Βοήθεια και συμβουλές για αγορά Δίκανου

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 46 έως 55 (από 55 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    eantas στις #354996

    Φιλε Αιαντα,νομιζω οτι ηδη το εχει κανει η BERETTA,να ριξει την ποιοτητα της.
    Βαζοντας σε ενα οπλο αξιας 2,250 ευρω, ξυλα Χ-ΤΡΑ,οταν αντιστοιχα οπλα σε
    αυτη την τιμη εχουν ξυλα επιλεγμενης καρυδιας!!!!

    Και ενα αλλο σημαντικο για μενα,ειναι η εγγυηση.
    Γιατι η BERETTA δινει 3 χρονια,ενω η BROWNING 10 χρονια.

    ΦΙΛΙΚΑ

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟ ONYX.ΤΟ 686 ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΙΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ KAI BEST SELLER.ΤΩΡΑ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ MARKETING ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΗ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΩΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΥΤΟΥ.ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΗΣ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΞΥΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΑ 2250 ΕΥΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ BROWNING! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ 687 SILVER PIGEON II ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑ BROWNING ΙΔΙΑΣ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΦΙΝΕΤΣΑΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΒΕΛΓΙΟ! ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΤΗ BROWNING ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!!

    ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #115369

    Το 525 εχει ατσαλινη βαση?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    eantas στις #115370

    ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΒΑΡΟΥΣ ΤΟ 525 LIGHT ΕΧΕΙ ΒΑΣΗ ΑΠΟ ERGAL!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #355012

    Τελικά σήμερα πήγα στον καρασσαβίδη εδώ στην Θεσσαλονίκη για να δώ και να επωμίσω μερικά δίκανα.Τον ρώτισα να μου πεί την γνώμη του και μου έβγαλε ένα browning 525 μεταχειρισμένο.Το όπλο έχει ρίξει 20 φυσίγγια trap 24gr μόνο.Έχει 66εκ κάννες,5 τσόκ και αυτόματους εξολκείς.Απο τα 1750 ευρώ που είναι η πραγματική του τιμή μου το άφησε 1300!!!!!!!!!! :angry: Το έκλεισα χωρίς πολλά λόγια.Ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις και τις απαντήσεις σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    241
    centro 76 στις #355016

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟ ONYX.ΤΟ 686 ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΙΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ KAI BEST SELLER.ΤΩΡΑ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ MARKETING ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΗ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΩΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΥΤΟΥ.ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΗΣ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΞΥΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΑ 2250 ΕΥΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ BROWNING! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ 687 SILVER PIGEON II ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑ BROWNING ΙΔΙΑΣ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΦΙΝΕΤΣΑΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΒΕΛΓΙΟ! ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΤΗ BROWNING ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!!

    ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ!!!

    Φιλε Αιαντα αναφερομαι στο 686 silver pigeon. Το οποιο δεν σου κρυβω το ειχα μεγαλη καψουρα με το που το
    αντικρισαν τα ματια μου. ΠΑΝΕΦΟΡΦΟ!!!

    Απλα η δικη μου γνωμη ειναι οτι η beretta παραγει τα πιο ομορφα pose,
    ενω η browning τα πιο αξιοπιστα.
    Για το θεμα αξιοπιστα,εννοω παντα τα κλειδια του καθε οπλου και οχι τα υλικα βεβαια!!

    Οπως λες κι εσυ,σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητω την beretta,απλα τα δικα μου γουστα κλεινουν
    σε αλλη σχολη κατασκευης οπλων!!!

    ΦΙΛΙΚΑ ΣΠΥΡΟΣ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #115485

    Παιδιά για τα TULA-TOZ Τι ξέρουμε? Εκτός του ότι είναι φτηνά,μήπως είναι πάρα πολύ φτηνά,και …????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #355099

    Παιδιά για τα TULA-TOZ Τι ξέρουμε? Εκτός του ότι είναι φτηνά,μήπως είναι πάρα πολύ φτηνά,και …????

    Τα Ρωσικα ειναι και ηταν καλα οπλα για τα λεφτα τους,και για αυτα θετικα σχολια υπαρχουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    Giannis στις #115488

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ BROWNING SPECIAL GTS;; ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟ CLASSIC Β525 ΕΧΟΥΝΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    19
    gkalamiotis στις #115505

    γεια σου φιλε… απο αποψη ποιοτητασ LANBER με κλειστα τα ματια…… ειχα BETTINSOLI πριν καποια χρονια δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενοσ και το ποιο γνωστ τουσ προβλημα ριναι η ομοβροντια…. οσο για TO LANBER EXV AKOYSEI TA KALYTERA LOGIA απο φιλουσ συναδελφουσ…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    δαμων στις #115591

    Βetinsolli ειχα κι εγω το πρωτο οπλο που αγορασα,τραγικη εμπειρια,τα κλειδια του πετουσαν ρινίσματα μετάλου με το που το ανοιγόκλεινες χωρις να πυροβολήσεις και στη μια του καννη το τσοκ ηταν τοποθετημενο σε γωνία,στραβά το επεστρεψα αμεσως αφου δεν το ειχα δηλωσει και αγορασα ενα αυτογεμες που εχω ακομη, Lanber δεν ειχα ποτέ αλλα απ οτι λένε γνωστοι που τα εχουν πολυ καλα οπλα.
    Το 686 silver pigeon s κυκλοφορει ΚΑΙ με Χ-TRA ξυλα αλλα ειναι πολυ ευκολο να το διαπιστωσεις απο τη παπια η το κοντακι που τα νερα δεν συνεχιζονται αλλα ειναι σκετο σανιδι,παλιοτερα ειχαν και πιο υψηλη τιμή δεν ξερω αν ισχυει ακόμη, ευτυχως το ξερα οταν διαλεξα το δικο μου και πετυχα αψογη καρυδια.

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 46 έως 55 (από 55 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων