686 ONYX VS BROWNING 525 CLASSIC

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 31 έως 40 (από 40 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    59
    PALIS67 στις #90658

    Θα σου προτεινα να πας στον Αντωνακο κανει καλη δουλεια.Κι εγω Ηλιουπολη μενω αλλα νομιζω οτι αξιζει να κανεις ενα κοπο να πας μεχρι την Νικαια.Οσο για το πελμα πιστευω οτι θα δεις αρκετη διαφορα με ενα μαλακοτερο(εχει ο Αντωνακος,υποθετω και αλλοι,σκοπευτικα της beretta με 50 ευρω).Αν σε ενδιαφερει το τηλ. του ειναι 2104931922

    Φιλικα,Τακης 


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #346246

    TAKH Σ’ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #90748

    TEΛΙΚΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΧΤΕΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΠΗΓΑ ΑΠ ΤΟΝ ΠΑΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ. ΕΙΔΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ. ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΠΕΛΜΑ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΝΤΥΝΕΙ 0,5CM.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    225
    giorgosa83 στις #90753

    ΓΕΝΙΚΑ Η BROWNING ΒΓΑΖΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΑΚΡΥΑ ΚΟΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΟΡΑΣΤΕΣ.

    ΦΙΛΕ ΤΑΣΟ ΠΟΣΟ ΥΨΟΣ ΕΧΕΙΣ?

    ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ 525 ΚΑΙ Η ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΤΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΔΙΑΔΟΧΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ 2. ΑΝ ΤΟ ΕΝΑ ΚΟΝΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΥΤΕΡΟ ΤΟΤΕ Η ΤΟ ΜΑΚΡΑΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ Η ΚΟΝΤΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΩΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΩΜΙΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ.

    ΕΦΟΣΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΤΟΥ 525 ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΗΠΩΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟ?

    ΣΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΜΕ 2 ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΩΜΟ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΠΩΜΙΣΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #90770

    ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΜΑΙ 1,78. Ο ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥ ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΚΟΝΤΟ. ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ στις #91723

    Φίλε BIRDY

    Πως παει το 525;

    Έκανες καθόλου δοκιμές σε σκοπευτήριο ή σε θηράματα;Αποτελέσματα;

    Έχω Browning GTS και έχω κάνει ορισμένες δοκιμές διασποράς και διατριτικότητας σε χαρτί. Από διατριτικότητα ΄πολύ μεγάλη διαφορά σε σχέση με BAIKAL. Απο διασπορά /κατανομή σκαγιών δεν είμαι και τόσο ευχαριστημένος. φυσικά δεν έκανα επανελιμένες δοκιμές για να το επιβεβαιώσω.

    Τι φυσίγγια σκοπεύειες να χρησημοποιήσεις;

    Τα λέμε ΑΚΗΣ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    6
    pakos_30 στις #91726

    Γεια σας απο Αλεξανδρουπολη. Η δικη μου γνωμη ειναι υπερ του 686 διοτι εχω και εγω ενα και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο το οπλο. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #91727

    ΦΙΛΕ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ, ΟΧΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ, ΠΡΟΛΑΒΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΕΛΜΑ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗΣ. ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΒΟΛΕΥΤΩ. ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΤΑ RC32 ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΥ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ 525

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1117
    Hunter.Gr στις #91728

    Προσωπικά, αδυνατώ να κατανοήσω πώς γίνεται δύο όπλα να έχουν πολύ μεγάλη διαφορά διατρητικότητας (εννοείται με τα ίδια φυσίγγια και υπό ίδιες συνθήκες). 

    Συνάδεφλε Ακη, μήπως θα μπορούσες να μας εξηγήσεις αναλυτικά με ποιό τρόπο έκανες τις δοκιμές σου και πώς κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα;

    ευχαριστώ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #91745

    ΦΙΛΕ pakos_30 ΕΙΔΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΗΝΗΜΑ ΣΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΡΕΤΤΑ 687 .ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ .ΒΓΕΝΝΕΙ ΚΑΙ ΔΙΣΚΑΝΔΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΛΑ ΤΣΟΚ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΔΙΣΚΑΝΔΑΛΟ 4-2 ΤΣΟΚ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΛΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ,ΑΝ ΕΧΕΙ ΙΔΙΟΤΡΟΠΙΕΣ ΣΕ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΚΥΝΗΓΙ?ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΙΔΙΩΣ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ .ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 31 έως 40 (από 40 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων