Σεμινάριο σκοποβολής με τον Μπ. Αιγινίτη

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #34592

    • An uparxei mia thesi akoma dilono ki ego simetoxi.
    • Pistevo na prolavo na rikso me to neo mou oplo.An exei prolavei na mou steilei tis kanes o oplourgos,mia kai tha tou kano porting.
    • Ti les leo den einai kali i idea?A skeptome na mauriso kai tis plakes!!!!!!!! 


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34599

    Μιχάλη, Καλημέρα.

    Αν έρθεις αεροπορικώς το Σάββατο το πρωί, αναλαμβάνω εγώ την μεταφορά σου από το αεροδρόμιο στο σκοπευτήριο. ’ντε, επιτέλους να γνωριστούμε από κοντά.

    Σταύρο, ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είναι αστυνομικός 2 μέτρα. Θες να του πω τι σκοπεύεις να κάνεις στο όπλο του;

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    117
    GYPAR στις #34604

    Αν έχω επιστρέψει το Σάββατο από ταξίδι αστραπή στο εξωτερικό θα έρθω και εγώ αλλά επειδή δεν είναι σίγουρο δεν θέλω να πάρω τη θέση κανενός. Ουτως ή άλλως σκέφτομαι να κάνω μαθήματα σκοποβολής και η γνωριμία με το χώρο και με σας θα ήταν σίγουρα θετικά και ευχάριστη.

    Μιχάλης

    ή MIKE για να μην μπευρδευόμαστε με τους συνονόματους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34607

    Ωραία. Συμπληρώσαμε 10 συμμετοχές, από τις οποίες οι 7 είναι σίγουροι και έχουν εξασφαλίσει την συμμετοχή τους, και 3 είναι με ερωτηματικό. Όποιος θέλει ακόμα, μπορεί να δηλώσει (σαν λίστα αναμονής) και θα δούμε προς το τέλος ποια θα είναι η τελική σύνθεση. Το πολύ πολύ, κάποιοι να είναι απλοί θεατές του θεωρητικού τμήματος του σεμιναρίου.

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #34608

    Πριν λίγο μίλησα με τον Γιώργο Λιόλιο, που δυστυχώς λόγω προβλημάτων με το pc του δεν έχει πρόσβαση στο φόρουμ.

    Θα ήθελε να συμμετάσχει και αυτός εφόσον υπάρξει καινή θέση.

    Κώστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #334972

    Κάπου εδώ ξεκινάει η λίστα αναμονής με πρώτο τον Γιώργο τον Λιόλιο, και ίσως δεύτερο τον mnikolai, αν καταφέρει να βρει φυσικα το σωστό θέμα για να το δηλώσει!…

    Μάλλον θα έχουμε και αρκετά μεγάλο ακροατήριο στο σεμινάριο, μιας και η συμμετοχή είναι μεγαλύτερη απ’ ότι περίμενα.

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #34610

    ΩΧΧΧ ΑΡΓΗΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ….. ΘΕΣΗ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΕΧΕΙ ???

    ΛΕΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΚΥΡΩΣΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΣΤΟ FIELD ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #34613

    Παιδιά μην στεναχωριέστε θα βρεθεί λύση και μόνο οτι θα ακούσετε κάποια πράγματα απο τον Μπάμπη, πέρα από την βοήθεια που θα σας προσφέρει, είμαι σίγουρος οτι σε κάποιους θα δώσει το έναυσμα για περετέρω συνέχεια.

    Η προσωπική μου γνώμη είναι οτι αξίζει να επενδύσουμε στην βελτίωση των ικανοτήτων μας, περισσότερο ίσως από την αγορά ενός νέου όπλου.

    Το καλύτερο όπλο από μόνο του δεν πρόκειται ποτέ να γεμίσει την τσάντα.

    Φιλικά, Κώστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34617

    Κωστή, με πρόλαβες.

    Ήθελα να πω κι εγώ να μην αποθαρυνθει κάποιος και δεν έρθει, επειδη δεν θα κάνει πρακτική εξάσκηση εντός του σεμιναρίου. Θα είμαστε εκεί κι εγώ και ο DUCKHUNTER να βοηθήσουμε όσο μπορούμε μετά την λήξη του σεμιναρίου, όπως κι εσύ και ο pdimak που πιστεύω έχετε πολλά να δώσετε σε όλα τα παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν.

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #334974

    Λεωνίδα μου, εγώ είμαι ακόμα μαθητής ευχαρίστως όμως να βοηθήσω σε ότι μπορώ, κυρίως σε θέματα ασφαλειας, σωστής επώμισης και σωστής θέσης στο βατήρα.

    Το Sporting της Μαλακάσας έχει αρκετά δύσκολες βολές, κυρίως η 7 (παπί) (χρειάζεται μάλλον τον Jim-pap του ;)] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley2.gif” width=17>) και λιγότερο η 2 (φάσα).

    Απαιτήται προσαρμογή και τσοκαρισμένο όπλο όπως έχουμε αναφέρει σε άλλη ενότητα. Γι΄αυτό μην απογοητευτεί κανένας.

    Κώστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34628

    Όλοι μαθητές είμαστε Κώστα. Την σκοποβολή κανένας δεν την “παντρεύεται” όπως συνηθίζει να λέει και ο φίλος DUCKHUNTER. Κανένας δεν ισχυρίζεται ότι τα ξέρει όλα, και αυτός που λέει κάτι τέτοιο, να είσαι σίγουρος ότι πέρα από άχρηστος προς τους άλλους είναι και επικίνδυνος.

    Ο Μπάμπης Αιγινίτης για παράδειγμα, που είναι όπως όλοι γνωρίζετε Νο1 στον τομέα του, δεν σταματάει ποτέ τον εμπλουτισμό των γνώσεων του. Γυρίζει συνεχώς όλον τον κόσμο, παρακολουθώντας σεμινάρια προπονητών, συνεργάζεται με ξένους συναδέλφους του, σε μία συνεχή αναζήτηση γνώσεων πάνω στο αντικείμενο που αγαπάει. Την Κυριακή που τον πήρα τηλέφωνο για να συνεννοηθούμε για την Μαλακάσα, τον “πέτυχα” σε σεμινάριο Αγωνιστικής Ψυχολογίας ειδικά για προπονητές.

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #34631

    ΠΑΙΔΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΩ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ 09:00, ΑΛΛΑ 1-2 ΩΡΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

    NEXT TIME……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34632

    OK. O Γιώργος Λιόλιος λοιπόν είναι μέσα στην δεκάδα. Μπάμπλη, οι ελπίδες σου μεγάλωσαν. Μόνο μην μας έρθεις πάλι … “πιωμένος”!!!

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #34634

    ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #34653


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 23 Mάρτιος 2004


     Το πολύ πολύ, κάποιοι να είναι απλοί θεατές του θεωρητικού τμήματος του σεμιναρίου.


    [/indent]Μπαίνω και ως απλός ΘΕΑΤΗΣ,δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν μαζευτούμε αυτοί που λέμε θα είναι ρεκόρ συμμετοχής…….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων