Τα σκυλιά πάνε παραλία ;;;

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 31 έως 35 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #345768

    …τα τελευταία χρόνια προσπαθώ να πραγματοποιήσω ένα νέο όνειρο και αυτό το ταξίδι θα με φέρει πιο κοντά στον στόχο μου γι’ αυτό είμαι πολύ χαρούμενη που κατάφερα να το προγραμματίσω…

    Χωρίς να επεμβαίνω σε «προσωπικά δεδομένα» έχω την διαίσθηση πως το όνειρό σου αυτό έχει σχέση με εκπαίδευση.

     

    Για τον συντονιστή του forum έχω εκφράσει πολλές φορές…

    Ευχαριστώ θερμά, ευχαριστώ.

     

    Είναι πρωτοπόρος σε πολλά.

    Στον κυνοφιλικό χώρο δεν προσφέρω τίποτα περισσότερο από τα ευνόητα που αναμασιόνται εκατοντάδες χρόνια.

    Στον χώρο εργασίας μου όμως, αν και είμαι στα πρόθυρα της εξόδου από την ενεργό δράση, πρόσφατα με αποκάλεσαν Avant Garde.

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    326
    cougar στις #88782


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Kalliston Hellas στίς 11 Mάϊος 2007


    Στον κυνοφιλικό χώρο δεν προσφέρω τίποτα περισσότερο από τα ευνόητα που αναμασιόνται εκατοντάδες χρόνια.

     


    [/indent]

    Αγαπητέ Kalliston Hellas επειδή ξέρω τι υπάρχει στον κυνοφιλικό χώρο μιλάω και σε λέω πρωτοπόρο.

    Σε ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον σου, θα τα πούμε όταν με το καλό γυρίσω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #345769

    Cougar εν μέρει  έχεις ένα δίκιο.

    Το σκυλάκι σου μπορώ να το αντιμετωπίσω. Αυτό που δεν μπορώ να αντιμετωπίσω με τίποτα είναι η οργή του  THEOD.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #88787

    ΧΜ…..ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ  ΓΡΑΦΟΥΜΕ?????

    ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ COUGAR  ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ  ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ  …ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ …….

    ΣΤΑΥΡΟ…ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΟΝΑΧΙΚΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΚΑΙ  ΑΝΗΦΟΡΙΣΕ ΠΡΟΣ  ΠΥΚΝΟΚΑΤΟΙΚΗΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ….

    (ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΣΤΕΚΙ ΣΤΑ ΒΡΙΛΗΣΙΑ  (DA LUZ) STHN  ΠΛΑΤΕΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 21,30)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    326
    cougar στις #345772

    Να ‘σαι καλά βρε Σταύρο, πριν μισή ώρα το διάβασα και ακόμα να συνέλθω από το γέλιο… έγραψες πάλι!!!!!!!!!!!

    [font=” ‘Trebuchet MS’,’sans-serif'”]JIMPAP[/font] γιατί ανάβεις φωτιές; Σε ευχαριστώ για τις ευχές, δυστυχώς με τα μαθήματα και το διάβασμα δεν νομίζω να έχω χρόνο για τίποτα άλλο, πάντως θα μου λείψετε πολύ.

    Υ.Γ. [font=” ‘Trebuchet MS’,’sans-serif'”]THEOD[/font] αν είναι να μαλώσεις κάποιον, μάλωσε εμένα που είμαι συνηθισμένη ο [font=” ‘Trebuchet MS’,’sans-serif'”]Black_Pilum[/font][font=” ‘Trebuchet MS’,’sans-serif'”] [/font]είναι δεν φταίει σε τίποτα…

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 31 έως 35 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων