Αγορά Κυνηγετικών Ειδών από το Internet

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 301 έως 315 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #173275

    παιδια σας ευχαριστω πολυ με εκτιμηση..!!!
    ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ CABELAS ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ
    ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΑΤΑΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ E-MAIL
    ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Η ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ..[/b]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    I.Π στις #301021

    πόσα δολάρια είναι ένα ευρώ βρε παιδιά για να βρω πόσο κοστίζουν τα προϊόντα από καμπελας γιατί με ενδιαφέρει ευχαριστώ.!!

    Ο Καμπελας εχει και μετατροπεα τιμης……

    Στη αρχη καθε σελιδας με προιοντα, δεξια πανω λεει '' Change Currency ''……απλα επελεξε ''Ευρως'' αντι για Δολαρια και αλλαζουν ολες οι τιμες..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    280
    Rallos στις #301019

    παιδια σας ευχαριστω πολυ με εκτιμηση..!!!
    [size=5][b]ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ [b]CABELAS [/b]ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΕ
    ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΑΤΑΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ E-MAIL
    ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Η ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ..[/b][/size]

    Νομίζω ότι δε στέλνει πλέον εκτός Η.Π.Α

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #173324

    Εγώ από προσωπική εμπειρία πριν από δυο εβδομάδες παρέλαβα αυτά τα όποια περίμενα άρα ο Cabela's στέλνει Ευρώπη….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    max19/4 στις #173340

    πρεπει να εισαι κατοχοσ καρτασ visa για να κανεισ αγορες με αντικοταβολη ασ πουμε δεν πραγματοποιειτε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #173342

    Παιδιά έχει πάρει κανείς άρβυλα από το cabelas.com να μου πει εντυπώσεις ?

    μου γυάλισαν μερικά σε πολύ καλή τιμή αλλά το σκέφτομαι να τα πάρω χωρίς να τα έχω δοκιμάσει.

    (για πέρδικα τα θέλω σε αφόρητη ζέστη )

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    pushkaeu στις #173918

    http://www.pushka.eu/catalog/Hunting-shoes/Thatchreed

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #175648

    Λοιπόν πήρα κάτι άρβυλα από cabelas.com σε 17 μέρες από την μέρα της παραγγελίας τα είχα πάρει

    Έβαλα Shipping Method: International Surface επιλογή δώρο να μην αναγράφετε η τιμή κτλ .

    Και παρόλα αυτά πλήρωσα τελώνιο 50 ευρώ!!! μάλλον γιατί είχανε βάλει εξωτερικά την τιμή , μεγάλη γκάφα.

    Τα άρβυλα έκαναν 100 $ .

    δεν το μετάνιωσα γιατί είναι ελαφριά και πολύ άνετα και έχουν τρομερή ποιότητα κατασκευής ( θα φανεί στην νεκροψία βεβαία πόσο θα αντέξουν)

    αλλά από ελλαδισταν σίγουρα ήθελα κάνα 180αρι για αντίστοιχη ποιότητα

    θα τους στείλω ένα mail να δούμε τι θα πουν τουλάχιστον να μην την ξαναπατήσω έτσι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #295318

    Λοιπόν πήρα κάτι άρβυλα από cabelas.com σε 17 μέρες από την μέρα της παραγγελίας τα είχα πάρει

    Έβαλα Shipping Method: International Surface επιλογή δώρο να μην αναγράφετε η τιμή κτλ .

    Και παρόλα αυτά πλήρωσα τελώνιο 50 ευρώ!!! μάλλον γιατί είχανε βάλει εξωτερικά την τιμή , μεγάλη γκάφα.

    Τα άρβυλα έκαναν 100 $ .

    δεν το μετάνιωσα γιατί είναι ελαφριά και πολύ άνετα και έχουν τρομερή ποιότητα κατασκευής ( θα φανεί στην νεκροψία βεβαία πόσο θα αντέξουν)

    αλλά από ελλαδισταν σίγουρα ήθελα κάνα 180αρι για αντίστοιχη ποιότητα

    θα τους στείλω ένα mail να δούμε τι θα πουν τουλάχιστον να μην την ξαναπατήσω έτσι.

    Και τιμή να μην λέει απ'έξω, θα σου ζητήσουν το αποδεικτικό της αγοράς για να σε χρεώσουν το αντίστοιχο ποσό. Εμένα δώρο μας έστειλαν οι κουμπάροι μας, από Αμερική και πάλι πληρώσαμε τελωνείο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #295316

    Και τιμή να μην λέει απ'έξω, θα σου ζητήσουν το αποδεικτικό της αγοράς για να σε χρεώσουν το αντίστοιχο ποσό. Εμένα δώρο μας έστειλαν οι κουμπάροι μας, από Αμερική και πάλι πληρώσαμε τελωνείο.

    Κάποτε το γλίτωνες το τελωνείο με διάφορες μπινιές.Είτε μοίραζες τα πράγματα, ούτως ώστε να μην είναι βαρύ το δέμα, είτε το έβαζες σαν δώρο, είτε….Τώρα πλέον έτσι όπως έχουν γίνει τα πράματα, δε νομίζω να τη γλιτώνει κανείς….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #175660

    Μέχρι 45 50 ευρω υπάρχει αφορολογητο…..
    Δηλαδη καπου στα 70 $….

    Παραπανω αγορα δεν εκανα ποτέ απευθειας…..

    Αν εχεις ατομο που σου στελνει πραγματα απέξω τα βαζει USED CLOTHES , USED SHOES κλπ κλπ…..

    Τελος μπορειτα να κανετε λογαριασμό στην ολλαδνιΑ , να πηγαινουν τα πραγματα εκει και απο εκει να σας τα στέλνουν Ελλαδα (Μεσω Ε.Ε. δεν εχει τελωνειο)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #295314

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Μέχρι 45 50 ευρω υπάρχει αφορολογητο…..
    Δηλαδη καπου στα 70 $….

    Παραπανω αγορα δεν εκανα ποτέ απευθειας…..

    Αν εχεις ατομο που σου στελνει πραγματα απέξω τα βαζει USED CLOTHES , USED SHOES κλπ κλπ…..

    [color=”#FF0000″]Τελος μπορειτα να κανετε λογαριασμό στην ολλαδνιΑ , να πηγαινουν τα πραγματα εκει και απο εκει να σας τα στέλνουν Ελλαδα (Μεσω Ε.Ε. δεν εχει τελωνειο[/color])[/font][/size]

    Α! ρε Ελλάδα με τα παραθυράκια σου :( . Αυτό δεν το ήξερα ούτε το είχα σκεφτεί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #175663

    pws kanoume sthn ollandia? oti kai na patisw me petaei sto .com

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #175698

    Αγαπητοί συμφορουμίτες,

    Από ΗΠΑ είναι και λίγο ρουλέτα. Έχω πάρει πράγματα συνολικής αξίας μαζί με μεταφορικά 180$ χωρίς τελωνείο, πριν καμιά βδομάδα.

    Τελευταία φορά που πλήρωσα τελωνείο ήταν όταν έφερα το κολάρο ~ 350$. Τελωνείο 80ε.

    Τα παραπάνω ισχύουν μόνο για USPS όχι κούριερ (DHL. UPS και λοιπά φίδια).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #175700

    Εγώ δεν ξαναπαίρνω τίποτα από Αμερική. Αν υπάρχει στην Ε.Ε. έχει καλώς. Αλλιώς…

    Τελευταία παραγγελία από εδώ: http://www.breconretail.co.uk/ Φτωχή ποικιλία αλλά πολύ καλές τιμές και το κεφάλι μου ήσυχο. Και όλες οι τελευταίες μου αγορές έχουν γίνει από Αγγλία γενικότερα. Τουλάχιστον να ξέρω ότι αυτή η τιμή που βλέπω είναι και η τελική, χωρίς εκπλήξεις.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 301 έως 315 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων