Μαντεψτε ποιος απο εμας ηταν τραγουδιστης

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #36136

    Οταν λεμε ησουν στην ορχηστρα ενοεις οτι ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕΣ!!!

    Και δεν τραγουδαγες μονο στο στρατο αλλα και μετα!

    Στην πρωτη συναντηση που θα κανουμε παιδια θα φερω μαζι μου το στοιχειο που εχω να ακουσετε και εσεις και να μου πειτε!!!

    Παντως εγω απο καιρο το πιεζω να δηλωσει συμμετοχη σε καποιο TALENT SHOW μπας και βγαλουμε κανα φραγκο αλλα αυτος τιποτα!!!!

    Γιωργος


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    lagadia2001 στις #36139

    ΛΕΩΝ

    ΑΝΤΕ ΚΑΙ Σ,ΑΝΩΤΕΡΑ!!!!

    ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ

     

     

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #36150

    ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕΣΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ FAME STORY  ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΙ Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ……….ΚΑΘΩΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΝΕΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΩΝ ‘ ΑΔΕΛΦΩΝ’  …..χεχεχε

    ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #36152

     ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και απο μενα Λεωνιδα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    54
    MAVERIC στις #335327

    ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΛΛΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΗ ΦΡΟΙΞΟ.

    ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΡΕ. ΑΚΟΥΩ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΑ, ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΠΛΑΝΙΟΥΝΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ:D] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley4.gif” width=17>.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #36212

    Αυτό λέγεται χτύπημα κάτω από την μέση!

    Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #36216

    ORISTE?????????????????????????

    ΜΕΝΩ ΑΦΩΝΟΣ

    Ο ΛΕΟ????

    ΤΙ ΘΥΜΙΖΕΙ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?”????

    ΠΡΟΣ ΡΟΥΒΑ Η ΠΡΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗ ΠΑΕΙ???

    ΓΙΩΡΓΟ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΜΕΛΩΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ KISSFM ……….NA TO ΠΡΟΩΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ…………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #36217

    ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΡΘΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ Ο Κος ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΦΥΡΙΖΕ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ………………………………………………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #36218

    ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΝΙΑ ΝΑ ΣΥΛΛΕΓΟΥΝ ΑΥΤΟΓΡΑΦΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟΝ Κο ΛΕΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ,ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ,ΤΚ,ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΑΛΕΙ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ ΤΟ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΣΤΟ LEO FUN CLUB

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #36221

    ΓΙΩΡΓΟ

    ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΟ ΛΕΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΙΤΕΧΝΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ??????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #335330

    Εμένα το μυαλό μου στον Λεωνίδα πήγαινε από την αρχή, απλά γιατί ήξερα τις προτιμήσεις του στην μουσική που ακούει και τα συνδίασα με τα όσα έλεγε ο Γιώργος.

    Μύνημα σταλμένο από kostask στίς 15 Aπρίλιος 2004 ώρα 4:03μμ – ip
    Προφίλ Αναζήτηση Μνημόνιο Αποστολή μηνύματος Επεξεργασία Διαγραφή

    kostask
    Πλατινένιο μέλος

    19 Mάϊος 2003
    513   Μηνύματα

    Μήπως ο Leo ξέρει περισσότερα επί του θέματος? Λέω μήπως…….

    ————-
    Φιλικά, Κώστας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #36236

    Ε, εντάξει, δεν μπορούσα να του την σπάσω του Γιώργου, αφού ήθελε να σας βάλει κουίζ.

    Κώστα, σωστός. Το κατάλαβα από την αρχή ότι ήσουν στο σωστό δρόμο και μάλλιστα χωρίς την βοήθεια του κοινού, όπως μερικοί μερικοί…

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #36239

     Παντως Λεωνιδα, αν θες, εχω γνωριμιες με εταιριες του εξωτερικου, για ξενο ρεπερτοριο, και ακρες εδω για ελληνικα. Αν αποφασισεις να κανεις καριερα στο χωρο της τεχνης πες μου…

     Δημητρη, δεν σου προξενησε απορια, οταν τον ρωτησες, το οτι σφυριζε? Πηγε να στο φερει σιγα σιγα, αλλα δεν το καταλαβες. Γιαυτο πιανει και τις παπιες, τους τραγουδαει μαλλον και τις μαγευει….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #36249


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από DUCKHUNTER στίς 19 Aπρίλιος 2004


    Επειδη πιστευω οτι καποιος κυριος ονοματι ΜΑΚΗΣ το μαρτυρησε αναγκαζομαι να πω το ονομα!

    ΛΕΩΝΙΔΑΣ!!!!!!!!!


    [/indent]

    Για αποκατάσταση της αλήθειας. Ο Μάκης δεν μου είπε τίποτα απολύτως. Αμέσως να ψάξουμε για μαρτυριάρη….

    Εμένα στην αρχή μου καρφώθηκε ότι ήταν ο Μιχάλης. Μου το χαλαγε λίγο το fame story. Μετά την επιβεβείωση ότι δεν ήταν έκατσα και έψακσα στο θέμα με την “μουσική” τις προτιμήσεις του καθενός.

    Είχα στο μυαλό μου το όνομα του Λεωνίδα, αλλά από την όλη κουβέντα μας είχε απροπροσανατολίσει.

    Οταν ο Γιώργος έβαλε του κουίζ το ταίριαξα και το ρίσκαρα. Δεν έγινε κανένα τηλέφωνο με τον Μάκη.

    Αυτά για αποκατάσταση του ονόματος του Μάκη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #36250


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 20 Aπρίλιος 2004


     Το κατάλαβα από την αρχή ότι ήσουν στο σωστό δρόμο και μάλλιστα χωρίς την βοήθεια του κοινού, όπως μερικοί μερικοί…


    [/indent]

    Αν εννοείς φίλε μου Λεωνίδα ώς βοήθεια του κοινού το κουίζ του Γιώργου τότε οκ το δέχομαι.

    Αν όμως βοήθεια του κοινού είναι η υποτιθέμενη μαρτυρία του Μάκη, τότε έχει απαντηθεί στο προηγούμενο μήνυμα.

    Πάντως τα συγχαρητήρια μου και γιαυτό το κρυφό ταλέντο σου. Και από από μένα και δημόσια χρόνια πολλά ( ελπίζω να το έλαβες το ΙΧ μήνυμα )

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων