Το δις εξ αμαρτείν… (ή το τρις, τετράκις, πεντάκις…)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 137 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #360408

    ε με τι αλλο σοβαρο οπλο θα πηγαινες για υδροβιο?

    Με ΒΕΝΕΛΛΙ :angry: B)


    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #122226

    ασε φιλε Εβριτη μην ανοιξουμε το θεμα αυτο για εταιρεια που κατασκευαζει ποδηλατα και μηχανακια…..
    τι λενε τωρα τα γουρουνια?
    εχει φετος?
    τα μονοβολα τα καινουργια τα δοκιμασες?

    αντε οχι ολα γιατι θα μας βγαλουν Off

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #122227

    καλα ειμαστε φοβεροι εμεις οι Ελληνες

    απο το καινουργιο οπλο του Λεο ξεκινησαμε περασαμε στις Ιταλιδες Αμερικανες και καταληξαμε στα γουρουνια μεχρι το βραδυ που θα καταληξουμε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #360409

    ασε φιλε Εβριτη μην ανοιξουμε το θεμα αυτο για εταιρεια που κατασκευαζει ποδηλατα και μηχανακια…..
    τι λενε τωρα τα γουρουνια?
    εχει φετος?
    τα μονοβολα τα καινουργια τα δοκιμασες?

    αντε οχι ολα γιατι θα μας βγαλουν Off

    Περιμενω να ριξει καμια βροχουλα πρωτα για να εχουμε καθαρη εικονα.Οπως και να χει θα "ξυθουμε" παλι.Οταν δροσισει λιγο θα κανουμε και καμια δοκιμουλα.Για την ωρα κανενα ορτυκακι(ψοφια πραγματα ακομα)και καμια βολτα με τη βαρκα στο δελτα.Πρεπει να βρουμε και τα παπακια.Δυσκολος μηνας ο Σεπτεμβρης.Ολα μαζι ρε παιδι μου!Και για να μην μας βγαλουν off με BENELLI θα τα κυνηγησω B) :angry: (αντε και λιγο FABARM)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #360410

    Περιμενω να ριξει καμια βροχουλα πρωτα για να εχουμε καθαρη εικονα.Οπως και να χει θα "ξυθουμε" παλι.Οταν δροσισει λιγο θα κανουμε και καμια δοκιμουλα.Για την ωρα κανενα ορτυκακι(ψοφια πραγματα ακομα)και καμια βολτα με τη βαρκα στο δελτα.Πρεπει να βρουμε και τα παπακια.Δυσκολος μηνας ο Σεπτεμβρης.Ολα μαζι ρε παιδι μου!Και για να μην μας βγαλουν off με BENELLI θα τα κυνηγησω B) :angry: (αντε και λιγο FABARM)

    Δικό μου είναι το topic, ξεσκίστε το, δεν πειράζει. Δεν λέμε και τίποτα σοβαρό εξ' άλλου…

    Dimar, έχω ακούσει έχει πολύ παπί επάνω φέτος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #360412

    ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ ΦΙΛΕ LEO Κ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ !! E , BENELLI ΤΙ ΑΛΛΟ ? ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ……(ΠΡΩΤΟ ΟΠΛΟ 123 AΠO ΦΕΤΟΣ Κ BECCACCIA) B) .
    ΑΛΗΘΕΙΑ , ΑΠΟ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ Κ ΜΕ ΠΟΙΑ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ???

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #122229

    για παπια φιλε Λεο εχω ακουσει πολλα για τον Νεστο!!απο Χρυσουπολη μερια!!
    για το φιλο Εβριτη νομιζω οτι θαναι πολυ καλη χρονια φετος με τοσες βροχες που εκανε

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #122230

    το λεω απο τωρα!!
    φετος θαναι πολυ-πολυ καλη χρονια για μπεκατσαδες-γουρουναδες και παπιατζιδες.

    ο Κιλκισιωτης παππους που λεει τα ημερομηνια μιλαει για Νοεμβριο-Δεκεμβριο-Ιανουαριο για πολυ κρυο βροχες-χιονια.
    αλλωστε με τις βροχες που εκανε αρχισαν σιγα-σιγα να πεφτουν τα φυλλα(αυτο για μπεκατσαδες)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #360413

    για παπια φιλε Λεο εχω ακουσει πολλα για τον Νεστο!!απο Χρυσουπολη μερια!!
    για το φιλο Εβριτη νομιζω οτι θαναι πολυ καλη χρονια φετος με τοσες βροχες που εκανε

    Μη ξύνεις πληγές ρε Μάνο, δεν έχει Χρυσούπολη φέτος… Στις 16/9 πρωί πρωί πρέπει να είμαι Αθήνα και δεν ανεβαίνω για μία μέρα μόνο…

    Με όλα τα φυσίγγια που έριξα Μιχάλη, καλές ήταν οι τουφεκιές. Έριξα και 2 Remington Nitro Magnum πιο πολύ για να δω το κλώτσημα, αλλά τα σκόρπισε. Όπως αναμενόταν λόγω ζέστης.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #122231

    τρωγοντας ερχεται η ορεξη!!!!
    οπως μιλαμε εδω πηρα κατι φιλαρακια στην Χρυσουπολη να μαθω τα νεα τους και φυσικα τα κυνηγητικα τους νεα.
    Λεο τα παιδια λενε οτι ειναι πολυ καλη χρονια φετος για τα παπιαααααααα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    αντε να βαλω και φωτια στους φασσαδες!!!!
    παιζουμε αρκετα κοπαδια μεταξυ απαγορευμενου και επιτρεπτομενο μερους(Νεστο)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #122232

    Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ BECCACCIA 5-6 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ (ΠΑΡΟΛΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ) ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ…ΛΟΓΙΚΟ ΜΕ ΤΑ REMINGTON…..ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ REMINGTON , ΜΕ ΤΗΝ BECCACCIA , ΔΕΝ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ .!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #360415

    Μη ξύνεις πληγές ρε Μάνο, δεν έχει Χρυσούπολη φέτος… Στις 16/9 πρωί πρωί πρέπει να είμαι Αθήνα και δεν ανεβαίνω για μία μέρα μόνο…

    Αρα την εναρξη θα εισαι στο κλεινον αστυ?
    Εγω μαλλον θα παω Αιτωλικο,εχει πουλια απ οτι ακουσα,μακαρι να βαρεσω να σου στελνω φωτο B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #360416

    Καλοριζικο το μπενελακι σου leo……… BELLA ITALIANA…….

    Καλα κυνηγια θα κανετε παρεουλα μη φοβασαι ειναι καλο ντουφεκι.. :lol:
    Ασε το μανο να λεει για ποδηλατα… B) :angry: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #360417

    Αχ , τι να σε κάνω , που γέρασες (παππού , παππού…) και μυαλό δεν έβαλες…. :P

    Τουλάχιστον την πήρες 66αρα την Benelli comfort (μπλιαχ…αναγούλα μου ’ρθε B) )

    Πέρα από την πλάκα όμως , το οπλάκι από ζύγισμα είναι μια χαρά για καραμπίνα , τα πλαστικά της μέρη πολύ εργονομικά , είναι και πολύ καλό απο βάρος(3.050) και δεν το συζητώ ότι η τιμή είναι εξαιρετική :lol:

    Κλωτσάει λίγο σαν κακοαναθρεμένο μουλάρι βέβαια , αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα :lol: Ή μάλλον αν θες να τα έχεις όλα , αγοράζεις μια Greystone :D :angry: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #360419

    Ή μάλλον αν θες να τα έχεις όλα , αγοράζεις μια Greystone

    Ευχαριστώ Γιάννη, θα το σκεφτώ σοβαρά! B)

    Δε με λες… Οι άπλυτοι στην υπογραφή σου Greystone κρατάνε; :angry:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 137 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων