Eίστε ευχαριστιμένοι από τό κινητό σας;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 21 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #30233

    Σίγουρα ένα μεγάλο ζήτημα (κυρίως γιά τήν ασφάλειά μας) είναι τό άν τό κινητό μας έχει σήμα στόν κυνηγότοπο.
    Εχω ένα Siemens ME45,τό οποίο είναι αδιάβροχο καί άθραυστο.Αλλά στό βουνό,η σύνδεση(ή μάλλον η κάρτα) τής Vodaphone δέν μέ ικανοποιεί.Τό παράξενο είναι ότι όσοι έχουν Cosmote δέν έχουν κανένα πρόβλημα.Τό ίδιο βλέπω καί στά βουνά τών Σερρών,αλλά καί σέ αυτά τών Γρεβενών.
    Τί έχετε νά πείτε;Είστε ικανοποιημένοι από τό δικό σας;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #334831

    ΤΕΛΙΚΑ ΦΙΛΕ ΑΝΔΡΕΑ Η COSMOTE ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΠΟΛΛΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ,ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ ΣΗΜΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ TELESTET & ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΓΑΝΑΚΤΩ,ΜΟΥ’ΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ!!!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΣΥΝΔΕΣΗ.

    ΠΑΝΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34029

    Εγω εχω περασει και απο τις 3 εταιρειες και εχω την αποψη οτι η VODAFONE ειναι η καλυτερη σε καλυψη και η η TELESTET η χειροτερη.

    Λεωνιδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #34033

     Εγω Vodafone. Λογω δουλειας, εχω δουλεψει και με τις 3 και ειχα την ευκαιρια να δοκιμασω τις δυνατοτητες και την καλυψη καθε μιας και θα συμφωνησω με το Λεωνιδα.

     Το μονο κακο, ειναι οτι το κινητο μου, ενα Sony Ericsson 610 δεν εχει καλη κεραια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #334833

    Ego pali exo “kolima me ta nokia.Gera kai kala tilefona.Prosfata peira to 6600.(ospou na to matho omos….) Kali i COSMOTE den leo,alla stin douleia mou den m’eksipiretei,to provlima einai aplo.Sindesi TIM,kai mia karta COSMOTE,kai etsi den uparxei provlima

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #34047

    8Α ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ BLACK_PILUM. ΚΑΙ ΕΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜ ΕΧΟ ΣΥΝΔΕΣΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟ ΚΑΙ COSMOTE.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΩΤΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Η COSMOTE ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ Η ΤΙΜ.ΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΝ VODAFONE.

    H VODAFONE, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #34050

    Παιδια εδω και αρκετα χρονια ειμαι συνδρομητης στην VODAFONE πρωην PANAFON.Ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το δικτυο πιανω σχεδον παντου(δεν υπαρχει εταιρια που να πιανει παντου).Προσωπικα δεν την αλλαζω.

    Βικτωρα ειχα το 610 και το αλλαξα με το Ζ600 που εχει καλυτερη εσ.κεραια και λιγο καλυτερη αυτονομια.

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #34058

    ΕΓΩ ΕΧΩ  ΤΟ Ν 6610

    ΣΥΝΔΕΣΗ COSMOTE  ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ -ΤΙΜ-

    ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΑΠΟ ΣΗΜΑ .ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΣΕ -ΤΙΜ- ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΗΜΑ ,ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΟΥΡΙΚΙ ΜΕ ΕΧΕΙ 100% ΠΟΥΛΗΣΕΙ Η COSMOTE

    ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ.ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΠΙΚΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #34063

    Οπως αναφέρω και στο θέμα “τι κουβαλάμε μαζί στο κυνήγι” έχω πάντα το κινητό με 3 sim Κάρτες.

    Πάντα ειμαι συνδεδεμένος με Cosmote. Είναι η καλύτερη εταιρεία για την Ελληνική επαρχεία. Δούλευα για 3 χρόνια σε εταιρεία κινητής και ήξερα τις αδυναμίες του καθενός.

    Αν κολλήσω πουθενά ανοίγω το τηλέφωνο που έχει μιά μπαταρία με 2 sim από τις άλλες 2 εταιρίες Vodafon & TIM. Ανάλογα χρησιποποιώ το δίκτυο που με καλύπτει.

    Για παράδειγμα πρίν από 3 χρόνια στον νομό Ευρητανίας έπιανε μόνο η Cosmote. Την ίδια περίοδο στην Β.Ευβοια έπιανε η ΣΤΕΤ. Στην διαδρομή Κόρινθο Πάτρα η Vodafon δεν παίζεται.

    Βέβαια πάντα μετράει και η συσκευή. Το σήμα που είχε το ΝΟΚΙΑ 7110 δεν το βλέπω στα νεώτερα μοντέλα της ΝΟΚΙΑ. Αλλά είναι μεγάλο να το έχεις μαζί σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #34093

    me to Siemens ME 45 kai cosmote mexri stigmis kanena problem.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    ibl390 στις #34094

    KALIMERA PAIDIA

    EGO ME NOKIA 6600 GEMATO ME PROGRAMATA SINDESI VODAFON (PANAFON) POTE KANENA PROVLIMA.

    IANNIS.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    BIZZAROS στις #34100

    EΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ 5100 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΑΘΡΑΥΣΤΟ, ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΕΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ. ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ PANAFON. TOΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.

    ΤΑΣΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    lagadia2001 στις #34102

    ειχα το siemens s35 και τωρα εχω το Μ55 πολυ καλες συσκευες  συνδεση εχω kosmote και νομιζω πως ειναι η καλυτερη ,εξαλου το εχει αποδιξει στον σεισμο του 99 αλλα και σε αλλες δυσκολες στιγμες .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #34128


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 10 Mάρτιος 2004


    ΕΓΩ ΕΧΩ  ΤΟ Ν 6610

    ΣΥΝΔΕΣΗ COSMOTE  ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ -ΤΙΜ-

    ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΑΠΟ ΣΗΜΑ .ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΣΕ -ΤΙΜ- ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΗΜΑ ,ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΟΥΡΙΚΙ ΜΕ ΕΧΕΙ 100% ΠΟΥΛΗΣΕΙ Η COSMOTE

    ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ.ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΠΙΚΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ


    [/indent]

    An eisai kalo pigi,tha sou doko,to 3650,exei poli kalitero sima apo tin “pata” sou.Den exei omos ton ixo apo ortiki,kai pos tha ksexorizeis tou kinigous otan sou tilefonoun? 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34133

    Μπορεις ομως να ηχογραφησεις οτι θελεις και να το βαλεις σαν ηχο κλησης.

    Λεωνιδας

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 21 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων