ΒΙΒΛΙΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ DIANA 2006

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #73283

    ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΟΣ,ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2.30 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ!

    ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ!

    ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ,ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΚΘΕΤΩΝ,ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΩΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ(BALLISTIC),KΛΕΙΝΕΙ.

    ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ?

    ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΕΙ ΕΔΩ…

    ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ JACKET THΣ BERETTA TO GUN6,ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΚΑΝΤΖΑΚΟ,ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ,ΣΟΥΠΕΡ ΠΟΙΟΤΗΤΑ,ΓΙΑ ΚΥΡΙΛΕ ΚΑΡΤΕΡΙ ΚΑΙ ΟUTDOOR ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ!

     

     

    ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΟΥ TOP GUN ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΤΙΣ COSMI,KAI ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΒROWNING AUTO- 5, FINAL TRIBUTE ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟΤΑΤΟ, ΤΟ ΝΟ99 ΑΠΟ 1000,ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΤΟ 1999,ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΟΛΟ ΣΚΑΛΙΣΜΑ,ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 4 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ 3000€.Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ AUTO-5 MADE IN BELGIUM.ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΕΣΗ,ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΕΧΕΙ HΔΗ ΠΟΥΛΗΣΕΙ,ΕΙΧΕ 2.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    658
    dimitris dimi στις #73284

    Εγώ λόγο εργασίας είχα ελάχιστο χρόνο την Πέμπτη το απόγευμα

    και την στιγμή που πέρασα από το περίπτερο δεν είχε κόσμο.

    Η έκθεση γενικά δεν με ενθουσίασε αλλά χάρηκα ιδιαίτερα για την

     γνωριμία μου με τον κ.Γιάννη Νικολακόπουλο (Kalliston )

    και τον ευχαριστώ για την φιλοξενία του στο περίπτερο καθώς

    και για τις πολύτιμες συμβουλές του.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #73285

    Χαίρομαι ιδιαίτερα που για μια ακόμα φορά το περίπτερο του e-artemis ήταν σημείο αναφοράς για την έκθεση.

    Δυστυχώς δεν μπόρεσα να παρευρεθώ γιατί βρίσκομαι ακόμα κάτω. Επιστρέφω στην Ελλάδα την Τετάρτη.

    Να είστε όλοι καλά.

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #73287

    Κώστα πολλές φορές μιλήσαμε για σένα στο περίπτερο και πράγματι η απουσία σου ήταν αισθητή. Μάλιστα με τον Theod σε καλούσαμε στο κινητό το Σάββατο το βράδυ.

    Με το καλό να έρθεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    black_hawk στις #73288

    Καλησπέρα Συνάδελφοι,

    Εύχομαι να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου να επισκεφτούμε ξανά την έκθεση.

    Το περίπτερο του e-artemis όπως πάντα πολύ καλό και αξίζουν άλλη μία φορά συγχαρητήρια στους δημιοργούς του συγκεκριμένου site οι οποίοι με την δημιουργία του  συνέβαλαν στην ενήμερωση του έλληνα κυνηγού αλλά κατάφεραν παράλληλα να φέρουν κοντά τους κυνηγούς όλης της χώρας και να ανταλλάσουν απόψεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #73292

     

     Τι το καλό βλέπετε βρέ παιδιά στο  περίπτερο κάθε χρόνο δεν μπορώ να καταλάβω… καφενεία την μια χρονιά να σούρχονται να σου παραγγείλλουν καφέδες … “μαγκωμένοι” την άλλη χρονιά πάνω στα βράχια, μέσα στα ξερόχορτα και τις “γλατσινιές” και το φόβο να τσακιστείς, να στραβοπατήσεις , να σκίσεις τα ρούχα σου ή να βγεί και κανας σκορπιός από καμιά τρύπα …

     Τελικά ή επίπεδο μας λείπει “καφενόβιοι” θαμώνες μου ή μας αρέσουν οι κακοτοπιές, τα “κατσάβραχα” και οι off road διαδικτυακές διαδρομές … αλλιώς δεν εξηγείται η (ξανα)επαναλαμβανόμενη επιτυχία του περιπτέρου … γιαυτό ας “αυτο-ψυχογραφηθούμε” όσο έχουμε καιρό από τώρα, για να προλάβουμε τα (μη) χειρότερα του χρόνου !!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #73300

    Χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου.

    Οπως πάντα το περίπτερό μας μιά ΟΑΣΗ μέσα στην έρημο. Εστω για λίγο αξίζει να το δείς από κοντά.

    Αν και δεν έμεινα για περισσότερο από 5 λεπτά , ήταν αρκετά για να ξαναμπεί το e-artemis στην πρώτη θέση στην καρδιά μου.

    Αντε παιδιά και του χρόνου να γίνουμε άλλοι τόσοι.

    ΥΓ. Ούτε για τσικουδιά δεν έκατσα, ποιός να το πιστέψει…. που δεν την αφήνω με τίποτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #73310

    Καλημέρα σε όλους τους φίλους.Εγώ πήγα την Παρασκευή το απόγευμα με τον πατέρα μου,δεν πήγα για πολλή ώρα γιατί ήλπιζα ότι θα πήγαινα το Σάββατο με τον πιτσιρικά & το οποίο τελικά δεν <έκατσε>.Το καλό ήταν ότι δεν είχε κόσμο σε σχέση με τις προηγούμενες χρονιές με το συνωστισμό, & έτσι μπορέσαμε να χαζέψουμε καλύτερα.Συναντήθηκα για άλλη μια φορά με τον καλό φίλο Kostasgr2000 & τα είπαμε λίγο.

    Μπορώ να πω ότι μου άφησε καλές εντυπώσεις η έκθεση,αλλά το <κλίκ>το έκανε για άλλη μια φορά το περίπτερό μας!!!!!!.Τα είπαμε πολύ λίγο με το Θοδωρή(ελπίζοντας ότι θα ξαναπεράσω),γνώρισα τον BillCentro,τον Jimpap & το Λεωνίδα τον οποίο τον είχα γνωρίσει εντελώς τυχαία στο βουνό!!.

    Θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια στο Θοδωρή & όλους τους συντελεστές για την όμορφη & ωραία προσπάθεια που κατέβαλλαν & φέτος!!

    Και του χρόνου να είστε καλά!!!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #343384

     

    Θα παραμείνω στο θέμα όπως το έθεσε ο Leovar: βιβλίο επισκεπτών για το περίπτερό μας, το περίπτερο της eArtemis.

    Ότι αφορά την DIANA τα έγραψα στο σχετικό θέμα.

    Όσοι δεν έχετε ξαναδεί περίπτερό eArtemis θα νομίζεται πως αστειεύομαι, λοιπόν σοβαρολογώ.

    Δύο κύριοι με τα σκούρα κουστούμια τους, με την Τριπολιτσιώτικη καλοσύνη τους, με την σεμνότητα των πετυχημένων σε αυτό που κάνουν, με την ευγένεια του οικοδεσπότη, με την φιλοξενία του (παλιού) Έλληνα, με το καταδεκτικό χαμόγελο που σε κάνει φίλο στη στιγμή, με το ρακόμελο στο χέρι και τον καλό λόγο στο στόμα ΞΗΛΩΣΑΝ  ένα σημείο συνάντησης κυνηγών από τον τόπο τους και το έστησαν στην DIANA. Μια πετρόκτηστη βρύση με σμιλεμένα βράχια για τραπέζι και καθίσματα έχοντας φόντο την λίμνη του Λάδωνα. Τα πουρναρόκλαδα ξεπρόβαλαν από το φόντο δίνοντας στο πανό τρισδιάστατη εικόνα.

    ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΙΔΙΑ

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #73322

    Συνάδελφοι από τον Νίκο Φωτακόπουλο λάβαμε το ακόλουθο μήνυμα το οποίο σας παραθέτω αυτούσιο.

    Πρός e-artemis.com

    Aγαπητοί Θοδωρή και Αποστόλη,

    αγαπητοί φίλοι του forum, έστω και καθηστερημένα σας ευχαριστώ θερμά και από τα βάθη της καρδιάς μου, για την συμπαράστασή σας στο πένθος για την απώλεια του πατέρα μου και για τα μυνήματά που μου στείλατε.

    Σας ευχαριστώ όμως και για την πολύ όμορφη παρουσία του e-artemis, για μια ακόμα φορά, στην DIANA. To περίπτερο ήταν πραγματικό στολίδι. Οπως στολίδι ήταν για την έκθεση και η γωνιά του ‘Κalliston Hellas’.

    Σαν διευθυντής – οργανωτής της έκθεσης παρακολουθώ με ενδιαφέρον τις απόψεις σας και προσπαθώ να κερδίσω και να υλοποιήσω ιδέες από όσα κατατίθενται στο forum. Ελπίζω του χρόνου να τα πάμε ακόμα καλύτερα και είμαι βέβαιος πώς το περίπτερο του e-artemis θα είναι για μιά ακόμα φορά η καλίτερη και η πιό όμορφα υλοποιημένη ιδέα.

    Με τις πιό θερμές μου ευχές για Καλό Πάσχα σε σας και τις οικογένειές σας!

    Νίκος Φωτακόπουλος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    441
    mesonas στις #73326

    Φιλόξενο και… γουστόζικο το περίπτερο του e-artemis, χάρηκα που γνώρισα μερικούς από την παρέα,εύχομαι καλή συνέχεια και καλή δύναμη στους πρωτεργάτες.

    Υ.Γ. Θοδωρή, περιμένω μία φώτο.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #74937

     

      QUIZ

    Ποιό είναι το “πλατινένιο μέλος” που διαφημίζει την σελίδα μας στην φετεινή έκθεση DIANA ;;

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ 

    http://www.e-fox.gr/index.php

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #74938

     

      Υπό τη σκιά του “θρύλου J. BROWNING”, για να σας βοηθήσω, στο υπάρχον στη πρώτη σελίδα φωτογραφικό λεύκωμα της έκθεσης …!!!

     ΑΞΙΟΣ, ΑΞΙΟΣ !!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #74939

    όχι μόνο πλατινένιο μέλος αλλά και συντονιστής.

    Τα σέβη μου κύριε συντονιστά με το μπλονζέ το ύφος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #74940


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από ΘΕΟΦΑΝΗΣ στίς 16 Ιούνιος 2006


    όχι μόνο πλατινένιο μέλος αλλά και συντονιστής.

    Τα σέβη μου κύριε συντονιστά με το μπλονζέ το ύφος


    [/indent] Και το “φραπεδάκι” ………….. έέέέ …………. !!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων