ΚΡΑΧΤΕΣ

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #33390

    EΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΟ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ –ΤΥΧΑΙΟ–ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #33392

     Αναμεσα σε ολα τα αλλα, κυνηγετικη παιδεια λεγεται και το γεγονος οτι η παρεα κυνηγαει για την παρεα, και οχι ο καθενας για τον εαυτο του. Επειδη ομως το εχω παθει και γω, και καποιος “φιλος” με πηγε σε καλο περασμα, μονο που ξεχασε να μου πει οτι εκατσε αυτος στην θεση που επρεπε και γω σε ασχετο μερος. Οταν μετακινηθηκα σε ενα μερος που περνουσαν τσιχλες, εγινε το σωσε, γιατι δεν με εβλεπαν πια και δεν πηγαιναν ολες προς αυτον…

     Η καλυτερη εκδικηση ειναι να του πιασεις το καρτερι απο νωρις, που να μην εχει που να παει… και φυσικα, ποτε ξανα μαζι του κυνηγι  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #334715

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,
    Η “ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ” ΤΟΥ LEO KAI ΤΟΥ  DUCKHUNTER ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ (15+ΒΑΛΕ). ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΜΟΥ, 27 ΦΛΕΒΑΡΗ, ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟ ΠΡΩΪ. ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΜΙΑ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ “ΠΟΛΛΑ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ” (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ) ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΤΕΡΑΤΑ, ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΑΘΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΕΡΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΑΝ “ΑΕΡΟΔΙΑΔΡΟΜΟΙ” ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.
    ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΧΑΡΑΓΟ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ Ο ΕΝΑΣ ΕΚ’ ΤΩΝ ΔΥΟ “ΦΙΛΩΝ” ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Ο “ΦΙΛΟΣ” ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΧΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ…… ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ ΜΑΣ………

    ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΦΥΛΑΧΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟ ΠΟΥ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΡΝΑΡΙΑ. (ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΗ ΦΥΛΑΧΤΡΑ)

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ. ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 30 ΜΕΤΡΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ. ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΝΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΗΓΕ 100 ΜΕΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ. ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΟΥΣΑΝ 30-40 ΜΕΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ “ΩΣ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ” ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΜΕΙΣ 1-2 ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ “ΘΥΜΑΜΑΙ” (ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΡΙΞΕ 5-6 ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΝΤΟΥΦΕΚΙ)
    ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΣΑΝ Ο “ΜΙΚΡΟΣ” ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΥΡΝΑΡΙ 5-10 ΜΕΤΡΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΣΙΧΛΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ “ΜΠΑΡΜΠΑ ΓΙΩΡΓΗ” ΝΑ ΤΙΣ ΡΙΞΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ “ΤΙ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΡΙΧΤΗΣ ΤΗΣ” ΑΛΛΑ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ……..

    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ “ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ” ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ……….. “ΜΙΚΡΟΙ” ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙ ΚΥΝΗΓΙ.

    ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ………… ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ “ΑΣΧΗΜΙΑ”  ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ.

    p/s: ΠΑΝΤΩΣ Ο “ΦΙΛΟΣ” ΑΝΤΑΜΕΙΦΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ “ΝΟΜΙΣΜΑ” ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΣΕ “ΥΔΡΟΒΙΟ” ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΦΑΝΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #33393

     Σωστα, τετοιοι ανθρωποι δεν προκειται ποτε να καταλαβουν την ομορφια του κυνηγιου και της παρεας γενικοτερα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #33395

    Νιωθω την υποχρεωση να ζητησω “συγνωμη”απο τα παιδια που ημασταν παρεα για την συμπεριφορα του εν λογω φιλου!!!

    Δυστηχωs για αλλη μια φορα φανηκε το ποσο διαφορετικα σκεφτονται μερικοι “συναδελφοι,φιλοι” απο εμαs!

    Οσο για το οτι τυχαια δεν παιζαν τα πουλια εκει που μαs εστειλε ο τυποs θα μου επιτρεψετε να διαφωνησω λογω του οτι ολη η δικη του παρεα δεν πλησιασε καν κοντα στο σημειο που ημασταν εμειs.

    Το ξαναλεω παιδια “το παθημα γινετε μαθημα”!!!!!!!!

    Γιωργοs

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #33401


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από DUCKHUNTER στίς 11 Φεβρουάριος 2004


    Νιωθω την υποχρεωση να ζητησω “συγνωμη”απο τα παιδια που ημασταν παρεα για την συμπεριφορα του εν λογω φιλου!!!

    SIΓΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ.ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ,ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο -ΧΑΜΕΝΟΣ- ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ….

    ΑΥΤΟ ΤΟ Σ-Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ?????????

    [/indent]

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων