Προς διαχειριστες,

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 42 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    205
    tsakalos στις #466265

    Θα παρακαλούσα αν είναι δυνατόν να τοποθετηθεί ξανά στα πλάγια η λίστα με τα τελευταία 5-6 πιο πρόσφατα posts, ήταν σημαντικό shortcut, καθώς τώρα μόνο μέσα από τη δραστηριότητα μπορώ να καταλάβω τι “κινείται” στο forum, χωρίς να κοιτάζω τα θέματα ένα ένα…

    Επίσης στη νέα μορφή τα πάντα φαίνονται πολύ πιο “στριμωγμένα”, οι γραμματοσειρές έχουν μικρύνει αισθητά και οι πληροφορίες για το κάθε μέλος (ημερομηνία εγγραφής, αριθμός posts, κτλ) δεν είναι διαθέσιμες μέσα στα topics…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    ΓΙΩΡΓΟΣ στις #466268

    Θα παρακαλούσα και εγω αν είναι δυνατόν να τοποθετηθεί ξανά στα πλάγια η λίστα με τα τελευταία 5-6 πιο πρόσφατα posts
    πολυ ωραια η ανανεωση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    41
    nik72 στις #466269

    Καλησπέρα στους διαχειριστές.Δύο προβλήματα: Μάλλον υπάρχει μπερδεμα με τις ημερομηνίες διότι μου πετάει μηνυμα για συναντηση στις 1 Φεβρουαρίου 2014. Επίσης θα ήθελα να επισημάνω ότι το λευκό φόντο με την γκρι γραμματοσειρά κάνει το site δυσανάγνωστο. Πρόταση μου να γίνει το φόντο κάτι άλλο (π.χ ανοιχτό μπεζ διότι το λευκό είναι κουραστικό ) και η γραμματοσειρά να γίνει πιο σκούρη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #466272

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Chris-Kaz wrote:</div>
    Παρακαλώ να κάνετε κάτι με το χρώμα του φόντου στο site και όποιες άλλες ρυθμίσεις είναι απαραίτητα γιατί δεν μπορούμε να διαβάσουμε σχεδόν τίποτα. Εκτός αν αυτό συμβαίνει μόνο στο δικό μου pc.

    Καλησπέρα, τι ακριβώς πρόβλημα έχεις; Το χρώμα του φόντου είναι λευκό.
    Σε τι browser το βλέπεις;

    Explorer. Το φόντο είναι λευκό και δεν φαίνονται οι χαρακτήρες. Μπλοκάρω όλο το site για να τους διαβάσω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    120
    xristos στις #466274

    Οταν γραφω σε ενα τοπικ φαινεται κανονικα η φωτογραφια προφιλ μου,αλλα εξω στο γενικο πχ <θηραματα> κι ενω ειμαι ο τελευταιος που ποσταρα αντι για φωτο μου βγαζει το γκρι ανθρωπακι.
    Επισεις βολευε που στα τοπικ στο πλαι βλεπαμε ποτε εγινε το τελευταιο ποστ στομ καθε ενα ενω τωρα ποσες απαντησεις υπαρχουν που εχει πιστευω λιγοτερη σημασια.

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    293
    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ στις #466278

    Θα παρακαλούσα αν είναι δυνατόν να τοποθετηθεί ξανά στα πλάγια η λίστα με τα τελευταία 5-6 πιο πρόσφατα posts, ήταν σημαντικό shortcut, καθώς τώρα μόνο μέσα από τη δραστηριότητα μπορώ να καταλάβω τι «κινείται» στο forum, χωρίς να κοιτάζω τα θέματα ένα ένα…

    Είναι στα προσεχώς που θα φτιαχτεί!

    Επίσης στη νέα μορφή τα πάντα φαίνονται πολύ πιο «στριμωγμένα», οι γραμματοσειρές έχουν μικρύνει αισθητά και οι πληροφορίες για το κάθε μέλος (ημερομηνία εγγραφής, αριθμός posts, κτλ) δεν είναι διαθέσιμες μέσα στα topics…

    Οι πληροφορίες που αναφέρεις να μπούν άμεσα.

    Καλησπέρα στους διαχειριστές.Δύο προβλήματα: Μάλλον υπάρχει μπερδεμα με τις ημερομηνίες διότι μου πετάει μηνυμα για συναντηση στις 1 Φεβρουαρίου 2014. Επίσης θα ήθελα να επισημάνω ότι το λευκό φόντο με την γκρι γραμματοσειρά κάνει το site δυσανάγνωστο. Πρόταση μου να γίνει το φόντο κάτι άλλο (π.χ ανοιχτό μπεζ διότι το λευκό είναι κουραστικό ) και η γραμματοσειρά να γίνει πιο σκούρη.

    Το μήνυμα το διέγραψε, thanks. H γραμματοσειρά θα γίνει πιο σκούρα το λευκό βλέπουμε…

    Explorer. Το φόντο είναι λευκό και δεν φαίνονται οι χαρακτήρες. Μπλοκάρω όλο το site για να τους διαβάσω…

    Τι έκδοση έχεις Χρήστο, το έχω δοκιμάσει και σε 7 και 8 Explorer από εκεί και πάνω παίζει κανονικά, αν έχεις πριν από τον 7 θα πρέπει να κάνεις μια αναβάθμιση σε browser.

    Οταν γραφω σε ενα τοπικ φαινεται κανονικα η φωτογραφια προφιλ μου,αλλα εξω στο γενικο πχ <θηραματα> κι ενω ειμαι ο τελευταιος που ποσταρα αντι για φωτο μου βγαζει το γκρι ανθρωπακι.
    Επισεις βολευε που στα τοπικ στο πλαι βλεπαμε ποτε εγινε το τελευταιο ποστ στομ καθε ενα ενω τωρα ποσες απαντησεις υπαρχουν που εχει πιστευω λιγοτερη σημασια.

    Χρήστο στο γενικό π.χ. θηράματα δεξιά, βγάζει αυτόν που πόσταρε τελευταίος και το avatar του όπως και στη δική σου περίπτωση. Το έφτιαξα να δείχνει και τον τίτλο του τελευταιου post.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #466281

    Τώρα τα βλέπω καλά.
    Σαν πρώτη εντύπωση λίγο το άσπρο φόντο μου έρχεται κάπως “κρύο”… κατά τα άλλα είναι θέμα χρόνου να τα συνηθίσουμε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #466298

    Παρατηρήσεις:
    1. Όταν ποτσάρω και πατάω εντερ δεν με πάει στο τελευταίο πόστ αλλά στο πανω της τελευταίας σελίδας με επακόλουθο να το ψάχνω για να το δω
    2. Οταν ποσταρω και στο διάστημα αυτό ποστάρει κάποιος άλλος πριν απο μενα εχω ενημέρωση για το τι γράφει ώστε να διαμορφώσω ανάλογα το ποστ μου; Δηλαδη οταν πατησω εντερ θα με ειδοπειήσει και θα δω τα ποστ του των άλλων πριν φύγει το δικό μου ποστ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #466306

    βάλτε και καμιά φατσουλα να παίζουμε για να σπάει το μονότονο του γραψίματος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    205
    tsakalos στις #466417

    Θα παρακαλούσα επίσης η δυνατότητα να μεταβεί κάποιος στις σελίδες ενός topic να μην υπάρχει μόνο στο κάτω μέρος, αλλά και στο πάνω όπως παλιά. Αυτή η ανάγκη είναι ακόμα πιο επιτακτική όσο εμμένει το πρόβλημα να βλέπουμε κάθε φορά την πρώτη σελίδα στα πολυσέλιδα topic, ανεξάρτητα με το αν είχαμε επιλέξει να διαβάσουμε το τελευταίο post.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #476999

    Προς διαχειριστες
    παρακαλω την βοηθεια σας εχω μηνυματα -αιτηματα φιλιας τα οποια δεν ανοιγουν……
    τι κανω .

    ευχαριστω

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    293
    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ στις #477024

    Προς διαχειριστες
    παρακαλω την βοηθεια σας εχω μηνυματα -αιτηματα φιλιας τα οποια δεν ανοιγουν……
    τι κανω .
    ευχαριστω

    Σου έχω στείλει σχετικό mail στο grig***@gmail.com
    Απάντησε μου σε αυτό το mail ή εδώ στο forum.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #477039

    δεν μπορώ να δω τις αγγελίες με βγάζει έξω
    μΕ εμφανίζει αυτό το μήνυμα

    Your connection to this server has been blocked in this server’s firewall.

    You need to contact the server owner for further information.

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    293
    ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ στις #477044

    δεν μπορώ να δω τις αγγελίες με βγάζει έξω
    μΕ εμφανίζει αυτό το μήνυμα
    Your connection to this server has been blocked in this server’s firewall.

    You need to contact the server owner for further information.

    Καλησπέρα, λογικά σου γράφει και την IP σου για να μπορέσω να σε ξεμπλοκάρω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #477048

    Προχωρήστε στην αλλαγή και ενημερώστε με

    ευχαριστω

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 42 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων