουμ με τα οποία δεν είχαμε ξανασυναντηθεί και ήπιαμε και την τσικουδιά μας  .

    ’ντε και του χρόνου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #73279

    [Σημείωση] Αρχική αποστολή από redwired στίς 10 Aπρίλιος 2006

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από BillCentro στίς 10 Aπρίλιος 2006

    2.) Τα πιτσιρίκια του JimPap..ήθελαν να μιμηθούν τον μπαμπά τους σε βόλες προς τα σύνεφα (απο το παιχνίδι)…ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ……….??

    OTI KAI AN ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ……..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΙΑ……2 ΚΥΡΙΟΙ , ΤΑ ΠΕΤΥΧΕ……(ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΥΡΙΕ BillCentro !!!!! ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #73280


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 10 Aπρίλιος 2006


    [Σημείωση] Αρχική αποστολή από redwired στίς 10 Aπρίλιος 2006
    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από BillCentro στίς 10 Aπρίλιος 2006
    2.) Τα πιτσιρίκια του JimPap..ήθελαν να μιμηθούν τον μπαμπά τους σε βόλες προς τα σύνεφα (απο το παιχνίδι)…ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ……….??

    OTI KAI AN ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ……..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΙΑ……2 ΚΥΡΙΟΙ , ΤΑ ΠΕΤΥΧΕ……(ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΥΡΙΕ BillCentro !!!!! ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ


    είμαι σίγουρος για την επιτυχία του μικρού…έχει καλά γονίδια…
     

    [/indent]

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #73282

    Τέλος και η DIANA 2006.

    Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους φίλους, ενεργά μέλη του φορουμ και μη, αλλα και απλούς αναγνώστες της Ηλεκτρονικής Αρτέμιδας, που μας επισκέυθηκαν στο περίπτερό μας και μας ενθάρρυναν με τα θερμά τους λόγια.

    Ξεχωριστή αναφορά θέλω να κάνω στους φίλους από μακριά τον Αντώνη και το Βίκτωρα από την Κρήτη, που ήλθαν μόνο για μια μέρα, για να βρεθούν για λίγο μαζί μας.

    Δεν θέλω να αναφέρω ξεχωριστά ονόματα γιατί υπάρχει κίνδυνος να ξεχάσω κάποιον και να παρεξηγηθώ. Αλλά θα γράψω δυο περιστατικά που με συγκίνησαν. Πρώτα ο κ. Παπαδέας (κοντά στα 75) λεβέντης και επιβλητικός, που επέμενε να του δείξω πως μπορεί να διορθώσει τις αγγελίες που είχε καταχωρήσει. Νομίζω πως παρά την ηλικία του είναι πολύ περισσότερο ενημερωμένος στις νεες τεχνολογίες από πολλούς νεώτερους του.

    Επίσης έναν κύριο που άρχισε να φωνάζει από χαρά όταν είδε πως ….υπάρχουμε και σχεδόν έβαλε τα κλάματα. Μας είχε χάσει με το θέμα του προβλήματος με το όνομα και είχε τρελαθεί.

    Ευχαριστώ και τους συντονιστές του foroum για την παρουσία τους και την ουσιαστική συμβολή τους στην επιτυχία του. Ιδιαίτερα ευχαριστώ τον THEOD για την επι διήμερο συνεχή παρουσία του και για την βοήθεια στο …κουβάλημα.!! και τον leo γιατί …..έτσι μ΄αρέσει.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων