ΒΛΗΤΙΚΗ-ΟΠΛΑ ΓΙΑ GUN DOCTOR

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 601 έως 615 (από 631 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Μέλος
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    ceo στις #53887

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!ΑΣ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΗΣ FABARM 368 LEFT ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ.ΕΣΠΑΖΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ(ΚΥΝΗΓΙΤΙΚΗΣ)ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΝΟΣ ΣΩΣΤΟΥ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ ΟΠΛΟΥ.(ΜΙΑΣ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΟΣ ΛΙΓΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ).ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΡΑΦΩ ΣΕ SUPER POSE.Η BERRETA ΠΑΡΑΓΕΙ ΚΟΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥΣ ΣΤΟ S.P.687//.H TEKNYS ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΕΣ.ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ Κ ΣΤΟ 2 Φ.ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΥΠΟΛΥΜΑΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.(CRIO).66 PONTOYS THA EINAI KALA GIA MPEKATRA K YDROBIA, KARTERI APOGEYMATINO STA YDROBIA.ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ? ΜΙΑΣ Κ ΝΕΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #53924


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από cambof στίς 04 Mάρτιος 2005


    ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ

    ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ -ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΚΑΙ ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ-ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΓΑΛΗ-ΔΕΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΘΩΣ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΘΡΑ!! 

    ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ Η ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΙΤΟΝΑ ΤΗΝ ΑΡΜΟΝΕΙΑ Κ Η ΑΡΜΟΝΕΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΙΤΟΝΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ. ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΣ ΑΚΑΛΑΙΣΘΗΤΟ. ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ!!!!! 


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #54048


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από ceo στίς 05 Mάρτιος 2005


    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!ΑΣ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΤΗΣ FABARM 368 LEFT ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ.ΕΣΠΑΖΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ(ΚΥΝΗΓΙΤΙΚΗΣ)ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΝΟΣ ΣΩΣΤΟΥ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ ΟΠΛΟΥ.(ΜΙΑΣ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΟΣ ΛΙΓΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ).ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΡΑΦΩ ΣΕ SUPER POSE.Η BERRETA ΠΑΡΑΓΕΙ ΚΟΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥΣ ΣΤΟ S.P.687//.H TEKNYS ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΕΣ.ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ Κ ΣΤΟ 2 Φ.ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΥΠΟΛΥΜΑΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.(CRIO).66 PONTOYS THA EINAI KALA GIA MPEKATRA K YDROBIA, KARTERI APOGEYMATINO STA YDROBIA.ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ? ΜΙΑΣ Κ ΝΕΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.


    Φίλε Ceo, καλώς όρισες στο φόρουμ. Το σίγουρο είναι ότι θα πρέπει να αγοράσεις όπλο που προορίζεται για αριστερούς. Το ποιό θα είναι αυτό θα το επιλέξεις μόνος σου ανάλογα με το πόσο σου ταιριάζει. Λίγο πολύ όλα ίδια είναι.

    Σχετικά με το μήκος της κάνης, όπως έχουμε ξαναπεί εξαρτάται περισσότερο από το δικό σου ύψος και λιγότερο από τα κυνηγια που κάνεις με εξάιρεση την μπεκάτσα όπου πλέον είναι θέμα ευχρηστίας το κοντό όπλο. Αν η μπεκάτσα αποτελεί το κυνήγι που κάνεις επί το πλείστον και είσαι μέτριος στο ύψος τότε πας στο 61. Αν είσαι πολύ ψηλός κάνεις ένα συμβιβασμό και πας στο 66.

    Αν όμως κυνηγάς αραιά και που την μπεκάτσα, το 66 είναι η ελάχιστη επιλογή σου και πάλι ανάλογα με το ύψος σου. Για παράδειγμα εγώ με 1,82 και προτίμηση στην μακριά σκοπευτική γραμμή βολεύομαι ιδιέταιρα το 71. Στα πυκνά όμως δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω γιατί κουτουλάει στα κλαδιά όταν πάω να επωμίσω. Έτσι έχω δεύτερο όπλο για το κυνήγι αυτό.

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #56696

    Μήπως θυμάται κανείς την απάντηση που είχε δώσει ο Gun doctor στον Kalliston για να σκουρίνει την ατσάλινη βάση ενός μονόκανου με χρήση φλόγας ?

    Έψαξα αλλά δεν μπορώ να την βρώ.

    Λεονάρδε εσύ που είσαι ειδικός να ξεθάβεις παλιά μηνύματα μήπως?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #56702

    Κώστα , την απάντηση  την ξέθαψα στο άλλο θέμα “ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΠΛΟΥ” !!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #57088

    Κώστα προσοχή, η απάντηση αφορούσε αλουμινένια βάση όχι ατσάλινη. Στις δοκιμές που έκανα σε διάφορα αλουμίνια μου έβγαζε χρώμα με «σύννεφα» δηλαδή όχι μονόχρωμο αλλά κάτι σαν (πολύ σαν) ταρταρούγα ανθρακί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #57090

    Γιάννη όπως έγραψα και σε άλλο θέμα, γνωρίζω ότι το μονόκαννο σου έχει αλουμινένια βάση.

    Εγώ ψάχνω ένα τρόπο για να κάνω να φαίνονται σαν παλιά τα σημεία που μετά την επεξεργασία της ταρταρούγας μένουν λευκά. Να τους δώσω το χρωμα που παίρνει το ατσάλι από την πάροδο του χρόνου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    297
    GUN DOCTOR στις #57252

    FILE KOSTASK,

     DEN MPORO NA BRO TI LEKSHN , TI EINAI H TARTAROUGA?

     H DOULIA POU THELEIS STO OPLO SOU GINETAI ME THN FLOGA TOU OKSYGONOU  OXYACETYLENE(OKSUGONO-ASETHLHNH) 

     THELEI MEGALH PROSOXH!!!

    H MPASKOULA PREPEI NA EINAI ETOIMH APO PRIN  ME TO  XARTI TO NOUMERO 320(OXI MEGALHTERO)KAI POLI KALA PLHMENH, KATHARH-NA MHN YPARXEI KATHOLOU LADI-BROMIA OUTE GIA DEIGMA(PROSOXH)

    BIDONOUME TO  MHTAKI (NO2) KAI ARXIZOUME PROTA NA ZESTENOUME LIGO THN MPASKOULA(STEREOMENH KALA)-ME EULOLIA OMOS NA DOULEOUME GURO-GURO  THS

    MOLIS ZESTATHEI LIGO TOTE SUNEXEIZOUME ,AKOUMPAME TH FLOGA TOU OKHGONOU STO METALLO ELARFIA ME GRHGORES KOFTES KHNISEIS,OSTE NA EXOUME ENA OMORFO SXEDIO KAI XROMATA KAI   LORIDES APANO STO METALLO  (GRHGORA-PROSOXH MHN KSEXASOUME TO OKSUGONO ………….PAME GIA ALLO OPLO!!!!)

     AMESOS MOLIS TELEIOSOUME TO SXEDIO  TOTE   APOMAKRUNOUME-SBHNOUME THN FLOGA  KAI PERNAME ME LIGO LADI ME ENA KATHARO PANI THN MPASLOULA(THA BGEI POLI POLI KAPNOS MPOREI KAI FOTIA(PROSEKSE TA XERIA SOU)

    KAI META AMESOS BOUTAME THN MPASKOULA  MESA SE MEGALO KOUBA ME POLI  LADI(1-2 GALLONIA)

      EAN EXOUME APOTUXIA:

    KSANA APO THN ARXH KAI TELEIO KATHARISMA(KAI TA XERIA MAS APO TA LADIA) PRIN ARXISOUME PALI!!!

    KALH EPITUXIA

    EUXARISTO POLI  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #339752

    Αγαπητέ δάσκαλε Χρονια Πολλά – Χριστός Ανέστη, ελπίζω να πέρασες όμορφα σήμερα και να δοκίμασες λίγο αρνάκι στην σούβλα.

    Σ’ ευχαριστώ για τις συμβουλές σου. Η δουλειά θα γίνει όπως ακριβώς την περιέγραψες. Ο οπλουργός που θα την κάνει χρησιμοποιεί την ίδια μέθοδο. Έχω δει πολλά όπλα φτιαγμένα έτσι με το χέρι του.

    Εκείνο που θέλω εγώ είναι να κάνω τα σημεία που δεν έχουν γίνει μπλε από την φλόγα του οξυγόνου να μην είναι τόσο άσπρα όπως το νικελ, αλλά να έχουν την γλυκιά κιτρινίλα του παλιού από την χρήση νικελωμένου ατσαλιού.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #57265


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από GUN DOCTOR στίς 01 Mάϊος 2005


    FILE KOSTASK,

     DEN MPORO NA BRO TI LEKSHN , TI EINAI H TARTAROUGA?

    CASE HARDERING  η PACK HARDERING ΕΙΝΑΙ Η ΞΕΝΙΚΗ ΛΕΞΗ ΤΗΣ ΣΚΛΗΡΗΝΣΗΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ! ΥΠΟΨΗΝ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ ΣΕ ΒΑΣΗ ΘΕΛΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΑΚΗ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΘΩΡΙΑΖΕΙ!  ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΗΤΙΚΟ ΟΠΛΟ ΜΙΑ κ  ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΕΙΣ!   ΜΕΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    297
    GUN DOCTOR στις #57359

    “ALHTHOS ANESTHN” FILE KOSTASK

     POLLA , POLA ORAIO TO ARNI STHN SOUBLA SOU (TO ALLO TI EINAI DIPLA STO ARNI?)

    EDO (U.S.A) DEN EXOUN TETOIA OMORFA OPOS EINAI STHN PATRIDA MAS.

    FETOS DEN EIXA  ARNI ALLA GIA SIGOURA TOU XRONOU(MPOREI KAI PIO MPROSTA……..SIGOURA PIO MPROSTA!!!) THA BALO ENA MEGALO ARNI   SOUBLA MPROSTA APO TO MAGAZI STO KTHMA DIPLA STO AUTOKINITODROMO ,ME ENA MEGALO ASPRO TRAPEZI,KAI ME KOKKINA AUGA (GIATI TA BAFOUME BRE PAIDIA KOKKINA?-ME ROTOUN KAMIA FORA?)NA   BLEPOUN OI AMERIKANOI NA MATHENOUN TA OMORFA ELLHNIKA ETHIMA-(TOUS ARESOUN POLI AUTA TA ETHIMA- EAN TA DOUN-ALLA DEN TA KSEROUN!!!)

    MERIKA SHMEIA POU DEN EXOUN PAREI XROMA ME THN METHODO AUTHN(LOGIKO)  TOTE   ZESTENOUME LIGO-ELAFRIA THN MPASKOULA (KATHARI APO LADIA)KAI AKOUMPAME ME POLI POLI PROSOXI AKRIBOS APANO STA SHMEIA AUTO LIGO BAFH(MOLIS PAREI    XROMA POU MAS ARESEI TOTE NERO  KAI LADI

    FILE SHOTGUN1 ,

    TO CASE HARDENING (EINAI H TARTAROUGA?)TOTE DEN EXOUME XROMATA TETOIA

    AUTO POU MAS DINEI PANEMORFA XROMATA(MHPOS EINAI AUTO TARTAROUGA?-TA XROMATA?) GINETAI MAZI ME THN XRHSHN XHMIKON )POLI POLI EPIKUNDUNO –THANATOS-(GIA AUTO  OLOI OI OPLOURGOI DINOUME TIS MPASKOULES KAI ALLA SE ERGOSTASIA POU KANOUN MONO AUTHN THN DOULIA,(   POLI KALITERA APO EMAS DIOTI EXOUN ARISTO EKSOPLHSMO,  ME  HLEKTRONIKOUS FOURNOUS (SHMASIA AUTO GIA THN ANTOXH-THA MHLISOUME ISSOS SE ALLO THEMA GIA THN ANTOXHN THS MPASKOULAS)

     EAN DEN THELEI O PELATHS OMOS NA PLHROSEI POLLA XRHMATA,KANOUME THN DOULIA ME TON ALLO TROPO OPOS SAS LEO PIO PANO(OXI OMOS TOSO OMORFA XROMATA OSO ME TA XHMIKA-DHLHTIRIA)

    FILE HUNTER.GR

    OLA  TORA FENONTAI TELEIA KATHARA(SE EUXARISTO POLI)THA PAO NA DIABASO TORA   OSA EXEIS GRAPSH

    KATI PREPEI NA EKANES ESU, DIOTI EGO DEN MPORESA NA KANO TIPOTA AFOU H GUNAIKA DEN HTHELE OUTE NA AKOUSEI  OTAN THS EIPA NA ….ALAKSOUME TA GRAMMATA???!!! APO EDO???!!!

    AKOMA DIABASA KAI TO FILO KOSTASGR2000  TSIXLA-KOTSUFAS, FENONTAI KATHARA OLA TA GRAMMATA!POLI OMORFA OLA!

     TA GRAMMATA MONO APO TO E-ARTEMIS DEN MPORO NA DIABASO AKOMA OTAN STELNOUN E-MAIL????!!!!(MIAZOUN OPOS HTAN TOU FILOU HUNTER.GR???!)

    EUXARISTO POLI

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #339774

    Καλημέρα και από εμένα Gun Doctor και Χρόνια Πολλά. Αυτό δίπλα από το αρνί είναι κοκορέτσι. Δηλαδή το συκώτι, τα πνευμόνια και την καρδιά περασμένα στην σούβλα και απ’ έξω τυλιγμένα γύρω γύρω τα έντερα. Τέλειο Gun Doctor. Τώρα για τα κόκκινα αυγά που λες υπάρχει ο εξής μύθος: Όταν αναστήθηκε ο Χριστός κάποια γυναίκα είπε σε μια άλλη οτι αναστήθηκε ο Ιησούς και η άλλη που κράταγε στα χέρια της αυγά εκείνη την στιγμή δεν πίστεψε σ’ αυτό και είπε ότι εάν συνέβη αυτό τότε και τα αυγά είναι κόκκινα και όχι άσπρα. Έτσι ξαφνικά τα αυγά έγιναν κόκκινα. Έτσι λοιπόν τα κόκκινα αυγά συμβολίζουν το θαύμα της ανάστασης του Χριστού.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #57418


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από GUN DOCTOR στίς 05 Mάϊος 2005


    FILE SHOTGUN1 ,

    TO CASE HARDENING (EINAI H TARTAROUGA?)TOTE DEN EXOUME XROMATA TETOIA

    AUTO POU MAS DINEI PANEMORFA XROMATA(MHPOS EINAI AUTO TARTAROUGA?-TA XROMATA?)


    [/indent]ΑΚΡΙΒΩΣ,ΓΙΑΤΡΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΩΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΚΛΥΡΗΝΣΗΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ (CASE HARDENING) ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΣΚΟΝΗ ΑΠΟ ΚΟΚΚΑΛΑ κ ΔΕΡΜΑΤΑ ΖΩΩΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩ ΤΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΜΕ ΤΑΡΤΑΡΟΥΓΑ!   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    95
    SHEED στις #57521

    ΄FILE GUN DOCTOR K GENIKWS PROS OLA TA PAIDIA TOY FORUM THA HTHELA NA SAS RWTHSW GIA ENA PROBLHMA POY EXEI TO OPLO MOY.TO OPLO POY EXW EINAI H BENELLI CRIO K OPOS KSERETE POLLA OPLA APO AYTO TO MODELO EXOYN EMFANISEI PROVLHMATA SKASIMATOS TOY ALOYMINIOY STH BASH.TO IDIO EPATHA K EGW.MIA MERA OTAN GYRISA APO TO SKOPEYTHRIO EIDA STON SIDHRODROMO APO TO KLEISTRO NA KSEKOLOYN MIKRA KOMATAKIA SAN FLOYDES.POLY FOBAMAI OTI TO PROBLHMA THA MEGALWSEI.STHN ANTIPRWSOPIA MOY EIPAN AN SYNEXISTEI TO OPLO THA STALEI STHN ITALIA GIA BAPSIMO PITHANOTATA TOY XRONOY.GNWRIZEI KANEIS KAPOION TROPO NA PROLABW TO PROVLHMA TWRA POY EINAI MIKRO ?

    FILIKA PANOS

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    Epinefelos στις #57523

    Φιλε Πανο το προβλημα του οπλου σου συχνα δε λυνεται και ειναι και επικινδυνο σε περιπτωση που επιδεινωθει.αρα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να το πας σε εναν καλο οπλοτεχνουργο για συντηρηση και να το πουλησεις.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 601 έως 615 (από 631 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων