Αγορά Κυνηγετικών Ειδών από το Internet

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 316 έως 330 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    241
    centro 76 στις #175708

    Εγώ πέρυσι αγόρασα απο cabelas 2 γιλέκα Pella συνολικής αξίας 130 και κάτι ευρώ,τα οποία ήρθαν με ταχυδρομείο χωρίς τελωνείο και μέσα σε 15 ημέρες……


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #175729

    Είναι λόττο τελικά και προφανώς έχει να κάνει με τον φόρτο εργασίας του τελωνειακού. Αν του έκατσε η γυναίκα του αν κέρδισε η ομάδα του κτλ κτλ

    ψάχτηκα και εγώ για ευρωπαϊκά σαιτ αλλά δυστυχώς δεν έχει κάποιο με τέτοιες τιμές και ποικιλία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #175743

    ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΕΣΩΤΡΙΚΟΥ
    ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #175821

    ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΜΙΑ ΘΗΚΗ ΜΟΝΟΚΟΜΜΑΤΗ ΟΠΛΟΥ ΒΑΡΕΟΥ ΤΥΠΟΥ.ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ 49$ ΑΠΟ CABELAS. ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ.ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ GIFT ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΝ ΕΓΡΑΦΕ ΕΠΑΝΩ.ΕΙΧΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ 70Ε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #294976

    ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΜΙΑ ΘΗΚΗ ΜΟΝΟΚΟΜΜΑΤΗ ΟΠΛΟΥ ΒΑΡΕΟΥ ΤΥΠΟΥ.ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ 49$ ΑΠΟ CABELAS. ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ.ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ GIFT ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΝ ΕΓΡΑΦΕ ΕΠΑΝΩ.ΕΙΧΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ 70Ε…

    Παίδες το gift δεν έχει νόημα για αγορές από καταστήματα, γιατί υποχρεωτικά δηλώνουν την αξία για λόγους εκτελωνισμού (value for customs sto packing slip). Απλά δεν στέλνουν την απόδειξη μαζί με τα πράγματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #176149

    Για φτηνα και καλα ηλεκτρονικα γκατζετ και με γρηγορη και φτηνη αποστολη….

    http://www.chinavasion.com

    Προσφατα παρηγγειλα 3 καμερες για το οπλο και ηρθαν σε 9 μερες με 37ευρω μεταφορικα.Επισης τους εγραψα να μην βαλουν την πραγματικη αξια του πακετου(210ε),αλλα 90ε για λογους τελωνειου και τα κινεζακια ανταποκριθηκαν πληρως…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #176157

    Το ξερω το chinavasion και εχω ακουσει πολυ καλες κριτικες σε ότι αφορα
    αποστολες τελωνεια κλπ κλπ….

    Για πες μας ποια καμερα πήρες? Την δοκιμασες????
    Αξιζει τον κοπο??? Θελω και γω μια καμερα στο οπλο
    για να αποθανατίζω τις αστοχίες του πιο κατσικοποδαρου παπιατζή στην Β.Ελλαδα που τετοια ώρα κλασσικα ακομη κοιμαται…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    88
    ellinas_kynigos στις #176170

    να ρωτήσω, στα ηλεκτρονικά καταστήματα με paypal πληρώνετε;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #294436

    [size=3][font=”Comic Sans MS”]Το ξερω το chinavasion και εχω ακουσει πολυ καλες κριτικες σε ότι αφορα
    αποστολες τελωνεια κλπ κλπ….

    Για πες μας ποια καμερα πήρες? Την δοκιμασες????
    Αξιζει τον κοπο??? Θελω και γω μια καμερα στο οπλο
    για να αποθανατίζω τις αστοχίες του πιο κατσικοποδαρου παπιατζή στην Β.Ελλαδα που τετοια ώρα κλασσικα ακομη κοιμαται…[/font][/size]

    Πηρα 2 απ αυτες

    http://www.chinavasion.com/sports-action-c…rders/cvngdc33/

    Oι οποιες ειναι αδιαβροχες μεχρι 3 μετρα,εχουν τηλεχειριστηριο και ειναι HD…με 68,5 ευρω εκαστη

    Πηρα και μια τετοια

    http://www.chinavasion.com/product_info.ph…n-camera-50fps/

    η οποια ειναι πιο απλη…με 32,5 ευρω.

    Την πρωτη την δοκιμασα,αλλα οχι σε κυνηγι και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος…Δουλευει οπως ακριβως την θελω.

    Στο youtube εχει και βιντεακια με τις εν λογω καμερες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #294435

    να ρωτήσω, στα ηλεκτρονικά καταστήματα με paypal πληρώνετε;

    Εγω φιλε εβγαλα μια καρτα Prepaid και κανω τις αγορες μου με Paypal…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #294432

    Φτιάξτε έναν λογαριασμό στην πειραιώς ή στην alpha επειδή έχουν το καλύτερο e-banking, και με την χρεωστική θα πληρώνετε μέσω paypal, εύκολο και έχετε έλεγχο στην κάρτα μέσω του υπολογιστή :D

    Πρόσφατα αγόρασα το furminator για τον σκύλο και μια σφυρίχτρα υπερήχων από εδώ: http://www.netpetshop.co.uk

    Σύνολο μαζί με μεταφορικά: 21 ευρώ
    Παράγγειλα Κυριακή βράδυ και τα είχα Πέμπτη πρωί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #293687

    Εγώ δεν ξαναπαίρνω τίποτα από Αμερική. Αν υπάρχει στην Ε.Ε. έχει καλώς. Αλλιώς…

    Τελευταία παραγγελία από εδώ: [url=”http://www.breconretail.co.uk/”]http://www.breconretail.co.uk/[/url] Φτωχή ποικιλία αλλά πολύ καλές τιμές και το κεφάλι μου ήσυχο. Και όλες οι τελευταίες μου αγορές έχουν γίνει από Αγγλία γενικότερα. Τουλάχιστον να ξέρω ότι αυτή η τιμή που βλέπω είναι και η τελική, χωρίς εκπλήξεις.

    Λεωνίδα, μήπως θυμάσαι πόσες μέρες έκανε να σούρθει η παραγγελία από το παραπάνω μαγαζί;
    Παράγγειλα κάτι στις 8 του μήνα κι ακόμη δεν έχει έρθει. Δυο βδομάδες, πολύ δεν είναι; ;)
    Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως το στείλανε (με ταχυδρομείο ή courier και ποια). Εχω μόνο τον αριθμό παραγγελίας κι ένα e-mail που μου στείλανε στις 9/6/11, όπου μου λένε απλά ότι απεστάλη (dispatched).
    Μήπως πρέπει να ανησυχώ; Λες να την πάτησα πάλι, όπως προ καιρού με τον CABELA; :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #176612

    Στέλιο μερικές φορές αργούν πολύ και 20 25 μέρες από Αμερική.[/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #293682

    [color=”#8B0000″][size=3][font=”Century Gothic”]Στέλιο μερικές φορές αργούν πολύ και 20 25 μέρες από Αμερική.[/font][/size][/color]

    Ναι, αλλά από Αγγλία; ;) (Μάριε, για το μαγαζί που ανέφερε παραπάνω ο Λεο εννοώ)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #176626

    ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΑΡΕΙΓΓΕΙΛΑ ΕΝΑΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ CABELAS ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΟΥΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 316 έως 330 (από 755 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων