ΛΑΓΟΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,806 έως 2,820 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #378470

    χθες εγινε δουλεια καλη…σημερα παπαλα…οποτε δεν πτοουμαστε ….2 σακια ριζες και αλλα ξυλαρακια και βουρ για κοντοσουβλι προβατινα …ακους μακη(blanco);;;; :mrgreen:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #378476

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ

    ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΒΙΛΙΩΝ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ

    ΑΦΟΥ ΑΜΟΛΗΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΝΤΟΡΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΜΙΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ

    Η ΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΜΟΛΗΣΑΜΕ Η ΣΠΙΘΑ ΝΤΟΡΙΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ

    Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΒΙΝΤΕΟ

    ΑΦΟΥ Η ΣΚΥΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΖΕΣΤΑ ΤΟΝ ΝΤΟΡΟ ΕΦΥΓΑ ΚΑΡΦΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ

    ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΝΑ ΚΛΑΦΟΥΝΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΑΠΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΑΥΤΙΑΣ

    ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΔΕΞΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΤΕ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ

    ΚΑΘΩΣ ΓΥΡΙΖΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ ΟΡΘΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ

    ΓΥΡΝΑΩ ΤΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΡΦΙ

    ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΛΑΓΟΣ ΠΙΣΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΧΘΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΡΑΧΟ.

    ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ Η ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΤΟΝ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΤΟ ΣΑΚΙΔΙΟ 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    dimitris0791 στις #378604

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΒΙΛΙΩΝ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΑΦΟΥ ΑΜΟΛΗΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΝΤΟΡΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΜΙΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ Η ΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΜΟΛΗΣΑΜΕ Η ΣΠΙΘΑ ΝΤΟΡΙΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΦΟΥ Η ΣΚΥΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΖΕΣΤΑ ΤΟΝ ΝΤΟΡΟ ΕΦΥΓΑ ΚΑΡΦΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΝΑ ΚΛΑΦΟΥΝΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΑΠΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΑΥΤΙΑΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΔΕΞΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΣΚΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΤΕ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΘΩΣ ΓΥΡΙΖΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ ΟΡΘΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΥΡΝΑΩ ΤΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΡΦΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΛΑΓΟΣ ΠΙΣΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΧΘΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΡΑΧΟ. ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ Η ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΤΟΝ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΤΟ ΣΑΚΙΔΙΟ

    Γλαφυροτατη περιγραφη!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    54
    Spigeon στις #378663

    χαχα, ναι λες και είμασταν εκεί, είδα προς στιγμή το λαγό στο βράχο.

    Μπράβο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    antonis xalkideos στις #379461

    ΚΑΠΟΙΑ  ” ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ” ΣΗΜΕΡΑ,  ΜΟΥ ΦΩΛΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕΓΑΛΗ ΘΛΙΨΗ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    128
    BOOKER στις #379463

    ΚΑΠΟΙΑ » ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ» ΣΗΜΕΡΑ, ΜΟΥ ΦΩΛΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕΓΑΛΗ ΘΛΙΨΗ!!!!!

    Πολυ κριμα φιλε μου…προσφατα εχασα και γω  τον δικο μου σκυλο  2χρονων απο την ιδια αιτια…

    Αν θες να αναφερεις την περιοχη που εγινε το συμβαν ωστε να ενημερωθουν  οι συναδελφοι που θα μας διαβασουν…

    Περαστικα σου φιλε και καλη δυναμη να ξαναρχισεις…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #379518

    καλημερα κυριοι…. εχτες το βραδυ γυριζοντας απο τη δουολεια μου στις 11.30 το βραδυ ….ειπα απο μεσα μου …. δεν πας σπιτι απο το χωραφοδρομο μπας και δεις στο δρομο κανα ορτυκακι να βγαλεις τη πανιελα σου το πρωι μια βολτα…..ετσι λοιπον εγινε.  Μπηκα στο χωραφοδρομο και σιγα σιγα κηνησα για το σπιτι 200 μετρα απο την  ασφαλτο βλεπω ενα μικρο αυταρικο διπλα απο ενα αμπελι….. σταματαει με κοιταει …… (ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΡΕ Π@@ΣΤΗ) του φοναζω…πεταγεται πανω και γινεται καπνος…. γελοντας εγω απο την αντιδραση του ξεκηναω ξανα το δρομο μου….μετα απο κανα χιλιομετρο βλεπω αλλον εναν να πετιεται απο το οργωμα και να το βαζει στα ποδια μονο απο τον ηχο της μηχανης ( αυτος ητο τερας)…..Κοντεβοντας στο τελος στο σπιτι περναει ο δρομος αναμεσα απο δυο βαμβακιες να μην σας κουραζω βλεπω τον τριτο να φερνει βολτες απο τη μια βαμβακια στην αλλη ρε τι πλακα εχουν οι π@@στηδες αφεινουν ντορους παντου για να μπερδεβουν τα σκυλια….

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3 ΑΥΤΙΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 25 ΛΕΠΤΑ!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    antonis xalkideos στις #379520

    antonis xalkideos wrote:
    ΚΑΠΟΙΑ » ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ» ΣΗΜΕΡΑ, ΜΟΥ ΦΩΛΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕΓΑΛΗ ΘΛΙΨΗ!!!!!

    Πολυ κριμα φιλε μου…προσφατα εχασα και γω τον δικο μου σκυλο 2χρονων απο την ιδια αιτια… Αν θες να αναφερεις την περιοχη που εγινε το συμβαν ωστε να ενημερωθουν οι συναδελφοι που θα μας διαβασουν… Περαστικα σου φιλε και καλη δυναμη να ξαναρχισεις…

    ΑΥΛΙΔΑ- ΡΙΤΣΩΝΑ. ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ, ΓΙ ΆΛΛΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ, ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΕΓΩ.ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΠΑΡΕΕΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ…..ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ, ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ BOOKER.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #379523

    πριν 5 χρονια εχουμε παρκαρει σε ενα μερος που κυνηγαμε και περιμενουμε να φεξει …ο ενας της παρεας κατεβαινει και πηγαινει πιο περα να κανει την αναγκη του…γυριζει πισω ,μπαινει στο αμαξι και λεει:τα μαζευουμε και φευγουμε…υπαρχει στην ακρη του δρομου ενα σκυλι ψοφιο και 15 μετρα πιο περα μια αλεπου ψοφια…πηγαμε στο απεναντι βουνο για κυνηγι και γυριζοντας περασαμε ξανα απο το σημειο …πραγματι τα 2 ζωα ειχαν δηλητηριαστει…βρηκαμε αλλες τρεις φολες σε αποσταση 200 μετρων στην ακρη του χωματοδρομου…το κακο δεν αργει να γινει τελικα…και ειδικα στα λαγοσκυλα ειναι 2 και 3 φορες κριμα,λογω της δουλειας που εχεις ριξει και θα ξαναριξεις για να το φτιαξεις …

     

    οσο για τον φιλο που εχασε σημερα τα σκυλια του ειναι πραγματι μεγαλο το πληγμα …κριμα……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #379536

    ΖΗΤΩ ΕΝΑΝ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΟ ΣΤΗ ΠΕΡΙΩΧΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΑ ΒΑΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ……. ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    opterarxos στις #379546

    ΖΗΤΩ ΕΝΑΝ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΟ ΣΤΗ ΠΕΡΙΩΧΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΑ ΒΑΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ……. ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!

    Δεν μου φαίνεται σωστός τρόπος κυνηγιού έτσι όπως το θέτεις.

    Σαν αγγελία μου φαίνεται και δείχνει στερημένο ανθρωπο από

    κυνηγετικές εμπειρίες, έστω και αποτυχημένες διότι το πάν δεν είναι

    το κρέας αλλά η ευχαρίστηση του ματιού και της ψυχής!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #379551

    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΓΟΥΤΖΗΣ ΜΕΓΑΛΕ……. ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #379557

    KAI AN HMOYN MONO ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΑΡΟΥΣΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ…ΚΑΙ  ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΟΠΩΝ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    antonis xalkideos στις #379566

    πριν 5 χρονια εχουμε παρκαρει σε ενα μερος που κυνηγαμε και περιμενουμε να φεξει …ο ενας της παρεας κατεβαινει και πηγαινει πιο περα να κανει την αναγκη του…γυριζει πισω ,μπαινει στο αμαξι και λεει:τα μαζευουμε και φευγουμε…υπαρχει στην ακρη του δρομου ενα σκυλι ψοφιο και 15 μετρα πιο περα μια αλεπου ψοφια…πηγαμε στο απεναντι βουνο για κυνηγι και γυριζοντας περασαμε ξανα απο το σημειο …πραγματι τα 2 ζωα ειχαν δηλητηριαστει…βρηκαμε αλλες τρεις φολες σε αποσταση 200 μετρων στην ακρη του χωματοδρομου…το κακο δεν αργει να γινει τελικα…και ειδικα στα λαγοσκυλα ειναι 2 και 3 φορες κριμα,λογω της δουλειας που εχεις ριξει και θα ξαναριξεις για να το φτιαξεις … οσο για τον φιλο που εχασε σημερα τα σκυλια του ειναι πραγματι μεγαλο το πληγμα …κριμα……

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 2 ώρες, 4 λεπτά πριν από τον anrizoss.

    ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΟΛΗ, ΔΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ . ΕΓΩ ΠΕΤΥΧΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΑΛΛΑ…… ΔΕΝ Μ΄ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΟΙΡΟΛΟΙ ΑΛΛΑ……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jimis στις #379600

    ΚΑΠΟΙΑ » ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΑ» ΣΗΜΕΡΑ, ΜΟΥ ΦΩΛΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕΓΑΛΗ ΘΛΙΨΗ!!!!!

    Φίλε μου λυπάμαι πολύ και καταλαβαίνω το τι νοιώθεις. Μην το βάζεις όμως κάτω.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 2,806 έως 2,820 (από 3,467 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων