ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΕΙΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,841 έως 9,855 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Iδιογόμωση

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #412552

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Νο3 ή Νο6-7 κ στα 35μ ειναι αυτα? γιατι μου φαινετε ΧΛΩΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ να εχει τοσα σκαγια το 3 κ ειδικα με 4* κ ειδικα στα 50μ ….. εως πολυ ΧΛΩΜΟ. Φιλικα παντα.

    Aποστοληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη , ακομα και στα 65 μ ανεταααααααααααααααααααααα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    TOLISR1 στις #412553

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    ΩΡΑΙΑ ΣΓΕΝΤΡΩΣΗ ΕΦΤΙΑΞΕΣ…ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ…ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΧΗΝΕΣ, ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΓΕΚΝΤΡΩΣΗ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ Κ ΣΕ ΠΙΟ ΨΙΛΑ ΣΚΑΓΙΑ… ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ…

    Οχι μαστορας …… o George Digweed πρεπει να εισαι χαχαχαχα. Αλλα 6 σιγουρα θα ειναι καλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #412554

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    που εισε Δημητρη σου ερχετε ρουκετα με 434 στο πυργο

    τζο φωτοβοληδας

    φωτοβολιδα το νου σου , σου ετοιμαζω εκπληξη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    tomaso στις #412558

    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36

    τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο??????????

    φιλικα παντα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #412560

    Μόνο 180 3άρια χωράνε στα 36γρ ;  Μήπως είναι λίγα; Δηλαδή 4/0 πόσα χωράνε;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #412561

    Μόνο 180 3άρια χοράνε στα 36γρ ; Μήπως είναι λίγα; Δηλαδή 4/0 πόσα χωράνε;

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

     

    68

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #412562

    ALTAIR_LUSSO wrote:
    Μόνο 180 3άρια χοράνε στα 36γρ ; Μήπως είναι λίγα; Δηλαδή 4/0 πόσα χωράνε; http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    68

    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας

    Xμμμ …. ευχαριστώ !

    υ.γ.  Άρη το νού σου γιατί κυκλοφορούν και μαστρομπακάληδες …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #412563

    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36

    τζο φωτοβοληδας

    ρε φωτοβολιδα , μπας και μπερδεψες το νουμερο στα σκαγια ? πολλα τα βλεπω , τωρα που τα ξαναμετρησα , με πηρε και τηλ ενα φιλαρακι και δεν ειχα δωσει βαση , παντως 3 νουμερο δεν ειναι , παλι ειχες χτυπησει τις ρακες σου ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    158
    zabalaveri στις #412600

    oooo τη εβαλα τωρα σορη παιδες αυτη ειναι η 36ρα στο Ν07 απο ξενηχτη που ειμαι μπερδεψα της φοτο σορη.αναμενετε την κενουρια.δημητρη δεν φτενε η ρακες 8 δοκημες εκανα και μπερδευτηκανε η φοτο στο κηνητο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mixalos στις #412614

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο??????????

    ΑΠΙΣΤΕ ΘΩΜΑ ………………..Μην ερθει εκεινη η στιγμη που μεσω πμ θα του ζητας το setup  για θα το μαθω. !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #412712

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο?????????? φιλικα παντα

    FABARM XLR5 – TOZ 34 EP
    shotshellboxdesign.blogspot.gr

    υπαρχουν καποιοι πινακες που το 3αρι.. το ενοουν 8αρι ( το 3 μοιαζει με το 8…)

    οπως και το 6αρι ..ειναι 9αρι…( το 6αρι αναποδα ..9αρι δεν ειναι??)

    ειναι ειδικες προδιαγραφες που τμημα τους εχει πιστοποιηθει στην αεροναυπηγικη σχολη της μποινκ ερμπας αμερικης…

    βασικα ειναι κωδικας ασφαλειας για να μην υπαρχουν ευκολες αντιγραφες τεχνολογικων εξελιξεων

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    158
    zabalaveri στις #412747

    tomaso wrote:

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο??????????

    ΑΠΙΣΤΕ ΘΩΜΑ ………………..Μην ερθει εκεινη η στιγμη που μεσω πμ θα του ζητας το setup για θα το μαθω. !!!

    tomaso wrote:

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο?????????? φιλικα παντα FABARM XLR5 – TOZ 34 EP
    shotshellboxdesign.blogspot.gr

    υπαρχουν καποιοι πινακες που το 3αρι.. το ενοουν 8αρι ( το 3 μοιαζει με το 8…) οπως και το 6αρι ..ειναι 9αρι…( το 6αρι αναποδα ..9αρι δεν ειναι??) ειναι ειδικες προδιαγραφες που τμημα τους εχει πιστοποιηθει στην αεροναυπηγικη σχολη της μποινκ ερμπας αμερικης… βασικα ειναι κωδικας ασφαλειας για να μην υπαρχουν ευκολες αντιγραφες τεχνολογικων εξελιξεων

    http://www.youtube.com/user/markchalaris?feature=mhee

    λεω και εγω που ειναι ο επηστημονας [του αρελιαστου να απαντηση]οπα φηλε δεν προλαβα να ολοκληροσο και αμεσος πετακτηκες για την εξηπναδα-ειρονια πιος εισαι η δομη, μπερδεψα την φοτο στο κηνητο και με παρατηρησαν το ειδα,και πιο το προβλημα να πεταξης αμεσος την εξηπναδα οπος σηνηθος αλανθαστος και ξερολας,η ημημαθια σολοτης το μεγαλιο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #412749

    mixalos wrote:

    tomaso wrote:

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο??????????

    ΑΠΙΣΤΕ ΘΩΜΑ ………………..Μην ερθει εκεινη η στιγμη που μεσω πμ θα του ζητας το setup για θα το μαθω. !!!

    mark cal20 wrote:

    tomaso wrote:

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο?????????? φιλικα παντα FABARM XLR5 – TOZ 34 EP
    shotshellboxdesign.blogspot.gr

    υπαρχουν καποιοι πινακες που το 3αρι.. το ενοουν 8αρι ( το 3 μοιαζει με το 8…) οπως και το 6αρι ..ειναι 9αρι…( το 6αρι αναποδα ..9αρι δεν ειναι??) ειναι ειδικες προδιαγραφες που τμημα τους εχει πιστοποιηθει στην αεροναυπηγικη σχολη της μποινκ ερμπας αμερικης… βασικα ειναι κωδικας ασφαλειας για να μην υπαρχουν ευκολες αντιγραφες τεχνολογικων εξελιξεων http://www.youtube.com/user/markchalaris?feature=mhee

    λεω και εγω που ειναι ο επηστημονας [του αρελιαστου να απαντηση]οπα φηλε δεν προλαβα να ολοκληροσο και αμεσος πετακτηκες για την εξηπναδα-ειρονια πιος εισαι η δομη, μπερδεψα την φοτο στο κηνητο και με παρατηρησαν το ειδα,και πιο το προβλημα να πεταξης αμεσος την εξηπναδα οπος σηνηθος αλανθαστος και ξερολας,η ημημαθια σολοτης το μεγαλιο

    τζο φωτοβοληδας

    Γιαννη ανεβασε την φωτο με τα 3 ν σκαγια , αν θελεις φυσικα ,  και ασε τον κοσμο να λεει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    158
    zabalaveri στις #412752

    zabala veri giannis kriti wrote:

    mixalos wrote:

    tomaso wrote:

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο??????????

    ΑΠΙΣΤΕ ΘΩΜΑ ………………..Μην ερθει εκεινη η στιγμη που μεσω πμ θα του ζητας το setup για θα το μαθω. !!!

    mark cal20 wrote:

    tomaso wrote:

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο?????????? φιλικα παντα FABARM XLR5 – TOZ 34 EP
    shotshellboxdesign.blogspot.gr

    υπαρχουν καποιοι πινακες που το 3αρι.. το ενοουν 8αρι ( το 3 μοιαζει με το 8…) οπως και το 6αρι ..ειναι 9αρι…( το 6αρι αναποδα ..9αρι δεν ειναι??) ειναι ειδικες προδιαγραφες που τμημα τους εχει πιστοποιηθει στην αεροναυπηγικη σχολη της μποινκ ερμπας αμερικης… βασικα ειναι κωδικας ασφαλειας για να μην υπαρχουν ευκολες αντιγραφες τεχνολογικων εξελιξεων http://www.youtube.com/user/markchalaris?feature=mhee

    λεω και εγω που ειναι ο επηστημονας [του αρελιαστου να απαντηση]οπα φηλε δεν προλαβα να ολοκληροσο και αμεσος πετακτηκες για την εξηπναδα-ειρονια πιος εισαι η δομη, μπερδεψα την φοτο στο κηνητο και με παρατηρησαν το ειδα,και πιο το προβλημα να πεταξης αμεσος την εξηπναδα οπος σηνηθος αλανθαστος και ξερολας,η ημημαθια σολοτης το μεγαλιο τζο φωτοβοληδας

    Γιαννη ανεβασε την φωτο με τα 3 ν σκαγια , αν θελεις φυσικα , και ασε τον κοσμο να λεει

    επηδη δεν χαρηζο ουτε της παναγιας  θα την γραψο Δημητρη οχη τηποτα αλο για τον δοκτορα τον ακτηνηκον τρηβον να δη, αλα τη να δη την διασπορα στα 15 μετρα αρε κουνια που τους κουναγε το ρουλεμαν εχει Δημητρη τρηβες??? μπααααααααααα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    mixalos στις #412753

    zabala veri giannis kriti wrote:

    mixalos wrote:

    tomaso wrote:

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο??????????

    ΑΠΙΣΤΕ ΘΩΜΑ ………………..Μην ερθει εκεινη η στιγμη που μεσω πμ θα του ζητας το setup για θα το μαθω. !!!

    mark cal20 wrote:

    tomaso wrote:

    zabala veri giannis kriti wrote:
    παρτε τορα αλη μια δωκημη με LB6 στα 50 μετρα σε Ν03 με 4 αστρα με 36γρ ΜΒ36 τζο φωτοβοληδας

    Μπραβο ρε μεγαλε, εισαι τεραστιος!!!! Για εξηγα μου τωρα πως το χαρτι εχει 405 σκαγια ενω η γομωση με Νο 3 στα 36 γρ. περνει περιπου 180. ΠΟσες φορες το τουφεκισες για να παρεις αυτο το αποτελεσμα η εκανες τρυπουλες με το στυλο?????????? φιλικα παντα FABARM XLR5 – TOZ 34 EP
    shotshellboxdesign.blogspot.gr

    υπαρχουν καποιοι πινακες που το 3αρι.. το ενοουν 8αρι ( το 3 μοιαζει με το 8…) οπως και το 6αρι ..ειναι 9αρι…( το 6αρι αναποδα ..9αρι δεν ειναι??) ειναι ειδικες προδιαγραφες που τμημα τους εχει πιστοποιηθει στην αεροναυπηγικη σχολη της μποινκ ερμπας αμερικης… βασικα ειναι κωδικας ασφαλειας για να μην υπαρχουν ευκολες αντιγραφες τεχνολογικων εξελιξεων http://www.youtube.com/user/markchalaris?feature=mhee

    λεω και εγω που ειναι ο επηστημονας [του αρελιαστου να απαντηση]οπα φηλε δεν προλαβα να ολοκληροσο και αμεσος πετακτηκες για την εξηπναδα-ειρονια πιος εισαι η δομη, μπερδεψα την φοτο στο κηνητο και με παρατηρησαν το ειδα,και πιο το προβλημα να πεταξης αμεσος την εξηπναδα οπος σηνηθος αλανθαστος και ξερολας,η ημημαθια σολοτης το μεγαλιο τζο φωτοβοληδας

    Γιαννη ανεβασε την φωτο με τα 3 ν σκαγια , αν θελεις φυσικα , και ασε τον κοσμο να λεει

    Δημητρη δε νομιζω να εχει καμια σημασια τωρα πια , ουτως ή αλλως δεν καταλαβανε οτι ακομα και με 7αρια  ειχε 100% συγκεντρωση σε χαρτι 1χ1 στα 50m με Imp/CL !!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,841 έως 9,855 (από 12,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων