Eίστε ευχαριστιμένοι από τό κινητό σας;

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 16 έως 21 (από 21 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    xamouras στις #34144

    Εγώ έχω το νοκια 5100 και σύνδεση κοσμοτέ.

    Πολύ ευχαριστημένος και από τα δύο. Το τηλ είναι αδιάβροχο αντέχει στα χτυπήματα και έχει και ένα μικρό φακό για τις πολύ δύσκολες ώρες.Το συνδέω στον υπολογιστή και έχω κατεβάσει από το ιντερνετ κάτι καταπληκτικές φωτό με μπεκάτσες.

    Η κοσμοτέ έχει το καλύτερο σήμα στα μέρη μας.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #34156


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 11 Mάρτιος 2004



    [indent]

    An eisai kalo pigi,tha sou doko,to 3650,exei poli kalitero sima apo tin “pata” sou.Den exei omos ton ixo apo ortiki,kai pos tha ksexorizeis tou kinigous otan sou tilefonoun? 

    [/indent]


    [/indent]Τώρα κατάλαβα… για τα ορτύκια που νόμιζα πως άκουγα και ο αδερφός κόντευε να με βγάλει τρελό………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #34426

    Εγω οσα κινητα ειχα και αυτο που εχω ειναι nokia το καλυτερο για μενα που εχει περασει απο τα χερια μου ειναι το 6310 μπαταρια με μεγαλη αυτονομια και κινητο μεγαλης αντοχης. Το εχω κρατησει για τα ταξιδια μου και για το κυνηγι λογο μπαταριας και καλου σηματος. Επισης εχω και το 6610. Οσο για εταιριες προτιμαω την  Cosmote και μετα Vodafone τουλαχιστον για της περιοχες που παω βουνα και λαγγαδια νομου Ηλειας και Αχαιας ειναι καλυτερη η Cosmote αλλα εχω και μια καρτα της Vodafone καλου κακου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #34430

    Μπορω να εχω τον ηχο μετα ορτυκια και εγω ????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    kalogeros22 στις #34441

    ΕΛΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΕΔΩ ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΗΝ ΑΦΗΓΗΣΗ. ΕΧΩ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΤΟ 1990 ΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΧΑΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ELITE.TO ΠΗΡΑ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΤΕ ΞΗΜΕΡΩΒΡΑΔΙΑΖΟΜΟΥΝΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΟΛΕΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ.ΣΑΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΝΕΠΗΦΥΛΑΚΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΟΡΟΣΕΙΡΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΤΡΥΓΗΡΙΖΟΥΝ  ΣΥΝΗΣΤΟ COSMOTE ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ ΠΑΝΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ .ΑΠΟ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΣΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 16,ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΑ  ΠΕΤΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΓΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ.ΤΟ ΠΙΟ ΣΚΥΛΙ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ERICSON TO 628 ΜΕ ΑΠΟΣΠΟΜΕΝΟ ΚΑΛΥΜΑ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ 3 ΤΑ ΔΥΟ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΝΟΚΙΑ 8310,SIEMENS M55(ΦΟΛΑ ΓΙΑ ΣΦΑΙΡΑ ΤΟ ΚΟΒΩ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΜΟΥ ΝΟΚΙΑ 6220(ΚΑΛΟ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΣΚΛΗΡΗ ΧΡΗΣΗ) ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΣΤΗΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2 ΤΡΙΜΗΝΟΥ 2004 ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΗ ΤΟ ΝΟΚΙΑ 5140 ΜΕ ΦΑΚΟ,ΠΥΞΙΔΑ,ΚΑΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕΡΙΚΟΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ. ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ,ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΝΤΑΤΑ.ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ.ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #34560

    Καλημέρα. Έχω ΝΟΚΙΑ 6310 και σύνδεση VODAFONE. Το τηλέφωνο είναι αστέρι.Δεν έχει έγχρωμη οθόνη αλλά έχει ΜΠΑΤΑΡΙΑ!!!! 7 μέρες με πολλές πολλές ώρες ομιλίας! Η Vodafone με καλύπτει παντού εδώ στην Αρκαδία, εκτός από λίγα “δύσκολα” σημεία (ρεματιές – πλαγιές βουνών). Ένα συγκεκριμμένο σημείο δεν το καλύπτει ούτε η COSMOTE. Πάντως έχω παρατηρήσει ότι και οι δύο εταιρείες έχουν βελτιώσει την κάλυψή τους τα τελευταία 1-2 χρόνια.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 16 έως 21 (από 21 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων