ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,651 έως 7,665 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #389949

    Ευχαριστώ παιδιά, καλά πέρασα…θα τις ξαναπετύχω που θα μου πάνε 🙂 , ναι θέλει ψάξιμο φέτος, πιστεύω ότι θα μπούνε πουλιά…και όπου δεν έχουν τουφεκιστεί πολύ θα μείνουν,δεν έχω ξαναδεί τόσο πολύ βελάνι


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    Τ-Τ στις #389967

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΠΑΝΙΕΛ 8 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ ΑΠΟΡΤ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΡΗΞΗ ΧΙΑΣΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΟ!! ΤΟ ΠΑΤΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΟΡΤ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΦΩΤΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΕΝΙΚΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ.. ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Κ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

     

    Φιλε ειχα παθει το ιδιο με την καλυτερη σκυλα επανιελ που ειχα .Καναμε την εγχειρηση περιπου 8 χρονων και μετα κυνηγαγαμε μαζι φουλ μεχρι τα 15(εσω μπορει να κυνηγαει ενα σκυλι σε καθε ηλικια).Ηταν ακριβη εγχειρηση τοτε 700 ευρω ,αν θυμαμαι καλα, απο τον κορυφαιο στο ειδος χειρουργο Δανουρδη τηλ.2106800759.τωρα φανταζομε θα περνει λιγοτερα λογω κρισης.

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #389987

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ…ΞΑΝΑΜΠΗΚΑΝ ΠΟΥΛΙΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ,ΜΠΑΣΙΜΑΤΙΑΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΑ ΒΕΒΑΙΑ!

    ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ,ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΥΡΙΑΡΙΝΕΣ ΜΠΟΛΙΚΕΣ Κ ΚΑΝΑ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΤΣΙΧΛΙΤΣΕΣ(ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΚΑΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΕΡΑΣΜΑ) ΕΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ…

    ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΑΝΤΑ…..

    Υ.Γ. ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΜΙΛΗΣΑ….

    ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΦΑΣΣΟΓΕΡΟΝΤΑΚΙΑ…ΧΑΧΑΧΑΧ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #389988

    το πρωι με βρηκε σε 1 μερος που παω καθε χρονο τετοια εποχη και παντα κρατει καποια πουλια. αλλα φετος η κατασταση ειναι διαφορετικη,

    νωρις το πρωι ξεκλαρωσε 1 μου περασε στα 20 μετρα πανω μου αλλα την αφησα να κανει τη γυρα της, μετα απο 30 λεπτα μου περασε ενα μπουλουκακι 15 πουλια χαμηλα αλλα μακρια απο μενα και αργοτερα ξανα μια μονη της. αποτελεσμα ουτε μπαμ.

    μετα το ριξα στην αναζητηση αλλα δεν ειδα ουτε φτερο. αν δε σφιξει ο καιρος δεν κανουμε δουλεια παιδια,

    απο τσιχλοκοτσυφα αφαντα 4-5 ζητημα να ειδα.

    ο καιρος καλοκαιρι μετα της 10 ηταν για κοντομανικο.  κυνηγοι ελαχιστοι μονο γουρουναδες εφερναν γυρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    batman1 στις #390011

    ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΦΑΣΣΟΓΕΡΟΝΤΑΚΙΑ…ΧΑΧΑΧΑΧ

    υπο

    υπονοεις κατι νεος?η γερικη αλεπου ξερει που ειναι οι κοτες…

    λενε στο χωριο μου..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #390035

    υπο υπονοεις κατι νεος?η γερικη αλεπου ξερει που ειναι οι κοτες… λενε στο χωριο μου..

    Η ΓΕΡΙΚΗ ΑΛΕΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΟΔΑΡΙΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ… 😛

    ΟΜΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ ΚΑΛΑ….ΛΙΓΟ ΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ,ΛΙΓΟ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΑΡΕΛΙ… 😆 😛

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390053

    ΑΝ ΔΕΝ ΣΦΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ

    ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ

    ΠΟΥΛΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.

    ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΟΛΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΨΗΛΑ ΑΛΛΑ

    ΤΖΑΜΠΑ ΠΙΑΣΤΗΚΕ Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΜΟΥ. 😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #390055

    ΑΝ ΔΕΝ ΣΦΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΟΥΛΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΟΛΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΨΗΛΑ ΑΛΛΑ ΤΖΑΜΠΑ ΠΙΑΣΤΗΚΕ Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΜΟΥ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

     

    εμενα μου δωσαν “σημα” να φυγω και να ανεβω στο χωριο επειγοντως,αλλα δεν εχω ……μια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #390058

    ΑΝ ΔΕΝ ΣΦΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΟΥΛΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΟΛΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΨΗΛΑ ΑΛΛΑ ΤΖΑΜΠΑ ΠΙΑΣΤΗΚΕ Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΜΟΥ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    και ο λαγος που χτυπησες ρε συ απο τον ουρανο επεσε;;;;;;; :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390067

    falcon wrote:
    ΑΝ ΔΕΝ ΣΦΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΟΥΛΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΟΛΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΨΗΛΑ ΑΛΛΑ ΤΖΑΜΠΑ ΠΙΑΣΤΗΚΕ Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΜΟΥ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

     

    εμενα μου δωσαν «σημα» να φυγω και να ανεβω στο χωριο επειγοντως,αλλα δεν εχω ……μια.

    http://imageshack.us/clip/my-videos/341/u96kbgbkfgmhwcekpaxdbh.mp4/

    ΜΑΣ ΜΑΜΗΣΑΝ ΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ…. 😡 😡

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390068

    falcon wrote:
    ΑΝ ΔΕΝ ΣΦΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΟΥΛΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΛΑΓΟ ΟΛΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΨΗΛΑ ΑΛΛΑ ΤΖΑΜΠΑ ΠΙΑΣΤΗΚΕ Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΜΟΥ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    και ο λαγος που χτυπησες ρε συ απο τον ουρανο επεσε;;;;;;;

    ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΣ:lol: 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #390179

    Σήμερα  τελευταία  μέρα στο χωριό – που να πάρει – πήρα   δύο ακόμη φάσσες που  γύριζαν ξεμοναχιασμένες  σε όλη την περιοχή χωρίς  να πετάξει  τίποτα  άλλο .Ας ελπίσουμε τον άλλο μήνα αν έρθω να είναι  περισσότερα πουλιά.

    Σας  αφιερώνω  την  τελευταια  τουφεκιά.    http://www.youtube.com/watch?v=e2kHokGB7fY&feature=youtu.be

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    287
    akardos στις #390181

    Την Παρασκευη, 2 ατομα πηραμε 5 φασουλες 9 τσιχλες και εαν ειχαμε και τυχη θα χτυπουσαμε και την μπεκατσουλα που αιφνιδιασε τον φιλο μου, ψαχνοντας μια φτερουγατη φασα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #390193

    Σήμερα τελευταία μέρα στο χωριό – που να πάρει – πήρα δύο ακόμη φάσσες που γύριζαν ξεμοναχιασμένες σε όλη την περιοχή χωρίς να πετάξει τίποτα άλλο .Ας ελπίσουμε τον άλλο μήνα αν έρθω να είναι περισσότερα πουλιά.

    Σας αφιερώνω την τελευταια τουφεκιά. http://Τwww.youtube.com/watch?v=e2kHokGB7fY&feature=youtu.be

    ΖΩ Σ’ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ “ΝΤΑΒΑΝΤΖΗΣ”
    Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον.

    Μιτσος Λουκ.Πιο γρηγορος και απο τη σκια του .!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #390261

    Τα τελευταία Σ/Κ  ( εκτος από αυτό )  πάω περιοχή Μεσολουρι Φιλιππαίους !!! το πρώτο νέκρα, το δευτερο βροχή, το τρίτο νέκρα, αυτό δεν μπορεσα να πάω αλλά απ΄ότι ειδα απ’ το χωριό (έχω οπτικη επαφή)  πάλι τπτ δεν πέταξε. Μιλάμε οτι τα πουλιά ουτε που τα είδαμε.  Αλλες φορές τέτοια εποχή ειχε περάσματα και όλο και κάτι πέρναμε. Μήπως πέρασαν ενδιάμεσα  τις καθημερινές ;; Ξέρει κανεις; για να μην πηγαίνουμε τζάμπα και τρωμε βενζίνες το λέω. και μάλιστα το προηγουμενο  Σ/Κ είχε ζαχαρώσει ο Σμόλικας και το κρύο ήταν αρκετό… Πιστεύω για φετος φινιτο . Αντε του χρόνου τώρα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,651 έως 7,665 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων