Σκοπευτηριο Χανιων

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 181 έως 195 (από 237 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #436606

    Χθες πραγματοποιηθηκε ο 6ος αγωνας του πρωταθληματος στο σκοπευτηριο των Χανιων.
    Ενας υπεροχος αγωνας με ωραια πιατα (οπως παντα μας κανει το κεφι ο court designer) και με πολυ καλα αποτελεσματα.
    Επιστρεφω στην Αθηνα με το μεταλιο της τριτης θεσης και τα συναισθηματα μου ειναι πολλα και αναμεικτα.
    Σε αυτο το σημειο θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο μου τον Καπνα οπου συνεβαλε ουσιαστικα στην ολη μου προσπαθεια.
    Σε ευχαριστω Γιωργη.

    Υσ.Ο Βικτωρας οπως παντα αψογος και παρον στα σκοπευτικα δρωμενα!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #436607

    Χθες πραγματοποιηθηκε ο 6ος αγωνας του πρωταθληματος στο σκοπευτηριο των Χανιων.
    Ενας υπεροχος αγωνας με ωραια πιατα (οπως παντα μας κανει το κεφι ο court desiner) και με πολυ καλα αποτελεσματα.
    Επιστρεφω στην Αθηνα με το μεταλιο της τριτης θασης και τα συναισθηματα μοτ ειναι πολλα και αναμεικτα.
    Σε αυτο το σημειο θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο μου τον Καπνα οπου συνεβαλε ουσιαστικα στην ολη μου προσπαθεια.
    Σε ευχαριστω Γιωργη.<emο Υσ.Ο Βικτωρας οπως παντα αψωγος και παρον στα σκοπευτικα δρωμενα!!!!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.</div>

     

    Συγχαρητήρια Κώστα μου!!Πάντα επιτυχίες εύχομαι να έχεις!!!!!

    Για το Γιώργο Κωστή ότι & να πούμε είναι λίγο!!     🙂

    Οι περισσότεροι ξέρουμε τι έχει προσφέρει απλόχερα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #436616

    Επιστρεφω στην Αθηνα με το μεταλιο της τριτης θεσης

    Άντε να ανεβαίνεις σιγά σιγά. 😉
    Την επόμενη σε θέλω σε πιό ψηλό σκαλοπάτι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #436625

    Δυστυχως ανωτερα βια με εκανε να μην μπορεσω να ειμαι εκει ολη μερα. Παρολα αυτα, το Σαββατο ειχα την ευκαρια να ριξω μια πουλα ετσι για το καλο, στις νεες τροχιες. Επισης να πω με τη σειρα μου ενα μπραβο στο Κωστα, για την επιδοση του. Χαιρομαι που βλεπω οτι προχωρας, ευχομαι να βλεπεις το βαθρο πιο συχνα και σε υψηλοτερες θεσεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #436687

    Χθες πραγματοποιηθηκε ο 6ος αγωνας του πρωταθληματος στο σκοπευτηριο των Χανιων.
    Ενας υπεροχος αγωνας με ωραια πιατα (οπως παντα μας κανει το κεφι ο court designer) και με πολυ καλα αποτελεσματα.
    Επιστρεφω στην Αθηνα με το μεταλιο της τριτης θεσης και τα συναισθηματα μου ειναι πολλα και αναμεικτα.
    Σε αυτο το σημειο θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο μου τον Καπνα οπου συνεβαλε ουσιαστικα στην ολη μου προσπαθεια.
    Σε ευχαριστω Γιωργη.
    Υσ.Ο Βικτωρας οπως παντα αψωγος και παρον στα σκοπευτικα δρωμενα!!!!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.</div>

    Μη γραφεις τετοια πραγματα για τον Καπνα γιατι μερικοι εχουν χασει τον υπνο τους με την παρτυ του και οχι τιποτα αλλο φοβαμαι πανω στην απελπισια τους μην πιασουν τιποτα βουντου και δεν θα μπορει το παλικαρι να βγαζει τα 25 αρια του στο skeet!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #436702

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Sniper645 wrote:</div>
    Χθες πραγματοποιηθηκε ο 6ος αγωνας του πρωταθληματος στο σκοπευτηριο των Χανιων.
    Ενας υπεροχος αγωνας με ωραια πιατα (οπως παντα μας κανει το κεφι ο court designer) και με πολυ καλα αποτελεσματα.
    Επιστρεφω στην Αθηνα με το μεταλιο της τριτης θεσης και τα συναισθηματα μου ειναι πολλα και αναμεικτα.
    Σε αυτο το σημειο θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο μου τον Καπνα οπου συνεβαλε ουσιαστικα στην ολη μου προσπαθεια.
    Σε ευχαριστω Γιωργη.
    Υσ.Ο Βικτωρας οπως παντα αψωγος και παρον στα σκοπευτικα δρωμενα!!!! <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»> http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    «Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα».</div>

    Μη γραφεις τετοια πραγματα για τον Καπνα γιατι μερικοι εχουν χασει τον υπνο τους με την παρτυ του και οχι τιποτα αλλο φοβαμαι πανω στην απελπισια τους μην πιασουν τιποτα βουντου και δεν θα μπορει το παλικαρι να βγαζει τα 25 αρια του στο skeet!!!!!!

    μετα απο 10.000.000 επωμισεις και αλλα τοσα φυσιγγια φιλε , δεν τον πιανουν ουτε μαγια  ουτε το κακο ματι ουτε τιποτα  , ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα στον Γιωργο για ολη την βοηθεια που εχει προσφερει γενναιοδωρα σε πολυ κοσμο  , και πολλλα συγχαρητηρια στον φιλο μου τον Κωστα για το μεταλλιο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #436719

    μετα απο 10.000.000 επωμισεις και αλλα τοσα φυσιγγια φιλε , δεν τον πιανουν ουτε μαγια  ουτε το κακο ματι ουτε τιποτα  , ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα στον Γιωργο για ολη την βοηθεια που εχει προσφερει γενναιοδωρα σε πολυ κοσμο  , και πολλλα συγχαρητηρια στον φιλο μου τον Κωστα για το μεταλλιο

    M΄αρεσεις !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #436731

    Παντως απο το λιγο που σε ειδα να ριχνεις τη Κυριακη, η βελτιωση απο τον Ιουνη ειναι σαφεστατη. Το εδειξε και το σκορ νομιζω, αλλα ηταν και εμφανες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #436757

    μπραβο κωστα !με σκληρη δουλεια ολα γινονται!μπραβο! το αξιζες![καπνα εισαι γατα!!!]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436769

    χιλια μπραβο στο φιλο μου κωστα …….και το γνωριζω καλα οτι σε πολυ λιγο θα πανηγυριζουμε και τα χρυσα….Wink

    κωστα ειπαμε:……….’τεχνικη χαλαρωσης’…….Big Smile

    γιωργαρα……..εισαι ψυχαρα μεγαλη και ολοι το γνωριζουν……. respect…Wink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #436847

    κωστη συγχαρητηρια φιλε για το μεταλλιο κ ευχομαι να γεμισεις τη ντουλαπα με κυπελα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #436861

    Kαλα περασαμε.

    http://www.youtube.com/watch?v=C2ClhJUvPm8

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #436869

    Δε παιζεσαι!Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #436932

    Χανια,μερος  2ον.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=BKuamy_WgWI

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #438940

    Αλλαζουν τα σεναρια, αλλαζεις και οπλο που ριχνεις και δεν αργει να ερθει ο καταποντισμος 😀

    Σχεδον ολες οι τροχιες αλλαξαν στο ενα γηπεδο του σπορτιγκ, και κατα συμπτωση ανεβηκα με ενα αλλο δικανο για δοκιμες χωρις να το ξερω. Το αποτελεσμα ηταν χαλια, αλλα καλα περασαμε με το Στελιο. Αυτο δεν αλλαζει αλλωστε.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 181 έως 195 (από 237 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων