DIANA 2004

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 78 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    BIZZAROS στις #35399


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kostask στίς 04 Aπρίλιος 2004


    Φίλε Τάσο (Bizzaros) χάρηκα πολύ που τα είπαμε από κοντά, κάποια στιγμή όμως σε χάσαμε- φυσικό ήταν έπρεπε να δείς και τη έκθεση – αλλά κατα τις 18:00 ήλθαν ο Jim-Pap o Black Pilum και ο Κυριάκος “Coolis” ο οποίος εξαφανίστηκε επίσης χωρίς να τον πάρουμε χαμπάρι.

    ΚΩΣΤΑ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΙΣ 20.55 ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΛΛΕΣ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ. Η ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ “ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΓΥΡΙΖΟΥΝ”, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ. ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΩ ΣΤΙΣ ΟΜΙΛΙΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ, ΟΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΟΥ Κου ΠΑΠΑΔΟΔΗΜΑ ΗΤΑΝ ΑΚΡΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΗ. ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΑ ΝΑ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΤΟΥ.

    ΤΑΣΟΣ

    [/indent]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35401

    ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΡΕ ΤΑΣΟ ,,,ΑΤΥΧΙΑ ,,,ΕΜΕΙΣ —ΕΓΩ ,Ο BLACKPILUM,O LEO,O KOSTASK,ΕΙΜΑΣΤΑΝ ***ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ*** ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ,ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ  Σ-Κ  ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ.

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #35403

    Συνάδελφοι καλημέρα

    Επιστροφή στην έδρα μετά από τετραήμερη ορθοστασία στην έκθεση. Η κούραση μεγάλη αλλά και ικανοποίηση για την κοσμοσυρροή στο περίπτερό μας. Δεν μπορώ να μην ευχαριστήσω όλα τα μέλη του FORUM που μας επισκέφθηκαν και μας έδωσαν δύναμη με τις παροτρύνσεις αλλά και τις παρατηρήσεις τους τις οποίες ακούσαμε με πολύ προσοχή.

    Ιδιαίτερα θέλω να ευχαριστήσω τους συντονιστές που έδωσαν δυναμικό παρόν και θα μου επιτρέψετε ένα προσωπικό ευχαριστώ στον Black Pilum.

    Το περίπτερό μας πήρε τις καλύτερες κριτικές και πραγματικά μας χαροποίησε πολύ γιατί έγινε με προσωπική εργασία.

    Σημαντικές συζητήσεις έγιναν στο περίπτερό μας για θέματα όπλων με τον κ. Λοβέρδο, για θέματα σκύλων με τον “δικό μας” κ. Νικολακόπουλο, αλλά και με τον κ. Ευσταθιάδη (διευθυντή δ/νσης Δασικών Πόρων του Υπ. Γεωργικής Ανάπτυξης) αλλά και τον κ. Ιορδάνογλου (πρόεδρο της ΠΕΒΕΚΕ).

    Να πώ εδω ότι μας τίμησε με την παρουσία της η γνωστή και διάσημη πάπια, ντυμένη με κινέζικη μόδα και συνοδευόμενη από γλυκόξυνες γεύσεις, στην οποία αποδόσαμε τις πρέπουσες τιμές. (φωτογραφίες σε λίγες μέρες)

    αυτά προς το παρόν και εχουμε συνέχεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    501
    coolis στις #35406

    καλημερα σε ολους

    δεν νομιζω οτι εξαφανιστικα! φευγοντας αφου ημουν εκει απο τις 2:30 και ενθουσιαστηκα με ολους οσους γνωρισα, ειδικα με την Ρενα χαιρετησα ολους τους παρευρισκομενους και τοτε εφυγα, τωρα αν ξεχασα καποιον παντως, δεν το καταλαβα συγνωμη, αλλα ελπιζω οτι θα τα ξαναπουμε συντομα με πολλους

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    BIZZAROS στις #35432


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 05 Aπρίλιος 2004


    ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΡΕ ΤΑΣΟ ,,,ΑΤΥΧΙΑ ,,,ΕΜΕΙΣ —ΕΓΩ ,Ο BLACKPILUM,O LEO,O KOSTASK,ΕΙΜΑΣΤΑΝ ***ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ*** ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ,ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ  Σ-Κ  ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ.


    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΤΥΧΙΑ. ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ leo ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΠΙΟΚΥΝΗΓΟΙ, (ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΠΑΠΙΑ!!), ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ .  ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.

    ΤΑΣΟΣ

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #335140

     

    είδα έναν ώριμο κύριο ντυμένο «σικ»με σπορ κουστούμι ,μαλλιά στο χρώμα του χαλκού, φορούσε καφέ γυαλιά που δεν έκρυβαν την διαπεραστική ματιά του .ήμουν σίγουρος πλέον, εδώ πρόκειται για τον Καλλιστον,

      Γιεεέπ την πάτησες φίλε Tzimourtos… Σε άλλη έκθεση σε άφησε ο ταξιτζής…  Εγώ, φίλε μου, με τους ώριμους η μόνη σχέση που έχω είναι….. ληξιαρχική. Αν έβλεπες κάποιον  28άρη άντε 30άρη, ντυμένο σπορ μεν, αλλά κάζουαλ και όχι κουστουμάτο. Με μαλλί στο χρώμα των κόκερς μου (ξέρεις αυτό που.. στέλνει  τις 25άρες). Με γυαλί τιτανίου που τονίζει τις σκληρές γραμμές του προσώπου μου, άντε να μη σου αναφέρω και για το θεληματικό μου πηγούνι και κάνουμε το forum ’ρλεκιν. Τότε θα μπορούσες να πεις ότι με αναγνώρισες. Εξ άλλου αν ήμουν εγώ θα έβλεπες την πινακιδάρα που μας καρφίτσωσε ο σεβάσμιος κύριος με τα μαύρα κουστούμια, Κο Τσάνη ή κάπως έτσι τον αποκαλούσαν οι χιλιάδες λαού που συνωστίζονταν έξω από ένα παχνί. Α! σίγουρα δεν ήσουν εκεί γιατί δεν μπορεί όλος ο κόσμος (ξένα ειδησεογραφικά κλπ) να λένε για το paxno-περίπτερο του eartemis και να μη πάρεις χαμπάρι. Λοιπόν άκου να στο περιγράψω : πετρόχτιστο με κάτι μουχλόπετρες…. χωρίς λίγο σοβά,  χωρίς ένα κάτι, ούτε καν ασπρισμένες (μέρες που είναι). Από ταράτσα; ’στα, ούτε σκυλόσπιτο. Κάτι παλιά δοκάρια είχαν που κράταγαν μια καλαμωτή. Μέσα; Χαιρέτα τα. Στους τείχους ούτε ένα καρφί σύγχρονο, όλα παλιά και σκουριασμένα, ακόμη και ο μεντεσές του (ψεύτικου) παράθυρου ήταν με τη μία βίδα μισοβιδωμένη (ξέρεις τώρα …. το επιμελώς ατημέλητο). Και βρώμα ρε παιδί μου, να σκεφτείς ότι το πάτωμα ήταν όλο άχυρα. Πως καθόντουσαν αυτές οι κοπέλες εκεί και δεν έπιαναν μια σκούπα να συγυρίσουν λιγάκι δεν το καταλαβαίνω, κουκλάρες μεν αλλά από νοικοκυριό γκάγκα. Εμ πώς να μην είναι όμορφες… όλη μέρα στον καθρέφτη… και να μην ήσαν έγιναν. Κι αυτός ο άλλος καλός κύριος (με τα μαύρα κουστούμια και αυτός) είχε 2 όπλα εκεί, μη φανταστείς σε οπλοβαστούς ερμάρια ασφαλείας κλπ. Από καρφί κρεμόντουσαν. Τέτοια σαράβαλα δεν έχω ξαναδεί ρε παιδιά, κινδυνεύει η ζωή τους που κυνηγούν με τέτοια όπλα, για το ένα μου είπε, με στόμφο, ότι δεν ήταν δικό του ήταν λέει του Κου Γκρά. Λες και τον ξέρω τον Κο Γκρά . ΑΑΑ ξέχασα ήταν και ο Χρήστος εκεί (υπήρχε και αναρτημένο το οικόσημο του επί σαθρού ξύλου, έγραφε : Χρήστος ο Ψυχάρας ). Κανένα δυο προβατάκια έλειπαν και από Πάσχα θα το γυρνάγαμε σε Χριστούγεννα.

     Εκείνο που δεν κατάλαβα φίλε μου ήταν πώς με τέτοια φτώχια, τέτοια μιζέρια είχαν και internet.

     

    Υ.Γ. Μπράβο και θερμά συγχαρητήρια στους eartemis και σε όσους τους βοήθησαν για το πραγματικά  καλοσχεδιασμένο και έντεχνα κατασκευασμένο περίπτερο. Η όλη παρουσία του eartemis στην Diana εκτός από καλόγουστη ήταν και αξιοπρεπής.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #35465

      LEO ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ .Ο SAMWIN ΜΙΛΑΓΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΕΩΝ ΚΙ ΕΣΥ LEO.MONO ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΗ.ΘΟΔΩΡΗ,ΑΠΟΣΤΟΛΕ,ΚΩΣΤΑ,ΑΠΛΑ ΜΠΡΑΒΟ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    tzimoyrtos στις #335142

     

    Καλησπέρα» Καλλιστον» είχα έρθει πράγματι στην έκθεση ήρθα όμως με σκοπό να μπορέσω να συναντηθώ με όσα πιο πολλά μέλη στο φόρουμ

    Ήρθα όμως σε ακατάλληλη ώρα ,στο περίπτερο ,ήταν ,μόνο η κοπέλα ………,κι έτσι δεν έδωσα προσοχή

    στο στήσιμο του, μια και άλλος ήταν ο σκοπός

    Εξάλλου λόγο δουλειάς πηγαίνω σε πολλές εκθέσεις

    ήμουν δίπλα σου αρκετά λεπτά ,συγνώμη που δεν σου

    μίλησα ,αλλά δεν αισθανόμουν άνετα ,για να σε διακόψω

    εκείνη την ώρα, ήσουν αφοσιωμένος στην φροντίδα του κοκερ

    Θα σε ενοχλήσω όμως μια άλλη φορά μια και ειμαστε κοντα

    και ελπίζω να μου δώσεις κάτι από τις γνώσεις σου

    ΦΙΛΙΚΑ ΄
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35466


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από BIZZAROS στίς 05 Aπρίλιος 2004



    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 05 Aπρίλιος 2004


    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΤΥΧΙΑ. ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ leo ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΠΙΟΚΥΝΗΓΟΙ, (ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΠΑΠΙΑ!!),

    Tασο ελεος!!!!Οχι και παπιοκυνηγος ο jimpap!!!!

    Oσο για το περιβοητο παπι σαν πολυ παχυ να ηταν μαλλον σε πρασινοκεφαλο μετενσαρκωθηκε και μαλιστα με κινεζικο μαγειρεμα!

    Γιωργος

    [/indent][/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #335143

    Αν έβλεπες κάποιον  28άρη άντε 30άρη, ντυμένο σπορ μεν, αλλά κάζουαλ και όχι κουστουμάτο. Με μαλλί στο χρώμα των κόκερς μου (ξέρεις αυτό που.. στέλνει  τις 25άρες).

    Δηλαδή Γιάννη μου εγώ που το φυσικό χρώμα των μαλλιών μου δεν μοιάζει με της Ρένας μου, μάλλον θα πρέπει να κάνω κανελί ανταύγιες για να είμαι ασορτί.:)] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley2.gif” width=17>
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #35470

    Κύριε διαχειριστά, κύριε διαχειριστάααα….

    Παρακαλώ θερμότατα όπως το κείμενο του kalliston hellas κοσμήσει περίοπτον θέσην κάπου στην αρχική σελίδα.

    ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    tzimoyrtos στις #335145

     

    Φίλτατε φίλε μου

    Και εγώ συμφωνώ

    ’λλη μια απόδειξη, ότι έχουμε να μάθουμε

    Πολλά από τον ΚΑΛΛΙΣΤΟΝ

    FILIKA
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #335148


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kostask στίς 05 Aπρίλιος 2004


    Αν έβλεπες κάποιον  28άρη άντε 30άρη, ντυμένο σπορ μεν, αλλά κάζουαλ και όχι κουστουμάτο. Με μαλλί στο χρώμα των κόκερς μου (ξέρεις αυτό που.. στέλνει  τις 25άρες).

    Δηλαδή Γιάννη μου εγώ που το φυσικό χρώμα των μαλλιών μου δεν μοιάζει με της Ρένας μου, μάλλον θα πρέπει να κάνω κανελί ανταύγιες για να είμαι ασορτί.:)] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley2.gif&#8221; width=17 onclick=”AddSmileyIcon(‘smileys/smiley2.gif’)”> <SCRIPT language=javascript>postamble();


    [/indent]

     Τι νεα μοδα ειναι παλι τουτη? Δεν θα σας ακολουθησω στις επιταγες της, γιατι τοτε θα πρεπει να βαψω τα δικα μου ασπρα και κανελλι σκουρο .

     Οσο για το παπι που λετε, επειδη δεν εχει ξαναακουστει κυνηγος να λεει ψεματα, εμπιστευομαι πληρως το Δημητρη. Οι φημες που ακουστηκαν οτι ειχε το μεγεθος γαλοπουλας, ηταν μαλλον ψευδεις…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #35487

    Βίκτωρα, ξέρεις πόσο κρέας έχουνε 2 κιρκίρια; Είναι πουλιά περίπου στο μέγεθος της φάσας. Φτάνουν για να χορτάσουν τόσοι άνθρωποι; Εκτός κι αν είχε χτυπήσει κι άλλα παπιά εν αγνοία των διδασκάλων του…

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #35490

     Mηπως τις αγιες αυτες μερες, εγινε κανενα θαυμα, και αυγατισανε?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 78 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων