ΦΑΣΣΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,666 έως 7,680 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    120
    xristos στις #390305

    Και στο Αγρινιο δεν κινειται πουπουλο…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    panospreveza στις #390308

    Καλώς σας βρίσκω άρχοντες!Φίλε Panosprebeza είχα το ίδιο πρόβλημα μ” ένα σπρίνγκερ 9 χρονών τότε,2 χρόνια πριν. Η εγχείρηση πέτυχε καί μέχρις ώρας κυνηγάει κανονικά.Βέβαια δεν το ζορίζω και πολύ. Συμπερασματικά:” Η ρισκάρεις την εγχείρηση και είτε κερδίζεις είτε χάνεις ή δεν του κάνεις εγχείρηση και το σκυλί αχρηστεύεται σιγουρα.

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 μέρα, 22 ώρες πριν από τον Pan.I.bayard.

    θα ρισκαρω!! σε ευχαριστω!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    panospreveza στις #390310

    panospreveza wrote:
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΠΑΝΙΕΛ 8 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ ΑΠΟΡΤ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΡΗΞΗ ΧΙΑΣΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΟ!! ΤΟ ΠΑΤΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΟΡΤ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΦΩΤΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΕΝΙΚΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ.. ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Κ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Φιλε ειχα παθει το ιδιο με την καλυτερη σκυλα επανιελ που ειχα .Καναμε την εγχειρηση περιπου 8 χρονων και μετα κυνηγαγαμε μαζι φουλ μεχρι τα 15(εσω μπορει να κυνηγαει ενα σκυλι σε καθε ηλικια).Ηταν ακριβη εγχειρηση τοτε 700 ευρω ,αν θυμαμαι καλα, απο τον κορυφαιο στο ειδος χειρουργο Δανουρδη τηλ.2106800759.τωρα φανταζομε θα περνει λιγοτερα λογω κρισης.

    σε ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    Τ-Τ στις #390319

    Τ-Τ wrote:

    panospreveza wrote:
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΠΑΝΙΕΛ 8 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ ΑΠΟΡΤ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΡΗΞΗ ΧΙΑΣΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΟ!! ΤΟ ΠΑΤΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΟΡΤ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΦΩΤΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΕΝΙΚΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ.. ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Κ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Φιλε ειχα παθει το ιδιο με την καλυτερη σκυλα επανιελ που ειχα .Καναμε την εγχειρηση περιπου 8 χρονων και μετα κυνηγαγαμε μαζι φουλ μεχρι τα 15(εσω μπορει να κυνηγαει ενα σκυλι σε καθε ηλικια).Ηταν ακριβη εγχειρηση τοτε 700 ευρω ,αν θυμαμαι καλα, απο τον κορυφαιο στο ειδος χειρουργο Δανουρδη τηλ.2106800759.τωρα φανταζομε θα περνει λιγοτερα λογω κρισης.

    σε ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες!

    Τ-Τ wrote:

    panospreveza wrote:
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΠΑΝΙΕΛ 8 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΣΣΑ ΑΠΟΡΤ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ ΡΗΞΗ ΧΙΑΣΤΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΗΝΟ!! ΤΟ ΠΑΤΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΟΡΤ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΦΩΤΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΕΝΙΚΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ.. ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Κ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Φιλε ειχα παθει το ιδιο με την καλυτερη σκυλα επανιελ που ειχα .Καναμε την εγχειρηση περιπου 8 χρονων και μετα κυνηγαγαμε μαζι φουλ μεχρι τα 15(εσω μπορει να κυνηγαει ενα σκυλι σε καθε ηλικια).Ηταν ακριβη εγχειρηση τοτε 700 ευρω ,αν θυμαμαι καλα, απο τον κορυφαιο στο ειδος χειρουργο Δανουρδη τηλ.2106800759.τωρα φανταζομε θα περνει λιγοτερα λογω κρισης.

    σε ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες!

     

    test

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    panospreveza στις #390320

    ΦΑΣΣΕΣ ΤΟ ΣΚ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ:

    ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ 1 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 3 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 15 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ..ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥΦΕΚΙΑ!!

    ΠΑΝΤΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ Μ ΤΕΤΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝ ΦΑΣΣΕΣ ΑΠΟ ΝΟΤΟ ΠΡΟΣ ΒΟΡΡΑ..

    ΣΕ ΕΜΑΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΕΡΗ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΠΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ..ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ.

    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ!!!

    Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΑΛΛΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ Κ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΛΛΑΔΙΚΟ ΧΩΡΟ..

    ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΚΟΠΑΔΙΑ Μ ΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ ΤΙΣ ΒΛΕΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΟΥ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ!!

    ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΑΣΣΕΣ..

    ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΨΑΡΕΥΑΜΕ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ Κ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΤΙΣ ΤΣΙΧΛΕΣ Κ ΤΑ ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ!!!

    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ????

    ΤΩΡΑ?ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ  ΟΚΤΩΒΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ Κ ΤΟΤΕ ΝΤΥΝΟΜΑΣΤΑΝ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΕΣΚΙΜΩΟΥΣ!!!

    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390348

    ΠΟΛΥ ΦΑΣΣΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,

    ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ!!!!

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

     

     

     

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390350

    ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ

    ΜΙΛΑΩ….😆 😆 😆

    Κ ΤΟ ΚΑΚΑΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΟΤΣΑ…. 😆 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #390352

    ΑΜΑΑΑΑΑΑΑΝ.  θα ριξεις το site.  εχει να παει το εγκεφαλικο τωρα….

    τι ηθελες το επομενο ποστ ασε τη φοτο μονο 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #390358

    TI ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ ΤΟΥΣ

    ΒΕΝΖΙΝΑΔΕΣ ΑΥΡΙΟ???? 😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    126
    flas στις #390382

    ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΜΙΛΑΩ…. Κ ΤΟ ΚΑΚΑΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΟΤΣΑ….

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Ένταξη μωρέ, χτύπησες κάνα δυο πουλάκια παραπάνω…. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #390384

    κατσε μετρα και στο grand Prix κατ΄ευθειαν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #390470

    Ωραιος ο κωστας με τα ωραια βιντεακια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #390474

    ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ…

    ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΧΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΠΙΣΕΙ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ Κ ΟΙ ΟΞΙΕΣ,ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΡΟΚΟΠΗ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #390475

    ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ… ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΧΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΠΙΣΕΙ ΤΟ ΒΕΛΑΝΙ Κ ΟΙ ΟΞΙΕΣ,ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΡΟΚΟΠΗ….

    [/URL]
    Η ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΝΙ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ …

    +10000000000000000000000000

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,666 έως 7,680 (από 10,556 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων