ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ ΣΤΗΝ ΕΤ3

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 70 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #355351

    Εαν θελει καποιος φιλος με καλη πενα ας συνταξει ενα εμαιλ να τους το στειλουμε ολοι.
    Theod,Ναβαχο,ακουτε!!! :D

    [font=”Times New Roman”]Πρώτα απ’ όλα ευχαριστώ για την προτίμηση σου αλλά το να στύλο ένα ιμεηλ είναι εύκολο το θέμα είναι να στείλουμε συλλογικά μια απάντηση και να αναφέρει και τα ονόματα που γράφουμε εδώ.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Σήμερα είδα το θέμα και θα κάτσω να γράψω ένα κείμενο θα το αναρτήσω στη σελίδα και αν συμφωνείτε το υπογράφετε με ψευδώνυμο και το στέλνουμε όλοι μαζί. :angry: [/font]

    Τελειο το κειμενο,η δικη μου γνωμη ειναι να το υπογραψουμε με τα αληθινα μας στοιχεια,και το ψευδωνυμο διπλα και η να το στειλουμε μεμονωμενα η σε καποιον που θα αναλαβει να τα προωθησει ολα μαζι,εγω παντως το εκτυπωσα και μονο η δευθηνση του παραληπτη απομενει!


    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #355352

    Τελειο το κειμενο,η δικη μου γνωμη ειναι να το υπογραψουμε με τα αληθινα μας στοιχεια,και το ψευδωνυμο διπλα και η να το στειλουμε μεμονωμενα η σε καποιον που θα αναλαβει να τα προωθησει ολα μαζι,εγω παντως το εκτυπωσα και μονο η δευθηνση του παραληπτη απομενει!

    Αργα το ειδα. :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    Itzi στις #355354

    Καλησπέρα σας φίλοι μου πιστεύω και εγώ όπως και ο φίλος Φαραό το είδαμε μάλλον αργά..Αλλά πιστεύω αυτό μπορεί να γίνει στέλνοντας ο Διαχειριστής αυτού του φόρουμ κάτι αντίσοιχο ή και το ίδιο μέ όλα τα ονόματα μας που είναι εγγεγραμμένα μέλη εδώ..Και σε άλλα κυνηγετικά φόρουμε να σταλεί ώστε να μπορέσουν να συμβάλλουν και αυτοί..

    Υ.Γ Φύσικά και είμαι και εγώ σύμφωνος με την διαμαρτηρία αυτή…Γιατί δυστηχώς ποτέ δεν βγάζουν και τον αντίλογο και θα έπρεπε κάποιοι αρμόδιοι να μιλούσαν πολύ περισσότερο απο το να σκέφτοντε πως να παίρνουν τα χρήματα μας μόνο..Δυστηχώς καθημερινά βεβυλώνεται και βιάζεται αυτό που εμείς έχουμε σαν τρόπο ζωής και που κάποιοι μιλάνε χωρίς να έχουν γνώση τι γίνεται…Και το παίζουν φιλόζωοι..Αν υποθέσουμε όμως ότι δεν κυνηγούσαμε πόσα θα ήταν τα θηράματα τι επιπτώσεις θα είχαν οι καλλιέργειες και κατα συνέπεια οι καταναλωτές και οι οικονομία..και έπειτα θα έκαναν ψεκασμούς με κάποια φάρμακα όπως στην αγγλία μια χρονιά που ξώφλησαν κάποιες χιλιάδες αγριοκούνελα και μαζί με αυτά και πάρα πολλά άλλα είδη ζώων..Αρα αυτο το βρήσκουν πιο οικολογικο??Μήπως πριν ανοίξουν αυτό το στόμα τους πρέπει πρώτα να σκέφτοντε και λιγάκι??? :angry:

    Itzi
    Φιλικά Τζιρίτας Ιωάννης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #355355

    [font=”Times New Roman”]Το μήνυμα το έστειλα και φαίνονται τα ψευδώνυμα μας και το ονοματεπώνυμο η περιοχή και ο κυνηγετικός σύλλογος του καθένα αυτό φυσικά έγινε μόνο στα άτομα που μου είπανε τα επώνυμα τους και τα ονόματα οι υπόλοιποι μόνο ψευδώνυμο και περιοχή με τον σύλλογο.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Φυσικά έχω γράψει ότι είμαστε μέλει από το Άρτεμης.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Μην σταματάτε να το υπογράφετε το κείμενο χτες ήτανε η αρχή σε λίγο να μαζέψουμε και άλλες υπογραφές και έχω βρει κάτι διευθύνσεις που είναι φωτιά ….. :P :D :D [/font]

    [font=”Times New Roman”]Δεν μπορώ να γράψω παραπάνω για ευνόητους λόγους. :angry: :D [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    204
    benellicrio στις #355364

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΖΕΣΤΟ!!! :angry: ΕΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΛΑΟ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ…. :D ΕΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΑΝ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ……..!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    138
    PanutsosChris στις #355374

    και γω μεσα αν και αργησα λιγο…. :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #115880

    Mε το καλημερα…μεσα και γω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    dannygreek στις #115885

    φυσικα και εγω μεσα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    pihakos στις #355386

    Σημερινό ένθετο Κυνήγι του έθνους , διαβάζω ότι μία βουλευτής του Πασόκ η κα Δραγώνα με έδρα στο επικρατείας, όχι εκλεγμένη δηλαδή ,έκανε ερώτηση στον υπουργό Εσωτερικών, κατηγορώντας την ΕΡΤ 3 γιατί προβάλει ντοκιμαντέρ με θέμα το κυνήγι!!!!!

    Μπράβο στους ανθρώπους της ΕΤ3,αξιζουν ενα εμαιλ συμπαραστασης για το εργο που κανουν! ;)
    Ξερετε το εμαιλ της εκπομπης?
    Μηπως πρεπει να τους στειλουμε ολοι απο ενα εμαιλ συμπαραστασης στην ΕΡΤ 3 ,για να καταλαβουν την απηχηση της εκπομπης τους κ οτι υπαρχουν τηλεθεατες που δεν βλεπουν τα τηλε-σκουπιδια αλλων!

    Bravo file mou gia tin proetrepsi sou afti na stiloume oloi apo ena email ipostiriksis ston sta8mo..egw to ekana molis diavasa tin sizitisi sas . prepei na stamatisi epitelous afti i prokatalipsi gia tous kinigous kai oti aftoi einia oi ipetioi tis katastrofis stin fisi. !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #355400

    [font=”Times New Roman”]Αντε και πληθαίνουμε σιγά, σιγά .[/font]

    [font=”Times New Roman”]Αισίως είκοσι δυο γίναμε ;) [/font]

    [font=”Times New Roman”]Περιμένω και κάποια άτομα που ήλπιζα ότι είχανε τα ίδια σκεπτικά με εμάς αλλά μόνο λόγια ήτανε τελικά…….. :angry: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #355401

    [font=”Times New Roman”]Αντε και πληθαίνουμε σιγά, σιγά .[/font]

    [font=”Times New Roman”]Αισίως είκοσι δυο γίναμε ;) [/font]

    [font=”Times New Roman”]Περιμένω και κάποια άτομα που ήλπιζα ότι είχανε τα ίδια σκεπτικά με εμάς αλλά μόνο λόγια ήτανε τελικά…….. :angry: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    alexsot στις #115927

    Μεσα κι εγω:
    Σωτηριαδης Αλεξανδρος, Κ.Σ. Καλλιθέας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    204
    benellicrio στις #355425

    [font=”Times New Roman”]Αντε και πληθαίνουμε σιγά, σιγά .[/font]

    [font="Times New Roman"]Αισίως είκοσι δυο γίναμε ;)
    ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΔΙΨΗΦΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ??? :D ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΡΙΨΗΦΙΟ ΑΡΙΘΜΟ! :angry: .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    74
    scolopax7 στις #115931

    Και εγώ μέσα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    VAR7 στις #115934

    ΒΑΡΟΥΞΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κ.Σ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 70 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων