Συντευξη στην εκπομπή "πρωτη γραμμή" του προεδρου της ΚΣΕ σήμερα 14/12/09

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 78 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #372672

    Τι έγινε ρε παιδιά το topic "Έγινε κάποια προσέγγιση στην νέα κυβέρνηση" ; ΠΟΥ ΠΗΓΕ;

    Στα κακώς κείμενα προσφύγη κατ΄΄α του κυνηγίου για να μην συζητάμε το ίδιο θέμα σε δύο topic


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #372675

    Στα κακώς κείμενα προσφύγη κατ΄΄α του κυνηγίου για να μην συζητάμε το ίδιο θέμα σε δύο topic

    :D δεν έχει να κάνει με την πολιτική η απαγόρευση; :)

    Αν ξαναψηφίσω ΠΑΣΟΚ να μου κοπεί το χέρι από την μασχάλη. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #132747

    Κάποιος πρότεινε να συγχωνευθούν τα δύο θέματα. Μήπως έγινε η συγχώνευση. Παραμένει ο ένας από τους δύο τίτλους, αλλά περιέχει το σύνολο των μηνυμάτων και από τα δύο topics.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #372680

    Κάποιος πρότεινε να συγχωνευθούν τα δύο θέματα. Μήπως έγινε η συγχώνευση. Παραμένει ο ένας από τους δύο τίτλους, αλλά περιέχει το σύνολο των μηνυμάτων και από τα δύο topics.

    Ναι έγινε συγχ'ωνευση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #372714

    Κάποιος πρότεινε να συγχωνευθούν τα δύο θέματα. Μήπως έγινε η συγχώνευση. Παραμένει ο ένας από τους δύο τίτλους, αλλά περιέχει το σύνολο των μηνυμάτων και από τα δύο topics.

    Για να βγαλει καποιος συμπερασμα σε τετοια συγχωνευση εγινε επεξεργασια ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #372723

    Για να βγαλει καποιος συμπερασμα σε τετοια συγχωνευση εγινε επεξεργασια ?

    Τι επεξεργασία θέλεις να γίνει σε δύο θέματα που μεγαλώνουν κατά 15 σελίδες την ημέρα; Οι ρυθμοί των μηνυμάτων είναι καταιγιστικοί. Εδώ είναι δύσκολο να προλάβεις να διαβάσεις όλα τα μηνύματα, πόσο μάλλον να τα επεξεργαστείς κιόλας. Να είμαστε και λίγο λογικοί στις απαιτήσεις από τους συντονιστές. Θέλουμε συγχώνευση, θέλουμε επεξεργασία, θέλουμε να είναι πάνω από το PC όλη μέρα, να είναι απίκο όλο το 24ωρο… Άνθρωποι είναι και απ' όσο ξέρω κάθε άλλο παρά αργόσχολοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #372724

    Τι επεξεργασία θέλεις να γίνει σε δύο θέματα που μεγαλώνουν κατά 15 σελίδες την ημέρα; Οι ρυθμοί των μηνυμάτων είναι καταιγιστικοί. Εδώ είναι δύσκολο να προλάβεις να διαβάσεις όλα τα μηνύματα, πόσο μάλλον να τα επεξεργαστείς κιόλας. Να είμαστε και λίγο λογικοί στις απαιτήσεις από τους συντονιστές.

    Δεν εχω καμια απαιτηση απο κανεναν , απλως ρωταω ΠΩΣ κολλησαν τα δυο τοπικ.Και ρωταω για να ξερω ΠΩΣ θα ψαξω καποιες παλιες αναφορες.Ημερολογιακα κολλησαν ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    533
    giannis36 στις #372725

    ΠΑΙΔΙΑ, ΑΥΤΟ ΤΟ…ΕΙΔΑΤΕ???

    Laser Shot Technologies Home Theater Shooting Simulator (ΚΑΝΤΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΕΠΙΚΟΛΗΣΗ ΣΤΟ SEARCH TOY CABELA'S)

    ΜΑΛΟΝ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΠΑΝΕ…..

    ορεο αφτο αλα αντη για παπια να ηταν οικολογοι :P :D :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #372727

    Δεν εχω καμια απαιτηση απο κανεναν , απλως ρωταω ΠΩΣ κολλησαν τα δυο τοπικ.Και ρωταω για να ξερω ΠΩΣ θα ψαξω καποιες παλιες αναφορες.Ημερολογιακα κολλησαν ?

    ΟΚ, το παρερμήνευσα. Ναι, η συγχώνευση αυτόματα συγυρίζει τα posts με βάση τον χρόνο δημοσίευσης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #372731

    ΟΚ, το παρερμήνευσα. Ναι, η συγχώνευση αυτόματα συγυρίζει τα posts με βάση τον χρόνο δημοσίευσης.

    Μηπως εχεις λιγο τα νευρα σου τελευταια;;;;;;; :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    255
    q10gr8 στις #132788

    Παιδια, μπειτε ολοι εδω http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=201865398316,
    και στειλτε μυνηματα να μπουν και αλλοι.
    Στειλτε επιστολες οπου μπορειτε. Τ Ω Ρ Α!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    347
    woodman στις #372789

    ΠΑΙΔΙΑ, ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ…ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΕΝΟΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΣΥΛΟΓΟΥ Ν. ΔΡΑΜΑΣ….
    ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ (ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ? ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ,ΗΡΘΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΤΟΙ ΣΥΛΟΓΟ? ) ΟΤΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΔΩ….. :P ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ…..
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ…ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #372790

    ΠΑΙΔΙΑ, ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ…ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΕΝΟΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΣΥΛΟΓΟΥ Ν. ΔΡΑΜΑΣ….
    ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ (ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ? ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ,ΗΡΘΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΤΟΙ ΣΥΛΟΓΟ? ) ΟΤΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΔΩ….. :P ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ…..
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ…ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ….

    Το κυνήγι απαγορεύτηκε απλώς μέχρι να φτάσει η απόφαση στα κατά τόπους δασαρχεία κυνηγάμε κανονικά…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    347
    woodman στις #372797

    Το κυνήγι απαγορεύτηκε απλώς μέχρι να φτάσει η απόφαση στα κατά τόπους δασαρχεία κυνηγάμε κανονικά…

    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΙΣ…..23/12……. :P .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    dimaponaf στις #132826

    Σε καθε περιπτωση οτι και να γινει, πολλοι κυνηγοι πιστευουν οτι εαν δεν τους επιστραφει το τιμημα που αναλογει στις χαμενες ημερες, δεν θα σταματησουν τη δραστηριοτητα. Δεν ξερω τι σημαινει αυτο αλλα ο καθενας αποφασιζει και πραττει αναλογως (ειναι προσωπικο θεμα του καθενος σε σχεση με τα πιστευω του και το τι θεωρει δικαιο).

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 78 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων