ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΤΣΟΚ VS ΕΞΩ-ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΤΣΟΚ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 47 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #370954

    leo ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ BENELLI SPORT CRIO ΚΑΙ ΠΟΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ 2 ΤΣΟΚ ΤΗΣ ΤΡΟΥΛΟΚ
    1- SPORTING CLAYS
    2- COMPETITION STEEL ( NEW FOR 2009 )
    http://www.trulockchokes.com/cgi-bin/eShop…d=1938676.74131

    Τάσο, το δεύτερο είναι για χρήση ατσάλινων σκαγιών.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #131515

    οσο αφορα τον Trulock εχω να πω τα καλυτερα !!! αμεσες απαντησεις στα mail, διευκρινησεις ..τα παντα…εχω παρει τα cl, skeet, skeet II, και ΙΜ. και αλλα δυο για ενα φιλο…στα εξι τσοκς σου στελνει και μια πλαστικη θηκη για αυτα. τα ειχα παρει οταν ειμουν ακομα Αγγλια και με ειχε συμβουλεψει ο Leo..(το θυμασαι Leo?? οταν ειχα πρωτομπει στο ε-αρτεμις)) Απο τοτε που τα εβαλα στο s/p δεν τα εχω ξαναβγαλει!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #131516

    Στη benelli εχει αξια να αλλαξεις τον κυλινδρο με κυλινδρο ? Θα υπαρξει διαφορα ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #370961

    Στη benelli εχει αξια να αλλαξεις τον κυλινδρο με κυλινδρο ? Θα υπαρξει διαφορα ?

    Όχι, δεν έχει (αρκεί να είναι πράγματι κύλινδρος), αλλά όταν όλα σου τα τσοκάκια είναι έσω έξω, τότε για ευκολία στο βάλε βγάλε, παίρνεις και τον κύλινδρο επιμηκυμένο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #370962

    [color=”#ff8c00″][size=2][b]οσο αφορα τον Trulock εχω να πω τα καλυτερα !!! αμεσες απαντησεις στα mail, διευκρινησεις ..τα παντα…εχω παρει τα cl, skeet, skeet II, και ΙΜ. και αλλα δυο για ενα φιλο…στα εξι τσοκς σου στελνει και μια πλαστικη θηκη για αυτα. τα ειχα παρει οταν ειμουν ακομα Αγγλια και με ειχε συμβουλεψει ο Leo..(το θυμασαι Leo?? οταν ειχα πρωτομπει στο ε-αρτεμις)) Απο τοτε που τα εβαλα στο s/p δεν τα εχω ξαναβγαλει!!!!!! [/b][/size][/color]

    Φυσικά και το θυμάμαι Ανδρέα μου. :P Χαίρομαι που έμεινες ευχαριστημένος. Ο Trulocl είναι κύριος με τα όλα του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #370963

    Τάσο, το δεύτερο είναι για χρήση ατσάλινων σκαγιών.

    KAI TO SPORTING CLAYS ΡΙΧΝΕΙ ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΣΚΑΓΙΑ ΕΩΣ 3*
    ΤΟ COMPETITION STEEL ( NEW FOR 2009 )ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΥΠΟ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΜΕ ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΣΚΑΓΙΑ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #370966

    KAI TO SPORTING CLAYS ΡΙΧΝΕΙ ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΣΚΑΓΙΑ ΕΩΣ 3*
    ΤΟ COMPETITION STEEL ( NEW FOR 2009 )ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΥΠΟ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΜΕ ΑΤΣΑΛΙΝΑ ΣΚΑΓΙΑ???

    To ίδιο είναι, αλλά στο COMPETITION STEEL, το ντεμί το κανονικό το ονομάζει FULL. Απλά αλλάζει τις ονομασίες για να ταιριάζουν στην απόδοση με τα ατσάλινα, γιατί κάποια χαζοαμερικανάκια φαίνεται να μπερδεύονται ακόμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #370969

    To ίδιο είναι, αλλά στο COMPETITION STEEL, το ντεμί το κανονικό το ονομάζει FULL. Απλά αλλάζει τις ονομασίες για να ταιριάζουν στην απόδοση με τα ατσάλινα, γιατί κάποια χαζοαμερικανάκια φαίνεται να μπερδεύονται ακόμα.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ LEO ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ SPORTING CLAYS

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #131527

    τελικως τι προτιενετε σε γενικες γραμμες τρουλοκ η μπριλευ???ε λεο εσυ που τα εχεις δοκιμασει τι λες???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    506
    panosk27 στις #131528

    pisteuo oti ta trulock einai kalitera kai piotika kai vlitika apo ta briley pou exo dokimasei poio palia apla edo sthn ellada pefth poly diafimhsh apo ton antiprosopo giati gia xronia htan ta monadika ta seminole pou kai auta einai kalhtera apo ta briley den eixan antiporosopo. kai ta trulock to eidio tora pire ta seminole o kalkatsakos

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #370978

    pisteuo oti ta trulock einai kalitera kai piotika kai vlitika apo ta briley pou exo dokimasei poio palia apla edo sthn ellada pefth poly diafimhsh apo ton antiprosopo giati gia xronia htan ta monadika ta seminole pou kai auta einai kalhtera apo ta briley den eixan antiporosopo. kai ta trulock to eidio tora pire ta seminole o kalkatsakos

    αρα ψηφιζεις τρουλοκ….ναι εννουουσα βλητικα κ ποιοτικα καλυτερα….αλλα εχει λιγο αναποδα τα νουμερα μετα το μοντ ….να κοιταω παντα με την συσφιξη καλυτερα??? ……κ σε μερικα δεν γραφει διπλα συσφιξη απλα το ονομα νουμερο…..σας μπερδεψα εεε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #131530

    akis_a
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΕ SENTRO ΚΑΝΗ ΤΗΣ BENELLI ΜΕ BRILEY TΣΟΚ,ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΤΑ ΓΝΗΣΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΦΛΕΡΤΑΡΩ ΜΕ THN TRULOCK.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    506
    panosk27 στις #131533

    KYTAKSE KAI TA SEMINOLE EINAI POLH KALA

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    682
    vickers2 στις #370982

    KYTAKSE KAI TA SEMINOLE EINAI POLH KALA

    καλα ειναι αλλα μετα δεν θα ναι καλα η τσεπη μου….κ τρουλοκ απο το σαιτ παραγγειλα για δοκιμη 2….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    514
    tasosmp στις #370985

    KYTAKSE KAI TA SEMINOLE EINAI POLH KALA

    ΑΠΟ SEMINOLE ΕΧΩ ΤΟ Seminole Spreader ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 47 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων