ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #357788

    Συνχαριτηρια κύριε Λεωνίδα μέγιστε – πάνσοφε δάσκαλε της σκοπευτικής, και εις ανώτερα, ότι επιθυμείτε και εσείς και η σύζυγος.
    Προς θεού μην θεωρηθεί ότι σας γλείφω, απλά λέω την αλήθεια, και λίγα λέω Παναγιώτατε.
    Επί τι ευχερια αν μπορούσατε να με απαλλάξετε από την παρουσία αυτουνου του αλήτη του SECTOR θα ήμουν υπόχρεος, μου στέλνει συνεχώς άσεμνα πμ με σεξουαλικά υπονοούμενα.
    Σας ευχαριστώ ;) :P

    Σου βγαζω το καπελο, οπως θα εκανα σε εναν ΚΥΡΙΟ με αξιες και αυτοελεγχο, και σου ζητω δημοσια ΣΥΓΝΩΜΗ , αν σε πικρανα, στην προσπαθεια μου να σε πεισω οτι υπαρχουν πολυ χειροτερα δεινα γυρω μας , απ΄οτι η πεμπτη περδικα , ή η , δεκατη πεμπτη τσιχλα. Οπως ο υπερμετρος εγωκεντρισμος, η φιλαρεκεια, ή η αναγκη να περιτριγυριζομαστε απο ανοητους κολακες, και πολλα αλλα.
    Υπαρχουν ανθρωποι που μπορει να μην ταυτιζεσαι στο hobby απολυτα αλλα ειναι αξιοι ανθρωποι και φιλοι, οπως και το αντιστροφο.
    Υπαρχουν χιλιαδες αξιοι εδω μεσα, που ΠΡΕΠΕΙ α τυγχανουν σεβασμου ανεξαρτητως μορφωσης , επαγγελματος, ή γνωσεων.
    Προσωπικα δινω περισσοτερη βαρυτητα στις ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.
    ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΟΝΤΑΙ. Τελειονοντας λεω οτι η συγνωμη ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ, δεν ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ.
    Δεν ειναι απ'οτι φαινεται αντρικο προσον μονο!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #357789

    Έχει σβηστεί από την διαχείριση, όχι από τους συντονιστές. Προφανώς λόγω της έντασης που δημιούργησε. Θα συνεννοηθώ με την διαχείριση και αν είναι σύμφωνη, θα το συγχωνεύσω με το θέμα των εκλογών.

    Αγαπητε leo
    Ευχαριστω για την πληροφορια ελπιζω να το διαχειριστεις με τον καλυτερο τροπο.
    Αλλα κι εσυ βρε leo , μετα τη φυγη , ουτε δυο ωρες για τα ματια δεν περιμενες!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #357791

    Λιγο εως πολυ ασχετο,αλλα πως μπαινουν οι τονοι στα Ελληνικα μας ? Εχω δει μερικους να τους χρησιμοποιουν γ'αυτο ρωταω… ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #357792

    Λιγο εως πολυ ασχετο,αλλα πως μπαινουν οι τονοι στα Ελληνικα μας ? Εχω δει μερικους να τους χρησιμοποιουν γ'αυτο ρωταω… ;)

    Το πρωτο δεξια απο το Λ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #357797

    Λεωνίδα δεν θεωρώ το θέμα αστείο ούτε εσένα (και τους υπολοίπους ) αστυνόμους, νομίζω πως επιβάλετε η πολύ σωστή κατά την άποψη μου κίνηση των διαχειριστών για την σωστή λειτουργία του φόρουμ.
    Δεν έκανα πλάκα ούτε υπονοούσα κάτι, λίγο χιούμορ θέλησα να κάνω γιατί το παρακάναμε λίγο μετά τις εκλογές.

    Εντάξει Κυριάκο, σου ζητώ συγγνώμη αν σ' έπιασα από το λαιμό, αλλά με τις τελευταίες εξελίξεις, έχω γίνει λίγο "άγαρμπος" στις αντιδράσεις μου. ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #357798

    Αγαπητε leo
    Ευχαριστω για την πληροφορια ελπιζω να το διαχειριστεις με τον καλυτερο τροπο.
    Αλλα κι εσυ βρε leo , μετα τη φυγη , ουτε δυο ωρες για τα ματια δεν περιμενες!!!

    Έγιναν όλα πολύ γρήγορα, είναι αλήθεια. Βρε μένω εγώ μακριά σας; ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    ΚΥΡKYRIAKOS στις #357801

    Σου βγαζω το καπελο, οπως θα εκανα σε εναν ΚΥΡΙΟ με αξιες και αυτοελεγχο, και σου ζητω δημοσια ΣΥΓΝΩΜΗ , αν σε πικρανα, στην προσπαθεια μου να σε πεισω οτι υπαρχουν πολυ χειροτερα δεινα γυρω μας , απ΄οτι η πεμπτη περδικα , ή η , δεκατη πεμπτη τσιχλα. Οπως ο υπερμετρος εγωκεντρισμος, η φιλαρεκεια, ή η αναγκη να περιτριγυριζομαστε απο ανοητους κολακες, και πολλα αλλα.
    Υπαρχουν ανθρωποι που μπορει να μην ταυτιζεσαι στο hobby απολυτα αλλα ειναι αξιοι ανθρωποι και φιλοι, οπως και το αντιστροφο.
    Υπαρχουν χιλιαδες αξιοι εδω μεσα, που ΠΡΕΠΕΙ α τυγχανουν σεβασμου ανεξαρτητως μορφωσης , επαγγελματος, ή γνωσεων.
    Προσωπικα δινω περισσοτερη βαρυτητα στις ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.
    ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΟΝΤΑΙ. Τελειονοντας λεω οτι η συγνωμη ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ, δεν ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ.
    Δεν ειναι απ'οτι φαινεται αντρικο προσον μονο!!!

    Σωτηράκι άσε το γλείψιμο δεν το σώνεις.
    Το μόνο που δέχομαι από εσένα και τον λεο είναι να πάμε μαζί για κυνήγι ορτυκιού και να πηγαίνετε μπροστά, έχω ακούσει ότι φαίνεται καλά η συγκέντρωση στο πορτοκαλί γιλέκο. ;) :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #357811

    Σωτηράκι άσε το γλείψιμο δεν το σώνεις.
    Το μόνο που δέχομαι από εσένα και τον λεο είναι να πάμε μαζί για κυνήγι ορτυκιού και να πηγαίνετε μπροστά, έχω ακούσει ότι φαίνεται καλά η συγκέντρωση στο πορτοκαλί γιλέκο. ;) :P

    Δεκτο!!! Δεκτο!!!
    Ολα μπορουν να συμβουν εδω μεσα!
    Ποσο θα μου κοστισει να σβησεις τα π.μ ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #119332

    Συγχαρητήρια για το LEVEL UP ΛΕΟ…..

    Δηλαδή εγώ το HASTA LA VICTORIA SIEMPRE πρεπει να το σβήσω?????Γιατί αυτό δν παίζει!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #357815

    Έχει σβηστεί από την διαχείριση, όχι από τους συντονιστές. Προφανώς λόγω της έντασης που δημιούργησε. Θα συνεννοηθώ με την διαχείριση και αν είναι σύμφωνη, θα το συγχωνεύσω με το θέμα των εκλογών.

    Εντάξει και το "μπράβο μας". Έσβησα μόνο τα δικά μου μηνύματα που έβγαζαν ένταση. Ζητώ συγγνώμη αν κάποιοι συνάδελφοι φαίνεται να απαντούν σε ένα φάντασμα! Το θέμα συγχωνεύθηκε τώρα με το "Ευρωεκλογές 2009". Έσβησα και το ένα μεγάλο μήνυμα του ΝΑΒΑΧΟ που ήταν διπλοεγγραφή. Αν δεν βαριέστε, όσοι έχουν άλλα διπλά μηνύματα ή θεωρούν ότι έχουν γράψει κάτι που συμβάλλει στον εκνευρισμό, ας μπουν να κάνουν μόνοι τους edit τα μηνύματά τους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #357817

    Εντάξει και το "μπράβο μας". Έσβησα μόνο τα δικά μου μηνύματα που έβγαζαν ένταση. Ζητώ συγγνώμη αν κάποιοι συνάδελφοι φαίνεται να απαντούν σε ένα φάντασμα! Το θέμα συγχωνεύθηκε τώρα με το "Ευρωεκλογές 2009". Έσβησα και το ένα μεγάλο μήνυμα του ΝΑΒΑΧΟ που ήταν διπλοεγγραφή. Αν δεν βαριέστε, όσοι έχουν άλλα διπλά μηνύματα ή θεωρούν ότι έχουν γράψει κάτι που συμβάλλει στον εκνευρισμό, ας μπουν να κάνουν μόνοι τους edit τα μηνύματά τους.

    Το εχω στη μνημη το μυνημα σου λεγε κι εσυ ποσα δινεις, για να τα δωσω στον Κυριακο να γλυτωσω κι εγω ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    ΚΥΡKYRIAKOS στις #357818

    Εντάξει και το "μπράβο μας". Έσβησα μόνο τα δικά μου μηνύματα που έβγαζαν ένταση. Ζητώ συγγνώμη αν κάποιοι συνάδελφοι φαίνεται να απαντούν σε ένα φάντασμα! Το θέμα συγχωνεύθηκε τώρα με το "Ευρωεκλογές 2009". Έσβησα και το ένα μεγάλο μήνυμα του ΝΑΒΑΧΟ που ήταν διπλοεγγραφή. Αν δεν βαριέστε, όσοι έχουν άλλα διπλά μηνύματα ή θεωρούν ότι έχουν γράψει κάτι που συμβάλλει στον εκνευρισμό, ας μπουν να κάνουν μόνοι τους edit τα μηνύματά τους.

    Μπράβο σας
    Σωστό νοικοκύρεμα και δημοκρατία είναι κάποια πράγματα να μένουν όπως ειπώθηκαν
    Το καλύτερο είναι αυτό που είπες, ο καθ’ ένας να επιλέγει τι θέλει να σβήσει.
    Παρεμπίπτοντος λεο ένα θέμα που ήθελα να επισημάνω πάντα στους συντονιστές είναι για τα πνευματικά δικαιώματα στις φωτογραφίες.
    Ορισμένοι φίλοι ίσως δεν γνωρίζουν ότι κατεβάζοντας φωτο από το ιντερνετ και προβάλλοντας τις στις γκαλερι τους κινδυνεύουν, πρώτον να εμπλακούν σε παρερμηνείες ( ποιος έπιασε πόσα κλπ) και δεύτερο και σημαντικότερο να εμπλακούν σε πνευματικά δικαιώματα που έχουν όλες οι φωτογραφίες.
    Καλό είναι λοιπόν να το επισημάνετε ξανά και ξανά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #357819

    Εντάξει και το "μπράβο μας". Έσβησα μόνο τα δικά μου μηνύματα που έβγαζαν ένταση. Ζητώ συγγνώμη αν κάποιοι συνάδελφοι φαίνεται να απαντούν σε ένα φάντασμα! Το θέμα συγχωνεύθηκε τώρα με το "Ευρωεκλογές 2009". Έσβησα και το ένα μεγάλο μήνυμα του ΝΑΒΑΧΟ που ήταν διπλοεγγραφή. Αν δεν βαριέστε, όσοι έχουν άλλα διπλά μηνύματα ή θεωρούν ότι έχουν γράψει κάτι που συμβάλλει στον εκνευρισμό, ας μπουν να κάνουν μόνοι τους edit τα μηνύματά τους.

    Ζαλιστηκα γιανα καταλαβω πως τα εκανες!!!!

    Ετσι κανεις και τα παπια <κουβαρια > ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #357820

    Ζαλιστηκα γιανα καταλαβω πως τα εκανες!!!!

    Ετσι κανεις και τα παπια <κουβαρια > ;)

    Δεν γίνεται να συγχωνευθούν δύο θέματα και να μην υπάρχει ένα ελαφρύ κουβαράκι… Ο μόνος τρόπος να μην πεταχτεί τίποτα, είναι να μπουν και τα δύο θέματα παρέα, τηρώντας τουλάχιστον μία χρονολογική σειρα. Θα προτιμούσες να έσβηνα ό,τι δεν βγάζει νόημα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #357821

    Παρεμπίπτοντος λεο ένα θέμα που ήθελα να επισημάνω πάντα στους συντονιστές είναι για τα [b]πνευματικά δικαιώματα στις φωτογραφίες[/b].
    Ορισμένοι φίλοι ίσως δεν γνωρίζουν ότι κατεβάζοντας φωτο από το ιντερνετ και προβάλλοντας τις στις γκαλερι τους κινδυνεύουν, πρώτον να εμπλακούν σε παρερμηνείες ( ποιος έπιασε πόσα κλπ) και δεύτερο και σημαντικότερο να εμπλακούν σε πνευματικά δικαιώματα που έχουν όλες οι φωτογραφίες.
    Καλό είναι λοιπόν να το επισημάνετε ξανά και ξανά.

    ΟΚ, καλό είναι που το ανέφερες, αλλά αυτό είναι κάτι που αφορά τον χρήστη του ίντερνετ γενικότερα και όχι συγκεκριμένα το φόρουμ μας. Εξ' άλλου, όποιος ανεβάζει φωτογραφικό υλικό στο ίντερνετ, ουσιαστικά αποδέχεται ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί από οποιονδήποτε, ασχέτως αν θεωρείται νόμιμο ή όχι. Αν θέλεις κάτι να μείνει κρυφό, απλά δεν το δημοσιεύεις.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων