Σεμινάριο σκοποβολής με τον Μπ. Αιγινίτη

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #34973


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mnikolai στίς 27 Mάρτιος 2004


    ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ …. ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ. Ο ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ, ΓΝΩΣΤΗΣ, ΣΥΝΕΣΤΑΛΜΕΝΟΣ, ΑΚΡΙΒΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ.

    Δεν θα έλεγα συνεσταλμένος. Σεμνός και ευπρεπής είναι, μεταδίδοντας την γνώση χωρίς να χρειάζεται να καταφύγει σε υπερβολές και κινήσεις εντυπωσιασμού.

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΛΕΥΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΛΕΟ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΝ DUCKHUNTER ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.

    Νομίζω ότι τα εύσημα ανήκουν αποκλειστικά στον Γιώργο (DUCKHUNTER) που με “αυτοθυσία” αφιέρωσε το μισό και πλέον πρωινό για να βοηθήσει όλους τους συναδέλφους. Λέω αυτοθυσία γιατί πραγματικά θυσίασε την προπόνησή του, που τόσο πολύτιμη του είναι, μιας και οι δύο μας προπονούμαστε δυστυχώς μόνο μία φορά την εβδομάδα, ενώ το ιδανικό θα ήταν τουλάχιστον 3 προπονήσεις εβδομαδιαίως. Εγώ λειτούργησα μάλλον εγωιστικά, αφού μετά από το σεμινάριο, βοήθησα λίγο τον FAST EDDIE με το trap και ύστερα το έριξα στο skeet μόνος μου.

    ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΠΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΣΚΕΕΤ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΜΕ ΕΝΑ 20 ΣΤΑ 25 ΠΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΡΕΚΟΡ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΗΤΑΝ 18 ΣΤΑ 25 ΠΡΙΝ 4 – 5 ΧΡΟΝΙΑ.

    Εύγε και πάλι εύγε. ’ρα το σεμινάριο και η βοήθεια του Γιώργου έφεραν άμεσα και χειροπιασά αποτελέσματα. Καλή συνέχεια.

    ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ …. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟΙ.

    Είπαμε, το κλίμα σιγά σιγά αλλάζει. Ο σνομπισμός και η νοοτροπία του prive club αρχίζει και εγκαταλείπεται.


     

    Θέλω να κλείσω λέγοντας ένα τεράστιο ευχαριστώ στον Μπάμπη Αιγινίτη για όσα μας πρόσφερε σήμερα. Μακάρι όσοι ξεκινούν μία δραστηριότητα, να είχαν μία τόσο ιδανική αρχή, όσο είχαμε εμείς σήμερα. Εκ μέρους του forum επιτρέψτε μου να του εκφράσω την ευγνωμοσύνη μας. Επίσης, ευχαριστώ προσωπικά τον Γιώργο, για την πολύτιμη βοήθειά του σε όλα τα παιδιά, τον Κώστα για την ιδέα του σεμιναρίου και την βιντεοσκόπηση και φυσικά όλους όσους βοήθησαν με τον τρόπο τους.

    Σημαντικό κατά την γνώμη μου επίσης, είναι το γεγονός ότι επιδείξαμε σαν ομάδα μία ευπρέπεια, και η εμφάνιση και συμπεριφορά μας δεν έδωσε αφορμή να ακουστεί τίποτα αρνητικό, κάτι πρωτόγνωρο από μία ομάδα άπειρων σκοπευτών σε ένα νέο για αυτούς χώρο. Μπράβο σε όλα τα παιδιά και καλή συνέχεια.

    Λεωνίδας

    [/indent]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #34982

    Θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω τον Μπάμπη Αιγινήτη για την σημαντική βοήθεια που προσέφερε στα μέλη  μας. 

    Δεν χρειάζεται να πω περισσότερα με κάλυψε ο Λεωνίδας, όσοι ήταν παρόντες αντιλήφθηκαν την χρησιμότητα του σεμιναρίου.

    Πολλά μπράβο αξίζουν στον Γιώργο και στον Λεωνίδα, όχι μόνο για την σημερινή τους βοήθεια, αλλά για την όλη προσπάθεια που κάνουν μέσα από αυτή την ενότητα.

    Όσοι έχουν ξεκινήσει εντελώς μόνοι στο σκοπευτήριο καταλαβαίνουν τι εννοώ.

    Εγώ δεν μπόρεσα να βοηθήσω, αφού  μετά το σεμινάριο είχα προγραμματισμένη προπόνηση με τον Μπάμπη. Όμως πέρα από αυτό, δέν έχω την απαιτούμενη πείρα για ουσιαστική βοήθεια.

    Σύντομα θα υπάρξουν κάποιες φωτογραφίες από την σημερινή μας εκδηλωση. Βιντεοσκόπισα μεγάλο μέρος του σεμιναρίου και αν βρεθεί τρόπος να βγούν αντίγραφα θα μοιραστούν στα μέλη μας.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #34983

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ. ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ.

    ΜΕ ΤΟΝ MNIKOLAI ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΥΔΙΜΟ ΣΤΟ SKEET ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΑΣ. Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥ LEO KAI TOY DUCKHUNTER ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    Fast Eddie στις #34984

    Από μερίας μου ευχαριστίες προς όλους και ειδικά προς τον λέο. Το ότι μου έδωσε ένα ντουφέκι (μαζί με τα λοιπά), οι πολύτιμες συμβουλές και το ότι έκατσε πίσω μου για ολόκληρη πούλα τα λέει όλα!. Το μόνο που δεν μου είπε είναι τι βάζουνε στο πονεμένο μάγουλο μετά από 4 πούλες!!!. ευχαριστώ λεο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #34986

    Καλημερα πρωτα απο ολα στην παρεα!

    Και εγω με την σειρα μου θα ηθελα να ευχαριστησω πρωτα τον ΜΠΑΜΠΗ ΑΙΓΙΝΗΤΗ ο οποιος αφιερωσε αρκετο απο τον πολυτιμο χρονο του δινωντας σε ολους μας την πραγματικη εικονα της σκοποβολης με απλα και κατανοητα λογια!

    Αυτο δειχνει το επιπεδο και την εμπειρια-γνωσεις ενος ΚΟΡΥΦΑΙΟΥ προπονητη κυνηγετικης-αγωνιστικης σκοποβολης!

    Πιστευω οτι η πρωτη επαφη με τον χωρο και τον κοσμο των σκοπευτων ηταν θετικη για ολους!

    Ακομη αξιζει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα παιδια που παρα το αγχος που ειχαν(λογικο) ακουγαν με προσοχη και προσπαθουσαν να τηρησουν ολα αυτα που τους λεγαμε!!!!!

    Μπραβο και στον Λεο αλλα και στον Κωστα για τον συντονισμο και βεβαια για την ιδεα που ειχαν και αυτη ηταν μονο η ΑΡΧΗ!!!

    Πραγματικα πιστευω οτι ειμαστε μια παρεα που μπορει να γνωριστηκε μεσω του site αλλα ειναι σαν να ξερουμε ο ενας τον αλλο χρονια και αυτο ειναι πολυ σημαντικο!

    Στο αγωνιστικο κομματι τωρα χτες αρχισε να φαινεται τι περιπου αρεσει στον καθενα!Αλλα παιδια δεν ξεκολησανε απο το sporting αλλοι απο το skeet και αλλοι απο το trap!

    Μπραβο λοιπον σε ολους και οπως ειπα και πιο πανω

    ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ Η ΑΡΧΗ!!!ΧΕ-ΧΕ-ΧΕ

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #35000

    Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΠΝΟ ΦΟΥΜΑΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΑΣ.ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΟ!!!

      ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΟΛΑ ΤΙΣ ΠΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΦΟΥ Ο ΚΩΣΤΑΣ  ,ΟΥΤΕ ΑΡΒΩΝΙΑΡΑ ΤΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ, ΜΕ ΞΕΝΑΓΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΑ  ΧΑΝΟΝΤΑΣΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΟΜΩΣ  ΚΟΛΛΗΣΑΤΕ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΟ.ΕΜΕΝΑ!!! ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΦΟΡΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΚΩ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ . 

      ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ.ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΩ ΛΙΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΟΤΕ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ -ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ XENICAL ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑ.

      ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ

      ΜΙΧΑΛΗΣ  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35002

    Μιχαλη αυτο που εχουμε ειναι ΜΙΚΡΟΒΙΟ το οποιο εσυ ειχες καταπολεμησει και νομιζες οτι δεν υπηρχε αλλα με την πρωτη ευκαιρια νατο παλι!!!

    Χαρα ολων μας η παρεα σου και σε περιμενουμε οποτε μπορεσεις να ριξουμε ολοι μαζι!

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335031

    Μιχάλη, εδώ μας τα χαλάς… Εμείς εδώ έχουμε καθιερώσει το παγωτό!!! Αυτά που ήξερες να τα ξεχάσεις. ’κου εκεί …μπουγάτσα. Όσο για την κόκα κόλα, άσ’ το καλύτερα. Είδες τι έπαθες ο mnikolai.

    Να φανταστείς, έχει καθιερωθεί κανονική σκοπευτική έκφραση. Σε ελληνικό αγώνα, όταν κάποιος σε ρωτήσει πώς πήγες και του απαντήσεις “παγωτό”, καταλαβαίνει αμέσως ότι έριξες χάλια!

    Κατά τα άλλα, να σαι καλά για την Οδύσσεια που τράβηξες μόνο και μόνο για να ρίξεις και να γνωριστείς μαζί μας, και να είσαι σίγουρος ότι θα ανυπομονούμε όλοι για την επόμενη συνάντησή μας.

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #35004


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kazam στίς 28 Mάρτιος 2004


      ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΟΛΑ ΤΙΣ ΠΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΦΟΥ Ο ΚΩΣΤΑΣ  ,ΟΥΤΕ ΑΡΒΩΝΙΑΡΑ ΤΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ, ΜΕ ΞΕΝΑΓΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΑ  ΧΑΝΟΝΤΑΣΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.

      ΜΙΧΑΛΗΣ  


    Μιχάλη σ΄ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, να είσαι σίγουρος οτι κι εγώ απόλαυσα το ολοήμερο ντουφεκίδι. Όπως υπολογίσαμε ρίξαμε μια κούτα φυσίγγια οι δυό μας.

    Για να πω την αμαρτία μου, εγώ έκανα και σήμερα το μεσημέρι μια προπονισούλα στο σκοπευτήριο του Σχιστού. Μεγάλος πειρασμός όταν το σκοπευτήριο είναι 20΄λεπτά από το σπίτι σου.

    Τελικά πρόκειται για μεγάλο αλκολίκι, μικρόβιο πείτε το όπως θέλετε, εγώ πλέον είμαι εξαρτημένος.

    Το απόγευμα έκανα μια επέμβαση στο κοντάκι μου με την ράσπα. Αφαίρεσα 1,5 cm από το χτένι για να μπορεί ο αντίχειρας και γενικά όλη η παλάμη να πάει πιό πίσω, ώστε να πατάω την σκανδάλη με την άκρη της πρώτης φάλαγγας του δείκτη. Δούλεψα και λίγο το πλαινό για να γίνει πιό ανατομικό. Το ξαναπέρασα λινέλαιο και είναι τζάμι.

     

    [/indent]
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #35005

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΩΣ ΟΧΙ ….

    ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΥΚΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΒΑΔΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΛΙΓΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ  ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΕΦΥΓΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ …. ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ …. Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΙΜΗΣΕ ΔΕΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΩΣ ΔΕΛΕΑΡ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ….”ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΣΟΥ ΕΦΕΡΑ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥ …”. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ .

    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΠΛΕΥΡΑΣ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΘΗΝΑ ΑΠΛΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΜΕ …

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΟΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΟΣΑ ΜΕΛΟΙ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.

    ΛΟΓΩ ΕΚΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΑΣΧΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ Σ/Κ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #35008

    • Aυτό είναι ΑΔΙΚΟ,δέν είναι δυνατόν,αυτές οι διακρίσεις,με κάνουν να εσθάνομαι μέλος β΄ κατηγορίας. .
    • Νομίζω οτι μάλον θά ακολουθίσω,το παράδειγμα του bimos και θα αποχωρίσω.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #35011

    ΣΤΑΥΡΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ … ΠΑΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ …ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ … ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #35012


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mnikolai στίς 29 Mάρτιος 2004


    ΣΤΑΥΡΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ … ΠΑΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ …ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ … ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ …


    • Ο λόγος σου με χόρτασε και το ψωμί σου φάτο.Κλαψ,λιγμ,σνιφ.

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    xirokos στις #35016

    KALHMERA SE OLOUS,

    THELW KAI EGW NA EYXARISTHSW GIA THN YPEROXH PROTOBOYLIA H OPIA PISTEYW OTI PREPEI NA EPANALIFTHEI. TO KYNHGI EINAI PANW APO OLA H PAREA. KANEIS DEN PEINAEI…

    EPISHS THELW NA EYXARISTHSW TON DUCKHUNTER GIA THN BOHTHEIA TOY STO SPORTING. DYSTYXWS ERIXA MONO MIA POULA POU DEN EIXA PERISSOTERO XRONO. ELPIZW THN EPOMENH FORA NA GNWRISTOUME KALYTERA. PANTWS H PRWTH ENTYPWSH APO OLOYS TOY FILOYS TOY FOROUM EINAI POLY KALH KATI POU ALLWSTE FAINETAI KAI APO THN POIOTHTA TWN MYNHMATWN.

     

    KAI PALI EYXARISTW

    ANDREAS

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #35025


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 29 Mάρτιος 2004


    • Aυτό είναι ΑΔΙΚΟ,δέν είναι δυνατόν,αυτές οι διακρίσεις,με κάνουν να εσθάνομαι μέλος β΄ κατηγορίας. .

    • Νομίζω οτι μάλον θά ακολουθίσω,το παράδειγμα του bimos και θα αποχωρίσω.


    [/indent]

     

    Σταύρο, αν θέλεις να ξεσπάσεις κάπου, ξέσπασε σε μένα, μιας και εγώ είμαι υπεύθυνος για την επιλογή του Σαββάτου στις μέχρι τώρα εξορμήσεις. Λόγω του γεγονότος ότι δεν δουλεύω τα Σαββατοκύριακα, με βολεύει το Σάββατο για προπόνηση επειδή στα σκοπευτήρια έχει πολύ λιγότερο κόσμο από τις Κυριακές. Βέβαια, πολλά από τα παιδιά, ύστερα από τις πρώτες αυτές επαφές, θα αρχίσουν να πηγαίνουν φαντάζομαι και τις Κυριακές, οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα παρέας.

    Φιλικά, Λεωνίδας

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 76 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων