ΑΓΩΝΑΣ E-ARTEMIS 2009!!!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 391 έως 405 (από 427 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1701
    βκ στις #358191

    φίλε Κώστα, καλημέρα. Δεν πειράζει και η δεύτερη θέση καλή είναι. Του χρόνου με υγεία. Βέβαια θα είσαι ένα χρόνο μεγαλύτερος, αλλά εαν ακους τον Λεωνίδα και προπονείσαι καθημερινά, έχεις ελπίδες. βκ :rolleyes:

    ΥΓ.εγω δεν έρχομαι γιατί φοράω γυαλιά και δεν ξεχωρίζω το λαγό απο το γαίδαρο.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #358193

    [font=”Comic Sans MS”]Αγαπητοι φιλοι,καλημερα.
    Μετα απο μια απουσια δυο ημερων (χωρις υπ/στη)επανερχoμαι ναι εκφρασω και εγω τα συναισθηματα μου για την Κυριακη που μας περασε.
    Δεν χωρα αμφιβολια οτι ενα μεγαλο Μ Π Ρ Α Β Ο παει στο Λεο που και εφετος μας "μαζεψε"(οπως η κλωσσα τα κλωσσοπουλα) με σκοπο την ουσιαστικη επαφη μας (και οχι την ηλεκτρονικη),την γνωριμια μεταξυ μας,και γενικα την συνευρεση των παιδιων της μεγαλης οικογενειας του e-Artemis.Μπραβο Λεο,εγω προσωπικα σε ευχαριστω.
    Διονυση σε αυτο το σημειο ερχομαι στην εκφραση των συναισθηματων σου τα οποια ηταν τα ιδια ακριβως πριν ενα χρονο που γνωρισα και εγω αυτον τον κοσμο!!
    Ενα ευχαριστω στους συντελεστες του σκοπ/ριου ,απο τον Προεδρο,μεχρι την Γεωργια με τα παγωμενα της νερακια.
    Φυσικα και στην εταιρεια του κ.Ναυπλιωτη για την ευγενικη χορηγια του στον αγωνα μας,ενα ευχαριστω.
    Τωρα,οσο αφορα τους φιλους.Χαρηκα για την προσελευση ολων των φιλων καθως επισης και για τις νεες γνωριμιες μου με μελη,οπως και με φιλους που ειχα να τους δω απο τον περσυνο αγωνα.
    Ενα ΜΠΡΑΒΟ στους νικητες και στις δυο κατηγοριες.Μπραβο στον Θαναση (ΟΥΛΕΝ,ωπ συγνωμη Ey_dap) που εδειξε ψυχραιμια και επιασε το αποτελεσμα αυτο που εγω και ο Δημητρης (Kalidromo444) καπου μας "πηρε" απο κατω,ειδικα για το Δημητρη στενεχωρεθηκα διοτι ειναι ενα πολυ καλο ντουφεκι.Δημητρη του χρονου.
    Οσο για τους σκοπευτες ο Γιαννης πηρε το αιμα του πισω απο τον περσυνο αγωνα.Μπραβο Γιαννη,σε καλο δρομο εισαι.
    Χαρηκα που γνωρησα τον Γιωργο (Duckhunter).Και πολυ δικαιος ως διαιτητης του αγωνα.
    Δημητρη και σε εσενα ενα Μπραβο .Ειχες σκληρο συναγωνισμο και με shoot off!!
    Ειναι πολλα που θελω να γραψω,αλλα θα το κανω σαν τα βιντεακια του Αργυρη (σε ευχαριστω και εσενα Αργυρη,αλλα να αλλαξεις καμερα,μου προσθετει ΚΙΛΑ!! :rolleyes: )
    Να ειστε ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!
    [/[/font]b]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #358194

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Αγαπητοι φιλοι,καλημερα.

    Ειναι πολλα που θελω να γραψω,αλλα θα το κανω σαν τα βιντεακια του Αργυρη (σε ευχαριστω και εσενα Αργυρη,αλλα να αλλαξεις καμερα,μου προσθετει ΚΙΛΑ!!)
    Να ειστε ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!![/size][/[/font]b]

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΙΛΙΑ ……???? :rolleyes: :( :P

    ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ …..ΚΟΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ………..ΑΛΛΑ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ Η ΚΑΜΗΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ…..!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #358195

    Μπράβο φίλε Ηλία συμφωνώ. Ωραίος ο αγώνας και μπράβο μας αλλά ήδη σκέφτομαι την επόμενη μέρα. Να ξαναβρεθούμε στο σκοπευτήριο και σε ταβέρνα και γενικότερα να βρισκόμαστε. Ωραίο το διαδύκτιο αλλά η αξία του να μιλάς από κοντά με κάποιον είναι αξεπέραστη. Μακάρυ να γίνει και ένας αγώνας πιο γρήγορα από του χρόνου,αλλά και αγώνας να μην γίνει το σκοπευτήριο είναι εκεί και οι ταβέρνες στην διάθεδή μας.Όλο και κάποιας ταβέρνας το ντορό θα πάρουμε, όσο είναι μαζί μας ο Λεωνίδας δεν υπάρχει πρόβλημα.

    DIONISOS εγω θα βγαλω δελτιο στο σκοπευτηριο της περιοχης μου και θα μπορω να ερθω και στην παρνηθα να σπαμε κανα πιατακι.και μετα τα κλασικα[ ταβερνα- μπυρα ]
    βγαλε και εσυ δελτιο φιλε, αφου ειδα οτι σου αρεσει το αθλημα . αντε και του χρονου στους σκοπευτες…. :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    326
    cougar στις #119744

    Πολύ όμορφα όλα στον αγώνα, συγχαρητήρια στους νικητές αλλά και στον Λεωνίδα για την διοργάνωση της εκδήλωσης.

    Ο δάσκαλος

    Ο παλιός

    και ο τζεντλέμαν!

    άντε και στον επόμενο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #358196

    Κορίνα χάρηκα πολύ που σε είδα στον αγώνα. Βέβαια τα ξέχασες όλα όσα μάθαμε, αλλά σε συγχωρώ. Χωρίς όπλο και χωρίς εξάσκηση τόσο καιρό, αν το αφήσεις σε αφήνει! :rolleyes:

    Ευχαριστώ πολύ και για την όμορφη φωτογραφία. Όπως βλέπεις, κοσμεί ήδη το avatar μου! (με λίγο επεξεργασία)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    362
    argirishunter στις #119756

    ΑΚΥΡΟΝ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #119757

    Αργύρη, δεν το βγάζει. "This video is unavailable. "

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    362
    argirishunter στις #119760

    ΜΟΥ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑΝ… ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #358200

    ηπρωτη πουλια τελειωνει εδω!!!!
    [url=”http://www.youtube.com/watch?v=QZwpklIWv84″]http://www.youtube.com/watch?v=QZwpklIWv84[/url]

    φιλε κωστα μαλλον δεν φταει η καμερα εγω και εσυ και ο red φαγαμε πολυ το πασχα…αχ!!!!
    εχει μια πηγη στη διβρη που βγαινει στο ποταμι δοκιμασε το νερο και θα με θυμασαι…

    [font=”Comic Sans MS”]Απο τα Αγια χωματα εισαι και συ!!!
    Την ξερω την πηγη αυτη καθως επισης και τον υπεροχο ισκιο της απο τα πλατανια που την περβαλλουν.[/
    [/font]b]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #358201

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Απο τα Αγια χωματα εισαι και συ!!!
    Την ξερω την πηγη αυτη καθως επισης και τον υπεροχο ισκιο της απο τα πλατανια που την περβαλλουν.[/[/size][/font]b]

    ΠΑΙΔΙΑ,ΩΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΔΙΚΟΣ,ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΣΤΗ ΔΙΒΡΗ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΗΓΗ.ΚΩΛΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΑ.ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΟΙ 2 ΠΗΓΕΣ ΣΤΙΣ ΕΙΣΟΔΟΥΣ ΣΤΗ ΔΙΒΡΗ,ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΡΙΠΟΤΑΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΩΝΕΥΤΙΚΟ,ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ.ΦΑΤΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΑΡΤΟΔΕΜΑ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΝΕΡΟ,ΘΑ ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΟΥΡΝΟΠΟΥΛΑ.ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΙΤΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ.
    ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟ 1/8 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΚΕΡΝΑΩ ΝΕΡΟ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΚΟΨΙΔΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #119764

    Υπαρχουν και δυο φωτογραφιες καταβασμενες-στις ΦΩΤ/ΕΣ-με την απονομη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #119766

    Μπράβο Κωστή! Όμως δεν βλέπω φωτογραφίες από άλλα μέλη, γιατί;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    31
    Ey_dap στις #358208

    ΚΩΣΤΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ!
    (ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Ο ΦΑΚΟΣ ΑΠΟΘΑΝΑΤΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ ΙΔΙΑ STATUS ΕΙΜΑΙ
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ,ΠΡΟΒΑΤΙΝΕΣ,ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ,ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #119773

    Κώστα, υπάρχει και το photoshop που κάνει θαύματα στην κοιλιά. Έτσι τρως όση προβατίνα θέλεις και στις φωτογραφίες είσαι φωτομοντέλο!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 391 έως 405 (από 427 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων