Ευρωεκλογές 2009 Κόμμα Ελλήνων Κυνηγών

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 571 έως 585 (από 607 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #119873

    Έστω και (πολύ) καθυστερημένα, ποτέ δεν είναι αργά. Θεωρώ ότι την άξιζα τη συγγνώμη και την περίμενα. Δεκτή φυσικά και απόλυτα κατανοητοί οι λόγοι της αγανάκτησης. Κι εγώ αγανάκτησα όταν δεν είδα τα αποτελέσματα που θα τιμούσαν τον κυνηγετικό χώρο, αλλά πολλές φορές στη ζωή μας καλό είναι να είμαστε και λίγο διπλωμάτες. Με λίγο τακτ, υπάρχει τρόπος να πεις τα πάντα και να εισακουστεί η άποψή σου. Με ωμότητα και αδιαλλαξία, μεταμορφώνεις τον συνομιλητή σου, άθελά σου και άθελά του, σε αντίπαλο και τον αναγκάζεις να ταμπουρωθεί και να υπερασπιστεί την θιγμένη του αξιοπρέπεια. Εκεί ο διάλογος έχει χαθεί και αρχίζουν οι αντιδικίες.

    Τέλος πάντων, για να μη μακρηγορώ, σε ευχαριστώ που θυμήθηκες την "εκκρεμότητα" και είχες την ευαισθησία να την λύσεις. Όπως λέει και ο Μάνος, η συγγνώμη είναι αντρίκια.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #358294

    φυσικά και απόλυτα κατανοητοί οι λόγοι της αγανάκτησης…
    αλλά πολλές φορές στη ζωή μας καλό είναι να είμαστε και λίγο διπλωμάτες. Με λίγο τακτ, υπάρχει τρόπος να πεις τα πάντα και να εισακουστεί η άποψή σου. Με ωμότητα και αδιαλλαξία, μεταμορφώνεις τον συνομιλητή σου, άθελά σου και άθελά του, σε αντίπαλο και τον αναγκάζεις να ταμπουρωθεί και να υπερασπιστεί την θιγμένη του αξιοπρέπεια. Εκεί ο διάλογος έχει χαθεί και αρχίζουν οι αντιδικίες.

    Απο θεση ειμαι με τον Ναβαχο στη ζωη (brute force)…εννοω οτι συμφωνω με τη γροθια στο μαχαιρι…αλλα , ειναι αυτο που ο Λεο πολυ πετυχημενα λεει , ας μην μετατρεπουμε τους ενδυναμει συμμαχους σε εχθρους η στην καλυτερη των περιπτωσεων αδιαφορους…ξερετε ποσος κοσμος νομιζε οτι ειμασταν αλλυλεγγυοι με τους οικολογους γιατι μας θεωρουν ολους οικολογικα ευαισθητους ?
    Πληροφορηση χρειαζεται το ευρυ κοινο , ειχαμε ελλειμα δυστυχως και φυσικα τα ΜΜΕ ηταν το κλειδι…βγαλτε ολοι συμπερασματα και ας μην ξεχναμε οτι ειναι ευκολο να διωξουμε εκατο παρα να φερουμε ΕΝΑΝ.
    Αν ειναι να ασχοληθεις με τα κοινα πρεπει να ελεγχεις τις αντιδρασεις σου δυο και τρεις φορες :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #358305

    Απο θεση ειμαι με τον Ναβαχο στη ζωη (brute force)…εννοω οτι συμφωνω με τη γροθια στο μαχαιρι…αλλα , ειναι αυτο που ο Λεο πολυ πετυχημενα λεει , ας μην μετατρεπουμε τους ενδυναμει συμμαχους σε εχθρους η στην καλυτερη των περιπτωσεων αδιαφορους…ξερετε ποσος κοσμος νομιζε οτι ειμασταν αλλυλεγγυοι με τους οικολογους γιατι μας θεωρουν ολους οικολογικα ευαισθητους ?
    Πληροφορηση χρειαζεται το ευρυ κοινο , ειχαμε ελλειμα δυστυχως και φυσικα τα ΜΜΕ ηταν το κλειδι…βγαλτε ολοι συμπερασματα και ας μην ξεχναμε οτι ειναι ευκολο να διωξουμε εκατο παρα να φερουμε ΕΝΑΝ.
    Αν ειναι να ασχοληθεις με τα κοινα πρεπει να ελεγχεις τις αντιδρασεις σου δυο και τρεις φορες :rolleyes:

    Απολυτο δικιο εχεις kAMA!!! Σε ολα.!! (brute force)
    Ξερεις ομως τι κανει την διαφορα; Η αντιληψη των πραγματων, η γνωση και οι προτεραιοτητες.
    Το μαχαιρι το κτυπας οταν πρεπει!!
    Δεν ψαχνεις μαχαιρια για να κτυπας!!!! Εκει ειναι η διαφορα..!!!!

    Εχω και ενα σλογκανακι Quiz ,ασχετο: Ο συνειδητοποιημενος ειναι νομιμος!!!!!!
    Ο νομιμος ειναι συνειδητοποιημενος;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #358311

    Εχω και ενα σλογκανακι Quiz ,ασχετο: Ο συνειδητοποιημενος ειναι νομιμος!!!!!!
    Ο νομιμος ειναι συνειδητοποιημενος;;;;

    Σωστος !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #119941

    Αισθάνομαι ότι το περί μαχαιριών απευθύνονται σ’ εμένα, έμμεσα ή άμεσα και αν κάνω λάθος διορθώστε με .

    Απαντώ ότι ποτέ δεν έψαξα να βρω μαχαίρι για να το χτυπήσω αλλά πάντα χτυπάω το χέρι στο μαχαίρι και ας ξέρω ότι της περισσότερες φορές κόβομε .Εχω φάει πολλές μαχαιριές πισόπλατες όταν βοήθησα φίλους και εκείνη στην πρώτη ευκαιρία μου χώσανε το μαχαίρι .

    Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα δικαίωμα τους και δικό τους πρόβλημα να ενεργούνε όπως θέλουνε.

    Ο άνθρωπος κρίνετε από της πράξης του και τα λόγια του.

    Έχω μάθη να αγωνίζομαι και όχι να κρύβομαι πίσω από μια θέση του βολεμένου και αυτού που άσε να βγάλει άλλος το φίδι από την τρύπα και μετά ωφελούμαι και εγώ.

    Όπως κάνανε μερικά άτομα από το χώρο μας και εννοώ τους κυνηγούς και όχι μόνο.

    Σωστός ή λάθος έτσι γεννήθηκα έτσι με μεγαλώσανε με αυτές της ιδέες και τα πρότυπα έτσι πορεύομαι και έτσι θα πεθάνω.

    Και για να κλείσω προτιμώ να έχω χιλιάδες εχθρούς που θα διαφωνούνε με τον τρόπο σκέψης μου που όμως θα με σέβονται , παρά χιλιάδες φιλοι που θα μου χαμογελάνε και πίσω από την πλάτη θα με χτυπάνε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #358328

    [font=”Times New Roman”]Αισθάνομαι ότι το περί μαχαιριών απευθύνονται σ’ εμένα, έμμεσα ή άμεσα και αν κάνω λάθος διορθώστε με .[/font]

    [font=”Times New Roman”]Απαντώ ότι ποτέ δεν έψαξα να βρω μαχαίρι για να το χτυπήσω αλλά πάντα χτυπάω το χέρι στο μαχαίρι και ας ξέρω ότι της περισσότερες φορές κόβομε .Εχω φάει πολλές μαχαιριές πισόπλατες όταν βοήθησα φίλους και εκείνη στην πρώτη ευκαιρία μου χώσανε το μαχαίρι .[/font]

    [font=”Times New Roman”]Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα δικαίωμα τους και δικό τους πρόβλημα να ενεργούνε όπως θέλουνε.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Ο άνθρωπος κρίνετε από της πράξης του και τα λόγια του.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Έχω μάθη να αγωνίζομαι και όχι να κρύβομαι πίσω από μια θέση του βολεμένου και αυτού που άσε να βγάλει άλλος το φίδι από την τρύπα και μετά ωφελούμαι και εγώ.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Όπως κάνανε μερικά άτομα από το χώρο μας και εννοώ τους κυνηγούς και όχι μόνο.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Σωστός ή λάθος έτσι γεννήθηκα έτσι με μεγαλώσανε με αυτές της ιδέες και τα πρότυπα έτσι πορεύομαι και έτσι θα πεθάνω.[/font]

    [font=”Times New Roman”]Και για να κλείσω προτιμώ να έχω χιλιάδες εχθρούς που θα διαφωνούνε με τον τρόπο σκέψης μου που όμως θα με σέβονται , παρά χιλιάδες φιλοι που θα μου χαμογελάνε και πίσω από την πλάτη θα με χτυπάνε.[/font]

    Ας απαντησω μιας και εγω εγραψα για μαχαιρια, σε κουβεντουλα που ειχα με τον ΚΑΡΜΑ.
    Κατ' αρχας δεν καταλαβαινω γιατι τα λες τοσο μαυρα!!
    Σιγουρα δεν γνωριζω τα προβληματα της ζωης σου,αλλα μιλας σαν μοιραιος.
    Αντιληφθηκες να εγινε κατι(οσο αφορα εμενα) πισω απο την πλατη σου;
    Ειπε κανεις οτι κρυβεσαι πισω απο τη θεση του βολεμενου;
    Δειχνεις να βρισκεσαι σε μια διαρκη τρεχαλα, χωρις να ικανοποιησαι, και παραπονιεσαι χωρις λογο. Εσυ κανεις τις επιλογες σου για οποιο θεμα, αρα εσυ εχεις το βαρος ή την υπαιτιοτητα.
    Ειλικρινα σου μιλαω,αν θελεις καποια βοηθεια, ή συμβουλη, ευχαριστως να βοηθησω.
    Πιστευω οτι σε ξερω χωρις να σε ξερω. Αλλωστε τον Αυγουστο που θα ερθεις εδω ,θα στα πω ενα χερακι :rolleyes:

    ΦΙΛΙΚΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #358723

    [font=”Verdana”]Δείτε εδώ: http://www.e-artemis.gr/mainarticle/2009/3972/ (αρχική σελίδα)

    Επιτέλους υπογράφτηκε η Υ.Α. που ρυθμίζει τα περί ομοσπονδιακής θηροφυλακής :P

    Υπάρχει κανείς που να πιστεύει ότι δεν έπαιξε ρόλο η δυναμική του Κ.Ε.Κ. στις ευρωεκλογές; :P [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #358724

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Δείτε εδώ: [url=”http://www.e-artemis.gr/mainarticle/2009/3972/”]http://www.e-artemis.gr/mainarticle/2009/3972/[/url] (αρχική σελίδα)

    Επιτέλους υπογράφτηκε η Υ.Α. που ρυθμίζει τα περί ομοσπονδιακής θηροφυλακής :P

    Υπάρχει κανείς που να πιστεύει ότι δεν έπαιξε ρόλο η δυναμική του Κ.Ε.Κ. στις ευρωεκλογές; :P [/font][/color]

    Να πω την αληθεια δεν σε πολυκαταλαβαινω……..
    Δηλ. η ομοσπονδια ηταν κατα της διευθετησης……..
    και με την εμφανηση του ΚΕΚ στις εκλογες λυθηκε το προβλημα;;;;;;;;;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #358726

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Φίλε SECTOR σε βρίσκω λιγάκι απληροφόρητο :P
    Επιγραμματικά:

    Εδώ και ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ τέθηκε ζήτημα "νομιμότητας" της ομοσπονδιακής θηροφυλακής, από δασαρχεία, κάποιους ομοσπονδιακούς θηροφύλακες κ.λ.π.
    Ως αποτέλεσμα υπήρξε έντονη αμφισβήτηση της ίδιας της υπόστασης της ομοσπονδιακής θηροφυλακής και των καθηκόντων της.
    Οι οργανώσεις μας προσπαθούσαν να πετύχουν την υπογραφή Υπουργικής Απόφασης που να λύνει το ζήτημα και να κατοχυρώνει την ομοσπονδιακή θηροφυλακή.

    Ε λοιπόν, αυτό ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ και η "κατάσταση" αμφισβήτησης χρόνιζε [b]επικύνδυνα[/b], με [b]ευθύνη του υπουργείου….
    [/b]
    Να το πω απλά: "μας έγραφαν κανονικά" :P
    Ένας λόγος που το Κ.Ε.Κ. κατέβηκε στις εκλογές ήταν και αυτός.

    Τώρα με την δυναμική που εμφάνισε το Κ.Ε.Κ. [b]έσπευσε [/b]ο Υπουργός να λύσει το ζήτημα :D

    Όπως έσπευσαν να βρουν λύσεις στο πρόβλημα της λαθρομετανάστευσης μετά τα αποτελέσματα στο κέντρο της Αθήνας…….

    [b][size=5]Υ.Γ. Οι συνάδερφοι που δεν στήριξαν το Κ.Ε.Κ. στις πρόσφατες εκλογές ας αναλογιστούν τι ακόμα θα μπορούσαμε να πετύχουμε με καμιά 30αρια χιλιάδες ψήφους παραπάνω[/size][/b][/font][/color]

    ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ (δυστηχως)[size="5"]
    ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!!!!![/size
    ]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #358727

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Φίλε SECTOR σε βρίσκω λιγάκι απληροφόρητο :P
    Επιγραμματικά:

    Εδώ και ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ τέθηκε ζήτημα "νομιμότητας" της ομοσπονδιακής θηροφυλακής, από δασαρχεία, κάποιους ομοσπονδιακούς θηροφύλακες κ.λ.π.
    Ως αποτέλεσμα υπήρξε έντονη αμφισβήτηση της ίδιας της υπόστασης της ομοσπονδιακής θηροφυλακής και των καθηκόντων της.
    Οι οργανώσεις μας προσπαθούσαν να πετύχουν την υπογραφή Υπουργικής Απόφασης που να λύνει το ζήτημα και να κατοχυρώνει την ομοσπονδιακή θηροφυλακή.

    Ε λοιπόν, αυτό ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ και η "κατάσταση" αμφισβήτησης χρόνιζε [b]επικύνδυνα[/b], με [b]ευθύνη του υπουργείου….
    [/b]
    Να το πω απλά: "μας έγραφαν κανονικά" :D
    Ένας λόγος που το Κ.Ε.Κ. κατέβηκε στις εκλογές ήταν και αυτός.

    Τώρα με την δυναμική που εμφάνισε το Κ.Ε.Κ. [b]έσπευσε [/b]ο Υπουργός να λύσει το ζήτημα :D

    Όπως έσπευσαν να βρουν λύσεις στο πρόβλημα της λαθρομετανάστευσης μετά τα αποτελέσματα στο κέντρο της Αθήνας…….

    Υ.Γ. Οι συνάδερφοι που δεν στήριξαν το Κ.Ε.Κ. στις πρόσφατες εκλογές ας αναλογιστούν τι ακόμα θα μπορούσαμε να πετύχουμε με καμιά 30αρια χιλιάδες ψήφους παραπάνω

    [/font][/color]

    Σιγα μην τους <εριχνε> στο δημοσιο, να τους πληρωνει απο τον κρατικο κορβανα…….σιγα μην σου μειωναν και την αδεια αφαιροντας τις εκτακτες εισφορες………
    Καθολου απληροφορητος δεν ειμαι………………….απο κει και περα, υπαρχουν διαφορες εκδοχες και αντιληψεις…….και ο καθενας μπορει οπως ειναι φυσικο, να ερμηνευσει οπως θελει, και να βλεπει οτι θελει!!!!!!!!!!
    Ξερεις ομως πως ειναι η πιστη γενικα…………πιστευε και μη ερευνα…….. otherwise……. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #120358

    PROWLER R

    Δεν φανταζομαι το υστερογραφο σου, να αφορα εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Αυτο βεβαια δεν σημαινει……οτι πρεπει να ριξουμε το μυαλο στα σκουπιδια!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #358732

    "Αναθερμάνθηκε" το θέμα βλέπω!
    Οι φίλοι (nickhunter) Νίκος και Μάριος (prowler) είναι ευτυχώς , Σωτήρη , πολύ καλά πληροφορημένοι ! Σε ένα σημείο μόνο θα σταθώ σχετικά με το αποτέλεσμα , ότι δηλαδή οι ψήφοι των κυνηγών , που υπολείπονται , θα ήταν λογαριθμικά ευεργετικότεροι για το κυνήγι , αλλά δεν ήρθαν. Θα ήταν εκείνες οι "απουσίες" , τόσο ευεργετικοί ψήφοι όσο και εκείνων των φίλων των κυνηγών που προτίμησαν το ΚΕΚ . Και ο νοών νοείτω!
    Από την άλλη βέβαια ευτυχώς που έχουμε συναδέλφους κυνηγούς που ψηφίζουν και τα άλλα κόμματα :P
    Συνοπτικά να υπογραμμίσω ότι η αξιοπρέπεια τού Γιώργου Τσαγκανέλια (διά της συμμετοχής και της παρουσίας του) να είστε σίγουροι ότι αποτελεί εγγύηση για τους κυνηγούς και το ΚΕΚ κι ας σφυρίζουν αδιάφορα στην ΚΣΕ κλπ ΚΟ κλπ κλπ, εν πολλοίς λόγω αλυσοδεμένων χεριών και ποδιών. Και στο ΚΕΚ κάνουμε ό,τι μπορούμε καλύτερο με αυτά τα μέσα που έχουμε(δηλαδή μηδαμινά) για το κυνήγι .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #358734

    Σιγα μην τους <εριχνε> στο δημοσιο, να τους πληρωνει απο τον κρατικο κορβανα…….σιγα μην σου μειωναν και την αδεια αφαιροντας τις εκτακτες εισφορες………

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Ποιος είπε ότι θα τους έριχνε στο Δημόσιο και στον κρατικό κορβανά ; Η πρόταση των υπηρεσιακών ήταν: ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΟΥΣ, ΕΣΕΙΣ ΚΥΝΗΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ' ΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΥΤΟΙ!!![/font][/color]

    Καθολου απληροφορητος δεν ειμαι………………….

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Τα γραφόμενά σου:[/font][/color]
    [i] "Να πω την αληθεια δεν σε πολυκαταλαβαινω……..
    Δηλ. [color=”#FF0000″]η ομοσπονδια ηταν κατα της διευθετησης…….[/color].
    και με την [color=”#FF0000″]εμφανηση του ΚΕΚ στις εκλογες λυθηκε το προβλημα;;;;;;;;;[/color];;;;"[/i]
    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]μου έδωσαν, πιστεύω εύλογα, την εντύπωση ότι κάποια πράγματα δεν τα γνώριζες….
    χαίρομαι που ισχυρίζεσαι ότι τα γνωρίζεις[/font][/color]

    απο κει και περα, υπαρχουν διαφορες εκδοχες και αντιληψεις…….και ο καθενας μπορει οπως ειναι φυσικο, να ερμηνευσει οπως θελει, και να βλεπει οτι θελει!!!!!!!!!!

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Πολύ ωραία!!!! Πες μας την δική σου εκδοχή, αντίληψη, ερμηνεία ή "γωνία θέασης". Που και γιατί διαφέρει από την δική μου και των άλλων φίλων. Διάλογο κάνουμε κι αν όντως βλέπεις τα πράγματα πιο καθαρά δεν έχω πρόβλημα ν' ασπαστώ την δική σου ερμηνεία.
    [/font][/color]

    Ξερεις ομως πως ειναι η πιστη γενικα…………πιστευε και μη ερευνα…….. otherwise……. :P

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Τώρα αυτό που κολλάει δεν καταλαβαίνω!!!
    Δεν πιστεύω ότι μου λένε άλλοι, άλλα ερευνώ τα γεγονότα.
    Και ακριβώς αυτή η ερμηνεία των γεγονότων με οδήγησε σε όσα παρέθεσα στα προηγούμενα μηνύματά μου….
    Πιστεύεις εσύ φίλε μου ή οποιοσδήποτε άλλος φίλος, ότι η υπογραφή της πολύ-αναμενόμενης Υ.Α. τώρα ένα μήνα μετά τις εκλογές ήταν τυχαία;;;;
    Πόσο καιρό αναμέναμε, "πιέζαμε" και αποζητούσαμε αυτήν την ερμη την Υ.Α; και τώρα ξαφνικά ΝΑΤΗΝ!!! [b]ΤΥΧΑΙΟ;;;[/b][/font]

    [/color]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #358735

    Δεν φανταζομαι το υστερογραφο σου, να αφορα εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Έχω διαβάσει τα προηγούμενα μηνύματα σου, ασφαλώς ΔΕΝ αφορά εσένα!!!!
    Ασφαλώς και αφορά όλους όσους την τελευταία στιγμή, αποφάσισαν να ΜΗΝ στηρίξουν το Κ.Ε.Κ.[/font][/color]

    Αυτο βεβαια δεν σημαινει……οτι πρεπει να ριξουμε το μυαλο στα σκουπιδια!!!!!!!!!!

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Αυτήν την φράση τι την ήθελες φίλε Sector; Τι θέλεις να πεις; Δεν καταλαβαίνω……. Αν παρακολουθείς τα γραφόμενά μου ΠΟΤΕ δεν υποτιμώ τους συνομιλητές μου, ακόμα και αν οι απόψεις μας είναι αντικρουόμενες..[/font][/color]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #120362

    Οχι φιλε μου ,δεν ειπα οτι υποτιμας κανεναν!!!!!!!!!
    Να με συγχωρεις,δεν διαφωνω μαζι σου!!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 571 έως 585 (από 607 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων