ΤΣΟΚ ΓΙΑ BROWNING 525

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 31 έως 37 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #103769

    Να ρωτησω, αν αυτο το τσοκ βγαινει και για σπειρωματα Beretta Optima ή θα με θεωρησετε βεβηλο και ιεροσυλο ταυτοχρονα; Εχει παραγγειλει κανεις απο δω και να το στειλουν, ή παει μεσω αντιπροσωπου;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #103782

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #103783

    Νεοπτόλεμε, δεν είναι πιο αποτελεσματικό από το ντεμί μακριά, μην τρελαθούμε. Απλά, όπως συμφωνούμε και οι δύο, σκοτώνει πολύ καλύτερα από ότι θα περίμενε κανείς από ένα τσοκ διασποράς ΧΩΡΙΣ ταυτόχρονα να θυσιάζει την αυξημένη διασπορά κοντά.

    Καταρχήν όπως σου εχω ξαναεπισημάνει φίλε μου LEO … τα 40 μ είναι για εμένα η οριακά μακρινή μου απόσταση!!! Ειλικρινά δεν νομίζω ότι εχω καταβαλει θήραμα σε μεγαλυτερη απο αυτήν απόσταση. Ο δε εγκέφαλός μου δεν δίνει εντολή για πατημα σκανδαλης σε μεγαλυτερη απόσταση. Οπότε για εμενα πιθανόν να ισχύει ότι μου κανει το spreader για πολλα κυνηγια και αποστασεις.  ΕΚΤΟΣ … ΕΚΤΟΣ … ΕΚΤΟΣ εαν μιλαμε ΠΑΛΙ για LEOμετρα που είναι αλλη μοναδα μετρησης όπου ισχύει 1 μέτρο = 3 LEOμετρα. ΤΕΛΟΣ σου αναφερω … ότι καθαρισα το mailbox Μου και αναμενω μετα αγωνίας και ολο περιεργια αυτο που ήθελες να μου στείλεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #103789

    Λες να έχω τυπώσει μετροταινία με Λεόμετρα;

    Για τιμωρία δεν σου στέλνω τίποτα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #103830

    Βικτωρα,

    εγω παντος βλεπω ( απο μακρια ακομα ) τα briley titanium. Ακριβουτσικα ομως.

    Ο λογος:

    Πριν κανενα μηνα καθως καθαριζα το οπλο, κυλησε το τσοκ αφου το ειχα βγαλει, απο το τραπεζι επεσε και στραβωσε!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #103856

    Λες να έχω τυπώσει μετροταινία με Λεόμετρα;

    Για τιμωρία δεν σου στέλνω τίποτα…

    Οκ … 1 LEOμετρο = 1 μετρο.

    Στείλε … θα σκασω απο περιέργεια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #103986

    ENTYΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΒRILEY STO 525 ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΚ** ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΣΤΗΝ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΚΡΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΞΕΡΑ.

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 31 έως 37 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων