ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,381 έως 7,395 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    emporeio 7 στις #385641

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΓΚΕΣ…    ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ ΜΠΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ…    ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΕΓΩ, ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ ΜΠΗΚΑΝ…!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #385704

    Δεν θα κάνω παράθεση σε κανέναν συνάδελφο για να μη φανώ κι ο κακός της παρέας αλλά θα πω απλά αυτά που είδα και έμαθα από άλλους συναδέλφους.

    Από χτές το βράδυ στις 11 μέχρι σήμερα στις 8 το πρωί έβρεχε ασταμάτητα στην Άρτα αλλά και στην ευρύτερη περιοχή της Ηπείρου οπότε πουλιά ΔΕΝ.

    Όσον αφορά για χτές σε όλο το Τζουμέρκο, Χελώνα, Φλωριάδα, κ.λ.π. αλλά και σε όλα σχεδόν τα καρτέρια της Άρτας, Ιωαννίνων και αρκετά της Πρέβεζας δεν πέρασε φτερό. Πως φτάνουν οι Φάσες Γρεβενά ή Τρίκαλα δεν το καταλαβαίνω αφού πρώτα θα περάσουν από δω. Είπαμε ότι μας λείπει σε όλους ο Θρύλος αλλά δεν είναι ανάγκη να τον αναβιώνουμε και ειδικά με λάθος τρόπο. Εκτός και φταίνε τα βιντεάκια που βάζει ο Ιάσωνας. Κρατάτε τη βενζίνα σας παιδιά και μη βιαστείτε να κάνετε άσκοπα χιλιόμετρα. Τα πενήντα ή τα εκατό πουλιά σε ολόκληρη περιφέρεια δεν είναι άξια λόγου. Νεώτερα άυριο αν δεν μου κάνει νερά το ίντερνετ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #385705

    Δεν θα κάνω παράθεση σε κανέναν συνάδελφο για να μη φανώ κι ο κακός της παρέας αλλά θα πω απλά αυτά που είδα και έμαθα από άλλους συναδέλφους. Από χτές το βράδυ στις 11 μέχρι σήμερα στις 8 το πρωί έβρεχε ασταμάτητα στην Άρτα αλλά και στην ευρύτερη περιοχή της Ηπείρου οπότε πουλιά ΔΕΝ. Όσον αφορά για χτές σε όλο το Τζουμέρκο, Χελώνα, Φλωριάδα, κ.λ.π. αλλά και σε όλα σχεδόν τα καρτέρια της Άρτας, Ιωαννίνων και αρκετά της Πρέβεζας δεν πέρασε φτερό. Πως φτάνουν οι Φάσες Γρεβενά ή Τρίκαλα δεν το καταλαβαίνω αφού πρώτα θα περάσουν από δω. Είπαμε ότι μας λείπει σε όλους ο Θρύλος αλλά δεν είναι ανάγκη να τον αναβιώνουμε και ειδικά με λάθος τρόπο. Εκτός και φταίνε τα βιντεάκια που βάζει ο Ιάσωνας. Κρατάτε τη βενζίνα σας παιδιά και μη βιαστείτε να κάνετε άσκοπα χιλιόμετρα. Τα πενήντα ή τα εκατό πουλιά σε ολόκληρη περιφέρεια δεν είναι άξια λόγου. Νεώτερα άυριο αν δεν μου κάνει νερά το ίντερνετ.

    Μέλος τουκαι της

    100000000++++++++++++

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #385709

    Δεν θα κάνω παράθεση σε κανέναν συνάδελφο για να μη φανώ κι ο κακός της παρέας αλλά θα πω απλά αυτά που είδα και έμαθα από άλλους συναδέλφους. Από χτές το βράδυ στις 11 μέχρι σήμερα στις 8 το πρωί έβρεχε ασταμάτητα στην Άρτα αλλά και στην ευρύτερη περιοχή της Ηπείρου οπότε πουλιά ΔΕΝ. Όσον αφορά για χτές σε όλο το Τζουμέρκο, Χελώνα, Φλωριάδα, κ.λ.π. αλλά και σε όλα σχεδόν τα καρτέρια της Άρτας, Ιωαννίνων και αρκετά της Πρέβεζας δεν πέρασε φτερό. Πως φτάνουν οι Φάσες Γρεβενά ή Τρίκαλα δεν το καταλαβαίνω αφού πρώτα θα περάσουν από δω. Είπαμε ότι μας λείπει σε όλους ο Θρύλος αλλά δεν είναι ανάγκη να τον αναβιώνουμε και ειδικά με λάθος τρόπο. Εκτός και φταίνε τα βιντεάκια που βάζει ο Ιάσωνας. Κρατάτε τη βενζίνα σας παιδιά και μη βιαστείτε να κάνετε άσκοπα χιλιόμετρα. Τα πενήντα ή τα εκατό πουλιά σε ολόκληρη περιφέρεια δεν είναι άξια λόγου. Νεώτερα άυριο αν δεν μου κάνει νερά το ίντερνετ.

    Μέλος τουκαι της

     

    Τις έχει βρεί η κουφάλα σε κάνα βελάνι και μας θολώνει τα νερά.. :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #385711

    ksap wrote:
    Δεν θα κάνω παράθεση σε κανέναν συνάδελφο για να μη φανώ κι ο κακός της παρέας αλλά θα πω απλά αυτά που είδα και έμαθα από άλλους συναδέλφους. Από χτές το βράδυ στις 11 μέχρι σήμερα στις 8 το πρωί έβρεχε ασταμάτητα στην Άρτα αλλά και στην ευρύτερη περιοχή της Ηπείρου οπότε πουλιά ΔΕΝ. Όσον αφορά για χτές σε όλο το Τζουμέρκο, Χελώνα, Φλωριάδα, κ.λ.π. αλλά και σε όλα σχεδόν τα καρτέρια της Άρτας, Ιωαννίνων και αρκετά της Πρέβεζας δεν πέρασε φτερό. Πως φτάνουν οι Φάσες Γρεβενά ή Τρίκαλα δεν το καταλαβαίνω αφού πρώτα θα περάσουν από δω. Είπαμε ότι μας λείπει σε όλους ο Θρύλος αλλά δεν είναι ανάγκη να τον αναβιώνουμε και ειδικά με λάθος τρόπο. Εκτός και φταίνε τα βιντεάκια που βάζει ο Ιάσωνας. Κρατάτε τη βενζίνα σας παιδιά και μη βιαστείτε να κάνετε άσκοπα χιλιόμετρα. Τα πενήντα ή τα εκατό πουλιά σε ολόκληρη περιφέρεια δεν είναι άξια λόγου. Νεώτερα άυριο αν δεν μου κάνει νερά το ίντερνετ. Μέλος τουκαι της

    Τις έχει βρεί η κουφάλα σε κάνα βελάνι και μας θολώνει τα νερά..

    Δεν εχει βρει τπτ….ειπαμε,αν δεν παω εγω, πουλιά γιοκ!!! 😯

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #385715

    BeReT wrote:

    ksap wrote:
    Δεν θα κάνω παράθεση σε κανέναν συνάδελφο για να μη φανώ κι ο κακός της παρέας αλλά θα πω απλά αυτά που είδα και έμαθα από άλλους συναδέλφους. Από χτές το βράδυ στις 11 μέχρι σήμερα στις 8 το πρωί έβρεχε ασταμάτητα στην Άρτα αλλά και στην ευρύτερη περιοχή της Ηπείρου οπότε πουλιά ΔΕΝ. Όσον αφορά για χτές σε όλο το Τζουμέρκο, Χελώνα, Φλωριάδα, κ.λ.π. αλλά και σε όλα σχεδόν τα καρτέρια της Άρτας, Ιωαννίνων και αρκετά της Πρέβεζας δεν πέρασε φτερό. Πως φτάνουν οι Φάσες Γρεβενά ή Τρίκαλα δεν το καταλαβαίνω αφού πρώτα θα περάσουν από δω. Είπαμε ότι μας λείπει σε όλους ο Θρύλος αλλά δεν είναι ανάγκη να τον αναβιώνουμε και ειδικά με λάθος τρόπο. Εκτός και φταίνε τα βιντεάκια που βάζει ο Ιάσωνας. Κρατάτε τη βενζίνα σας παιδιά και μη βιαστείτε να κάνετε άσκοπα χιλιόμετρα. Τα πενήντα ή τα εκατό πουλιά σε ολόκληρη περιφέρεια δεν είναι άξια λόγου. Νεώτερα άυριο αν δεν μου κάνει νερά το ίντερνετ. Μέλος τουκαι της

    Τις έχει βρεί η κουφάλα σε κάνα βελάνι και μας θολώνει τα νερά..

    Δεν εχει βρει τπτ….ειπαμε,αν δεν παω εγω, πουλιά γιοκ!!!

    Παναγιωτης
    Κ.Σ.Κορωπιου Πατρίς-Θρησκεία-Οικογένεια

     

    Ε άντε ντε πήγαινε! 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #385719

    Τις έχει βρεί η κουφάλα σε κάνα βελάνι και μας θολώνει τα νερά.. :mrgreen:

    Μάκη η μοναδική φορά που έγραψα στις κυνηγετικές εξορμήσεις και έκανα πλάκα ήταν πέρυσι στις τσίχλες και το μετάνοιωσα γιατί παραλίγο να παρεξηγηθώ με φίλους. Τα πουλιά δεν γράφουν ούτε το ονομά μου ούτε και μου ανήκουν. Αν έγραφα “Χιλιάδες πουλιά στα Τζουμέρκα” όχι μόνο δεν θα αποκάλυπτα το “καρτέρι μου” με αυτή την αόριστη φράση αλλά θα έβαζα στο καψούλι πολούς για να κάνουν τη διαδρομή άσκοπα. Αυτό ρε φίλε δεν πρόκειτε να το κάνω ποτέ και σε κανέναν όσο μαλάκας και να’ ναι.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #385726

    BeReT wrote:
    Τις έχει βρεί η κουφάλα σε κάνα βελάνι και μας θολώνει τα νερά..

    Μάκη η μοναδική φορά που έγραψα στις κυνηγετικές εξορμήσεις και έκανα πλάκα ήταν πέρυσι στις τσίχλες και το μετάνοιωσα γιατί παραλίγο να παρεξηγηθώ με φίλους. Τα πουλιά δεν γράφουν ούτε το ονομά μου ούτε και μου ανήκουν. Αν έγραφα «Χιλιάδες πουλιά στα Τζουμέρκα» όχι μόνο δεν θα αποκάλυπτα το «καρτέρι μου» με αυτή την αόριστη φράση αλλά θα έβαζα στο καψούλι πολούς για να κάνουν τη διαδρομή άσκοπα. Αυτό ρε φίλε δεν πρόκειτε να το κάνω ποτέ και σε κανέναν όσο μαλάκας και να” ναι.

    Μέλος τουκαι της

    Πλάκα κάνω Κώστα και το ξέρεις..Εγω θα μείνω στο post του Naval στις τσίχλες..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #385729

    BeReT wrote:
    Τις έχει βρεί η κουφάλα σε κάνα βελάνι και μας θολώνει τα νερά..

    Μάκη η μοναδική φορά που έγραψα στις κυνηγετικές εξορμήσεις και έκανα πλάκα ήταν πέρυσι στις τσίχλες και το μετάνοιωσα γιατί παραλίγο να παρεξηγηθώ με φίλους. Τα πουλιά δεν γράφουν ούτε το ονομά μου ούτε και μου ανήκουν. Αν έγραφα «Χιλιάδες πουλιά στα Τζουμέρκα» όχι μόνο δεν θα αποκάλυπτα το «καρτέρι μου» με αυτή την αόριστη φράση αλλά θα έβαζα στο καψούλι πολούς για να κάνουν τη διαδρομή άσκοπα. Αυτό ρε φίλε δεν πρόκειτε να το κάνω ποτέ και σε κανέναν όσο μαλάκας και να” ναι.

    Μέλος τουκαι της

    Είναι σωστή η τοποθέτησή σου, διαφωνώ μόνο με το θέμα του καρτεριού. Μπορεί στα Τζουμέρκα να είναι δύσκολο να το βρεις αλλά αν γράψεις Σαλαμίνα πχ. που είναι μεγάλο το μέρος και δίπλα στην Αθήνα, ακόμα και εκεί αν μαζευτούν 1000 κυνηγοί τι πιστεύεις? Δεν θα σου έρθει ο άλλος στα 20m? Δεν θα χαλαστείς που θα πρέπει να έρχεσαι σε αντιπαράθεση γιατί ο άλλος δεν καταλαβαίνει από άγραφους νόμους?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #385733

    Καλημέρα κύριοι κ κυρίες!!!!:-)
    Αυτο που μας ενδιαφέρει περισσότερο επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι κ οι τσέπες έχουν πέτρες …είναι να γράφεται που δεν έχει πουλιά!!!!!!να μην μαμιομαστε άδικα!!
    Βέβαια δεν λέει κανείς όχι στην πληροφορία…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #385735

    Αυτο που μας ενδιαφέρει περισσότερο επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι κ οι τσέπες έχουν πέτρες …είναι να γράφεται που δεν έχει πουλιά!!!!!!να μην μαμιομαστε άδικα!!

    Αυτό ακριβώς λέω αλλά με δικά μου λόγια 😉

    Βέβαια δεν λέει κανείς όχι στην πληροφορία…

    Αν είναι σωστή έστω και γενική η πληροφορία νομίζω πως είναι καλοδεχούμενη απ’ όλους 😉

    Εκτός κι αν αυτοί που γράφουν είναι Πρατηριούχοι 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #385750

     

    jason wrote:
    Βέβαια δεν λέει κανείς όχι στην πληροφορία…

    Αν είναι σωστή έστω και γενική η πληροφορία νομίζω πως είναι καλοδεχούμενη απ” όλους Εκτός κι αν αυτοί που γράφουν είναι Πρατηριούχοι

    Μέλος τουκαι της

    ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ ΘΑ ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΩΣΤΑ…..ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΑΡΚΕΙ Κ ΜΟΝΟ Ο ΝΟΜΟΣ….ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΕΣ ΤΟΠΟ…

    ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΚΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΕΤΟΙΜΟ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    loykas στις #385771

    στην κωπαιδα σημερα εμφανιστηκαν κοπαδακια 10 -6 -2  λιγα αλλα κατι να βλεπουμε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #385801

    ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑΝ ΤΗΣ ΒΡ ΕΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙ. 😆 😆

    Μ ΕΚΑΝΕ Κ ΕΤΡΕΧΑ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΑ ΚΕΡΔΥΛΙΑ.

    ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑ ΚΕΡΔΥΛΙΑ,

    ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑ.

    ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΕ Κ ΠΗΓΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ

    ΦΕΤΙΝΟ ΚΑΛΥΚΑ ΡΙΓΜΕΝΟ.

    ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΡΝΑΡΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ

    Η ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΓΙΑ ΛΑΓΟ,ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ

    ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ. 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    STELIOS στις #385810

    kalhspera sto forum…shmerinh plhroforia arketes fasses ston kampo tou despoth gia osous gnwrizoun…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,381 έως 7,395 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων