ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    424
    panteli1 στις #104162

    http://img517.imageshack.us/img517/904/img004hb9.jpg

    aytos einai o gios moy paidia prin xronia

    http://img144.imageshack.us/img144/5817/dsc00258lw0.jpg

    kai edo einai fetos stin proti mas eksodo

    pistevo se merika xronia na exei tin idia agapi


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #104195

    ΕΕΕ ο πιτσιρικάς να κάνει και καμμιά τουφεκιά !!! Να μπαίνει στο κλίμα…

    Και το Audi δεν κάνει για το κυνήγι!!! ΝΑ του πάρεις ενα τζιπ του παιδιού!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    124
    Fidel90 στις #104229

    PANTELI ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ….ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΛΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΙΑ.

    ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ

    ΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΗΓΕΝΕ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ(ΕΛΕΟΣ!).. ΕΤΣΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΟΥΣ!!!

    ΦΙΛΕ KERMEN ΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙ ΤΟ ΨΕΥΔΟΝΗΜΟ ΜΟΥ???

    ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    716
    KERMEN στις #104238


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Fidel90 στίς 25 Φεβρουάριος 2008


    ΦΙΛΕ KERMEN ΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙ ΤΟ ΨΕΥΔΟΝΗΜΟ ΜΟΥ???
    ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ!!!


    ΦΙΛΕ ΜΟΥ “ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ” ΔΗΛΩΝΕΙ ΤΟ ΦΙΝΤΕΛ…….

    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΕ …….ΓΙΑΤΙ Η ΓΕΝΝΙΑ ΣΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΜΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ…………. ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ & ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ…….. ΝΑ ΕΙΣΕ ΓΕΡΟΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ….

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #104241

    ΑΧ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ  ΒΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΠΩΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΜΜΟΙΑ ΦΟΡΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    424
    panteli1 στις #104255

    eyxaristo paidia gia ta logia sas .

    ton pao laoy laoy gia na ton exo stin kapsoyra .ton exo mazi se ekpedeytika kai sta ortikia poy einai eykola .

    tin ntoyfekia toy tin rixni kapoy kapoy kai ayto etsi oste na kapsoyrevete kai to oplo .

    kati san tis gkomenes an soy dothoyn kateftian tis klotsas eno to ligo ligo se ksezoymizoyn. xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa.

    kai i gria mou file moy ximike exei sto energitiko tis 252000 km exoyme orgosi tin ellada kai oxi den mas exei pei to epomeno sigoyra tha einai jeep alla thelo na toy paro ena kalo gia na kanei to komati toy kai stis gkomenes o atimos thelo na vlepei astro sto kapo alla pano apo olla prota o theos …..

    o skilos poy fenete einai sto onoma toy ere na dite xares o pitsirikas me to bibliario toy skiloy poy ekane mexri kai sto sxoleio to edikse.

    arketa sas zalisa me tin arostia moy …..ton gio moy.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #104256


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από panteli1 στίς 25 Φεβρουάριος 2008


    arketa sas zalisa me tin arostia moy …..ton gio moy.


    Αυτό δεν είναι αρώστεια. ευλογία είναι.

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #348221

    [Σημείωση] Αρχική αποστολή από panteli1 στίς 25 Φεβρουάριος 2008

    <FONT face=”Arial, Helvetica, sans-serif” color=black size=4>eyxaristo paidia gia ta logia sas .
    <FONT face=Arial size=4>ton pao laoy laoy gia na ton exo stin kapsoyra .ton exo mazi se ekpedeytika kai sta ortikia poy einai eykola .
    <FONT face=Arial size=4>tin ntoyfekia toy tin rixni kapoy kapoy kai ayto etsi oste na kapsoyrevete kai to oplo .
    <FONT face=Arial size=4>kati san tis gkomenes an soy dothoyn kateftian tis klotsas eno to ligo ligo se ksezoymizoyn. xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa.
    <FONT face=Arial size=4>kai i gria mou file moy ximike exei sto energitiko tis 252000 km exoyme orgosi tin ellada kai oxi den mas exei pei to epomeno sigoyra tha einai jeep alla thelo na toy paro ena kalo gia na kanei to komati toy kai stis gkomenes o atimos thelo na vlepei astro sto kapo alla pano apo olla prota o theos …..
    <FONT face=Arial size=4>o skilos poy fenete einai sto onoma toy ere na dite xares o pitsirikas me to bibliario toy skiloy poy ekane mexri kai sto sxoleio to edikse.
    <FONT face=Arial size=4>arketa sas zalisa me tin arostia moy …..ton gio moy.

    [/]

    Να’ σαι καλά ρε φίλε και εσύ και ο γιος σου! Και γω μια Corolla του μπαμπά έχω και όχι δεν είπε ακόμα!! Και παντού με πήγε και με το παραπάνω!!! Αλλά το τζιπ χρειάζεται και εγώ το περιμένω πως και πως!!! Και δεν χρειάζεται να έχει άστρο!!!Καλά λάστιχα και 5-6 πόντουες παραπάνω ύψος!!!!Κα άμα δεν αρέσει στις γκόμενες δεν πειράζει!!!! Γιατί άμα η γκόμενα σε θέλει για αμάξι γ@μησέτ@` !!! Εγώ το Octavia 5 που ήθελε και επέβαλε να πάρουμε η ΜΑΜΑ το παρέδωσα!!! Είπα η JEEP ή τίποτα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    124
    Fidel90 στις #104401

    ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ ΤΟΥ 70!!! ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΛΛΗΜΜΑ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙ 1600 ΚΙΝΗΤΗΡΑ.

    ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.. ΦΙΛΕ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο BLACK PILUM ΕΥΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΟ!!! ΘΑ ΣΑΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 18,5 ΧΡΟΝΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΚΥΝΗΓΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ… ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΛΙΓΟ ΧΑΖΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΣΤΕ ΜΕ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #104403

    Δεν καταλαβες Fidel90  ευλογια δεν ειναι που εχει γιο. Ευλογια ειναι που εχει παιδι. Αν ειχε κορη θα ηταν ακομα καλυτερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    124
    Fidel90 στις #104406

    ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΦΙΛΕ BLACK PILUM ΑΝ ΕΙΧΕ ΚΟΡΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑ… ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ-ΓΥΝΕΚΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΥΝΗΓΙ???? ΜΕΤΡΙΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #104411

    ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ ΤΟΥ 70!!! ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΛΛΗΜΜΑ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙ 1600 ΚΙΝΗΤΗΡΑΜύνημα σταλμένο από Fidel90

    ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΕΝΑ STARLET ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΑ ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΩΤΑ ΟΜΙΧΛΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ.ΤΟ ΣΚΥΛΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΑΝ ΕΠΙΒΑΤΕΣ ΤΡΟΜΑΖΑΜΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ.ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΜΕΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΤΖΙΠ ΣΤΙΣ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΧΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #104479

     Περασμενα Μεγαλεια………………….με ενα  fiat 127 και μετα με ενα mirafiori,μεσα στα κατσαβραχα,και μετα  περπατημα ωρες  και ωρες,εκει που πατας ανετα τωρα με τα vitara,navara κτλ,ωραιες εποχες,που εφυγαν και δεν ξαναγυρνανε,οι τσιχλες και τα τρυγονια ξαναρχονται,αλλα αυτες  εφυγαν και πανε……………………………………

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    Ανώνυμος στις #348734

    ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΦΙΛΕ BLACK PILUM ΑΝ ΕΙΧΕ ΚΟΡΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑ… ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ-ΓΥΝΕΚΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΥΝΗΓΙ???? ΜΕΤΡΙΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ….

    Αγαπητε fintel εγω εχω κορη και μεχρι τα 14 την επαιρνα καθε σαββατοκυριακο μαζι μου αλλα δυστηχως οπως και συ ξερεις τους σημερινους νεους τους εχει βυσματωσει το συστημα και δεν εχουν ελευθερο χρονο.
    Μετα μεγαλωνε και ο γιος και καπου και γω την παραμελησα.Αλλα καταφερα να την κανω να αγαπησει την φυση,το κυνηγι και τα σκυλια.Γιαυτο ειμαι περηφανος!
    Το σλογκαν της σημερα?Χωρις σκυλο το κυνηγι ειναι φαγητο χωρις αλατι!
    Τωρα η μεγαλυτερη χαρα μου στο κυνηγοτοπο ειναι να βλεπω νεους σαν και σενα και ας μην χτυπησω τιποτα!
    Επισης ποτε δεν πηρα χρηματα απο νεους κυνηγους για τα σετερ μου.Τους τα χαριζα με μονο ενα τσουβαλακι τροφη!
    Εμεις οι παλαιοτεροι πρεπει να στηριζουμε και να παθιαζουμε τους νεους,για να υπαρχει αυριο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    740
    αλεξανδρος-ΤΟΜΜΥ στις #348736

    Αγαπητε fintel εγω εχω κορη και μεχρι τα 14 την επαιρνα καθε σαββατοκυριακο μαζι μου αλλα δυστηχως οπως και συ ξερεις τους σημερινους νεους τους εχει βυσματωσει το συστημα και δεν εχουν ελευθερο χρονο.
    Μετα μεγαλωνε και ο γιος και καπου και γω την παραμελησα.Αλλα καταφερα να την κανω να αγαπησει την φυση,το κυνηγι και τα σκυλια.Γιαυτο ειμαι περηφανος!
    Το σλογκαν της σημερα?Χωρις σκυλο το κυνηγι ειναι φαγητο χωρις αλατι!
    Τωρα η μεγαλυτερη χαρα μου στο κυνηγοτοπο ειναι να βλεπω νεους σαν και σενα και ας μην χτυπησω τιποτα!
    Επισης ποτε δεν πηρα χρηματα απο νεους κυνηγους για τα σετερ μου.Τους τα χαριζα με μονο ενα τσουβαλακι τροφη!
    Εμεις οι παλαιοτεροι πρεπει να στηριζουμε και να παθιαζουμε τους νεους,για να υπαρχει αυριο.

    +1
    Ωραια τοποθετηση!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων