Κόστος εγγραφής σε σκοπευτικό σύλλογο

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 31 έως 37 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    Τριαντάφυλλος στις #107336

    Φίλοι μου ήρθα με άδεια στην Αθήνα!! Μπορεί να μου πει κάποιος που να πάω για να βγάλω άδεια… Αν την βγάλω εδώ θα μπορώ να την έχω και στην Ρόδο? Τι χρειάζομαι για την εγγραφή?? Μπήκα στο site της ΣΚΟΕ αλλά με μπέρδεψαν οι τόσοι πολλοί Αθηναικοί σύλλογοι!!
    Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #107339

    Επαναλαμβάνω, κάνε ένα τηλέφωνο στη ΣΚΟΕ και ζήτα τους την βοήθειά τους. Έχεις ένα σαφές ερώτημα και η ΣΚΟΕ είναι ο αρμόδιος φορέας για να σου δώσεις απαντήσεις και λύσεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    Τριαντάφυλλος στις #107340

    οκ οκ!!!!!!!
    Ευχαριστώ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #107342

    Δεν θέλω να ακουστώ στριμένος. Απλά είναι ένα ιδιαίτερο θέμα, αφού δεν ενδιαφέρονται όλοι οι σύλλογοι για μέλη που δεν θα προσφέρουν προς τον σύλλογό τους. Παράδειγμα ο ΠΑΡΝΗΣ που ανήκω εγώ, δεν γράφει κάποιον που δεν θα έχει επαφή με το σύλλογο. ΥΠΑΡΧΟΥΝ όμως σωματεία που δεν έχουν κανένα πρόβλημα. Ίσως στη ΣΚΟΕ ξέρουν κάποιο τέτοιο σωματείο (όχι ίσως, ξέρουν) και θα σε γλυτώσουν από τον κόπο να κάνεις ένα σωρό τηλεφωνήματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    Τριαντάφυλλος στις #349671

    Δεν θέλω να ακουστώ στριμένος. Απλά είναι ένα ιδιαίτερο θέμα, αφού δεν ενδιαφέρονται όλοι οι σύλλογοι για μέλη που δεν θα προσφέρουν προς τον σύλλογό τους. Παράδειγμα ο ΠΑΡΝΗΣ που ανήκω εγώ, δεν γράφει κάποιον που δεν θα έχει επαφή με το σύλλογο. ΥΠΑΡΧΟΥΝ όμως σωματεία που δεν έχουν κανένα πρόβλημα. Ίσως στη ΣΚΟΕ ξέρουν κάποιο τέτοιο σωματείο (όχι ίσως, ξέρουν) και θα σε γλυτώσουν από τον κόπο να κάνεις ένα σωρό τηλεφωνήματα.

    Μόλις μίλησα με την ΣΚΟΕ… Μου είπε, και με το δίκιο της η κοπέλα, πως δεν μπορεί να μου προτίνει σε ποιον σύλλογο να απευθυνθώ. Επίσης της φάνηκε πολύ περίεργο το ότι δεν μου εκδίδουν άδεια από την Ρόδο και ότι πρέπει να περιμένω μέχρι τον Σεπτέμβρη..!! Η ΣΚΟΕ εκδίδει άδειες όλον τον χρόνο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #107408

    Μου κάνει εντύπωση. Θα τηλεφωνήσω κι εγώ στην ΣΚΟΕ και θα κοιτάξω μήπως σου βρω κάποιο σύλλογο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    Τριαντάφυλλος στις #107414

    Ευχαριστώ πολύ Λεωνίδα!
    Περιμένω νέα σου!!

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 31 έως 37 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων