Βοήθεια και συμβουλές για αγορά Δίκανου

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 55 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    241
    centro 76 στις #354928

    Καλημερα σας!!!

    Ξερει κανεις για τα rizzini???
    Ειναι αξιοπιστα???
    Εχουν καλο φινιρισμα???

    Ευχαριστω. :P


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #115292

    ΑΝ ΠΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΤΟ 525 ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #354939

    Καλημερα σας!!!

    Ξερει κανεις για τα rizzini???
    Ειναι αξιοπιστα???
    Εχουν καλο φινιρισμα???

    Ευχαριστω. :P

    Tα Rizzini ειναι δυο, τα ακριβα του ενους αδελφου του Μπατιστα, και του Ισιντορο γνωστα ως FAIR,αυτα κυκλοφορουν τωρα στην αγορα απ τα αδελφια που ειναι τουλαχιστον αλλος ενας,αν δεν κανω λαθος ειναι τεσσερις.Εσυ ποιον εννοεις?Παντος ειναι καλα οπλα γενικα εγω θα αγοραζα ανετα αν το εβρισκα με της προυποθεσεις που θελω εγω ενα δικαννο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #354941

    Καλημερα σας!!!

    Ξερει κανεις για τα rizzini???
    Ειναι αξιοπιστα???
    Εχουν καλο φινιρισμα???

    Ευχαριστω. :P

    καλημερα φιλε μου,
    εγω εχω ενα batista rizzini mod omnium
    ειμαι πολυ ευχαιστημενος και εχω ακουσει πολυ καλα σχολια για την συγκεριμενη μαρκα ειναι στιβαρα οπλα "δεμενα" που λεμε.
    η συγκεκριμενη εταιρεια σου προσφερει πολλες επιλογες σε μηκη κανων,μονοσκναδαλα δισκανδαλα τσοκ τα παντα και το κυριοτερο για ολα τα βαλαντια ξεκινανε εκλει γυρω λιγο πανω απο 1200€

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    241
    centro 76 στις #115301

    Σας ευχαριστω για τις γνωμες σας!!

    Το μονο που εχω ακουσει για αυτα τα οπλα απο το στομα του Ιορδανογλου στην πρωινη εκπομπη τους,ειναι οτι
    η τιμη τους ειναι πραγματικα πολυ χαμηλη γι αυτο που αξιζει σαν οπλο,υλικα,φινιρισμα,ξυλα !!!!

    Αναφερωμε στο OMNIUM EML !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #354942

    Σας ευχαριστω για τις γνωμες σας!!

    Το μονο που εχω ακουσει για αυτα τα οπλα απο το στομα του Ιορδανογλου στην πρωινη εκπομπη τους,ειναι οτι
    η τιμη τους ειναι πραγματικα πολυ χαμηλη γι αυτο που αξιζει σαν οπλο,υλικα,φινιρισμα,ξυλα !!!!

    Αναφερωμε στο OMNIUM EML !!!!

    αντε σε ενα καταστημα να δεις ενα απο κοντα και θα μου πεις,
    ειναι πραγμτικα πολυ καλο οπλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    241
    centro 76 στις #354943

    αντε σε ενα καταστημα να δεις ενα απο κοντα και θα μου πεις,
    ειναι πραγμτικα πολυ καλο οπλα

    Εχω καταληξει φιλε σε αυτο το οπλο!!

    Πολυ τίμια τιμη αγορας και πολυ ανωτερο απο αλλα οπλα των 1500 ευρω και ανω !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    12
    Segset στις #115332

    paidia kalispera. den gnwrizw polla apo dikana kai psaxnw na agorasw ena.kleinw pros to beretta white onyx.gnwrizei kapoios na mou pei gnwmh? to xei kapoios apo sas? h timh tou peripou pou kymainetai? ta liga pou kserw gia to oplo einai ayta pou xei se ena arthro sto kynhgos kai fysh tou ianouariou kai mou fenetai kalh epilogh.eseis ti lete? Sas eyxaristw ek twn proterwn

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    balia στις #354971

    Θα ήθελα κατ'αρχήν να χαιρετήσω την παρέα και να ζητήσω την εμπειρία σας.Βρίσκομαι ανάμεσα στο Winchester Select Midnight 1500 euros και το Browning B525 Hunter classic 1720 euros. Τι να διαλέξω?

    to browning b 525

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    δαμων στις #115334

    Αν αυτο το B.RIZZINI OMNIUM που εδινε το Εθνος-Κυνήγι ειναι με ατσαλινη βάση τοτε στα 1240 ευρω τιμη καταλογου δεν εχει αντίπαλο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #354981

    Αν αυτο το B.RIZZINI OMNIUM που εδινε το Εθνος-Κυνήγι ειναι με ατσαλινη βάση τοτε στα 1240 ευρω τιμη καταλογου δεν εχει αντίπαλο

    φιλε μου δε ξερω ποσο εχει εγω το ειχα παρει τον οκτωμβρη του 2006 με καννη 62εκ,δισκανδαλο, αυτοματους εξολκεις, 5 τσοκ με ατσαλινη βαση βαρος 3,050 1300€

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    182
    GMAS στις #115338

    ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΔΙΚΑΝΝΟΥ.ΗΔΗ ΕΧΩ ΤΟ 525 2 ΜΗΝΕΣ.ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.ΑΡΧΙΚΑ ΑΠΕΡΙΨΑ ΤΟ BERETTA ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΠΟΛΛΩΝ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥ ΟΤΙ Η ΜΠΕΡΕΤΑ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΟΠΛΑ ΤΗΣ……ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ 525 Ή ΤΟ CITORY.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ SKB H MIROKU.ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΟ 525 ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑΣ – ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΣΕ ΘΕΜΑ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΛΠ.

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΩΝ 2 ΜΗΝΩΝ (ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΦΥΣΣΙΓΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ) ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΣΑΝ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ….

    ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ….ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΜΕΣΑΙΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 1000 ΕΥΡΩ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ 525 ΣΤΑ 1500.ΑΝ ΚΟΣΤΙΖΕ 3000 ΤΟΤΕ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ….ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΝΑ ZABALA ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ…ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟ 525 ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΖΑΒΑLA ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ…..ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ ΗΔΗ ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΧΡΗΣΗ ΕΠΑΙΖΑΝ – ΞΥΛΑ ΚΑΚΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ 1000 ΕΥΡΩ.ΑΣ ΕΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ 525 Ή ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ BAICAL ΜΕ 500.

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΟΚ ΤΟΥ 525 ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΕΠΗΡΡΕΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΠΟΛΛΩΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ….ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΟΙΟ BRILEY ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ….ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕ ΧΑΝΩ ΠΟΥΛΙ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ…..ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΑΣΜΑΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ……ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΦΥΣΣΙΓΙΩΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣ….

    ΑΝ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑ ΤΩΡΑ ΟΠΛΟ ΠΑΛΙ ΘΑ ΗΤΑΝ 525

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #115340

    Τελικά αγόρασα το SELECT MIDNIGHT.Η πρώτη εντύπωση και γεύση απο το σκοπευτήριο ήταν τέλεια.Τώρα θα δούμε και στο βουνό αλλά όπως και να'χει θα γράψω τις εντυπώσεις μου.Μετά το καλοκαίρι βέβαια γιατί για φέτος δεν βγάζω άδεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    eantas στις #354985

    ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΔΙΚΑΝΝΟΥ.ΗΔΗ ΕΧΩ ΤΟ 525 2 ΜΗΝΕΣ.ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΩΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.ΑΡΧΙΚΑ ΑΠΕΡΙΨΑ ΤΟ BERETTA ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΠΟΛΛΩΝ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥ ΟΤΙ Η ΜΠΕΡΕΤΑ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΟΠΛΑ ΤΗΣ……ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ 525 Ή ΤΟ CITORY.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ SKB H MIROKU.ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΟ 525 ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑΣ – ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΣΕ ΘΕΜΑ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΛΠ.

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΩΝ 2 ΜΗΝΩΝ (ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΦΥΣΣΙΓΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ) ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΣΑΝ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ….

    ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ….ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΜΕΣΑΙΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 1000 ΕΥΡΩ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ 525 ΣΤΑ 1500.ΑΝ ΚΟΣΤΙΖΕ 3000 ΤΟΤΕ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ….ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΝΑ ZABALA ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ…ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟ 525 ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΖΑΒΑLA ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ…..ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ ΗΔΗ ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΧΡΗΣΗ ΕΠΑΙΖΑΝ – ΞΥΛΑ ΚΑΚΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ 1000 ΕΥΡΩ.ΑΣ ΕΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ 525 Ή ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ BAICAL ΜΕ 500.

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΟΚ ΤΟΥ 525 ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΕΠΗΡΡΕΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΠΟΛΛΩΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ….ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΟΙΟ BRILEY ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ….ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΧΕΔΟΝ ΔΕ ΧΑΝΩ ΠΟΥΛΙ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ…..ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΑΣΜΑΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ……ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΦΥΣΣΙΓΙΩΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣ….

    ΑΝ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑ ΤΩΡΑ ΟΠΛΟ ΠΑΛΙ ΘΑ ΗΤΑΝ 525

    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Η BERETTA ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΣΕΙΡΕΣ ΟΠΩΣ 686 687.ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ BROWNING ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ BERETTA ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΗΓΩΡΗΣΩ ΤΑ 525 ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ.ΤΑ ΞΥΛΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΝ BAIKAL ΚΑΙ Η ΚΛΙΣΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ.ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ BERETTA.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    241
    centro 76 στις #354988

    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Η BERETTA ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΣΕΙΡΕΣ ΟΠΩΣ 686 687.ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ BROWNING ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ BERETTA ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΗΓΩΡΗΣΩ ΤΑ 525 ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ.ΤΑ ΞΥΛΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΑΝ BAIKAL ΚΑΙ Η ΚΛΙΣΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ.ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ BERETTA.

    Φιλε Αιαντα,νομιζω οτι ηδη το εχει κανει η BERETTA,να ριξει την ποιοτητα της.
    Βαζοντας σε ενα οπλο αξιας 2,250 ευρω, ξυλα Χ-ΤΡΑ,οταν αντιστοιχα οπλα σε
    αυτη την τιμη εχουν ξυλα επιλεγμενης καρυδιας!!!!

    Και ενα αλλο σημαντικο για μενα,ειναι η εγγυηση.
    Γιατι η BERETTA δινει 3 χρονια,ενω η BROWNING 10 χρονια.

    ΦΙΛΙΚΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 55 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων