ΑΓΩΝΑΣ E-ARTEMIS 2009!!!!!!!!!

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 421 έως 427 (από 427 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #119803

    Διονυση ευχαριστω για την κατανοηση του προβληματος μου.
    Οχι δεν αγορασα SP αλλα εχω ενα σχεδον αχρησιμοποιητο απο το 1985,BAIKAL.Πολυ καλο αλλα το ειχα στην ντουλαπα και ζητημα να εχει ριξει 300 φυσιγγια!!Ειπα λοιπον να το κοιταξω στο σκ/ριο.Αυτο που με χαλαει ειναι οτι εχει 1* η πανω κανη και 3* η κατω.Θα το κοιταξουμε το Θεμα.
    ΥΓ.Λεονιδα καλη επιτυχια !!!Nothing more-nothing less!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #119804

    Κώστα έχω κληρονομήσει από τον πατέρα μου ένα baickal μονοσκάνδαλο με επιλογέα στην σκανδάλη και αυτόματους εξωλκοίς. Το σημαντικότερο είναι USSR και αυτό μετράει. Από τσοκ έχει 1/2 και 1 και όπως καταλαβαίνεις θέλει πιο ανοικτά τσοκ. Το έχω πάει σε οπλουργό για αύξηση του μήκους, σέρβις και επισκευή σπασμένης πάπιας. Όταν το παραλάβω θα ανέβω να το δοκιμάσω.
    Ο Παπατσαρούχας ασχολείτε με τα baickal και τα μεταμορφώνει. κοντάκι αγκλαί, αποχρωμίωση,άνοιγμα αυλών,επιμήκυνση κώνου προσαρμογής,τσοκ της αρεσκείας σου,αφαίρεση μεσαίας και πάνω ρίγας,πόρτινγ κ.α. κόστος: 700 ευρώ.
    Για την ώρα θα ήθελα ή εσωτερικά τσοκ ή άνοιγμα των σταθερών σε 8/10 και 4/10. Τι από τα δύο είναι εφικτό και οικονομικό δεν ξέρω.

    Υ.Γ.: Καλή επιτυχία Λεωνίδα και με το καλό να γυρίσεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #119808

    ΦΙΛΕ DIONISOS,ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΟΣ,ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ,ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΣΟΚ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ,ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΛΕΙ ΕΝΑΛΛΑΣΟΜΕΝΑ ΒΙΔΩΤΑ ΤΣΟΚ,THIN WALL.ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ,ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΣΟΚ ΟΤΙ ΘΕΛΩ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ.
    ΚΩΣΤΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #358225

    ΦΙΛΕ DIONISOS,ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΟΣ,ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ,ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΣΟΚ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ,ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΛΕΙ ΕΝΑΛΛΑΣΟΜΕΝΑ ΒΙΔΩΤΑ ΤΣΟΚ,THIN WALL.ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ,ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΣΟΚ ΟΤΙ ΘΕΛΩ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ.
    ΚΩΣΤΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ;

    [font=”Comic Sans MS”]Δημητρη κατα τις 9πμ σιγουρα.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/03/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    416
    J.K. στις #119901

    ΠΑΙΔΙΑ, ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΤΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΤΙ ΠΙΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ , ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ
    ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ( ΒΛΕΠΕ ΓΙΩΡΓΟΣ-RED, ΧΡΗΣΤΟΣ-JIMISTOM ) ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ ΠΙΑΤΑ
    ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ.
    ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΔΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΤΑ…ΕΧΑΣΑ!
    ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΣΚΟΠΕΥΤΩΝ-ΚΥΝΗΓΩΝ, ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ
    ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΗΡΟΥΝΙ!!!
    ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ!!!
    ΤΩΡΑ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    326
    cougar στις #358273

    Λεωνίδα μου και εγώ χάρηκα που σας είδα, είχα να ρίξω από τον περσυνό αγώνα, η αλήθεια είναι ότι μου έχει λείψει πολύ αλλά ο χρόνος μου είναι πλέον απίστευτα περιορισμένος. Τώρα που καλοκαιριάζει και τα μαθήματα θα μειωθούν θα έρθω να συνεχίσουμε… :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    stamatakisdim στις #119912

    Και από εμένα συγχαρητήρια σο όλους τους συναδέλφους ..
    Ιδιαιτέρα στον διοργανωτή και στον EY_DAP (πρώην ούλεν) για την άψογη οργάνωση και την επίδοση του αντίστοιχα .

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ARGIRISHUNTER για την επιμέλεια της μαγνητοσκόπησης του αγώνα .

    Εξαιρετικά αφιερωμένο στον Leo
    «Να μας έχει ο θεός γερούς πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε με χορούς κυκλωτικούς και άλλο τόσο ελευθέρους σαν ποταμούς»

    Και του χρόνου

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 421 έως 427 (από 427 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων