Μαντεψτε ποιος απο εμας ηταν τραγουδιστης

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 61 έως 65 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #335343


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από MAVERIC στίς 19 Aπρίλιος 2004


    ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΠΛΑΝΙΟΥΝΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ:D] height=17 src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley4.gif” style=”CURSOR: hand” width=17 onclick=”AddSmileyIcon(‘smileys/smiley4.gif’)”>.


    •  

      [font=” Symbol; FONT-SIZE: 14pt; mso-bidi-font-size: 12.0pt”]·   [/font]Όχι ρε Γιάννη, μην κάνεις κάτι τέτοιο, δεν μας φτάνει δηλαδή που θα έχουμε τον Λεωνίδα να άδει το άσμα “ ορέ παπάκι πάει στην ποταμιά”, και θα μας αναγκάσει να φοράμε ωτοασπίδες θα μας στείλεις και πιπινοφωτό να βάζουμε και κολλύριο;[font=” Verdana; FONT-SIZE: 14pt; mso-bidi-font-size: 12.0pt”][/font]

    [/indent]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #36285

    Σταυρο απο χτες ο φιλος μας εχει κλειστει στο studio και ηχογραφει ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!!!

    Ενα απαραιτητο βοηθημα για ολους τους κυνηγους!!!!!

    Τα τραγουδια δεν εχω μαθει ακομα!!!

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #335361


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 20 Aπρίλιος 2004



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από MAVERIC στίς 19 Aπρίλιος 2004


    ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΠΛΑΝΙΟΥΝΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ:D] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley4.gif” width=17 onclick=”AddSmileyIcon(‘smileys/smiley4.gif’)”>.


    •  

      ·   Όχι ρε Γιάννη, μην κάνεις κάτι τέτοιο, δεν μας φτάνει δηλαδή που θα έχουμε τον Λεωνίδα να άδει το άσμα “ ορέ παπάκι πάει στην ποταμιά”, και θα μας αναγκάσει να φοράμε ωτοασπίδες θα μας στείλεις και πιπινοφωτό να βάζουμε και κολλύριο;

    [/indent]


    [/indent]ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΝΝΗ,,,,ΣΤΕΙΛΕ ΟΤΙ ΘΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #36672

    ΡΕ ΣΕΙΣ …. ΤΩΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ … ΔΗΛΩΝΩ ΑΘΟΩΣ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ … ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ … ΞΕΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΜΥΣΤΙΚΑ.

    ΨΑΞΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΩΝ ΜΑΡΤΥΡΙΑΡΗ ΕΓΩ ΔΙΑΤΗΡΩ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΛΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΑΡΗ… ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΛΛΟΝ …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #36673

    Μακη ευτηχώς που αποκατέστησες το ονομά σου, αλλά όχι όλη την αλήθεια….

    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΡΤΥΡΙΑΡΗΣ, το βρήκα με την εις άτοπον απαγωγή.

    Νομίζω Duckhunter ότι δικαιούμαι τουλάχιστον να μου σταλεί το cd με τις επιτυχίες του leo ως δώρο….

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 61 έως 65 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων