ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ ΣΤΗΝ ΕΤ3

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 61 έως 70 (από 70 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    193
    PAGANI στις #115935

    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ : Παγανής Β. Φώτης
    Κ.Σ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΤΤ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #115941

    ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ…..ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    267
    armsnick στις #355438

    Έστειλα το παρακάτω mail στην ιστοσελίδα του ΠΑΣΟΚ:
    [color=”#FF0000″][b]Κύριοι

    Σχετικά με την ερώτηση της βουλευτού σας κυρίας Θάλεια Δραγώνα, που αφορά
    σε εκπομπή κυνηγετικού περιεχομένου που προβάλοταν στην ΕΤ3 και
    δημοσιεύτηκε ως εξής:

    [color="#000080"]"Για «απαράδεκτη προσέγγιση του φυσικού περιβάλλοντος» καταγγέλλει την
    κρατική ΕΤ3 η βουλευτής Επικρατείας του ΠΑΣΟΚ Θάλεια Δραγώνα με αφορμή
    την προβολή της εκπομπής «Η Οδύσσεια του Κυνηγιού»
    ….
    Θα ήθελα να ρωτήσω ευθέως το κόμμα σας, αν ως κυνηγός και με την
    διαφαινόμενη νίκη σας στις επόμενες εκλογές θα αντιμετωπιστώ ως βάρβαρος
    εχθρός του περιβάλλοντος;
    Η επίσημη γνώμη και άποψή σας για μια νόμιμη κατά το Ελληνικό κράτος
    διαδικασία (αυτή του κυνηγιού δλδ) είναι ότι είναι εχθρική προς το περιβάλλον;
    Θεωρήτε σωστό να χαρακτιρίζεται έτσι μια παράδοση που χάνεται στο βάθος
    των αιώνων (αν μη τι άλλο υπάρχει και Ξενοφόντας με τον "Κυνηγετικό" αλλά
    και οι αναφορές του Όμηρου στο κυνήγι);

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

    Αναμένοντας με αγωνία την απάντησή σας

    Νικόλας[/b][/color]

    Δε νομίζω να πάρω απάντηση, αλλά αν πάρω σαφώς και θα σας την κοινοποιήσω.

    Όπως έλεγα, η σιωπή τους προς απάντησή μου.
    Εώς σήμερα καμία απάντηση στο mail που έστειλα.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #355441

    Να βαλω και τα δικα μου να ειμαστε οκ ;)
    Φαραος Δημητριος Κων/νου!
    Κ.Σ.Ζακυνθου
    Α.Μ.490

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1158
    babis-lavrio στις #115970

    και εγω μεσα ειμαι παιδια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    339
    skarabgr στις #115977

    +1 κι απο εμενα παιδια…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #115981

    Συνυπογράφω και εγώ

    ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #355484

    [font=”Times New Roman”]Απάντηση που μου έστειλαν με αφορμή το κείμενο που ανεβάσαμε από περιοδικό με κυνηγετικά θέματα δεν θέλω προς ώρας να ανεβάσω το όνομα του γιατί το κείμενο ήρθε σε αντίθεση με το δικό μας ανυπόγραφο.[/font]

    [font=”Times New Roman”]( σεβόμαστε και επικροτούμε την προσπάθεια σας να ακουστή οι φωνή τον κυνηγών προς τα εξο. Αλλά για να ζητάτε το σεβασμό από τους άλλους πρέπει να σέβεστε της διατάξεις και τους νόμους περί θήρας της χώρας μας.) :D [/font]

    [font=”Times New Roman”]καταλαβαίνετε φίλοι μου ότι αν μας αντιμετωπίζουνε κάποια δήθεν περιοδικά που μας εκπροσωπούν πως μας αντιμετωπίζουνε κάποια αλλά άτομα εκτός του χώρου μας.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Το σίγουρο είναι ότι εμείς δεν κρυβόμαστε πίσω από την ανωνυμία μας αλλά γράφουμε το όνομα μας σε ότι στέλνουμε.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Για τον κύριο η την κυρία που μας απάντησε τόσο στεγνά απορώ αν είναι στο χώρο μας ή απλός δουλεύει σε ένα περιοδικό με τέτοια ύλη.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Δεν έχει άδικο στην τελευταία παράγραφο αλλά δεν διαχωρίζει τους τουφεκιοφόρους από τους κυνηγούς.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Και να κάνη ένας άσχετος αυτό τον μη διαχωρισμό το καταλαβαίνω αλλά από τα περιοδικά μας δεν το ανέχομαι.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Εκτός και αν οι διευθύνων του περιοδικού είναι απλά επαγγελματίες δημοσιογράφοι…. ;) :angry: [/font]

    [font=”Times New Roman”]Εγώ θα συνεχίσω να στέλνω το κείμενο μας με της υπογραφές μας ελπίζω να μαζευτούμε και άλλοι γιατί θα συνεχίσουνε και αλλά κείμενα με πιο καλό υλικό σε θέμα ονομάτων και περιοχών. :D :D [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    267
    armsnick στις #355485

    [font=”Times New Roman”][size=3]Απάντηση που μου έστειλαν με αφορμή το κείμενο που ανεβάσαμε από περιοδικό με κυνηγετικά θέματα δεν θέλω προς ώρας να ανεβάσω το όνομα του γιατί το κείμενο ήρθε σε αντίθεση με το δικό μας ανυπόγραφο.[/size][/font]

    [font=”Times New Roman”][size=3]Εγώ θα συνεχίσω να στέλνω το κείμενο μας με της υπογραφές μας ελπίζω να μαζευτούμε και άλλοι γιατί θα συνεχίσουνε και αλλά κείμενα με πιο καλό υλικό σε θέμα ονομάτων και περιοχών. ;) :angry: [/size][/font]

    Χωρίς να θέλω να σε φέρω σε δύσκολη θέση, καλό θα ήταν να ξέραμε το όνομα του περιοδικού, ώστε σαν αγοραστές να "πράξουμε τα δέοντα".

    Καλή δύναμη αδερφέ και είμαι μαζί σου (όσο μπορώ γιατί με ξεπερνάς κατά πολύ).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #355491

    [font=”Times New Roman”]Φίλε ειλικρινά δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα να αναφέρω το όνομα του περιοδικού άλλωστε απ’ ότι έχετε καταλάβει δεν έχω πρόβλημα να λέω τα πράγματα με το όνομα τους .[/font]

    [font=”Times New Roman”]Λόγο όμως που είναι ανυπόγραφο και απ’ ότι κατάλαβα δεν έχει σταλεί η απάντηση από υπολογιστεί του περιοδικού, απλά αναφέρει ότι είναι υπεύθυνος δημοσίων σχέσεων του περιοδικού…….δεν μπορώ να γράψω το όνομα του περιοδικού ώσπου να μπορέσω να βρω μια άκρη .[/font]

    [font=”Times New Roman”]Να είσαι σίγουρος ότι αν όντως αληθεύει θα το αναρτήσω και θα τους κάνω ρόμπα γιατί τα έχω μαζεμένα σε αυτή τη φυλλάδα.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Ενδεικτικά λέω ότι έχει εξοργίσει πολλούς από εμάς αυτό το περιοδικό όποιος κατάλαβε… ;) [/font]

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 61 έως 70 (από 70 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων